ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska je obična kolonija Brisela

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 06:05

Propala kolonija.

RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 06:11

Vi ste propala kolonija i budite sigurni da ako ovo uvedete bez referenduma da ćete imat porast euroskepticisma u Hrvatskoj od nekih 30%

Kad je bio referendum o EU namjerno nisan iša glasat. Reka san nek narod odluči. EU nije loša stvar toliko. Al bio je referendum. Jest mala izlaznost al svejedno imali ste ga. Tko je tija moga je reč šta misli.

Ajd uvedete nas u eurozonu bez referenduma i da propustite začepiti usta euroskepticima nego im dajte jak argument protiv EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 06:13

To će vam biti početak kraja ako to uvedete bez referenduma.

Ne Hrvatske nego Eura.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by vuksadinare 10/7/2020, 06:26

evo piše u večernjem listu lukavi plenkovic zbog krizne jeseni zeli sastanak svih stranaka i konzesus...lik bi htio podjeliti odgovornost...ma jasta...imas skoro apsolutnu vlast kazes da si najbolji..pa izvo'l rjesavat a ne sad bi on odgovornost prebacio i na druge stranke pa u slucaju nevolja bi rekao 'evo sto sam ja kriv i drugi su'..polako nestaje bahatosti..izvoli zasucite rukave ti,hdz,pupovac,kajtazi pa izvlaci...je'l obnasate vlast obnasate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by vuksadinare 10/7/2020, 06:27

..ako s ebojis da ti budes samo odgovoran idemo na nove izbore palijepo hvataj zavjetrinu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 06:28

vuksadinare wrote:evo piše u večernjem listu lukavi plenkovic zbog krizne jeseni zeli sastanak svih stranaka i konzesus...lik bi htio podjeliti odgovornost...ma jasta...imas skoro apsolutnu vlast kazes da si najbolji..pa izvo'l rjesavat a ne sad bi on odgovornost prebacio i na druge stranke pa u slucaju nevolja bi rekao 'evo sto sam ja kriv i drugi su'..polako nestaje bahatosti..izvoli zasucite rukave ti,hdz,pupovac,kajtazi pa izvlaci...je'l obnasate vlast obnasate

Most je miran. Mi smo oporba.

HDZ je sam rekao da mogu kolairati sa svima samo ne s Mostom. Spasili smo se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by vuksadinare 10/7/2020, 06:39

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:evo piše u večernjem listu lukavi plenkovic zbog krizne jeseni zeli sastanak svih stranaka i konzesus...lik bi htio podjeliti odgovornost...ma jasta...imas skoro apsolutnu vlast kazes da si najbolji..pa izvo'l rjesavat a ne sad bi on odgovornost prebacio i na druge stranke pa u slucaju nevolja bi rekao 'evo sto sam ja kriv i drugi su'..polako nestaje bahatosti..izvoli zasucite rukave ti,hdz,pupovac,kajtazi pa izvlaci...je'l obnasate vlast obnasate

Most je miran. Mi smo oporba.

HDZ je sam rekao da mogu kolairati sa svima samo ne s Mostom. Spasili smo se.
ovaj put sumnjam da ce bar vecina odazvati ovome...ovo je kukavicije jaje...jer sad ima skoro apsolutnu vlast sam sebe je hvalio kao naj naj..ako si naj sto ti drugi trebaju onda...parola hdz-a koju stalno bacaju je da hdz jedini moze rijesiti krizne siutuacije..pa drzi se toga...a ne kucati na vrata drugih pa je'l bi vi meni mogli drzati lojtre ili skale...pa kad dođe voda do grla nisam samo ja kriv vi ste mi drzali lojtre...imam filing da bu prvi zbrisali u tom slucaju od plenkija upravo kajtazi,pupi,cacic,hns...jer jbg nikom se ne mili lopata preko leđa...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 06:40

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:evo piše u večernjem listu lukavi plenkovic zbog krizne jeseni zeli sastanak svih stranaka i konzesus...lik bi htio podjeliti odgovornost...ma jasta...imas skoro apsolutnu vlast kazes da si najbolji..pa izvo'l rjesavat a ne sad bi on odgovornost prebacio i na druge stranke pa u slucaju nevolja bi rekao 'evo sto sam ja kriv i drugi su'..polako nestaje bahatosti..izvoli zasucite rukave ti,hdz,pupovac,kajtazi pa izvlaci...je'l obnasate vlast obnasate

Most je miran. Mi smo oporba.

HDZ je sam rekao da mogu kolairati sa svima samo ne s Mostom. Spasili smo se.
ovaj put sumnjam da ce bar vecina odazvati ovome...ovo je kukavicije jaje...jer sad ima skoro apsolutnu vlast sam sebe je hvalio kao naj naj..ako si naj sto ti drugi trebaju onda...parola hdz-a koju stalno bacaju je da hdz jedini moze rijesiti krizne siutuacije..pa drzi se toga...a ne kucati na vrata drugih pa je'l bi vi meni mogli drzati lojtre ili skale...pa kad dođe voda do grla nisam samo ja kriv vi ste mi drzali lojtre...imam filing da bu prvi zbrisali u tom slucaju od plenkija upravo kajtazi,pupi,cacic,hns...jer jbg nikom se ne mili lopata preko leđa...
Nek se P zamara s time. To nije moj problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by vuksadinare 10/7/2020, 06:40

evo jos jednog primjera kad se pozivaju na tuđmana..tuđman je samo jednom trazio konzesus u sukreiranje oporbe u vlasti i to 1991 godine zbog rata...i to je logicno...poslije vise ih nije trazio nego on i hdz su rjesavali probleme...a plenki svako malo kad nesto zagusti trazi od drugih da ga podupru ili glasaju kako on zeli...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Sora 10/7/2020, 06:44

A ŠTA
jebali bi se da vam ne uđe?
EURO NARAVNO
kuna ode po drugi put u povijest Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 1f606
šmrcc

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 06:48

Sora wrote:A ŠTA
jebali bi se da vam ne uđe?
EURO NARAVNO
kuna ode po drugi put u povijest  Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 1f606
šmrcc
Jedini tko će otić u povijest je EU ako se ovo uvede bez referenduma.

Previše si glupa da shvatiš da se ovdje ne radi o tome kako se zove naciinalna valuta nit oće li euro bit valuta nego o tome oće li bit referenduma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 06:53

Valuta se može zvati i Žirafa. Ovdje se uopće ne radi o tome nego ovakva stvar kao šta je promjena valute na način da nečija tuđa valuta bude sredstvo plaćanja u državi se radi bez referenduma na kojem bi se takva odluka potvrdila , zapečatila i idemo dalje jer su usta euroskepticima začepljenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Serbinho-3 10/7/2020, 07:03

'Bem mu misa, opet ne valja :cleanteeth

Hrvatska radi, Brisel se gradi...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Sora 10/7/2020, 07:04

vuksadinare wrote:evo jos jednog primjera kad se pozivaju na tuđmana..tuđman je samo jednom trazio konzesus u sukreiranje oporbe u vlasti i to 1991 godine zbog rata...i to je logicno...poslije vise ih nije trazio nego on i hdz su rjesavali probleme...a plenki svako malo kad nesto zagusti trazi od drugih da ga podupru ili glasaju kako on zeli...

?? cat

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by vuksadinare 10/7/2020, 07:04

Sora wrote:
vuksadinare wrote:evo jos jednog primjera kad se pozivaju na tuđmana..tuđman je samo jednom trazio konzesus u sukreiranje oporbe u vlasti i to 1991 godine zbog rata...i to je logicno...poslije vise ih nije trazio nego on i hdz su rjesavali probleme...a plenki svako malo kad nesto zagusti trazi od drugih da ga podupru ili glasaju kako on zeli...

?? cat
u cem je problem...oli nije istina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Sora 10/7/2020, 07:06

RayMabus wrote:Valuta se može zvati i Žirafa. Ovdje se uopće ne radi o tome nego ovakva stvar kao šta je promjena valute na način da nečija tuđa valuta bude sredstvo plaćanja u državi se radi bez referenduma na kojem bi se takva odluka potvrdila , zapečatila i idemo dalje jer su usta euroskepticima začepljenja.

a gdje si ti bio 91.?
:puj
da predložiš ime valute, mislim da je ŽIRAFA veća od KUNE
tako bi nam više vrijedio novac

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Sora 10/7/2020, 07:08

vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:evo jos jednog primjera kad se pozivaju na tuđmana..tuđman je samo jednom trazio konzesus u sukreiranje oporbe u vlasti i to 1991 godine zbog rata...i to je logicno...poslije vise ih nije trazio nego on i hdz su rjesavali probleme...a plenki svako malo kad nesto zagusti trazi od drugih da ga podupru ili glasaju kako on zeli...

?? cat
u cem je problem...oli nije istina

plenki je dobar političar
neće valjda tražiti da glasaju protiv njega
koji ti je

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by RayMabus 10/7/2020, 07:08

Ne znam ni šta se ja zamaram i ljutim i frustriran sam. Imam podatke iz budućnosti i znam okvirno kako će se stvari odvijat.

Ostali ste samo na turizmu i sad ovisite o novcima iz Brisela i potpisat ćete bilo šta samo da vidite neke pare pa tako i da vam tuđa valuta bude sredstavo plaćanja u državi a vi izgubite vlastitu valutu.

Šaka jada. Ne važni ste. Propala kolonija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175951
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by vuksadinare 10/7/2020, 07:10

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:
vuksadinare wrote:evo jos jednog primjera kad se pozivaju na tuđmana..tuđman je samo jednom trazio konzesus u sukreiranje oporbe u vlasti i to 1991 godine zbog rata...i to je logicno...poslije vise ih nije trazio nego on i hdz su rjesavali probleme...a plenki svako malo kad nesto zagusti trazi od drugih da ga podupru ili glasaju kako on zeli...

?? cat
u cem je problem...oli nije istina

plenki je dobar političar
neće valjda tražiti da glasaju protiv njega
koji ti je
plenki ako je dobar politicar i jos ima dominantnu vlast...ne treba traziti potporu ili drzanje lojtre od oporbe...to je isto kao da dominantni dinamo trazi od luckog da mu pusti utakmicu jer eto 'nikad ne znas' Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Sora 10/7/2020, 07:10

Serbinho-3 wrote:'Bem mu misa, opet ne valja :cleanteeth

Hrvatska radi, Brisel se gradi...


ma jok
ovi tu spavaju po 700 godina , onda se probude ali ne skroz
u polusnu maštaju neku svoju samostalnost :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Eroo 10/7/2020, 08:01

epikur37 wrote:Dolazi Euro.

Biljezim + plenkiju jos samo da udjemo u sengenske granice
A onda žica i krokodili pa ste mirni.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska je obična kolonija Brisela - Page 2 Empty Re: Hrvatska je obična kolonija Brisela

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum