ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Sun 19 Jul - 23:18

Iman nekog daljeg rodjaka 
Mali mu ima 11 godina dite talent.
Teski hajdukovci torcida 
Al kaze meni sin ide u zagreb u dinamovu skolu 
Nema sanse da ga pusti u onaj pakao

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Sun 19 Jul - 23:27

fridrih_niche wrote:Hajduk lives forever!
<3
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Sun 19 Jul - 23:28

Isto nas je Rijeka malo previše puta ispleskala zadnjih godina...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Sun 19 Jul - 23:59

Hajduk Split - Page 8 File

Zadnji 10 utakmica.
Tablica je strašna, a sve govori. I primjer Dinama pokazuje da bez pristojnog trenera u današnjem vremenu teško se možeš praviti uspjeh bez obzira na igrački kadar.

Sezona sramotna i najgora, valjda, valjda ne može gore od ovoga.

Kako je Tudor bio pun sebe kad je došao, energičan i bahat, a jučer na presici kako je bio mali i tih. Najveći krivac u svakom slučaju, sjebao sebe i klub koji ipak voli, ne samo sebe nego i ljude koji su ga doveli. Sad je sam postao svjestan i nije mu lako, ali sam je za sve kriv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 20 Jul - 9:41

jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk lives forever!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 20 Jul - 10:11

Koji je na kraju Hajduk? Jeli zna netko? Kad se gasi to smeće od kluba?

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 20 Jul - 11:37

nije tudor kriv...bio je slobodan na lageru...njegov problem je sto mora shvatiti da hajduk nije klub za eksperimentiranje...ako je mislio eksperimentirati bolje d aje otisao trenirati mladost iz špišić bukovice...sad ce otici i reci da on nije kriv nego stanje u hajduku..pa sto si pristao tenkre ako si znao stanje...glupost...pa u par godina promjenio si nekoliko klubova i iz svih si morao otici...bolje d aje ostao onda buric...bar smo imali nekakve rezultate ali jbg otjerali ga navijaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 20 Jul - 12:34

Roland Deschain wrote:Koji je na kraju GNK Lopov? Jeli zna netko? Kad se gasi to smeće od kluba?
Neman pojma, frende...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Mon 20 Jul - 14:37

Dinamo je nekoliko kola prije kraja prvenstva osigurao nalsov prvaka, ali bez obzira na sve u HNL-u se i dalje vodi velika bitka za Europu, točnije za Ligu prvaka. Ipak, Hajduk je posljednjim porazom na Poljudu od Rijeke izgubio svaku šansu izboriti toliko željeno drugo mjesto, a čitavu priču na svojem je Faceboook profilu prokomentirao i Zdravko Mamić koji u ni jednom trenutku nije štedio rivale iz Splita.
- Sinoć smo u nikad zanimljivijoj završnici HT Prve lige svjedočili jednoj povijesnoj činjenici, koja me osobno iz racionalnih razloga žalosti. Sinoć je jedan veliki hrvatski sportski brend HNK Hajduk iz Splita dotaknuo dno i zacementirao svoje 5. mjesto na tablici u ovoj sezoni - sezoni u kojoj su u Europi uspjeli ispasti od malteških ribara i kuhara, od Gorice u osmini finala iz kupa, te su kao krunu sezone uspjeli dogurati do 5. mjesta u ligi. U ligi u kojoj ih od zagrebačkih kvartova nije pobijedilo još jedino Vrapče, samo zato što ne igra u prvoj ligi. ta. 
Klub je to koji godišnje troši 20 milijuna eura, a zadnjeg igrača je za ozbiljni iznos, mimo projekta obitelji Vlašić, stvorio i prodao u prošlom desetljeću, dok su zadnje ozbiljne novčane nagrade za nastupe u Europi dobili prije uvođenja eura u upotrebu. Klub je to moralnih vertikala i sjajnih kvazi stručnjaka koji su drugima spremni suditi o svemu - od novinarstva do politike. Klub je to koji od grada koji ima gotovo pet puta manje stanovnika od Zagreba u posljednjih 10 godina dobio 450 milijuna kuna, a nastup u skupinama europskih natjecanja im je rijeđi od pojave Halleyjevog kometa. Klub je to koji se svake godine i na svakoj skupštini skriva iza navijača i izmišlja neprijatelje koji ih onemogućuju u obavljanju posla u kojem su sve lošiji i lošiji. Klub je to koji će za svoju nesposobnost stvaranja igrača okriviti čudne likove iz Hercegovine. A nisu ni svjesni da im nema Dinama, Zdravka Mamića i ljudi koji znaju raditi s talentiranom djecom da bi ove godine kvalifikacije za Europa Ligu sa svojim zaslugama, radom i rezultatima vidjeli samo na televiziji, jer ih ni na Playstationu nema. E moj Hajduče, ... - napisao je Zdravko Mamić.

:lol: :lol: :lol:

To sad ide pod ono "rugala se sova sjenici ...", jer ni njegovi nisu trenutno ništ' bolji, ali njegov upis je vrh vrhova

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK Mon 20 Jul - 14:57

Cekaj jeli postoji hajduk jos

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 20 Jul - 15:05

jedina dobra vijest je sto je doslo do toga da se umorila vecina navijaca hajduka od ovakvog upravljanja klubom..moze ici jedno vrijeme ali ne i svo...rezultati ipak dođu na naplatu kad tad...problem je sto se to shvati kad bude 12 i 5 a ne 5 do 12...dokaz tome je da s edotaklo dno..izjava mi mozemo nasim mladim igracima ponuditi samo 2000 kuna...ej 2000 kuna....pa jebote za tu cifru nece ti vise ni solidna kurva pogledati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 20 Jul - 15:12

Pa više nije ni zabavno naguziti vas na Poljudu, ne znam ni sam koji je ovo put.

:mazo

Gasi to smeće od kluba, NH poslati u kamenolom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 20 Jul - 15:23

mobiu$ wrote:Pa više nije ni zabavno naguziti vas na Poljudu, ne znam ni sam koji je ovo put.

:mazo

Gasi to smeće od kluba, NH poslati u kamenolom.
klub kao klub nije kriv...jednostavno tesko je priznati da je ovaj model upravljanja promasen...kao i ljudi koji ga forsiraju...taj model mozda moze funckionirati u klubu koji je pun novaca kao brod ali ne u klubu koji ima love tek da ne msili kako isplatiti igracima place...po tom sistemu onda svejedno koju ligu igras..prva,druga,treca ako ti je prosjek ideal...covjek bez ambicija je osuđen na zivotarenje a kamoli ne klub...ne mozes ti imati ambiciju ako zelis dovesti dobrog igraca za kikiriki i od njega ocekivati da daje maximum...ako ga ne mo's dovesti onda s ezadovoljavas onim po sistemu daj sto das..moze i moja baba...jednostavno treba dovesti jako ambiciozne ljude koji znaju da njihovu ambiciju moze sotavraiti jedino-lova...i oni ce je onda traziti...ako si gladan ambicija bit ces gladan i novca..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by RayMabus Mon 20 Jul - 16:17

lol!

https://www.klix.ba/sport/nogomet/mamic-opleo-po-hajduku-dotakli-su-dno-u-evropi-su-rjedje-od-halleyeve-komete/200720096
RayMabus
RayMabus

Posts : 175522
2014-04-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Mon 20 Jul - 16:28

Samo uživajte... :carryon
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader Mon 20 Jul - 16:29

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk lives forever!
<3
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 20 Jul - 16:41

Dobar dan, kada se gasi ovo govno od kluba? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 20 Jul - 16:51

jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk lives forever!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 20 Jul - 16:52

Vidi miševa na stranici najvećeg kluba Hrvatske i Balkana...
Neka vas, dosadno je bez vas...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 20 Jul - 18:06

Tudor navodno ima ponudu iz Turske. Šteta bi bilo da ide. Makar, nebi bilo čudo da sekta nađe nekog još goreg.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Mon 20 Jul - 18:07

Brat Brale wrote:Dobar dan, kada se gasi ovo govno od kluba? Basketball

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 8 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum