ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eksplozija supernove

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

eksplozija supernove Empty eksplozija supernove

Post by Guest 7/7/2020, 22:46

u našoj galaksiji dogodio se fenomen eksplozije supernove
plenky je naime pobijedio chucka norrisa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Counter-Strike 8/7/2020, 11:22

to je za july 4 explodiralo  pirat

_________________
eksplozija supernove Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by crvenkasti 8/7/2020, 11:31

Unimatrix_Zero wrote:to je za july 4 explodiralo  pirat

jesi peko tuku?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 8/7/2020, 13:34

crvenkasti wrote:
Unimatrix_Zero wrote:to je za july 4 explodiralo  pirat

jesi peko tuku?


pusti sad tuku, reci kako se ti kao pravi hrvat osjećaš sad kad je Kenwood Kenon pobijedio?
jesi li ushićen, presretan?
gdje ti je srce?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 8/7/2020, 13:35

hucka
Unimatrix_Zero wrote:to je za july 4 explodiralo  pirat

prije nego mi moderatori zaključaju temu bez linka reci mi što amerikanci kažu za činjenicu da je tamo neki hrvat Kenwood Kenon pobijedio velikog i svemoćnog Chucka? :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 07:58

elem.. ova je tema zamišljena kao praćenje političkih i ekonomskih poteza naše supernove..
ne znam koliko će moj želudac biti otporan na gadosti, ali da počnem:


 
Novost je i to što u novu Vladu ulazi predstavnik manjina. Je li riječ o predstavniku srpske manjine ili o predstavniku svih manjina?


Još formalno nisam razgovarao s predstavnicima manjina. U ponedjeljak smo obavili samo konzultacije s dosadašnjim partnerima. Jasno sam naglašavao u kampanji: idemo razgovarati s ljudima koji su u proteklom mandatu podržavali našu parlamentarnu većinu, našu Vladu. Svih osam izabranih predstavnika nacionalnih manjina iskazalo je spremnost da nastavimo suradnju. Gospodin Štromar, potpredsjednik Vlade i ministar graditeljstva, također je izrazio spremnost, kao i gospodin Čačić, čija je stranka u velikoj većini našeg mandata podržavala parlamentarnu većinu. Tako smo u ponedjeljak praktički do 12 sati došli do potrebnog broja 76, pa dodatne konzultacije nismo ni trebali obavljati. O ambiciji predstavnika manjina da u Vladi imaju svog predstavnika još nismo razgovarali.


Pupovac se već izjasnio da bi ovaj put ipak imali predstavnika Vladi?


I dosad su imali predstavnike. U mojoj prvoj Vladi imali su državnu tajnicu u Ministarstvu regionalnog razvoja, s kojom smo odlično surađivali, državnog tajnika u Ministarstvu zaštite okoliša i energetike, dakle bili su dio Vlade, ali sve što je ispod ministarske razine za širu medijsku javnost ostane ispod radara. Osim ako iskrsne neki problem.


Znači li to da potencijalna suradnja s Mostom ili Domovinskim pokretom ne dolazi u obzir?


Ne govorim o tome, nego o tome da nam netko – nakon uvjerljive pobjede u HDZ-u i na parlamentarnim izborima – uvjetuje tko će biti premijer. Ne dolazi u obzir! To je teritorij o kojem uopće ne raspravljam. To ne znači da ne možemo razgovarati. Poštujem njihove mandate, njihov rezultat, poštujem birače koji su im dali povjerenje. Sigurno će biti prijedloga koje će Vlada staviti na stol Hrvatskog sabora koje ćemo i jedni i drugi podržavati. No nije normalan takav stav, koji je jako suzio manevarski prostor za razgovor. Zamislite da je obrnuto, da ja kažem: dođite na razgovor, ali neću da gospodin Škoro ili gospodin Petrov dođu na sastanak. To su stvari na ljudskoj razini.

https://narod.hr/hrvatska/plenkovic-o-domovinskom-pokretu-ako-se-tenzije-smire-i-ako-se-odustane-od-koncepcije-koja-nije-normalna-tada-mozemo-razgovarati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 08:03

hoće li barba Luka pogoditi odakle žetončići:


Nije vrijeme za akciju


Sadašnju HDZ-ovu i Plenkovićevu poziciju mnogi uspoređuju s onom što ju je stranka koju je tada vodio Ivo Sanader imala nakon izbora 2003. godine.
– Tada se pokazalo da vam za kvalitetno funkcioniranje Sabora i da provodite u djelo ono što želite treba 81-82 ruke. Sve ispod toga je rizik – drži Bebić.

Iznenadio nas je odgovorom na pitanje u čiji bi se tabor prvo mogao mašiti HDZ u potrazi za širom većinom:

– Pa ja mislim da je to ova Restart koalicija. Oni imaju 41 glas, ali nisu svi SDP-ovi, to je miks od pet-šest stranaka. Što se tiče Škore i njegova Domovinskog pokreta, s njima se neće ni pokušavati u ovoj prvoj fazi. Bez njega postoji široka lepeza mogućnosti.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/sve-ostalo-je-rizik-hdz-u-za-stabilnu-vlast-u-saboru-treba-vise-od-80-ruku-nakon-ljeta-plenkovic-krece-u-kupovinu-1031311
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 08:48

eh da, najprije po blagoslov


Kardinal Bozanić čestitao je gospodinu Plenkoviću na povjerenju koje su mu građani Republike Hrvatske iskazali na izborima za zastupnike u Hrvatski sabor. Uz pitanja suradnje Zagrebačke nadbiskupije i državnih institucija, tema susreta bila je društvena sigurnost i stabilnost u trenutnim javno-zdravstvenim, gospodarskim i drugim izazovnim vremenima neizvjesnosti koje od svih čimbenika društva traži najvišu razinu odgovornosti, ali i međusobnu solidarnost, priopćeno je iz Tiskovnog ureda Zagrebačke nadbiskupije.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-otisao-bozanicu/2196419.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Šandor Winnetou 9/7/2020, 08:52

metilda wrote:hoće li barba Luka pogoditi odakle žetončići:


Nije vrijeme za akciju



Sadašnju HDZ-ovu i Plenkovićevu poziciju mnogi uspoređuju s onom što ju je stranka koju je tada vodio Ivo Sanader imala nakon izbora 2003. godine.
– Tada se pokazalo da vam za kvalitetno funkcioniranje Sabora i da provodite u djelo ono što želite treba 81-82 ruke. Sve ispod toga je rizik – drži Bebić.

Iznenadio nas je odgovorom na pitanje u čiji bi se tabor prvo mogao mašiti HDZ u potrazi za širom većinom:

– Pa ja mislim da je to ova Restart koalicija. Oni imaju 41 glas, ali nisu svi SDP-ovi, to je miks od pet-šest stranaka. Što se tiče Škore i njegova Domovinskog pokreta, s njima se neće ni pokušavati u ovoj prvoj fazi. Bez njega postoji široka lepeza mogućnosti.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/sve-ostalo-je-rizik-hdz-u-za-stabilnu-vlast-u-saboru-treba-vise-od-80-ruku-nakon-ljeta-plenkovic-krece-u-kupovinu-1031311
https://m.vecernji.hr/vijesti/plenkovic-ostaje-vecina-ministara-suradnja-sa-skorom-i-mostom-moguca-ali-bez-ucjene-1415827

Meti nije normalno da ucjenjuju HDZ s zahtjevima o tome da plenky ode, takav stav neće nikada proći. Evo u linku gore plenki je stao na loptu i pružio ruku, na mostu i dp je hoće li je prihvatiti ili ne. Mislim da i bilo svima u interesu da se tenzije spuste i da kroz neke konstruktivne razgovore dođe do ostvarivanja pojedinih djelova programa iz onoga što su stranke zacrtale.

_________________
eksplozija supernove Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by vuksadinare 9/7/2020, 08:56

tre wrote:
metilda wrote:hoće li barba Luka pogoditi odakle žetončići:


Nije vrijeme za akciju





Sadašnju HDZ-ovu i Plenkovićevu poziciju mnogi uspoređuju s onom što ju je stranka koju je tada vodio Ivo Sanader imala nakon izbora 2003. godine.
– Tada se pokazalo da vam za kvalitetno funkcioniranje Sabora i da provodite u djelo ono što želite treba 81-82 ruke. Sve ispod toga je rizik – drži Bebić.

Iznenadio nas je odgovorom na pitanje u čiji bi se tabor prvo mogao mašiti HDZ u potrazi za širom većinom:

– Pa ja mislim da je to ova Restart koalicija. Oni imaju 41 glas, ali nisu svi SDP-ovi, to je miks od pet-šest stranaka. Što se tiče Škore i njegova Domovinskog pokreta, s njima se neće ni pokušavati u ovoj prvoj fazi. Bez njega postoji široka lepeza mogućnosti.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/sve-ostalo-je-rizik-hdz-u-za-stabilnu-vlast-u-saboru-treba-vise-od-80-ruku-nakon-ljeta-plenkovic-krece-u-kupovinu-1031311
https://m.vecernji.hr/vijesti/plenkovic-ostaje-vecina-ministara-suradnja-sa-skorom-i-mostom-moguca-ali-bez-ucjene-1415827

Meti nije normalno da ucjenjuju HDZ s zahtjevima o tome da plenky ode, takav stav neće nikada proći. Evo u linku gore plenki je stao na loptu i pružio ruku, na mostu i dp je hoće li je prihvatiti ili ne. Mislim da i bilo svima u interesu da se tenzije spuste i da kroz neke konstruktivne razgovore dođe do ostvarivanja pojedinih djelova programa iz onoga što su stranke zacrtale.
problem je sto oni ne smatraju plenkija desnicarom i sto ga smatraju briselskim namjesnikom...dakle nesuverenistickom opcijom..epp pruza stalno ruku orbanu on to odbija..jer ima svoj jasan stav..i porucio im je 'ja da se mjenjam zbog vas,pa mjenjajte s evi zbog mene'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by vuksadinare 9/7/2020, 08:57

nek plenki mjenja stav zbog dp-a i mosta..i politicki pogled..on trazi da se oni mjenjaju prema njemu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by vuksadinare 9/7/2020, 09:05

uostalom jasan je stva i dp-a i mosta...nisu odbacili mogucnost suradnje sa hdz-om ali ne sa plenkijom na celu...i to je jedina stavka...dakle da su odbacili mogucnost suradnje sa hdz-om..nisu...ali uvjet se zna..i to nije nelegitimno...a plenkijev uvjet dp-u i mostu je prihvatite pupovca i olabavite politiku prema briselu...a njihov odbaci pupovca,uvazi glasove koji su prikupljeni za referendum protiv istanbulske,ne robuj briselu...i to je to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 09:09

tre wrote:

Meti nije normalno da ucjenjuju HDZ s zahtjevima o tome da plenky ode, takav stav neće nikada proći. Evo u linku gore plenki je stao na loptu i pružio ruku, na mostu i dp je hoće li je prihvatiti ili ne. Mislim da i bilo svima u interesu da se tenzije spuste i da kroz neke konstruktivne razgovore dođe do ostvarivanja pojedinih djelova programa iz onoga što su stranke zacrtale.

s boldanim se naravno slažem .. no jedno su predizborne priče, a drugo postizborne izjave.. i jedni i drugi su nakon izbora rekli da ne žele u koaliciju sa hdz-om (umalo ne napisah sa sdp-om) dakle, sad ostaje vidjeti hoće li oni biti kvalitetna oporba ili će se raspast u obliku žetončića..
no nije u tome poanta .. želim pratiti kako će teći plenkijevo ponašanje nakon izbora i njegov odnos prema bilu svojih glasača i cijele javnosti..
vidimo da je plenki izvrstan komunikator.. nakon niza histeričnih napisa o pupovčevu ministarstvu on vrlo neodređeno i uglađeno kaže da o tome nisu razgovarali.. vidjet ćemo kako će to ići
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 09:54

vuksadinare wrote:uostalom jasan je stva i dp-a i mosta...nisu odbacili mogucnost suradnje sa hdz-om ali ne sa plenkijom na celu...i to je jedina stavka...dakle da su odbacili mogucnost suradnje sa hdz-om..nisu...ali uvjet se zna..i to nije nelegitimno...a plenkijev uvjet dp-u i mostu je prihvatite pupovca i olabavite politiku prema briselu...a njihov odbaci pupovca,uvazi glasove koji su prikupljeni za referendum protiv istanbulske,ne robuj briselu...i to je to...

mostov i dp zahtjev da plenki odstupi je nerealan i to je ipak jasno.. naš novi chuck je ipak izabran nadmoćnom većinom glasova ma kakvi god bili uvjeti izbora s obzirom na nisku izlaznost i puno manji broj dobijenih glasova u odnosu na prošle izbore..
mene sad zanima hoće li on usprkos protestima branitelja i većine javnosti instalirati miloševića kao ministra u određenom sektoru i tako potvrditi moju tezu da je hdz=tiranija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Counter-Strike 9/7/2020, 10:54

crvenkasti wrote:
Unimatrix_Zero wrote:to je za july 4 explodiralo  pirat

jesi peko tuku?

joj crveni nevolim tuku,nekako mi je suhoparna,da si me pito jesam peko janje ajd i nekako,tuka se pece za thanksgiving  pirat

_________________
eksplozija supernove Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Šandor Winnetou 9/7/2020, 12:23

vuksadinare wrote:nek plenki mjenja stav zbog dp-a i mosta..i politicki pogled..on trazi da se oni mjenjaju prema njemu...
ko bi realno pristao na te uvjete??? pa hdz je pokupio 3x mandata više od mosta i dp i sad bi se oni trebali prilagoditi mostu i dp?? Smješno i neostvarivo

_________________
eksplozija supernove Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by veber 9/7/2020, 12:25

tre wrote:
vuksadinare wrote:nek plenki mjenja stav zbog dp-a i mosta..i politicki pogled..on trazi da se oni mjenjaju prema njemu...
ko bi realno pristao na te uvjete??? pa hdz je pokupio 3x mandata više od mosta i dp i sad bi se oni trebali prilagoditi mostu i dp?? Smješno i neostvarivo
plenki je u poziciji da postavlja uvjete. ne da njemu postavljaju.
onaj stalno tužni je otplahutao odmah.
moram maramice potražit, suza mi na oko kanula.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 15:21

veber wrote:
tre wrote:
vuksadinare wrote:nek plenki mjenja stav zbog dp-a i mosta..i politicki pogled..on trazi da se oni mjenjaju prema njemu...
ko bi realno pristao na te uvjete??? pa hdz je pokupio 3x mandata više od mosta i dp i sad bi se oni trebali prilagoditi mostu i dp?? Smješno i neostvarivo
plenki je u poziciji da postavlja uvjete. ne da njemu postavljaju.
onaj stalno tužni je otplahutao odmah.
moram maramice potražit, suza mi na oko kanula.

ne znam kome će sada suza kanuti, ali meni neće, sve ide kako se i predviđalo :rasta

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kajtazi-klub-manjina-trazi-barem-tri-pozicije-u-vladi-evo-na-koje-pozicije-pretendiramo-15007242

manjinci ucjenjuju hrvatskog chucka norrisa ..
neka nam sve na jednom mjestu, vidjet ćemo što chuck kaže na ovo, odlučno šakom o stol, neće njega nitko ucjenjivati :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 15:56

Isprazno i otrcano zvuče fraze poput one da svaki narod ima vladu kakvu zaslužuje, ali istinite su riječi nezamjenjive i nijedan ih drugi način izražavanja ne može zamijeniti. Teško je zamisliti život u Hrvatskoj bez ispeglanih lidera koji marljivo uvježbavaju dnevne zadatake svojih PR savjetnika kako bi svakodnevno popunjavali udarne termine svoje državne televizije.
Ipak, ostaje otvoreno pitanje je li pristojno znalački stvarati krizu, upravljati njome, plaštiti narod glađu i smrću, a istovremeno s figom u džepu voditi zahuktalu propagadnu mašineriju neslućenih razmjera s dva glavna lika u predstavi, predsjednika vlade i mudrog vođe nepogrešivog kriznog stožera koji je nitko drugi nego potpredsjednik vlade. A vi ostali ostanite doma !!!
I onda na kratko bratsko opuštanje u stožerima uz dopušteni bliski socijalni kontak budući dok traje kampanja logično je da fizički ne djeluje stožer, pa onda za dan dva, opet sve jovo na novo, tek toliko da spikeri na službenoj državnoj televiziji ne zaborave na promjenu glasa u intonaciji onog dijela rečenice u kojoj moraju objaviti koliko je ljudi danas preminulo.
I tada sviće novi dan, ponedjeljak, kad se budi iskonska ljubav prema malenima i kad se u životu budi poziv “…dođite k meni maleni”, vi uvijek isti iz naših dragih manjina. U igrokazu su to djeci već poznati likovi blagog i umilnog Furia koji samo nosi to nezgodno ime i dobrohotni Milorad. Nešto kao dva brata uboga po duhovnom srodstvu bez kojih se u Hrvatskoj ne može ići dalje…
Pomalo čudi što Italija ne poduzima ništa budući da Furio tako očito promiče krizu talijanske modne industrije , ne potičući potrošnju, kao da je talijanska modna industrija davno prestala postojati iako je ona do nedavno davala ogromni doprinos talijanskom gospodarstvu. Nije isključeno da je i to mudra politika EU koja u javnost prenosi pruku da je i osnivačima EU teško u krizi, tako da i onima koji su se zadnji ukrcali na vlak bude jasno gdje su i što mogu očekivati na kraju puta. Dakle nije isključeno da se opet zatvore frizerski saloni.
Možda bi ipak kao prvi trebalo donijeti zakon o zaštiti lika i velikih misli velikog vođe, koji će ako mu damo priliku, jamačno već jednom uroditi i velikim djelima, naravno u malo dužem i još uvijek neizvjesnom vremenskom intervalu.

https://narod.hr/hrvatska/prof-dr-sc-nenad-hlaca-manjinska-vlada-u-maloj-zemlji-za-veliki-odmor


:thumbup1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Guest 9/7/2020, 16:48

Plenkovićeve ministrice Obuljen i Divjak osigurale da lažno prikazivanje Stepinca – bude obvezni dio obrazovanja

https://narod.hr/hrvatska/plenkoviceve-ministrice-obuljen-i-divjak-osigurale-da-lazno-prikazivanje-stepinca-bude-obvezni-dio-obrazovanja

Kontroverzni film “Dnevnik Diane Budisavljević” Dane Budisavljević, koji lažno prikazuje kardinala Stepinca, ali i cijeli hrvatski narod, dobio je suglasnost Ministarstva znanosti i obrazovanja za uključivanje u nastavni kurikul za učenike osnovnih i srednjih škola.

Ministarstvo je odobrilo i predloženu stručno izrađenu metodičku pripremu nastavne jedinice “Dnevnik Diane Budisavljević i period Drugog svjetskog rata u Hrvatskoj”, ustvrdivši da je je promišljena i s jasno određenim odgojno-obrazovnim ishodima. Dalje se tvrdi u obrazloženju da je film podržan jer se nastoji skrenuti pozornost mladih i senzibilizirati ih na različite oblike netolerancije i diskriminacije, a prikazivao bi se učenicima od 13 do 18 godina u okviru projektnog dana ili kao školski projekt koji će ih potaknuti na promišljanje i pozitivno djelovanje.


samo trpaj - idemo dalje :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

eksplozija supernove Empty Re: eksplozija supernove

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum