ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za Sabor 2020.

Page 13 of 28 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 09:59

Noor wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:

To će se dogoditi tek kada se promjeni položaj manjinskih zastupnika u Saboru.
Neodrživo je da RH daje manjinskim zastupnicima ovakva prava kakvih praktički manjine nemaju niti u jednoj od zemalja članica EU, pogotovo uz ovakve animozitete kakve navlači Pupovac u javnosti.
O tome će se morati uskoro povesti javna rasprava i vjerojatno će se sve svesti na jednog zastupnika za sve manjine koji će imati sva prava kao i ostali zastupnici.
Eventualno na glasnogovornike pojedinih manjina koji će moći nastupati u Saboru, predlagati riješenja, ali neće imati pravo glasovati čak niti o vlastitim prijedlozima.
nista od toga..jer ce biti jak pritisak iz brisela...

Prtitisci su bili i da se prihvati arbitraža oko granice sa Slovenijom, pogotovo jer je EU i stala iza te arbitraže, pa smo vidjeli kako je i to završilo.
Pojeo vuk magare.
Dakle, ponavljam, uskoro će se morati otvoriti javna rasprava po tom pitanju i to skupa sa onom o primjenama u izbornom zakonu.
Bruxeless ovdje neće imati jačih argumenata i brzo će odustati, za razliku od zagovaranja trećeg entiteta u BiH jer je tu ipak riječ o drugoj državi.
Kvaka je u tome da nitko u EU ne daje takva prava manjinskim zastupnicima kakva dajemo mi, a uz to je i Venecijanska komisija zauzela stav i poslala preporuku kako je za same manjine bolje da budu uključene u stranačke liste jer to ipak garantira njihovu integriranost u društvo, za razliku od ove tehnologije proizvodnje profesionalnih etnobiznismena.

da, o tome se govorilo sinoć.. ali se također reklo i da bi oduzimanje ove zagarantirane osmorice stvorilo nezadovoljstvo među manjinama.. a ako plenky formira vladu uz njihovu pomoć teško da će išta uraditi da ih oneraspoloži .. posebno jer bi cijela lijeva oporba koja je ipak respektabilna usprkos porazu vrištala o fašizaciji hrvatske .. a rada borić bi palila svjetlo u mraku .. đizs :facepalm
ma ona bi ugasila mrak :^0
 jel tako rekla? ako je bilo je tako preglupo da nisam ni registrirala :facepalm

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:00

Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
Žene i pravo glasa...
što to znači točno?

Da bi ženama u ime nekog imaginarnog višeg dobra najbolje bilo zabraniti pravo glasovanja na izborima.
to kužim, ali očekujem da argumentira i konkretizira povod te misli

Nemoj to očekivati od osoba koji su se jasno izjasnili protiv gradnje termoelektrane na Peruči i tako podržali iseljavanje mladih iz Sinja zbog nedostatka posla, a onda još i udarili u kuknjavu zbog tog iseljavanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:01

Speare Shaker wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:

Pa ne drži mu vlast, nesretniče.
Vidiš li ti rezultate izbora ili si i to prespavao?
a sa kim ce koalirati...?..

Sa žetončićima. Isto kao i do sada. Stvarno ne znam koliki lumen moraš biti pa da ti to promakne.

zanči sa manjincima jer zašto bi se mučio sa žetončićima iz DP

Zato što mu garantiraju komfornu i stabilnu većinu. A i manje financijski koštaju od prohtjeva etnobiznismena.
 ok, to stoji ali na dulji period.. za sada ipak mora računati an njih jer 66 mandata mu ne dopušta velike kalkulacije a i vrijeme ide
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya 6/7/2020, 10:01

U par rečenica, nije hr skrenula udesno nego je hdz bez ovih škorinih 😀 postao prihvatljiv za ljevije od centra i centar i dobio je vizuru europskije stranke pa je pokupio i te glasove. Pomogli su mu što se naljutili i maknuli od njega. To što se tiče ovog ideološkog dijela.
Drugi dio je da je situacija izvanredna i ljudi vide da je andrej političar a ovi drugi budale i uljeva sigurnost.
I treći dio je onih par stvari ( korona, gurnuli stručnjake i maknuli se, pomoć gospodarstvu i novac iz eu).
Zato rezultat kakav nikada nije bio.
I još nešto , ne može koalirati s ovima most, dp jer oni jednostavno nisu normalni, to je ekipa gladna vlasti, nerealna, nesposobna i ucjenjivačka.
Zato mu je lakše manipulirati s pupijem a sad su mu realno dovoljni i umirovljenici.
A ovo sve sam napisala i prije 20 dana, i da će dobiti i da će ovi dp dobiti dvojku od njega.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Pirate likes this post

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:03

dax wrote:jutros 66 mandata? Lijepo :) nek se muce sada skupljajuci vecinu

69 skupa sa mandatima iz dijaspore. Plus 1 iz HNS-a, uz moguća 2 (ako se ne varam) iz reformista. Sastavljanje vlade će u takvim okolnostima biti doslovce komad kolača (piece of cake).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by marcellus 6/7/2020, 10:05

kaya wrote:U par rečenica, nije hr skrenula udesno nego je hdz bez ovih škorinih 😀 postao prihvatljiv za ljevije od centra i centar i dobio je vizuru europskije stranke pa je pokupio i te glasove. Pomogli su mu što se naljutili i maknuli od njega. To što se tiče ovog ideološkog dijela.
Drugi dio je da je situacija izvanredna i ljudi vide da je andrej političar a ovi drugi budale i uljeva sigurnost.

sigurnost da će sve biti kao i do sad. Dakle da ćemo i dalje propadati sporo i bolno. Stabilnost je dobra kad si bogat. Kad si fukara, treba nešto mijenjati.

s berinima bi bilo bolje jer bi propali puno brže, pa se resetirali.

ovi škorini, takve imaju na vlasti poljaci i mađari, koji su za nas starship enterprise

_________________
Izbori za Sabor 2020. - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:06

kaya wrote:
U par rečenica, nije hr skrenula udesno nego je hdz bez ovih škorinih 😀 postao prihvatljiv za ljevije od centra i centar i dobio je vizuru europskije stranke pa je pokupio i te glasove. 

O tome sam ja pisao još na starom forumu pa su me neki ismijali u stilu da pravi ljevičari nikada neće glasati za HDZ.
Pa možda takvi i neće, ali oni koji su blizu centra ipak hoće. Pravi ljevičari mogu izabrati i ostani doma opciju (kao što mnogi izgleda i jesu).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:07

marcellus wrote:
kaya wrote:U par rečenica, nije hr skrenula udesno nego je hdz bez ovih škorinih 😀 postao prihvatljiv za ljevije od centra i centar i dobio je vizuru europskije stranke pa je pokupio i te glasove. Pomogli su mu što se naljutili i maknuli od njega. To što se tiče ovog ideološkog dijela.
Drugi dio je da je situacija izvanredna i ljudi vide da je andrej političar a ovi drugi budale i uljeva sigurnost.

sigurnost da će sve biti kao i do sad. Dakle da ćemo i dalje propadati sporo i bolno. Stabilnost je dobra kad si bogat. Kad si fukara, treba nešto mijenjati.

s berinima bi bilo bolje jer bi propali puno brže, pa se resetirali.

ovi škorini, takve imaju na vlasti poljaci i mađari, koji su za nas starship enterprise

Tako je. I zato treba vratiti Karamarka na mjesto premijera, jer će se on uspješnije i prilježnije uvući u šupak Orbanu.
Ti si jednostavno izgubljen slučaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare 6/7/2020, 10:08

marcellus wrote:
kaya wrote:U par rečenica, nije hr skrenula udesno nego je hdz bez ovih škorinih 😀 postao prihvatljiv za ljevije od centra i centar i dobio je vizuru europskije stranke pa je pokupio i te glasove. Pomogli su mu što se naljutili i maknuli od njega. To što se tiče ovog ideološkog dijela.
Drugi dio je da je situacija izvanredna i ljudi vide da je andrej političar a ovi drugi budale i uljeva sigurnost.

sigurnost da će sve biti kao i do sad. Dakle da ćemo i dalje propadati sporo i bolno. Stabilnost je dobra kad si bogat. Kad si fukara, treba nešto mijenjati.

s berinima bi bilo bolje jer bi propali puno brže, pa se resetirali.

ovi škorini, takve imaju na vlasti poljaci i mađari, koji su za nas starship enterprise
zato i kazem...za hdz su glasovali ziherasi...i upravo je od takvih hdz dobio najvise glasova ne uhčljeba...da se oslonio samo na uhljebe dobio bi tu kao i sdp...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya 6/7/2020, 10:11

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
U par rečenica, nije hr skrenula udesno nego je hdz bez ovih škorinih 😀 postao prihvatljiv za ljevije od centra i centar i dobio je vizuru europskije stranke pa je pokupio i te glasove. 

O tome sam ja pisao još na starom forumu pa su me neki ismijali u stilu da pravi ljevičari nikada neće glasati za HDZ.
Pa možda takvi i neće, ali oni koji su blizu centra ipak hoće. Pravi ljevičari mogu izabrati i ostani doma opciju (kao što mnogi izgleda i jesu).
I ti jel, sjećam se malo.
Znam da smo kxytz prognozirali ovo kao i milanovića bez greške. I miha mislim.
Ja sam prije 20 dana objasnila ovo jednom političkom komentatoru koji je bio uvjeren u sdp pobjedu pa me gledao u čudu jer je valjda procjenio da je šminkanje i frizura moja fah 😀.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:11

vuksadinare wrote:
Speare Shaker wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
vuksadinare wrote:
a sa kim ce koalirati...?..

Sa žetončićima. Isto kao i do sada. Stvarno ne znam koliki lumen moraš biti pa da ti to promakne.

zanči sa manjincima jer zašto bi se mučio sa žetončićima iz DP

Zato što mu garantiraju komfornu i stabilnu većinu. A i manje financijski koštaju od prohtjeva etnobiznismena.
....kazes ja prespavao?...a ovi iz hdz-a vec tvrde d aidu prvo na pregovore sa manjincima,cacicevim reforsmistima i hns-om...amen

Pa vidiš da si prespavao jer si sad i sam rekao da idu PRVO sa njima.
Iz čega slijedi da neće samo sa njima, ali tebi je to očito promaklo.
Poruka potencijalnim žetončićima je jasna. Ili nam se pridružite u formiranju vlasti ili ostanite u beskorisnoj oporbi jer mi možemo vlast formirati i bez vas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:11

Speare Shaker wrote:
dax wrote:jutros 66 mandata? Lijepo :) nek se muce sada skupljajuci vecinu

69 skupa sa mandatima iz dijaspore. Plus 1 iz HNS-a, uz moguća 2 (ako se ne varam) iz reformista. Sastavljanje vlade će u takvim okolnostima biti doslovce komad kolača (piece of cake).
a jebiga, sad si me izdeprimirao. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest 6/7/2020, 10:12

dax wrote:
Speare Shaker wrote:
dax wrote:jutros 66 mandata? Lijepo :) nek se muce sada skupljajuci vecinu

69 skupa sa mandatima iz dijaspore. Plus 1 iz HNS-a, uz moguća 2 (ako se ne varam) iz reformista. Sastavljanje vlade će u takvim okolnostima biti doslovce komad kolača (piece of cake).
a jebiga, sad si me izdeprimirao. :(

Nisam ja. Stvarnost te je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare 6/7/2020, 10:13

evo nekih komentara na fejsu

Zlatna Dolina

'Glasovao sam za HDZ jer glasam za njega od 1990.Ruka sama napiše'

Tvrtko

'Stara garda za HDZ.Mi znamo što je najbolje za Hrvatsku'

Pim-pek

'Zbog sječanja na pokojnog predsjednika Tuđmana,moja obitelj i ja uvijek ćemo glasovati za HDZ.Previše je uspomena na devdesete'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by darth_vader 6/7/2020, 10:15

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:
Žene i pravo glasa...
što to znači točno?

Da bi ženama u ime nekog imaginarnog višeg dobra najbolje bilo zabraniti pravo glasovanja na izborima.
to kužim, ali očekujem da argumentira i konkretizira povod te misli

Nemoj to očekivati od osoba koji su se jasno izjasnili protiv gradnje termoelektrane na Peruči i tako podržali iseljavanje mladih iz Sinja zbog nedostatka posla, a onda još i udarili u kuknjavu zbog tog iseljavanja.


:facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare 6/7/2020, 10:16

vuksadinare wrote:evo nekih komentara na fejsu

Zlatna Dolina

'Glasovao sam za HDZ jer glasam za njega od 1990.Ruka sama napiše'

Tvrtko

'Stara garda za HDZ.Mi znamo što je najbolje za Hrvatsku'

Pim-pek

'Zbog sječanja na pokojnog predsjednika Tuđmana,moja obitelj i ja uvijek ćemo glasovati za HDZ.Previše je uspomena na devdesete'.
dakle iz ovih komentara a takvih je u debeloj vecini uopce nije se glasovalo za hdz zbog plenkija...nego cisto jer 'ruka sama napiše'..i radi sjecanja na tuđmana 'ma kakav sad god bio plenki'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by darth_vader 6/7/2020, 10:18

marcellus wrote:
kaya wrote:U par rečenica, nije hr skrenula udesno nego je hdz bez ovih škorinih 😀 postao prihvatljiv za ljevije od centra i centar i dobio je vizuru europskije stranke pa je pokupio i te glasove. Pomogli su mu što se naljutili i maknuli od njega. To što se tiče ovog ideološkog dijela.
Drugi dio je da je situacija izvanredna i ljudi vide da je andrej političar a ovi drugi budale i uljeva sigurnost.

sigurnost da će sve biti kao i do sad. Dakle da ćemo i dalje propadati sporo i bolno. Stabilnost je dobra kad si bogat. Kad si fukara, treba nešto mijenjati.

s berinima bi bilo bolje jer bi propali puno brže, pa se resetirali.

ovi škorini, takve imaju na vlasti poljaci i mađari, koji su za nas starship enterprise


:tu
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare 6/7/2020, 10:19

ahahaha...sa idsom i hnsom...irud te jebo moze li nize...blizi im ono oficirsko dete iz ids-a miletic nego ovi iz dp i mosta

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2195884
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya 6/7/2020, 10:20

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:evo nekih komentara na fejsu

Zlatna Dolina

'Glasovao sam za HDZ jer glasam za njega od 1990.Ruka sama napiše'

Tvrtko

'Stara garda za HDZ.Mi znamo što je najbolje za Hrvatsku'

Pim-pek

'Zbog sječanja na pokojnog predsjednika Tuđmana,moja obitelj i ja uvijek ćemo glasovati za HDZ.Previše je uspomena na devdesete'.
dakle iz ovih komentara a takvih je u debeloj vecini uopce nije se glasovalo za hdz zbog plenkija...nego cisto jer 'ruka sama napiše'..i radi sjecanja na tuđmana 'ma kakav sad god bio plenki'
Nisi u pravu, ponovo. Hdz je dobio zagreb, a tu ruka ne ide na hdz zbog običaja.


Last edited by kaya on 6/7/2020, 10:26; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kic 6/7/2020, 10:20


treba ukinuti predsjedničke izbore, samo oduzimaju medijsku pozornost, vrijeme i novac-

a na kraju taj klaun i ne izađe na parlamentarne izbore-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare 6/7/2020, 10:22

...ids... Izbori za Sabor 2020. - Page 13 1f602 ...uz hns...ima li gore kombinacije...sa mileticem i istarskim mafijozom jakovcicem...halo tre probudi se...sto je ovo lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 13 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 28 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 28  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum