ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by red wolf 6/7/2020, 19:52

Brain32 wrote:
red wolf wrote:HDZ je napravio dobru stvar...Ostavio je desnicu na marginama, daleko od vlasti.
Tko je kod nas desnica i u kojem smislu?
MOST i Domovinski pokret.

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by Brain32 6/7/2020, 19:53

melkior wrote:Bilo bi puno bolje da u ljudi ima više onih kakva je Dalija Orešković. Ja sam glasao za Nikolu Grmoju i nije mi žao, ali iznimno mi je drago da je u Sabor ušla Dalija Orešković. Ideološko svrstavanje više nije bitno, treba više dobrih i kvalitetnih pojedinaca koji imaju soli u glavi i neko šire društveno i stručno znanje izvan politike, imaju svoj stav, karakter i kičmu i ne daju se kupit.
Po napisanom razmišljamo identično ali ja si doduše ne mogu objasniti zašto nisam glasao za Daliju i ekipu...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by Hektorović 6/7/2020, 19:54

Brain32 wrote:
Hektorović wrote:
melkior wrote:Zašto je Most preživio ove parlamentarne izbore i ustao kao feniks iz pepela nakon svih onih pretrčavanja DP-u? Jer je bio jedina prava opozicija u Saboru (uz Živi zid) proteklih 4 godine. Most je bio ono što SDP nije, a trebao je. S Raspudićima dobili su intelektualnu širinu i kapacitet, intelektualna nadgradnja nad karakter. Pa Kenwood Kenon je htio tući Grmoju u Saboru kad mu je ovaj rekao da je veleizdajnik.

Pretrčavanja u DP su uglavnom bila od bezveznjaka koji se nisu uklapali koncepcijski.

Nek je Mosta, pokazali su se inteligentnima i politički žilavima.
Most je žilav ali je još uvijek mlad(nov?) pitanje je koliko će dugo izdržati no vjernost birača imaju upravo zbog nepretrčavanja. Ja sam opet glasao za njih iako su mi ideološki od svih najbliži pametno-fokus-ssip

Dečki su pošteni i okupili su dobru i inteligentnu škvadru (Bulj jest surov no nije klaun).

Dobra vlast mora imati i dobru oporbu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by debotoijusto 6/7/2020, 19:55

HDZ s Andrejem Plenkovićem na čelu na sinoćnjim je izborima odnio premoćnu pobjedu. S rezultatom od 66 mandata, postizborne kalkulacije bivšem i budućem premijeru nisu potrebne, stoga je za očekivati da će sva ministarstva pripasti HDZ-u, što se nije dogodilo od Tuđmanovog vremena. Kenwood Kenon je danas na obraćanju novinarima nakon sjednice Predsjedništva i Nacionalnog vijeća HDZ-a rekao kako je u planu smanjivanje broja ministarstava, no ipak nije precizirao koja se ministarstva ukidaju.


ministarstvo branitelja strepi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by Hektorović 6/7/2020, 19:56

melkior wrote:Bilo bi puno bolje da u ljudi ima više onih kakva je Dalija Orešković. Ja sam glasao za Nikolu Grmoju i nije mi žao, ali iznimno mi je drago da je u Sabor ušla Dalija Orešković. Ideološko svrstavanje više nije bitno, treba više dobrih i kvalitetnih pojedinaca koji imaju soli u glavi i neko šire društveno i stručno znanje izvan politike, imaju svoj stav, karakter i kičmu i ne daju se kupit.

To je to, slavim Plenkijev uspijed, no drago mi je što će biti jako kvaitetna i intelektualno kvalitetna oporba u Saboru. Ne klauni, ne Pernari, Kolakušići...

SDP samo može padati sad ovako načet.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 19:56

melkior wrote:Bilo bi puno bolje da u ljudi ima više onih kakva je Dalija Orešković. Ja sam glasao za Nikolu Grmoju i nije mi žao, ali iznimno mi je drago da je u Sabor ušla Dalija Orešković. Ideološko svrstavanje više nije bitno, treba više dobrih i kvalitetnih pojedinaca koji imaju soli u glavi i neko šire društveno i stručno znanje izvan politike, imaju svoj stav, karakter i kičmu i ne daju se kupit.
Ne znam je li Boro Nogalo ušao u Sabor, što mu je sve onaj kriminalac Bandić radio  :blj
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 19:59

Brain32 wrote:
melkior wrote:Bilo bi puno bolje da u ljudi ima više onih kakva je Dalija Orešković. Ja sam glasao za Nikolu Grmoju i nije mi žao, ali iznimno mi je drago da je u Sabor ušla Dalija Orešković. Ideološko svrstavanje više nije bitno, treba više dobrih i kvalitetnih pojedinaca koji imaju soli u glavi i neko šire društveno i stručno znanje izvan politike, imaju svoj stav, karakter i kičmu i ne daju se kupit.
Po napisanom razmišljamo identično ali ja si doduše ne mogu objasniti zašto nisam glasao za Daliju i ekipu...
Ja sam se lomio između nje i Mosta, i zaključio sam čisto oportunistički da Grmoja možda ima više šanse osvojiti još jedan mandat nego ona, a nisam htio da mi propadne glas bezveze. Ja se mogu smatrati pobjednikom ovih izbora jer sam se borio za kvalitetnu oporbu.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 19:59

Doduše, Dalija nije u mojoj izbornoj jedinici, pa mi je s te strane bio olakšan izbor.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by darth_vader 6/7/2020, 20:01

melkior wrote:
melkior wrote:Zašto je Most preživio ove parlamentarne izbore i ustao kao feniks iz pepela nakon svih onih pretrčavanja DP-u? Jer je bio jedina prava opozicija u Saboru (uz Živi zid) proteklih 4 godine. Most je bio ono što SDP nije, a trebao je. S Raspudićima dobili su intelektualnu širinu i kapacitet, intelektualna nadgradnja nad karakter. Pa Kenwood Kenon je htio tući Grmoju u Saboru kad mu je ovaj rekao da je veleizdajnik.
Za Most je dobro da bude u opoziciji, za DP to je živa propast. Nama na političkoj sceni za početak, nedostaje kvalitetan i obrazovani politički centar koji ima rješenja za ovu zemlju. To je shvatio i Kenwood Kenon, to su shvatili i birači. Nova ljevica ("Možemo!") je dobro došla radi razbijanja te učmale intelektualne baruštine. Iskreno, u Saboru se najviše bojim Čačića, to je hiperambiciozno, živo primordijalno zlo, ne mogu vjerovati da je opet uspio ući u Sabor  bash  Ima li netko da ga zgazi na cesti, ali baš ono pošteno, s kakvim dobrim tenkom koji ide 200 km/h?

Horvatinčić nam je jedina nada.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 20:04

Hektorović wrote:
melkior wrote:Bilo bi puno bolje da u ljudi ima više onih kakva je Dalija Orešković. Ja sam glasao za Nikolu Grmoju i nije mi žao, ali iznimno mi je drago da je u Sabor ušla Dalija Orešković. Ideološko svrstavanje više nije bitno, treba više dobrih i kvalitetnih pojedinaca koji imaju soli u glavi i neko šire društveno i stručno znanje izvan politike, imaju svoj stav, karakter i kičmu i ne daju se kupit.

To je to, slavim Plenkijev uspijed, no drago mi je što će biti jako kvaitetna i intelektualno kvalitetna oporba u Saboru. Ne klauni, ne Pernari, Kolakušići...

SDP samo može padati sad ovako načet.
Nije Kolakušić bio toliko loš, ali on je na predsjedničkim izborima doživio svojevrsni shut down i odmah nakon tih izbora rekao da se neće kandidirati na parlamentarnim. Čovjek je samo zbrojio 2+2, za razliku od potpuno pogubljenog Vilibora Sinčića; doduše, Vilibor je bio u težoj situaciji jer je predsjednik stranke pa hoćeš-nećeš moraš pokazati da postojiš na nacionalnoj sceni, pogotovo nakon razlaza s Pernarom.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 20:05

jasambrend wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Zašto je Most preživio ove parlamentarne izbore i ustao kao feniks iz pepela nakon svih onih pretrčavanja DP-u? Jer je bio jedina prava opozicija u Saboru (uz Živi zid) proteklih 4 godine. Most je bio ono što SDP nije, a trebao je. S Raspudićima dobili su intelektualnu širinu i kapacitet, intelektualna nadgradnja nad karakter. Pa Kenwood Kenon je htio tući Grmoju u Saboru kad mu je ovaj rekao da je veleizdajnik.
Za Most je dobro da bude u opoziciji, za DP to je živa propast. Nama na političkoj sceni za početak, nedostaje kvalitetan i obrazovani politički centar koji ima rješenja za ovu zemlju. To je shvatio i Kenwood Kenon, to su shvatili i birači. Nova ljevica ("Možemo!") je dobro došla radi razbijanja te učmale intelektualne baruštine. Iskreno, u Saboru se najviše bojim Čačića, to je hiperambiciozno, živo primordijalno zlo, ne mogu vjerovati da je opet uspio ući u Sabor  bash  Ima li netko da ga zgazi na cesti, ali baš ono pošteno, s kakvim dobrim tenkom koji ide 200 km/h?

Horvatinčić nam je jedina nada.
E to bi bila poetska pravda, da Horvatinčić pregazi Čačića  cheers
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by Hektorović 6/7/2020, 20:07

melkior wrote:Nije Kolakušić bio toliko loš, ali on je na predsjedničkim izborima doživio svojevrsni shut down i odmah nakon tih izbora rekao da se neće kandidirati na parlamentarnim. Čovjek je samo zbrojio 2+2, za razliku od potpuno pogubljenog Vilibora Sinčića; doduše, Vilibor je bio u težoj situaciji jer je predsjednik stranke pa hoćeš-nećeš moraš pokazati da postojiš na nacionalnoj sceni, pogotovo nakon razlaza s Pernarom.

Počinjao je pričati svakakve gluposti i ispadati starijom varijantom Pernara. Sad uživa u Briselskoj plaći, niti se čuje za njega uopće.

ŽivoZidaši su do prije par mjeseci još uvijek trubili kako su 3. stranka u državi nesvjesni svog kolapsa u totalnu nebitnost. Njihovih 15 minuta loše političke šale je jednostavno prošlo.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 20:10

Hektorović wrote:
melkior wrote:Nije Kolakušić bio toliko loš, ali on je na predsjedničkim izborima doživio svojevrsni shut down i odmah nakon tih izbora rekao da se neće kandidirati na parlamentarnim. Čovjek je samo zbrojio 2+2, za razliku od potpuno pogubljenog Vilibora Sinčića; doduše, Vilibor je bio u težoj situaciji jer je predsjednik stranke pa hoćeš-nećeš moraš pokazati da postojiš na nacionalnoj sceni, pogotovo nakon razlaza s Pernarom.

Počinjao je pričati svakakve gluposti i ispadati starijom varijantom Pernara. Sad uživa u Briselskoj plaći, niti se čuje za njega uopće.

ŽivoZidaši su do prije par mjeseci još uvijek trubili kako su 3. stranka u državi nesvjesni svog kolapsa u totalnu nebitnost. Njihovih 15 minuta loše političke šale je jednostavno prošlo.
Pernar je jedini imao muda govoriti protiv NATO-a u Saboru, na živi užas HDZ-a, i protiv banaka. Na žalost, pokopao ga je vitamin C   :^0 lol!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by IL Risorto 6/7/2020, 20:11

Živi Zid je prepoznao ono što mainstream stranke nisu,probleme koji muče jedan dio građana,ovršenih i blokiranih,te prvi otvorili tu temu i bila njihova platforma.Međutim kad su ušli u sabor,nisu ništa ili mogli ili znali učinit po tom pitanju.
Uspjeli su ući u sabor zahvaljujući životnim problemima djela građana,tu su kartu ispucali,te se dodatno pokazali kao cirkusanti i logičan je bio njihov kraj.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 20:16

סמאל wrote:Živi Zid je prepoznao ono što mainstream stranke nisu,probleme koji muče jedan dio građana,ovršenih i blokiranih,te prvi otvorili tu temu i bila njihova platforma.Međutim kad su ušli u sabor,nisu ništa ili mogli ili znali učinit po tom pitanju.
Uspjeli su ući u sabor zahvaljujući životnim problemima djela građana,tu su kartu ispucali,te se dodatno pokazali kao cirkusanti i logičan je bio njihov kraj.
Ne možeš stalno jahati na ovrhama, doduše, Pernar je hobističkim intelektualnim angažmanom nadmašio samog sebe. Hrvatski politički David Icke.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by Hektorović 6/7/2020, 20:21

סמאל wrote:Živi Zid je prepoznao ono što mainstream stranke nisu,probleme koji muče jedan dio građana,ovršenih i blokiranih,te prvi otvorili tu temu i bila njihova platforma.Međutim kad su ušli u sabor,nisu ništa ili mogli ili znali učinit po tom pitanju.
Uspjeli su ući u sabor zahvaljujući životnim problemima djela građana,tu su kartu ispucali,te se dodatno pokazali kao cirkusanti i logičan je bio njihov kraj.

One trick pony
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by Hektorović 6/7/2020, 20:22

melkior wrote:
Hektorović wrote:
ŽivoZidaši su do prije par mjeseci još uvijek trubili kako su 3. stranka u državi nesvjesni svog kolapsa u totalnu nebitnost. Njihovih 15 minuta loše političke šale je jednostavno prošlo.
Pernar je jedini imao muda govoriti protiv NATO-a u Saboru, na živi užas HDZ-a, i protiv banaka. Na žalost, pokopao ga je vitamin C   :^0 lol!

No i kad bi imao muda nešto govoriti, sve bi to potkopao cirkusom, teorijama zavjere, vitaminom C... Politički štetočina ukratko.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 20:25

Hektorović wrote:
melkior wrote:
Hektorović wrote:
ŽivoZidaši su do prije par mjeseci još uvijek trubili kako su 3. stranka u državi nesvjesni svog kolapsa u totalnu nebitnost. Njihovih 15 minuta loše političke šale je jednostavno prošlo.
Pernar je jedini imao muda govoriti protiv NATO-a u Saboru, na živi užas HDZ-a, i protiv banaka. Na žalost, pokopao ga je vitamin C   :^0 lol!

No i kad bi imao muda nešto govoriti, sve bi to potkopao cirkusom, teorijama zavjere, vitaminom C... Politički štetočina ukratko.
Čovjek je jednostavno volio čvrste, mišićave saborske zaštitare  bom
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by IL Risorto 6/7/2020, 20:27

Vidim,slavljenički repertoar Mosta,kao da je preslikan od HDZ-a prije 4 god. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by melkior 6/7/2020, 20:31

סמאל wrote:Vidim,slavljenički repertoar Mosta,kao da je preslikan od HDZ-a prije 4 god. :rasta
Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 20130515135709prsuting5

Na žalost, nemam zastavu da se u nju umatam  :clown
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by IL Risorto 6/7/2020, 20:33

melkior wrote:
סמאל wrote:Vidim,slavljenički repertoar Mosta,kao da je preslikan od HDZ-a prije 4 god. :rasta
Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 20130515135709prsuting5

Na žalost, nemam zastavu da se u nju umatam  :clown
Evo,Bago veli kako po tim nekim statistikama,Most je imao više ženskih birača nego muških,tak da ispada kako Longy ipak podržaje emančipiranu stranku. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu - Page 3 Empty Re: Plenkovich se popišao po Škori i Domovinskom pokretu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum