ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije - Page 3 Empty Re: General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije

Post by IL Risorto 5/7/2020, 09:55

jastreb wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:Longi,prihvaćaš li moju ispriku? confused
Pa nisi namjerno. Ispravili smo netočan navod. Nema štete. Sve je ok. 

Nisi kriv ništa. I sam si se zabunio. Nisi namjerno dao netočnu informaciju.
Možda nije namjerno dao tu netočnu informaciju u svezi Marcela,ali zato je namjerno dao ovo drugu netočnu informaciju,da bi jedaan Galaktički general gurao kolica s kacigom na glavi.
Gledaj,šalu na stranu...Kad je u pitanju očekivanje nekakve nebeske intervencije ili dolaska vanzemaljskih entiteta ,onda upravo oni zemljani koji će poslije te intervencije obnašati najviše funkcije,čine naoko najluđe stvari,koje ostali svijet promatra sa općom sprdnjom i smijehom.

Recimo da sad živimo u doba Noe i da Noa koji je dobio objavu od Jahve počinje graditi ogroman čamac i da o tome piše ovdje bio bi glavni predmet sprdnje i na forumu i u reali. I njemu su se smijali i zafrkavali ga.

Možda bi tako i ovi iz federacije od sebi odanih zemljana tražili nekakve stvari koje nama izgledaju smiješne i neshvatljive,ali koje,kad malo razmisliš o njima,imaju nekog smisla.

Moguće da bi ovi došljaci imali plan spaliti dio dalmatinskog zaleđa nekim sofisticiranim oružjem od kojeg recimo štiti obična motoristička kaciga,dok bi kolica + kaciga mogli biti (i) znaci raspoznavanja te bi tako anđeli uništenja poštedjeli sve osobe koje guraju kariolu,a imaju i šljem na glavi. Kao što je Jahvin anđeo u Egiptu poštedio kuće kojima su Židovi  erte namazali jagnjećom krvlju.
A gdje je Longi u cijeloj toj priči ?


Možda on cijelo vrijeme govori,,ja sam galaktički general s 5*,ja sam galaktički general s 5*,ja sam galaktički general s 5* ''  i onda dođe neki takav lik što gura kolica i kaže,,makni se ća''  i na kraju se ispostavi da je on pravi general a ne Longi.

IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije - Page 3 Empty Re: General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije

Post by jastreb 5/7/2020, 10:01

סמאל wrote: 
A gdje je Longi u cijeloj toj priči ?


Možda on cijelo vrijeme govori,,ja sam galaktički general s 5*,ja sam galaktički general s 5*,ja sam galaktički general s 5* ''  i onda dođe neki takav lik što gura kolica i kaže,,makni se ća''  i na kraju se ispostavi da je on pravi general a ne Longi.
Pa ja sam ovdje ,budući su u pitanju Kaštela,upravo Longija (naravno u šali) prikazao kao lika koji gura tačke.

A maloprije sam ti (bez šale) objasnio da bi sve to moglo imati i smisla.

E,onda je Longi u priču ubacio Srbe i rasprava je otišla u drugom pravcu.

Moje je mišljenje da se o takvim stvarima ne priča okolo svima ,a kamo li da se o tako ozbiljnim stvarima,koje predstavljaju strogo povjerljive vojne tajne, piše po forumu. I mislim da će Longi po dolasku GF biti ražalovan i kažnjen.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije - Page 3 Empty Re: General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije

Post by RayMabus 5/7/2020, 10:04

GF vam dolazi tek za pedeset godina. Do tada ću ja se ovdje deinkarnirat i inkarnirat na susjednu planetu di je GF i imat tada najmanje dvadeset godina i dolazim ovamo na tom brodu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175521
2014-04-11


Back to top Go down

General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije - Page 3 Empty Re: General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije

Post by jastreb 5/7/2020, 10:11

RayMabus wrote:GF vam dolazi tek za pedeset godina. Do tada ću ja se ovdje deinkarnirat i inkarnirat na susjednu planetu di je GF i imat tada najmanje dvadeset godina i dolazim ovamo na tom brodu.
Sad sam otkrio u čem je caka.

Ti se neces reinkarnirati vec ces poput proroka Ilije biti uznesen gore u nekim vatrenim kolima.

Zato si i stavio kacigu.  A karijola ce samo popraviti efekt. Kakva ce to biti slika. Svemirac sa kacigom i nekakvim cudnim letecim predmetom kojeg nitko nece povezivati sa tačkama naočigled mase Vlaja leti i manevrira na nebu iznad Zagore.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije - Page 3 Empty Re: General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije

Post by IL Risorto 5/7/2020, 10:21

RayMabus wrote:GF vam dolazi tek za pedeset godina. Do tada ću ja se ovdje deinkarnirat i inkarnirat na susjednu planetu di je GF i imat tada najmanje dvadeset godina i dolazim ovamo na tom brodu.
General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije - Page 3 Latest?cb=20181009053535

Pitanje je samo,što ako se ne budeš imao gdje inkarnirat,ako te planete pod kontrolom GF-a,budu raznesene.Onda ćeš bit prisiljen inkarnirat se na neku planetu po kontrolom negativnih vanzemaljaca ili opet ovdje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije - Page 3 Empty Re: General s 5 zvjezdica očekuje dolazak Galakt.federacije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum