ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za Sabor 2020.

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Glasam za:

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap29%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap34%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 34% 
[ 12 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 35
 
 
Poll closed

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 21:36

Bruna HSP i GO propali

n_razbojnik

Posts : 11431
2014-04-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya Sun 5 Jul - 21:36

tre wrote:
vuksadinare wrote:izgledna vlada plenki-pupi-cacic-hns

...tre ce iducih cetri godine jebat mater pupiju ali opet ce na iste grablje stati...jbg nostalgija je jaca od svega...zao mi je...u ovoj poziciji sto bi koalirao sa dp ili mostom..pupi je uvijek bio ziher...samo bez kuknjave i pas mater pupiju..ili pricat o prevari
kakvih ti problema imaš vuče da me večeras dva put prozivaš!???  Koji je tebi kurac?? i molim te da prekineš jer sam izuzetno korektan prema tebi i nemoj da se to promjeni zbog tvog ušljivog ega. Nisam napadao ni škoru ni most i navijam da budu u koaliciji s HDZ i sam si vidio moje stajalište zato primiri svoje prozivke
A malo je..rastrojen jer...znaš 😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 21:37

epikur37 wrote:Idealna većina su HDZ i Most, ali to nije puno vjerojatno zbog Mostovih bubica....

Druga opcija je HDZ i DP, ali da se DP odrekne Hasanbegovića i dovede u red

Treća opcija je okolo, dakle, preletači, manjinci i sl

.....................

HDZ-u igra sve....nitko ga ne može ucjenjivati.
Navijam za ovu treću opciju. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha Sun 5 Jul - 21:37

tre wrote:
vuksadinare wrote:izgledna vlada plenki-pupi-cacic-hns

...tre ce iducih cetri godine jebat mater pupiju ali opet ce na iste grablje stati...jbg nostalgija je jaca od svega...zao mi je...u ovoj poziciji sto bi koalirao sa dp ili mostom..pupi je uvijek bio ziher...samo bez kuknjave i pas mater pupiju..ili pricat o prevari
kakvih ti problema imaš vuče da me večeras dva put prozivaš!???  Koji je tebi kurac?? i molim te da prekineš jer sam izuzetno korektan prema tebi i nemoj da se to promjeni zbog tvog ušljivog ega. Nisam napadao ni škoru ni most i navijam da budu u koaliciji s HDZ i sam si vidio moje stajalište zato primiri svoje prozivke
ma ne se sikirati... vuk je malo razočaran jer je mislio da će DP biti u poziciji da ucjenjuje, a to neće moći, ali možda je i bolje tako možda se uspije na nekim trostrano prihvatljivim razgovorima naći dogovor na zadovoljstvo velike većine hrvata...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Jul - 21:37

vuksadinare wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:pišurija na rtl-u.... ekipa se tamo doslovno rasplakala radi rezultata
a i ekipa bi rado odmah išla sa laštenjem konopca simpatičnom Beri...
kako sam napisao prije dva dana beri će se nasapunati stolica i ima da expresno leti samo opet budalaši neće uhvatiti nit po kojoj je zalaganje za titoslaviju i njene vrijednosti skok u ponor bez padobrana pa će opet izabrati neku titoističku budaletinu i stari kadar sve dok ne pocrkaju što politički što u stvarnom životu.
jebes tulavog beru dobio si opet pupija i prdoljaka u vlasti
vuče zadnje upozorenje, imaš žuti karton a ako nastaviš pišati ćeš krv svega mi

_________________
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 21:38

סמאל wrote:
epikur37 wrote:Idealna većina su HDZ i Most, ali to nije puno vjerojatno zbog Mostovih bubica....

Druga opcija je HDZ i DP, ali da se DP odrekne Hasanbegovića i dovede u red

Treća opcija je okolo, dakle, preletači, manjinci i sl

.....................

HDZ-u igra sve....nitko ga ne može ucjenjivati.
Navijam za ovu treću opciju. :cleanteeth
realnost, sve po starom

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest Sun 5 Jul - 21:38

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:jebote, jel on pobjedio, ili što..
Krivi papir. Nego ne znam što je šeksu smiješno, on se drži kao da on ima neke veze s pobjedom. Da je promolio nos ranije izbio bi hdz - u jedno 10% glasova jer se ljudima povraća od njega a sad se hlebari kao da je zaslužan ...

Može, snužditi će se kad skuži da nema alkohola u stožeru, a u birtiju ga neće pustiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 21:40

n_razbojnik wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:Idealna većina su HDZ i Most, ali to nije puno vjerojatno zbog Mostovih bubica....

Druga opcija je HDZ i DP, ali da se DP odrekne Hasanbegovića i dovede u red

Treća opcija je okolo, dakle, preletači, manjinci i sl

.....................

HDZ-u igra sve....nitko ga ne može ucjenjivati.
Navijam za ovu treću opciju. :cleanteeth
realnost, sve po starom
Samo što ovaj put samo HDZ i manjinci,nema HNS-a,nema bandićevih žetončića.Ne znam jeli od vremena Sanadera,HDZ imao tako glatku situaciju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest Sun 5 Jul - 21:42

tre wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:pišurija na rtl-u.... ekipa se tamo doslovno rasplakala radi rezultata
a i ekipa bi rado odmah išla sa laštenjem konopca simpatičnom Beri...
kako sam napisao prije dva dana beri će se nasapunati stolica i ima da expresno leti samo opet budalaši neće uhvatiti nit po kojoj je zalaganje za titoslaviju i njene vrijednosti skok u ponor bez padobrana pa će opet izabrati neku titoističku budaletinu i stari kadar sve dok ne pocrkaju što politički što u stvarnom životu.
jebes tulavog beru dobio si opet pupija i prdoljaka u vlasti
vuče zadnje upozorenje, imaš žuti karton a ako nastaviš pišati ćeš krv svega mi

Dobro ljudi, sve ok, domaći smo si bar mi ovdje, poznajemo se godinama :)

Vučko je u nešto uložio 2 godine, doživio je danas šok, ali ne od temperature, i nije jedini. Pomrači to malo, pa se svašta krene pisati. 

Samo pomalo i mirno, noć se bliži kraju ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya Sun 5 Jul - 21:42

mobiu$ wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:jebote, jel on pobjedio, ili što..
Krivi papir. Nego ne znam što je šeksu smiješno, on se drži kao da on ima neke veze s pobjedom. Da je promolio nos ranije izbio bi hdz - u jedno 10% glasova jer se ljudima povraća od njega a sad se hlebari kao da je zaslužan ...

Može, snužditi će se kad skuži da nema alkohola u stožeru, a u birtiju ga neće pustiti.
Hvala ti bože da su ga sakrili bar prije izbora.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest Sun 5 Jul - 21:45

סמאל wrote:

Samo što ovaj put samo HDZ i manjinci,nema HNS-a,nema bandićevih žetončića.Ne znam jeli od vremena Sanadera,HDZ imao tako glatku situaciju.

Nadmašili smo Sanaderove rezultate po broju mandata kako sada stvari stoje, a SDP je zabilježio najgori rezultat na parlamentarnim izborima od 1995.

I to je suština, sirova istina, analize ovih izbora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by newuser Sun 5 Jul - 21:45

Što bi rekao drug Jodya, kanal krokodili i žica :)
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by newuser Sun 5 Jul - 21:46

No kako god isto će biti, ne uznemirujte se bezveze bili tzv desni ili tzv lijevi vaš život će i dalje biti priličito isti. Tako da :)
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 21:47

Miletic vise glasova od Gnojka  cheers

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by epikur37 Sun 5 Jul - 21:47

סמאל wrote:
epikur37 wrote:Idealna većina su HDZ i Most, ali to nije puno vjerojatno zbog Mostovih bubica....

Druga opcija je HDZ i DP, ali da se DP odrekne Hasanbegovića i dovede u red

Treća opcija je okolo, dakle, preletači, manjinci i sl

.....................

HDZ-u igra sve....nitko ga ne može ucjenjivati.
Navijam za ovu treću opciju. :cleanteeth

Ja za prvu :)

Ako se DP ne odrakne hasančeta i ne raščisti svoju politiku,
onda može i treća :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 21:47

kaya wrote:
mobiu$ wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:jebote, jel on pobjedio, ili što..
Krivi papir. Nego ne znam što je šeksu smiješno, on se drži kao da on ima neke veze s pobjedom. Da je promolio nos ranije izbio bi hdz - u jedno 10% glasova jer se ljudima povraća od njega a sad se hlebari kao da je zaslužan ...

Može, snužditi će se kad skuži da nema alkohola u stožeru, a u birtiju ga neće pustiti.
Hvala ti bože da su ga sakrili bar prije izbora.
Upravu si.Oni trebaju u prvi red gurati neukaljane ljude poput Aladrovića,Beroša,Horvata,Božinovića a kad pokaže Šeksa i one što se valjaju po podu s članskim iskaznicama po čelu,odma im koji postotak padne popularnost.
Nadam se da je Škoro pokupio sav taj krkanski i primitivni nakot koji se valja po podu s iskaznicom na čelu,te da će Plenkovič nastavit profilirat stranku u modernu europsku,umjereno konzervativnu i civiliziranu.
Primitivni krkani neka idu kod Škore i Keruma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Šandor Winnetou Sun 5 Jul - 21:47

vuksadinare wrote:ne muci mene epi..on je takav kakav je...ali tre je opet stao na iste grablje..a sutra ce opet pas mater pupovcu i prdoljaku..a onda opet dat glas plenkiju...i grobarima u vukovaru
ako majmune tulavi jebo ti tre sve po spisku od adama i evo na dalje konjino nepodojena usrana. Ajd sad nastavi pička ti materia kukavička mutava. Jel može tako?
Usput jebo ti pupovac mater glupu u čelo mutavo, konjino nepodojena. Da si išta čitao ne bi ovalve budalaštine pisao somino tulava.

_________________
Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya Sun 5 Jul - 21:48

סמאל wrote:
kaya wrote:
mobiu$ wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:jebote, jel on pobjedio, ili što..
Krivi papir. Nego ne znam što je šeksu smiješno, on se drži kao da on ima neke veze s pobjedom. Da je promolio nos ranije izbio bi hdz - u jedno 10% glasova jer se ljudima povraća od njega a sad se hlebari kao da je zaslužan ...

Može, snužditi će se kad skuži da nema alkohola u stožeru, a u birtiju ga neće pustiti.
Hvala ti bože da su ga sakrili bar prije izbora.
Upravu si.Oni trebaju u prvi red gurati neukaljane ljude poput Aladrovića,Beroša,Horvata,Božinovića a kad pokaže Šeksa i one što se valjaju po podu s članskim iskaznicama po čelu,odma im koji postotak padne popularnost.
Nadam se da je Škoro pokupio sav taj krkanski i primitivni nakot koji se valja po podu s iskaznicom na čelu,te da će Plenkovič nastavit profilirat stranku u modernu europsku,umjereno konzervativnu i civiliziranu.
Primitivni krkani neka idu kod Škore i Keruma.
Pa da, mayke mi da sam ga vidjela jučer ne bi mogla zaokružiti hdz 😀.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 21:49

mobiu$ wrote:
סמאל wrote:

Samo što ovaj put samo HDZ i manjinci,nema HNS-a,nema bandićevih žetončića.Ne znam jeli od vremena Sanadera,HDZ imao tako glatku situaciju.

Nadmašili smo Sanaderove rezultate po broju mandata kako sada stvari stoje, a SDP je zabilježio najgori rezultat na parlamentarnim izborima od 1995.

I to je suština, sirova istina, analize ovih izbora.
E pa sad,samo da ne zaserete motku nakon izbora s koje kakvim Rimcima,Žalcima,Kušćevićima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest Sun 5 Jul - 21:50

kaya wrote:
mobiu$ wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:jebote, jel on pobjedio, ili što..
Krivi papir. Nego ne znam što je šeksu smiješno, on se drži kao da on ima neke veze s pobjedom. Da je promolio nos ranije izbio bi hdz - u jedno 10% glasova jer se ljudima povraća od njega a sad se hlebari kao da je zaslužan ...

Može, snužditi će se kad skuži da nema alkohola u stožeru, a u birtiju ga neće pustiti.
Hvala ti bože da su ga sakrili bar prije izbora.

Pa nije ni noćas trebao biti tu, namolili, a svi su dobre volje, i eto. Ima zabranu da loče i da daje izjave (ali ako misli dati izjavu onda mora nešto trgnuti), u birc ne smije. Idem i ja doma brzo, ovo je gotovo.

I CroElecto, IPSOS Puls, a naročito 2x1 komunikacije... @&&)((&&!!! u svaku poru. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 21:50

epikur37 wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:Idealna većina su HDZ i Most, ali to nije puno vjerojatno zbog Mostovih bubica....

Druga opcija je HDZ i DP, ali da se DP odrekne Hasanbegovića i dovede u red

Treća opcija je okolo, dakle, preletači, manjinci i sl

.....................

HDZ-u igra sve....nitko ga ne može ucjenjivati.
Navijam za ovu treću opciju. :cleanteeth

Ja za prvu :)

Ako se DP ne odrakne hasančeta i ne raščisti  svoju politiku,
onda može i treća :)
Hase je na liniji sa predsjednikom Sabora sto laprdas ti

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-14

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 49 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum