ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Page 9 of 23 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 23:22

red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
Moj SDP ima 4 zastupnika u EU parlamentu, a HDZ ne šest, već 4...Predsjednica nije vaša Kolinda, već moj Milaniović...Tko je podkapacitiran, ja ili vi?
ti, bez pardona hi kažem, i ti i svi koji zaokružite mutavog
Bit ćete oporba, to i zaslužujete...
ja sam uvjek oporba samo što imam poriv na povraćanje od vas titoista pa uvijek biram manje zlo.
Jebote Tito u guzicu hadezeovsku...I njegov general Tuđman...
e vidiš zato ćemo vam jebati nanu komunistkčku i kad tad će doći do istrage vaše ili naše a braća su vam već popušila debelu Hrvatsku kurčinu a nemoj sumnjati da ćete i vi doživjeti istu sudbinu mamicu vam jebem komunističku

Šandor Winnetou

Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by IL Risorto Mon 29 Jun - 23:23

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
Ljevici ne trebaju glumci...
Ma može on glumit koliko hoće,ali činjenica je da je njegovo znajnje na tom području daleko ispred ovih ostalih.
Da je SDP stavio Piculu umjesto Bere,to bi bilo već nešto drugo.
Nikad nisi upoznao Beru...Ja jesam...
Jesi li siguran da nisam ? :rasta
Možda jesi, ali si ga onda podcijenio...Ili je to bilo prije nego sam ja razgovarao s njime i sada je jedan drugi Bero...;))))
Vidiš kako si naivan.Svakom političaru je potrebno ono što,,moja strana'' nudi.
Idealizam rijetko kad može dovest do uspjeha,kao što to može pragamtizam,a pragmatičan čovjek zna da mora založiti nešto,da bi dobio nešto više.


Last edited by סמאל on Mon 29 Jun - 23:25; edited 1 time in total
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 23:24

red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:Plenkovič nije profil konzervativnog demokršćanskog političara,te mu skidam kapu do poda kako uspjeva plovit u hrpi rodijačko krkanskih govana iz HDZ-a.
Kad bio Plenky bio na čelu neke ljevo-liberalne vlade,to bi bio pun pogodak,s tim da uz njega mogu proć još Marić,Horvat,Aladrović i Beroš.
Ljevici ne trebaju glumci...
Ma može on glumit koliko hoće,ali činjenica je da je njegovo znajnje na tom području daleko ispred ovih ostalih.
Da je SDP stavio Piculu umjesto Bere,to bi bilo već nešto drugo.
Nikad nisi upoznao Beru...Ja jesam...
jadan ti, stvarno mi te je žao zbog toga :comfort

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:25

tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
ti, bez pardona hi kažem, i ti i svi koji zaokružite mutavog
Bit ćete oporba, to i zaslužujete...
ja sam uvjek oporba samo što imam poriv na povraćanje od vas titoista pa uvijek biram manje zlo.
Jebote Tito u guzicu hadezeovsku...I njegov general Tuđman...
e vidiš zato ćemo vam jebati nanu komunistkčku i kad tad će doći do istrage vaše ili naše a braća su vam već popušila debelu Hrvatsku kurčinu a nemoj sumnjati da ćete i vi doživjeti istu sudbinu mamicu vam jebem komunističku
Ti ćeš meni jebati nanu komunističku, a ja nikad komunist nisam bio, a ti si vjerno slijedio i slijediš stranku koju je osnovao komunistički general...Da li shvaćaš koliko si glup?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Eroo Mon 29 Jun - 23:25

red wolf wrote:
Eroo wrote:
red wolf wrote:
Eroo wrote:
סמאל wrote:Ono što vi ne vidite,HDZ nevoljko stoji  uz Plenkya,te bi ga najradije zamjenili nekim drugim ,međutim...
Plenky je potreban za europsku ideju u Hrvatskoj,te ja za stanovite krugove u EU,Plenky najbolji izbor.
Jebe se njih za naše domaće prilike,međutim oni će poduprijet čovjeka koji gura njihovu ideju.
Ako Plenky ostane premijer,onda to neće bit snaga HDZ-a,već snaga tih krugova.
Mene su već na faksu učili da ću se morati u praksi sam odlučivati, sad i odmah.
Neće za mnom hodati ni teta ni tata, da se umjesto mene odlučuju.
S te strane Plenky je profesor. U Savjetu EU , gdje se susreću iskusni verzirani
premijeri, Bero zaista nema što tražiti. Tamo se ne raspravlja o ideološkim temama,
problemi su itekako konkretni.
Razgovori s  registratorom papira  mi je nezamislivo.  Nema tamo ni Maje Sever... :D
Kao ni Milanović...Kako te nije sram više?
Ne može tvoj kokošiji mozak razumjeti ono što napišem, čak ni kad je tako jasno formulirano.
Rekao sam ti da će Milanović biti predsjednik, pa mi, s tvojim kokošjim mozgom, nisi vjerovao...
Tovaru, Škoro je instalirao Milanovića. Svjesno ili nesvjesno potuno irelevantno.
Škoro bi i ovaj put mogao napraviti od Bere relativnog pobjednika, a onda bi skupaj
s Milanovićem možda i Škorene uvukao u vladu, skupa sa žetončić-strankama.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74711
2016-07-22


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 23:26

jasambrend wrote:Jedan je ipak sin branitelja, a drugi četnikuše ako ćemo po forumskim kriterijima...
sin hrvatskog branitelja koji je za tita, ono genijalan politički samoubilački potez

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:26

סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
red wolf wrote:
סמאל wrote:
Ma može on glumit koliko hoće,ali činjenica je da je njegovo znajnje na tom području daleko ispred ovih ostalih.
Da je SDP stavio Piculu umjesto Bere,to bi bilo već nešto drugo.
Nikad nisi upoznao Beru...Ja jesam...
Jesi li siguran da nisam ? :rasta
Možda jesi, ali si ga onda podcijenio...Ili je to bilo prije nego sam ja razgovarao s njime i sada je jedan drugi Bero...;))))
Vidiš kako si naivan.Svakom političaru je potrebno ono što,,moja strana'' nudi.
Idealizam rijetko kad može dovest do uspjeha,kao što to može pragamtizam,a pragmatičan čovjek zna da mora založiti nešto,da bi dobio nešto više.
Ne brini ti za Beru...Na dobrom putu je...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:27

Eroo wrote:
red wolf wrote:
Eroo wrote:
red wolf wrote:
Eroo wrote:
Mene su već na faksu učili da ću se morati u praksi sam odlučivati, sad i odmah.
Neće za mnom hodati ni teta ni tata, da se umjesto mene odlučuju.
S te strane Plenky je profesor. U Savjetu EU , gdje se susreću iskusni verzirani
premijeri, Bero zaista nema što tražiti. Tamo se ne raspravlja o ideološkim temama,
problemi su itekako konkretni.
Razgovori s  registratorom papira  mi je nezamislivo.  Nema tamo ni Maje Sever... :D
Kao ni Milanović...Kako te nije sram više?
Ne može tvoj kokošiji mozak razumjeti ono što napišem, čak ni kad je tako jasno formulirano.
Rekao sam ti da će Milanović biti predsjednik, pa mi, s tvojim kokošjim mozgom, nisi vjerovao...
Tovaru, Škoro je instalirao Milanovića. Svjesno ili nesvjesno potuno irelevantno.
Škoro bi i ovaj put mogao napraviti od Bere relativnog pobjednika, a onda bi skupaj
s Milanovićem možda i Škorene uvukao u vladu, skupa sa žetončić-strankama.
Ja nisaam tovar konju jedan nedojebani...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 23:28

red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
Ne...Ja sam nešto drugo..Njihovo područje djelovanja je vama vidljivo...Moje ne...hehehehehehehehehehehehehehehehehe
naravno da si nešto drugo, vanzemaljac koji nema veze s našom govnarskom ljudskom vrstom sve do izbora kad postaješ ljudsko govno u obliku SDPovog promotora i glasača istih ljudskih govana!!
To je kompleksno pitanje...Vi ste još na razini primordijalne juhe, pa ne bih o tome...
vi koji zaokružite mutavog ste još niže od toga ma iz koje galaksije dolazili
Ti si sebe stavio u položaj amebe glasajući više od trideset godina za HDZ...
ma jašta trebao sam za komunističke imbecile glasovati
Ajde tjeraj se u pičku materinu idiote nedojebani

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:29

tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
naravno da si nešto drugo, vanzemaljac koji nema veze s našom govnarskom ljudskom vrstom sve do izbora kad postaješ ljudsko govno u obliku SDPovog promotora i glasača istih ljudskih govana!!
To je kompleksno pitanje...Vi ste još na razini primordijalne juhe, pa ne bih o tome...
vi koji zaokružite mutavog ste još niže od toga ma iz koje galaksije dolazili
Ti si sebe stavio u položaj amebe glasajući više od trideset godina za HDZ...
ma jašta trebao sam za komunističke imbecile glasovati
Ajde tjeraj se u pičku materinu idiote nedojebani
Glasao si za HDZ kojeg je osnovao komunistički general...Shvaćaš li koliko si glup?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by epikur37 Mon 29 Jun - 23:30

סמאל wrote:
epikur37 wrote:
סמאל wrote:Plenkovič nije profil konzervativnog demokršćanskog političara,te mu skidam kapu do poda kako uspjeva plovit u hrpi rodijačko krkanskih govana iz HDZ-a.
Kad bio Plenky bio na čelu neke ljevo-liberalne vlade,to bi bio pun pogodak,s tim da uz njega mogu proć još Marić,Horvat,Aladrović i Beroš.

Plenki jest demokršćanin i Marić i Alardović i Beroš ali i Božinović i sl.

HDz ima malo širi raspon, no važno je da politički ostane na istim identitetskim i ideološkim paradigmama a to: samostalna i neovisna RH, hrvatski i katolički identitet, kapitalizam i zapadne integracije.
Ma demokršćanin je načelno.Kršćanstvo a pogotovu katoličanstvo,nekompaktibilno je sa idejom nove Europe.
Ja Plenkya ne vidim kao nekog desničarskog političara iz ,,Višegradske skupine''
Možda on pokušava da ostavi takav dojam na unutar političkom planu,međutim uvjeren sam da ima drugo lice kad ide u Brisel.
Zašto su iz,,Otvorenog društva'' dali preporuku svojim ,,stipendistima'' u Hrvatskoj,da budu,,korektni'' u pogledu Plenkovicha.
Ne vjerujem da bi tako bili korektni prema Miri Kovači,Ivi Stieru a pogotovu Karamarku,da je netko od njih na mjestu Plenkya.

Ispisujem učenicima svjedodžbe no ne mogu se oteti dojmu da si ti od onog urnebesa s hordakom postao uzoran komentator :)

Kenwood Kenon reflektira stanje duhova u EPS-europskoj pučkoj stranci i nije tajna da je tamo kao doma.

Nije on nikakav zaplotnjak, nego trenutno naš najsposobniji političar koji je na liniji s trenutno najjačom europskom strujom.

Svijet pomalo ulazi u previranje, mi nemamo razloga zalijetati se, pratimo i vucimo koristi za Hrvatsku i Hrvate okolo gdje i kako možemo.

Ovaj korektiv koji je došao s dsne strane u vidu Škore i Mosta amortizirati će neke stvari ali važno je da timun ipak drži razumna i sposobna ruka.





epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 23:32

red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
Bit ćete oporba, to i zaslužujete...
ja sam uvjek oporba samo što imam poriv na povraćanje od vas titoista pa uvijek biram manje zlo.
Jebote Tito u guzicu hadezeovsku...I njegov general Tuđman...
e vidiš zato ćemo vam jebati nanu komunistkčku i kad tad će doći do istrage vaše ili naše a braća su vam već popušila debelu Hrvatsku kurčinu a nemoj sumnjati da ćete i vi doživjeti istu sudbinu mamicu vam jebem komunističku
Ti ćeš meni jebati nanu komunističku, a ja nikad komunist nisam bio, a ti si vjerno slijedio i slijediš stranku koju je osnovao komunistički general...Da li shvaćaš koliko si glup?
alo budaletino tvoj izbor je večeras rekao tito umjesto Tuđmana koji je stvorio samostalnu RH, to je ono što tito nikada nije želio debilčino komunistička. Jel ti sad jasnije koliki si idiot i imbecil kao i mutavi ti gazda?

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by michaellcmacha Mon 29 Jun - 23:34

red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:veli bero da se kao "dijete" od 18 godina učlanio u partiju, pa jel ima jasnije predodžbe koji je to lik... dijete od 18 godina se odlučilo na političku aktivnost kako bi utjecao na socijalnu nepravdu  sad ima 40... znači 22 godine ga je bolio kurac za socijalnu nepravdu...
bero je podkapacitiran kao i njegovi birači, evo vidi soru, sitinga i wolfa, kuš bolje slike od njih da bi se dobila predodžba o stanju duha kod berinih glasača
Moj SDP ima 4 zastupnika u EU parlamentu, a HDZ ne šest, već 4...Predsjednica nije vaša Kolinda, već moj Milaniović...Tko je podkapacitiran, ja ili vi?
ti, bez pardona hi kažem, i ti i svi koji zaokružite mutavog
Bit ćete oporba, to i zaslužujete...
u kojem svijetu ti egzistiraš... gdje ćeš ti onda biti, na socijalnoj na rebru kod đorđevića... prek veze prek sdp-a

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:35

tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
ja sam uvjek oporba samo što imam poriv na povraćanje od vas titoista pa uvijek biram manje zlo.
Jebote Tito u guzicu hadezeovsku...I njegov general Tuđman...
e vidiš zato ćemo vam jebati nanu komunistkčku i kad tad će doći do istrage vaše ili naše a braća su vam već popušila debelu Hrvatsku kurčinu a nemoj sumnjati da ćete i vi doživjeti istu sudbinu mamicu vam jebem komunističku
Ti ćeš meni jebati nanu komunističku, a ja nikad komunist nisam bio, a ti si vjerno slijedio i slijediš stranku koju je osnovao komunistički general...Da li shvaćaš koliko si glup?
alo budaletino tvoj izbor je večeras rekao tito umjesto Tuđmana koji je stvorio samostalnu RH, to je ono što tito nikada nije želio debilčino komunistička. Jel ti sad jasnije koliki si idiot i imbecil kao i mutavi ti gazda?
I tvoj Titov general je osnovao HDZ, u čemu je problem?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 23:36

red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
To je kompleksno pitanje...Vi ste još na razini primordijalne juhe, pa ne bih o tome...
vi koji zaokružite mutavog ste još niže od toga ma iz koje galaksije dolazili
Ti si sebe stavio u položaj amebe glasajući više od trideset godina za HDZ...
ma jašta trebao sam za komunističke imbecile glasovati
Ajde tjeraj se u pičku materinu idiote nedojebani
Glasao si za HDZ kojeg je osnovao komunistički general...Shvaćaš li koliko si glup?
taj HDZ je stvorio RH naspram volje i želje tvojih komunista idiote komunistički. Ko je izašao iz sabornice kad se glasovalo l samostalnosti, HDZ ili SDP šugo komunistička?

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:37

tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
vi koji zaokružite mutavog ste još niže od toga ma iz koje galaksije dolazili
Ti si sebe stavio u položaj amebe glasajući više od trideset godina za HDZ...
ma jašta trebao sam za komunističke imbecile glasovati
Ajde tjeraj se u pičku materinu idiote nedojebani
Glasao si za HDZ kojeg je osnovao komunistički general...Shvaćaš li koliko si glup?
taj HDZ je stvorio RH naspram volje i želje tvojih komunista idiote komunistički. Ko je izašao iz sabornice kad se glasovalo l samostalnosti, HDZ ili SDP šugo komunistička?
Titov general...Prvi premijer Hrvatske Joža, neslomljivi...Da li si ponosan?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:38

michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
bero je podkapacitiran kao i njegovi birači, evo vidi soru, sitinga i wolfa, kuš bolje slike od njih da bi se dobila predodžba o stanju duha kod berinih glasača
Moj SDP ima 4 zastupnika u EU parlamentu, a HDZ ne šest, već 4...Predsjednica nije vaša Kolinda, već moj Milaniović...Tko je podkapacitiran, ja ili vi?
ti, bez pardona hi kažem, i ti i svi koji zaokružite mutavog
Bit ćete oporba, to i zaslužujete...
u kojem svijetu ti egzistiraš... gdje ćeš ti onda biti, na socijalnoj na rebru kod đorđevića... prek veze prek sdp-a
Ti si papagaj?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by crvenkasti Mon 29 Jun - 23:39

tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
ja sam uvjek oporba samo što imam poriv na povraćanje od vas titoista pa uvijek biram manje zlo.
Jebote Tito u guzicu hadezeovsku...I njegov general Tuđman...
e vidiš zato ćemo vam jebati nanu komunistkčku i kad tad će doći do istrage vaše ili naše a braća su vam već popušila debelu Hrvatsku kurčinu a nemoj sumnjati da ćete i vi doživjeti istu sudbinu mamicu vam jebem komunističku
Ti ćeš meni jebati nanu komunističku, a ja nikad komunist nisam bio, a ti si vjerno slijedio i slijediš stranku koju je osnovao komunistički general...Da li shvaćaš koliko si glup?
alo budaletino tvoj izbor je večeras rekao tito umjesto Tuđmana koji je stvorio samostalnu RH, to je ono što tito nikada nije želio debilčino komunistička. Jel ti sad jasnije koliki si idiot i imbecil kao i mutavi ti gazda?

Točno! Ljudi se mijenjaju, i to je normalno.

Evo, ti. Ti si Srbin, ali si Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Šandor Winnetou Mon 29 Jun - 23:41

epikur37 wrote:
סמאל wrote:
epikur37 wrote:
סמאל wrote:Plenkovič nije profil konzervativnog demokršćanskog političara,te mu skidam kapu do poda kako uspjeva plovit u hrpi rodijačko krkanskih govana iz HDZ-a.
Kad bio Plenky bio na čelu neke ljevo-liberalne vlade,to bi bio pun pogodak,s tim da uz njega mogu proć još Marić,Horvat,Aladrović i Beroš.

Plenki jest demokršćanin i Marić i Alardović i Beroš ali i Božinović i sl.

HDz ima malo širi raspon, no važno je da politički ostane na istim identitetskim i ideološkim paradigmama a to: samostalna i neovisna RH, hrvatski i katolički identitet, kapitalizam i zapadne integracije.
Ma demokršćanin je načelno.Kršćanstvo a pogotovu katoličanstvo,nekompaktibilno je sa idejom nove Europe.
Ja Plenkya ne vidim kao nekog desničarskog političara iz ,,Višegradske skupine''
Možda on pokušava da ostavi takav dojam na unutar političkom planu,međutim uvjeren sam da ima drugo lice kad ide u Brisel.
Zašto su iz,,Otvorenog društva'' dali preporuku svojim ,,stipendistima'' u Hrvatskoj,da budu,,korektni'' u pogledu Plenkovicha.
Ne vjerujem da bi tako bili korektni prema Miri Kovači,Ivi Stieru a pogotovu Karamarku,da je netko od njih na mjestu Plenkya.

Ispisujem učenicima svjedodžbe no ne mogu se oteti dojmu da si ti od onog urnebesa s hordakom postao uzoran komentator :)

Kenwood Kenon reflektira stanje duhova u EPS-europskoj pučkoj stranci i nije tajna da je tamo kao doma.

Nije on nikakav zaplotnjak, nego trenutno naš najsposobniji političar koji je na liniji s trenutno najjačom europskom strujom.

Svijet pomalo ulazi u previranje, mi nemamo razloga zalijetati se, pratimo i vucimo koristi za Hrvatsku i Hrvate okolo gdje i kako možemo.

Ovaj korektiv koji je došao s dsne strane u vidu Škore i Mosta amortizirati će neke stvari ali važno je da timun ipak drži razumna i sposobna ruka.





čak što više, DP i MOST su u ovom trenutku nužni da se HDZ iz lijevog prebaci u desni kolosjek a gdje ga je plenky gurnio manervrirajući u političkim vodama. Jedna dobrs stvar je da je pokopao HNS da im ni glava ne viri iz kaljuže u kojoj su se valjali godinama

_________________
Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by red wolf Mon 29 Jun - 23:41

crvenkasti wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
Jebote Tito u guzicu hadezeovsku...I njegov general Tuđman...
e vidiš zato ćemo vam jebati nanu komunistkčku i kad tad će doći do istrage vaše ili naše a braća su vam već popušila debelu Hrvatsku kurčinu a nemoj sumnjati da ćete i vi doživjeti istu sudbinu mamicu vam jebem komunističku
Ti ćeš meni jebati nanu komunističku, a ja nikad komunist nisam bio, a ti si vjerno slijedio i slijediš stranku koju je osnovao komunistički general...Da li shvaćaš koliko si glup?
alo budaletino tvoj izbor je večeras rekao tito umjesto Tuđmana koji je stvorio samostalnu RH, to je ono što tito nikada nije želio debilčino komunistička. Jel ti sad jasnije koliki si idiot i imbecil kao i mutavi ti gazda?

Točno! Ljudi se mijenjaju, i to je normalno.

Evo, ti. Ti si Srbin, ali si Hrvat.
To su najjače Hrvatine danas...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by michaellcmacha Mon 29 Jun - 23:43

red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
tre wrote:
red wolf wrote:
Jebote Tito u guzicu hadezeovsku...I njegov general Tuđman...
e vidiš zato ćemo vam jebati nanu komunistkčku i kad tad će doći do istrage vaše ili naše a braća su vam već popušila debelu Hrvatsku kurčinu a nemoj sumnjati da ćete i vi doživjeti istu sudbinu mamicu vam jebem komunističku
Ti ćeš meni jebati nanu komunističku, a ja nikad komunist nisam bio, a ti si vjerno slijedio i slijediš stranku koju je osnovao komunistički general...Da li shvaćaš koliko si glup?
alo budaletino tvoj izbor je večeras rekao tito umjesto Tuđmana koji je stvorio samostalnu RH, to je ono što tito nikada nije želio debilčino komunistička. Jel ti sad jasnije koliki si idiot i imbecil kao i mutavi ti gazda?
I tvoj Titov general je osnovao HDZ, u čemu je problem?
nije tuđman osnovao hdz, on je ispred osnivača hdz-a kojih je bilo 48 nazočnih na osnivačkoj skupštini, izabran za predsjednika hdz-a... inicijativni krug je pak bilo oko 150 ljudi... tako da tuđman nije osnivač hdz-a

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Plenky vs Bero na RTL u 20:00 - Page 9 Empty Re: Plenky vs Bero na RTL u 20:00

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 23 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum