ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za Sabor 2020.

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Glasam za:

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap29%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap34%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 34% 
[ 12 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 35
 
 
Poll closed

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 11:52

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ja osobno se nemam namjeru aktivno uključivat u politiku jer prvo ne radi mi se ništa znači nit da me uvali netko na općinsku , županijsku il državnu sisu i onda isto tako ne zanima me ni da budem na listi jer ako dobijem moram ić radit tamo di san se već natjeca.

Nemam interes.
Lako ti je dok te ćaća i mater hrane.Šta ćeš kad ostariš,nemaš radnog staža,nema mirovine,nemaš dicu koja će te uzdržavat.Pitat će te starost,gdje je bila mladost.
Pa prodat ću komad zemlje majmune. Imam sto tisuća kvadrata na Braču koji mi ne trebaju.

Doša on meni filozofirat šta ću ja. Štaš ti Boga ti ????!!!!!!
Sigurno neću ništa prodavat.Za razliku od tebe,ja kupujem.Evo koliko cijeniš tu zemlju na Braču ?
Nije na prodaju. Baba je vlasnik pa onda moja mater pa tek onda ja i sestra.

Pitaš me šta ću ako budem živija više od svojih roditelja. Pa prodat ću to eto.

Daj vozi ono. Tiš meni solit pamet o ekonomiji.
Eto,mater će bit luda pa tebi to ostavit,pogotovu kako se ponašaš i nepoštuješ je.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus Sun 5 Jul - 11:56

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
Lako ti je dok te ćaća i mater hrane.Šta ćeš kad ostariš,nemaš radnog staža,nema mirovine,nemaš dicu koja će te uzdržavat.Pitat će te starost,gdje je bila mladost.
Pa prodat ću komad zemlje majmune. Imam sto tisuća kvadrata na Braču koji mi ne trebaju.

Doša on meni filozofirat šta ću ja. Štaš ti Boga ti ????!!!!!!
Sigurno neću ništa prodavat.Za razliku od tebe,ja kupujem.Evo koliko cijeniš tu zemlju na Braču ?
Nije na prodaju. Baba je vlasnik pa onda moja mater pa tek onda ja i sestra.

Pitaš me šta ću ako budem živija više od svojih roditelja. Pa prodat ću to eto.

Daj vozi ono. Tiš meni solit pamet o ekonomiji.
Eto,mater će bit luda pa tebi to ostavit,pogotovu kako se ponašaš i nepoštuješ je.
Pa nek ostavi sestri. Imat će seka para. Dat će za kavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus Sun 5 Jul - 11:59

Nemam ja dice. Neman ja veliki troškova. Ne triba ti meni puno u životu a to imam da se mogu pokrit od prvog do prvog a za ostalo me brige.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 12:02

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ekipa iz BiH može dobiti samo 3 mandata(neki kažu puno) , bez obzira koliko njih izašlo i gužvalo se. ž
neka vam general objasni, HDZ je na području veličine prosječne RH žuapnije , ostavio svega nekoliko biračkih mjesta,

zašto to radi?

hrpa hercegovaca bi sigurno glasovala za MOST, domovinski pokret, itd, međutim ako namjerno HDZ ostavi vrlo malo biračkih mjesta, a svojim fanaticima naredi da se gužvaju, ostali su demotivirani i radije ostaju doma,
pa da baš je ok da oni koji su sprječavali srpske tenkove da ti okupiraju dalmaciju imaju isti broj mandata kao i srbi koji su vozili te tenkove... a ti neki koji kažu si konkretno ti...
To je podjela HdZa i sdp 
Hercegovci 3 mandata hdzu, a srbi 4mandata sdpu
Treba kako je most predlagao smanjiti broj mandata na 124 ili tako nešto, Hercegovina 2 mandata srbi 1 ili 2,već je bolje 
Na tom pragu su i sve ostale stranke osim hdz i sdp koji imaju korist od toga sustava
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 12:11

RayMabus wrote:Nemam ja dice. Neman ja veliki troškova. Ne triba ti meni puno u životu a to imam da se mogu pokrit od prvog do prvog a za ostalo me brige.
Dobro.Moram ti iskazat divljenje zbog tvoje vrline skromnosti.S obzirom da nemaš velike prohtjeve,ti si još i zlatan.
Znam slučaj gdje su roditelji gledali udovoljit sinu na sve njegove prohtjeve,pa su ga upropastili.Momak hoće novi auto,ok.dobije,ne prođe mjesec dana,skrši ga totalka,nije prošlo dugo,dobije drugi,ne vozi ga dugo,ne sviđa mu se,hoće nešto drugo.
Od malih nogu,što god je htio,to je i dobio,nije stekao radne navike a prohtjevi sve veći,zagazio u 40tu,smuca se,navukao se na kocku,neke opijate,koliko je imao udesa,pravo čudo da je još i živ.
Međutim,stvari ne idu uvijek kako trebaju,roditelji se rastanu(vjerojatno njegovom krivicom) Ćaća koji je to sve financirao,popizdi na ženu,jer je ona kriva što mu je sve udovoljavala,sad ona živi u nekom stanu od svoje mirovine,te ne može više ispunjavat prohtjeve od sina,dokurči i njoj,te ga i ona otjera.
Stari bio mudar,nakon rastave sve ostalo njemu i odjebao ih sviju, živi sam u ogromnoj kućerini a sin od,,zlatne mladeži'' sad klošari po Zagrebu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto Sun 5 Jul - 12:15

DIP je objavio prve podatke o izlaznosti.
Do 11.30 sati na birališta je izašlo 18,09 posto birača, odnosno njih 619.961.
Za usporedbu, na prošlim parlamentarnim izborima 2016. godina do 11.30 sati izašlo je 18,86 posto građana.
Najveća je izlaznost u prvoj izbornoj jednic i iznosi 20 posto, zatim u desetoj gdje je izlasnost 19,77 posto pa u sedmoj gdje je izašlo 19,08 birača te zatim u osmoj gdje je glasalo 18,89 posto.

Pogledajte izlaznost po županijama i usporedbu s prošlim parlamentarnim izborima.

nije lose
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus Sun 5 Jul - 12:17

Dica su skupa. Da mi se namistilo u ljubavi šta san ja tija i da je to ispalo ok onda u redu , ja ih napravija sa ženom koju volim i ok , radit ću za njih a kad nije tako šta ću ja sebe maltretirat da živin s nekom i još da mi soli pamet i uza sve to još da radin za neku dicu koja san napravija priko k.

Ma dašta ću.

Kome se pravi nek ih pravi pa nek ih i financira.


Last edited by RayMabus on Sun 5 Jul - 12:19; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by newuser Sun 5 Jul - 12:18

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ekipa iz BiH može dobiti samo 3 mandata(neki kažu puno) , bez obzira koliko njih izašlo i gužvalo se. ž
neka vam general objasni, HDZ je na području veličine prosječne RH žuapnije , ostavio svega nekoliko biračkih mjesta,

zašto to radi?

hrpa hercegovaca bi sigurno glasovala za MOST, domovinski pokret, itd, međutim ako namjerno HDZ ostavi vrlo malo biračkih mjesta, a svojim fanaticima naredi da se gužvaju, ostali su demotivirani i radije ostaju doma,
pa da baš je ok da oni koji su sprječavali srpske tenkove da ti okupiraju dalmaciju imaju isti broj mandata kao i srbi koji su vozili te tenkove... a ti neki koji kažu si konkretno ti...
To je podjela HdZa i sdp 
Hercegovci 3 mandata hdzu, a srbi 4mandata sdpu
Treba kako je most predlagao smanjiti broj mandata na 124 ili tako nešto, Hercegovina 2 mandata srbi 1 ili 2,već je bolje 
Na tom pragu su i sve ostale stranke osim hdz i sdp koji imaju korist od toga sustava
Da, inače jako je teško da iz BiH ikome odu glasovi do HDZeju. Napravljeno je tako da HDZ mašinerija s autobusima može dovući glasače u konzulate. Šteta što se ne može glasovati i po npr. školama kao nekada sigurno bi se HDZ borio za jedan mandat ovako imaju sigurna 3.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 12:21

newuser wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ekipa iz BiH može dobiti samo 3 mandata(neki kažu puno) , bez obzira koliko njih izašlo i gužvalo se. ž
neka vam general objasni, HDZ je na području veličine prosječne RH žuapnije , ostavio svega nekoliko biračkih mjesta,

zašto to radi?

hrpa hercegovaca bi sigurno glasovala za MOST, domovinski pokret, itd, međutim ako namjerno HDZ ostavi vrlo malo biračkih mjesta, a svojim fanaticima naredi da se gužvaju, ostali su demotivirani i radije ostaju doma,
pa da baš je ok da oni koji su sprječavali srpske tenkove da ti okupiraju dalmaciju imaju isti broj mandata kao i srbi koji su vozili te tenkove... a ti neki koji kažu si konkretno ti...
To je podjela HdZa i sdp 
Hercegovci 3 mandata hdzu, a srbi 4mandata sdpu
Treba kako je most predlagao smanjiti broj mandata na 124 ili tako nešto, Hercegovina 2 mandata srbi 1 ili 2,već je bolje 
Na tom pragu su i sve ostale stranke osim hdz i sdp koji imaju korist od toga sustava
Da, inače jako je teško da iz BiH ikome odu glasovi do HDZeju. Napravljeno je tako da HDZ mašinerija s autobusima može dovući glasače u konzulate. Šteta što se ne može glasovati i po npr. školama kao nekada sigurno bi se HDZ borio za jedan mandat ovako imaju sigurna 3.
Točno 

Aj onda glasovanje preko granice neću niti komentirati xd 
 
U Hercegoni treba otvoriti u svakom većem mjestu u školi biralište onda baš to kako si rekao hdz bi se i dole morao boriti za svaki mandat
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus Sun 5 Jul - 12:22

RayMabus wrote:Dica su skupa. Da mi se namistilo u ljubavi šta san ja tija i da je to ispalo ok onda u redu , ja ih napravija sa ženom koju volim i ok , radit ću za njih a kad nije tako šta ću ja sebe maltretirat da živin s nekom i još da mi soli pamet i uza sve to još da radin za neku dicu koja san napravija priko k.

Ma dašta ću.

Kome se pravi nek ih pravi pa nek ih i financira.
Nek to država finacira ako joj se financira. Najlakše je drugome solit pamet da on ore za cili sistem a nikavog zadovoljstva osobnog u ciloj priči.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto Sun 5 Jul - 12:35

Bračni par Raspudić, Nino i Marija Selak Raspudić glasovali su u nedjelju prijepodne na biralištu u Zagrebu. Na biralište su došli sa svojom bebom koju je tata nosio u nosilici. 
- Bože pomozi - rekla je Marija i stavila glasački listić u kutiju. Nino je pozirao fotoreporterima te se zahvalio i otišao. Dalje izjave nisu davali. 
Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Pxl-050720-29448618

maske/rukavice 0 bodova
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto Sun 5 Jul - 12:39

Nositelj liste Domovinskog pokreta Hrvoje Zekanović također je jutros ispunio svoj listić na biralištu u Krešimirovom domu.
- Izađite na izbore, iskoristite svoje pravo glasa i s njim omogućimo da Hrvatskla ide boljim putem, novim putem i, naravno, znate za koga ćete glasovati - kazao je Zekanović na biralištu.


Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Pxl05072029447733

alkar zekanovic maska/rukavice u nista
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 12:45

nemoj mi reć da si ti doša sa maskom i rukavicama?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus Sun 5 Jul - 12:48

Ja san doša s maskon samo san je drža u đepu a stavija tek na ulazu jer san pročita da ako je nemaš da te neće pustit pa san je ponija da ne mozgan jel tako il nije.

Ne znaš više ni šta moraš ni šta se ne mora. Svako tri dana nešto promine pravila ko smi prnit a ko ne smi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto Sun 5 Jul - 12:59

AssadNaPodmornici wrote:nemoj mi reć da si ti doša sa maskom i rukavicama?
da , stavio na ulazu i bacio pri odlasku , novo normalno  ;)  i dosao jutri odmah prije koronasa... i svoje pisalo...i opra ruke 3-4x od povratka kuci
nije mi to problem samo ugurao u raspored dnevnih rutina
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 13:01

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nemoj mi reć da si ti doša sa maskom i rukavicama?
da , stavio na ulazu i bacio pri odlasku , novo normalno  ;)  i dosao jutri odmah prije koronasa... i svoje pisalo...i opra ruke 3-4x od povratka kuci
nije mi to problem samo ugurao u raspored dnevnih rutina
Aj lipo od tebe
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto Sun 5 Jul - 13:12

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nemoj mi reć da si ti doša sa maskom i rukavicama?
da , stavio na ulazu i bacio pri odlasku , novo normalno  ;)  i dosao jutri odmah prije koronasa... i svoje pisalo...i opra ruke 3-4x od povratka kuci
nije mi to problem samo ugurao u raspored dnevnih rutina
Aj lipo od tebe

nikako mi ne treba drkanje stozera misec dana i bolnica/izolacija a malo smrcem ili zapravo bolest pa ophodit bolnice gdje pokupis sve druge bolesti
ponekad stavit masku/rukavice i prat ruke sto vec obucen od malena mala cijena komoda , budimo realni virus se oteo kontroli
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Noor Sun 5 Jul - 13:24

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nemoj mi reć da si ti doša sa maskom i rukavicama?
da , stavio na ulazu i bacio pri odlasku , novo normalno  ;)  i dosao jutri odmah prije koronasa... i svoje pisalo...i opra ruke 3-4x od povratka kuci
nije mi to problem samo ugurao u raspored dnevnih rutina
Aj lipo od tebe

nikako mi ne treba drkanje stozera misec dana i bolnica/izolacija a malo smrcem ili zapravo bolest pa ophodit bolnice gdje pokupis sve druge bolesti
ponekad stavit masku/rukavice i prat ruke sto vec obucen od malena mala cijena komoda , budimo realni virus se oteo kontroli
bome si debo u pravu, od sutra kreće ringišpil pale

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto Sun 5 Jul - 13:30

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Pxl-050720-29449752-censored

fellini
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vili40 Sun 5 Jul - 13:37

kakva je situacija na biralištima,ima berača?
vili40
vili40

Male
Posts : 10767
2015-08-02


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by dijagram Sun 5 Jul - 13:41

AssadNaPodmornici wrote:nemoj mi reć da si ti doša sa maskom i rukavicama?
ah, debo, plasljivac
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 21 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum