ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by RayMabus 6/7/2020, 13:32

king

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/marijana-puljak-u-fotofinisu-usla-u-sabor-i-objavila-emotivni-nocni-status-na-facebooku-majko-uspila-sam-molitva-se-isplatila-1030681
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by mutava baštarda 6/7/2020, 13:37

Ulovili bi i u devetoj jednog da je Petrina išao s njima, a ne živim zidom...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by RayMabus 6/7/2020, 13:40

10,352 glasa , 5,4% jedva prošli izborni prag , brojalo se do zadnje minute.

Uzeli kradezeju jedan mandat. Eto moš bit zadovoljan. Ti plaćaš saborske zastupnike i ovako sad znaš iduće četiri godine da neki kradezeovac neće grbačit u saboru na tvoj račun jer mu to nisi dao nego sam odlučio kome ćeš dat svoje pare da ti sidi u saboru iduće četiri godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by RayMabus 6/7/2020, 14:06

mutava baštarda wrote:Ulovili bi i u devetoj jednog da je Petrina išao s njima, a ne živim zidom...
Da je babi kurac ne bi bila baba. ŽZ je stvar prošlosti a u Dalmaciji nikad ni nisu imali jaku biračku bazu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by Hektorović 6/7/2020, 14:19

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:Ulovili bi i u devetoj jednog da je Petrina išao s njima, a ne živim zidom...
Da je babi kurac ne bi bila baba. ŽZ je stvar prošlosti a u Dalmaciji nikad ni nisu imali jaku biračku bazu.

Jedna debilana manje

Ova sad oporba je znatno kvalitetnija
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by mutava baštarda 6/7/2020, 14:22

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:Ulovili bi i u devetoj jednog da je Petrina išao s njima, a ne živim zidom...
Da je babi kurac ne bi bila baba. ŽZ je stvar prošlosti a u Dalmaciji nikad ni nisu imali jaku biračku bazu.

Jedna debilana manje

Ova sad oporba je znatno kvalitetnija
Žz je prošlost...Nije mi jasan Petrina koji je s tom završenom pričom krenuo dalje... Prije desetak godina osvojio je više glasova kada je sam izlazio...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by epikur37 6/7/2020, 14:33

bračni par puljak mi je prosto degutantan
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by RayMabus 6/7/2020, 14:39

Marijanu Puljak je spasio Ante Pranić

https://slobodnadalmacija.hr/split/analiza-rezultata-splitski-politicari-se-nisu-proslavili-krstulovic-opara-se-nije-nametnuo-biracima-hdz-a-a-marijanu-puljak-je-spasio-ante-pranic-1030763
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by AssadNaPodmornici 6/7/2020, 16:05

Ja glasa za Pranića
Pratim momka i njegov rad  :tu
Glasovi mene i drugih su ukrali jedan mandat HDZu što je super 
Ja zadovoljan

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21009
2018-06-14


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by Maggie19 6/7/2020, 16:08

epikur37 wrote:bračni par puljak mi je prosto degutantan
Bolje da ih ne poznajes.
Ona prijetila Kerimu u Vijecu Grada Splita, a nikad nista konkretno nije napravila.
Steta SDP-a u Splitu, imaju solidnih ljudi, ali je lista ocajno sastavljena.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor Empty Re: Yoda progurao Marijanu Puljak u Sabor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum