ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by RayMabus 9/7/2020, 07:30

Već se lagano traže prebjezi

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/sve-ostalo-je-rizik-hdz-u-za-stabilnu-vlast-u-saboru-treba-vise-od-80-ruku-nakon-ljeta-plenkovic-krece-u-kupovinu-1031311
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 07:34

...čitam izbacili grdovica iz hdz-a jer je odao da se radila prljava kampanja protiv dp i škore...valjda mu savjest u pijanstvu proradila...mea culpa mea culpa..kad savjest u hdz-u proradi to onda znaci-letis iz stranke kako je obicaj Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by Hektorović 9/7/2020, 07:36

Imat će i preko 80
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by RayMabus 9/7/2020, 07:37

Hektorović wrote:Imat će i preko 80
Možda kupi i Škoru. Basketball

Škoro je i onako ušao radi trgovine u Sabor pa kad je već tu da ne propadne. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 07:41

nece kupovati ove iz dp-a i to je dobro zakljucio ovaj analiticar u svom komentaru...pokupit ce nekog iz hss-a,mozda hrelju,a ne bi me iznenadilo da ima i koji zetoncic u 'mozemo' cini mi se tamo najslabija karika vili matula koji se u intervjuu za 101-dinicu između redaka na jedan nacin nutkao plenkiju komplimentirajuci mu..ipak je on u konacnici glumac Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by RayMabus 9/7/2020, 07:46

Kako god okreneš tribat će mu na jesen još par ručica jer nas čeka teška gospodarska situacija pa da podeblja vladajuću većinu da nije stalno na knap.

A kandidata ima , umirovljenici iz Restart koalicije , Fokus iz koalicije Pametno itd. Nać se još netko. Polako. Nije nigdi priša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by epikur37 9/7/2020, 07:47

Baš jutros pričam u kafiću s ekipom ...većina je zadovoljna izborima i plenkijem.

Kako ja koji sam umjereno desno tako i bodulčad koja su umjereno lijevo.

Svi se slažemo da nam je važna stabilnost u društvu, politička pristpjnost i ekonomnski prosperitet.

Poslije ćemo uz pivu to i zaključiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by epikur37 9/7/2020, 07:48

A i pokazalo se i potvrdilo da tko u Hrvatskoj osvoji politički centar ima sigurnu i komotnu pobjedu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 07:48

RayMabus wrote:Kako god okreneš tribat će mu na jesen još par ručica jer nas čeka teška gospodarska situacija pa da podeblja vladajuću većinu da nije stalno na knap.

A kandidata ima , umirovljenici iz Restart koalicije , Fokus iz koalicije Pametno itd. Nać se još netko. Polako. Nije nigdi priša.
...uglavnom prava oprba ce mu biti dp i most...sdp je u banani i njihova preca su psola da spasu stranku od totalnog potonuca a plenki im je zadnja briga...ovi iz 'mozemo' ce cirkusirati u saboru ala pernar...pametno,fokus mogli bi biti konstruktivna oporba ali su premekani...racanovskog tipa 'odlucno...mozda'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 07:51

epikur37 wrote:Baš jutros pričam u kafiću s ekipom ...većina je zadovoljna izborima i plenkijem.

Kako ja koji sam umjereno desno tako i bodulčad koja su umjereno lijevo.

Svi se slažemo da nam je važna stabilnost u društvu, politička pristpjnost i ekonomnski prosperitet.

Poslije ćemo uz pivu to i zaključiti.
tipicno ziherastvo i vlaškoulicanska politika...'ja sam štrumpfe prodajem'...politika je politika konflikta...carstva su s eu povijesti raspadala upravo kad su pocela ziherasiti i imala najmirnije razdoblje a  drugi su to vidjeli kao slabost i postali su od lovca plijen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by RayMabus 9/7/2020, 07:53

epikur37 wrote:Baš jutros pričam u kafiću s ekipom ...većina je zadovoljna izborima i plenkijem.

Kako ja koji sam umjereno desno tako i bodulčad koja su umjereno lijevo.

Svi se slažemo da nam je važna stabilnost u društvu, politička pristpjnost i ekonomnski prosperitet.

Poslije ćemo uz pivu to i zaključiti.
Vidit ćemo na jesen kad udre teška gospodarska kriza oćete li se slagat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by epikur37 9/7/2020, 07:55

Na kraju sam još dodao da ZDS ne treba zabranjivati ni antifašizam, ali niti naglašavati. Te stavri trebaju ostati na sivoj margini u kojoj će se ona ideolkoški ostrašćenija manjina s jedne i druge strane moći malo izluftati i to je to.

A prava politika iam da se vodi pragmatičnim stavrima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by epikur37 9/7/2020, 07:56

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:Baš jutros pričam u kafiću s ekipom ...većina je zadovoljna izborima i plenkijem.

Kako ja koji sam umjereno desno tako i bodulčad koja su umjereno lijevo.

Svi se slažemo da nam je važna stabilnost u društvu, politička pristpjnost i ekonomnski prosperitet.

Poslije ćemo uz pivu to i zaključiti.
Vidit ćemo na jesen kad udre teška gospodarska kriza oćete li se slagat.

pa tek onda ćemo se svi složiti da treba očuvati stabilnost, financije i život građana

kome bi ti pustio da ti vodi državu u toj situaciji?

Dreletu !
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 07:58

epikur37 wrote:Na kraju sam još dodao da ZDS ne treba zabranjivati ni antifašizam, ali niti naglašavati. Te stavri trebaju ostati na sivoj margini u kojoj će se ona ideolkoški ostrašćenija manjina  s jedne i druge strane moći malo izluftati i to je to.

A prava politika iam da se vodi pragmatičnim stavrima.
antifašitzam onaj koji je na liniji hrvatskih interesa....ali ne onaj koji nije a dans vecina kvaziantifasista moli boga da drugdje padne kisa nego ovdje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by RayMabus 9/7/2020, 08:01

Pa sad nije bitno kome bi ja pustio. Izbori su završili. Pobjednik se zna. Ja ga nisam birao niti bi ikad.

Kao što reče Miro Bulj u tekstu ako ovi na vlasti odluče da u saborsku proceduru stave referendum Narod odlučuje mi ćemo ga podržati.

Normalno da neće dat to na izglasavanje u sabor. To je protiv interesa HDZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 08:05

RayMabus wrote:Pa sad nije bitno kome bi ja pustio. Izbori su završili. Pobjednik se zna. Ja ga nisam birao niti bi ikad.

Kao što reče Miro Bulj u tekstu ako ovi na vlasti odluče da u saborsku proceduru stave referendum Narod odlučuje mi ćemo ga podržati.

Normalno da neće dat to na izglasavanje u sabor. To je protiv interesa HDZ.
to je vise protiv interesa brisela ciji je namjesnik plenki....koji uzgred kako citam nakon ovih nereda i dalje podrzava vucica...i tu je najveci problem plenkija koji jendostavno sve odbija sto nije na liniji interesa brisela...i onda s eljuti kad mu s ekaze da je namjesnik brisela...sve sto predlozi brisel ili se usprotivi plenki to salje odmah u sabor na glasovanje radilo s eza ili protiv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by RayMabus 9/7/2020, 08:07

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Pa sad nije bitno kome bi ja pustio. Izbori su završili. Pobjednik se zna. Ja ga nisam birao niti bi ikad.

Kao što reče Miro Bulj u tekstu ako ovi na vlasti odluče da u saborsku proceduru stave referendum Narod odlučuje mi ćemo ga podržati.

Normalno da neće dat to na izglasavanje u sabor. To je protiv interesa HDZ.
to je vise protiv interesa brisela ciji je namjesnik plenki....koji uzgred kako citam nakon ovih nereda i dalje podrzava vucica...i tu je najveci problem plenkija koji jendostavno sve odbija sto nije na liniji interesa brisela...i onda s eljuti kad mu s ekaze da je namjesnik brisela...sve sto predlozi brisel ili se usprotivi plenki to salje odmah u sabor na glasovanje radilo s eza ili protiv
Zato ćemo mi podržavat prosvjednike jer i Vučic i Plenkovic su dite iste matere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 08:12

uzgred kako rece jedan analiticar..neki dan..nije hdz uvjerljivo pobjedio sto je plenki tako jak kao i hdz nego zato sto je sdp nikakav...plus sto je napomenuo so je jako zabrinjavajuce da hrvatska politika ima jak deficit kvalitenih politickih kadrova iz kojeg iskace jedino plenki i mozda jos poneko...i nije u tom problem..problem je upravo i ti kvalitetniji kadrovi kojih malo imas kad su na vlasti umjesto da forsiraju jacanje i kvalitetu na politickom polju...oni guraju i forsiraju slabljenje kadrova naustrp privatne koristi...i to je najveci problem hrvatske politike danas..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by Hektorović 9/7/2020, 08:14

epikur37 wrote:Na kraju sam još dodao da ZDS ne treba zabranjivati ni antifašizam, ali niti naglašavati. Te stavri trebaju ostati na sivoj margini u kojoj će se ona ideolkoški ostrašćenija manjina  s jedne i druge strane moći malo izluftati i to je to.

A prava politika iam da se vodi pragmatičnim stavrima.

Bez totalne zabrane odjednom taj ZDS prestaje biti provokacija... i zato ne treba zabranjivati.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by vuksadinare 9/7/2020, 08:20

inace osobno ne bi volio slab sdp..ne zbog desnih stranaka nego da na ljevici ne isplivaju raikalne ljevicarske opcije i naustrb sdp-a jacaju poput 'mozemo'...ne bi s etu slozio sa treom,mihom i nekima koji zagovaraju ili nestanak sdp-a ili njihovu marginu...zar im je u interesu da dobiju tri puta goru verziju 'sdp-a' koji bi upravu donjeli tu nestabilnost i vjecno sukobljavanje...ali problem sdp-a e doista sto definitivno imaju totalno slab i nekvalitetan kadar...iz razloga sto su se pretjerano furali na urbanizam,pederluk,liberalizam i zapravo takve kadrove sebi uzimali sto ih je u konacnici definitvo oslabilo i razjebalo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenky na jesen kupuje 80 ruku Empty Re: Plenky na jesen kupuje 80 ruku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum