ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by debotoijusto Sun 28 Jun - 7:20

PREDSJEDNIK udruge Glas poduzetnika Hrvoje Bujas opisao je danas situaciju s panela u Zadru na kojemu je bila i saborska zastupnica HDZ-a Grozdana Perić.
Njegovu objavu prenosimo u cijelosti.
"Da li ste vi gospodine Bujas željeli ovu državu, da li ste vi željeli Hrvatsku?
Pitala me danas na panelu u Zadru, mrtva hladna, saborska zastupnica HDZ-a Grozdana Perić (za koju pretpostavljam da nitko od vas ili velika većina vas nema uopće pojma tko je, no uredno je primala zadnje 4 g. saborsku plaću, osigurala si mirovinu!)
Da, pitala me također da li volim Hrvatsku, i slične bljezgarije i gluparije, a samo zato sto sam jasno tražio od nje i od svih prisutnih političara (prof. Ante Rončević, sa sveučilišta Sjever, u ime DP-a, te Ivan Gulam, načelnik općine Pirovac, u ime Fokus/Pametno/STRIP) da hrabro krenu u nužne i cjelovite reforme u skladu s naša 4 postulata, te naglasio da trebamo smanjiti i digitalizirati Javnu upravu i lokalnu samoupravu, da nam svima, a ne samo poduzetnicima, nužno treba efikasno pravosudne, te da tražimo smanjivanje i ukidanje parafiskalnih nameta, poreza na dohodak, kao i oslobađanje plaćanja poreza na dobit pri reinvestiranju iste, a dodatno sam naglasio nužnost ukidanja tzv. poreza na potrošnju od 3%, kao i prihvaćanje u trošak poslovanja fakture u ugostiteljskim objektima u cijelosti, kao i plaćanja PDV po naplati i sl... sve već dobro poznate zahtjeve UGP-a", napisao je.




"Naravno, na njeno pitanje kako bih ja to smanjivao javnu upravu, zar bih otpuštao medicinske sestre, policajce... rekao sam joj da je dosta s patetikom, te da bih otpuštao birokrate kao sto je ona, a dignuo plaće svim policajcima, i da ne izvrće moje riječi, jer svi navedeni nisu onaj parazitski javni sektor o kojem pričam.
Naglasio sam da mi je dosta slušanja lažnih obećanja i šupljih priča, te da ili počnu pričati konkretne stvari i provoditi ih ili neke to prepuste nekome drugome!
Nakon što je opet vrla saborska zastupnica ponovila pitanje meni riječima 'da li ste vi bili za stvaranje Hrvatske' i nadodala da sam socijalist (doista ne znam odakle joj ta teza, do sada kada su me napadali su uglavnom govorili da sam neoliberalni kapitalist :innocent:), rekao sam joj da nema monopol na hrvatstvo, a da to što se ja ne slažem s njenim stavom i da tražim manje države (manje birokracije i manje poreze) me ne deklarira kao protivnika, već dapače, kao pobornika onoga sto mi u UGP-u zovemo Hrvatska 2.0, moderna, transparentna, tolerantna i bogata država svih njenih građana, možda ne baš tim riječima, nije niti bitno, no da sam bio zatečen njenim niskim napadom... jesam)... te sam napustio panel! Prvi put u životu", dodaje.



"I moj odlazak je jasna poruka - ne mogu više slušati ta sra**... pozivam vas sve, kad vam je dosta slušanja trkeljanja od strane političara... otiđite!
Pitam se, sto slijedi?
Svi mi kojim mislimo drugačije od vladajućih i koji tražimo više rada, #Digitalizaciju, više pravde i manje poreze, da li smo protiv Hrvatske, da li slijedi nekakva odmazda, da li će nam se brojiti krvna zrnca (neka broje, i previse sam Hrvat i previše volim Hrvatsku :flag_hr:)
Iskreno se nadam da je ona samo bila bez argumenata i izrekne to u afektu za što joj je sada krivo, jer takvi napadi ispod pojasa, ako nemaš što reći, su nedopustivi u modernoj i demokratskoj državi. 
Iskreno se nadam da velika većina HDZ-ovih zastupnika, dužnosnika tako nešto u javnom prostoru sebi ne bi dozvolila, nadam se bar. Stoga ovaj držim više prevencijom i skretanjem pažnje na problem, kojeg iskreno nisam očekivao, držao sam da smo bar to kao društvo prevazišli", zaključio je Bujas.
Njegovu objavu možete pogledati i na ovom linku.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/bujas-napustio-panel-hdzovka-me-pitala-jesam-li-zelio-hrvatsku/2193667.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by debotoijusto Sun 28 Jun - 7:22

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Grozdana-Peric-crop_800x450-750x350
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by RayMabus Sun 28 Jun - 7:25

Baš mi je drago da se korona desila. Sad su poslodavci na aparatima i traže da im se uhljebi skinu s grbače a ovima to naravno nepada na pamet i sad javna svađa. Uživam. Samo nek korona potraje bar do iduće jeseni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by aben Sun 28 Jun - 7:28

, zar bih otpuštao medicinske sestre, policajce

Odgovor je da

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by vili40 Sun 28 Jun - 8:22

debotoijusto wrote:Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Grozdana-Peric-crop_800x450-750x350
nije nama lako No
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by RayMabus Sun 28 Jun - 8:26

Nek se glođu poslodavci i uhljebi. Tko ih šiša i jedne i druge. Ista je to bagra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


aben dislikes this post

Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by AssadNaPodmornici Sun 28 Jun - 8:32

RayMabus wrote:Nek se glođu poslodavci i uhljebi. Tko ih šiša i jedne i druge. Ista je to bagra.
:tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by danni1 Sun 28 Jun - 8:39

RayMabus wrote:Nek se glođu poslodavci i uhljebi. Tko ih šiša i jedne i druge. Ista je to bagra.
I radnici isto. I oni koji ne rade.

Sve je to ista bagra samo na različitim položajima.

_________________
Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by debotoijusto Sun 28 Jun - 8:47

danni1 wrote:
RayMabus wrote:Nek se glođu poslodavci i uhljebi. Tko ih šiša i jedne i druge. Ista je to bagra.
I radnici isto. I oni koji ne rade.

Sve je to ista bagra samo na različitim položajima.

svi zele svoj dio kolaca , trziste regulira odnose a drzava ureduje anomalije , sto manje to bolje , nema tu bagre
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by RayMabus Sun 28 Jun - 8:51

Ma jebi se i ti i tržište. U Hrvatskoj nema radne snage. Ako mu se ne sviđaju uvjeti nek zatvori , ode u Grčku , tamo otvori restoran pa zapošljava Srbe i Bosance.

Nije ti ovo Njemačka pa si meni naša pričat priče o neoliberalnij ekonomiji. Ajde mrš.


Last edited by RayMabus on Sun 28 Jun - 8:51; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by Šandor Winnetou Sun 28 Jun - 8:51

ja bih napuckao peovićku na grozdanu, mislim nije dugo lajala, ima već preko 10 sati od zadnji put!

_________________
Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by debotoijusto Sun 28 Jun - 9:12

Dosta je!

Hrvatska 2.0 nije lažna, netolerantna i korumpirana...dapače!

Da, ja sanjam bolju i bogatiju Hrvatsku, sa efikasnim pravosuđem, sa sretnim i slobodnim građanima... državu koja daje jasna pravila igre, a pušta svoje građane da budu ono što žele biti!

Hrvatsku volim, tu sam i nigdje ne idem, ali nemam vise trunke razumijevanja za lažna obecanja i korumpirane političare! Takvim sera*** imam samo jednu poruku... jasna je!", napisao je Bujas uz fotografiju.


Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". 6476e79a-272c-45a8-a0ab-6b48d4214649
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by IL Risorto Sun 28 Jun - 9:21

RayMabus wrote:Baš mi je drago da se korona desila. Sad su poslodavci na aparatima i traže da im se uhljebi skinu s grbače a ovima to naravno nepada na pamet i sad javna svađa. Uživam. Samo nek korona potraje bar do iduće jeseni.
Da bar potraje još 4 god. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by vili40 Sun 28 Jun - 9:31

debotoijusto wrote:Dosta je!

Hrvatska 2.0 nije lažna, netolerantna i korumpirana...dapače!

Da, ja sanjam bolju i bogatiju Hrvatsku, sa efikasnim pravosuđem, sa sretnim i slobodnim građanima... državu koja daje jasna pravila igre, a pušta svoje građane da budu ono što žele biti!

Hrvatsku volim, tu sam i nigdje ne idem, ali nemam vise trunke razumijevanja za lažna obecanja i korumpirane političare! Takvim sera*** imam samo jednu poruku... jasna je!", napisao je Bujas uz fotografiju.


Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". 6476e79a-272c-45a8-a0ab-6b48d4214649
opet srednji prst :D
nešto bi mijenjali a ne vole Hrvatsku,e nećeš razbojniče
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by AssadNaPodmornici Sun 28 Jun - 9:50

Perić families are mainly Croats and they are mostly from east Herzegovina , rarely Serb






lol osoba sa bosanskim prezimenom, koja se uhljebila na držanoj sisi, gdje krade i uhljebljuje ostalu ekipu iz bosne koji uništavaju RH , sere protiv Hrvata iz privatnog sektora da nije dovoljno veliki Hrvat jer želi digitalizaciju javne uprave i malo manje poreze




podrška bosanki u pretvaranju RH u BOsnu, kako kaže longi šteta što nema corone još koju godinu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by AssadNaPodmornici Sun 28 Jun - 9:51

a i ovaj hrvat poduzetnik je isto sumnjiv kao ova bosanka na državnoj sisi čujem iz komentara. da kasni sa plaćanjima navodno. a općenito kakvi poduzetnici , takvi radnici, kakav narod takva i bosanska birokracija. trpaj

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by Brain32 Sun 28 Jun - 12:17

Poznam Hrvoja, ovo je baš u njegovom stilu  lol!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by darth_vader Sun 28 Jun - 15:39

AssadNaPodmornici wrote:Perić families are mainly Croats and they are mostly from east Herzegovina , rarely Serb






lol osoba sa bosanskim prezimenom, koja se uhljebila na držanoj sisi, gdje krade i uhljebljuje ostalu ekipu iz bosne koji uništavaju RH , sere protiv Hrvata iz privatnog sektora da nije dovoljno veliki Hrvat jer želi digitalizaciju javne uprave i malo manje poreze




podrška bosanki u pretvaranju RH u BOsnu, kako kaže longi šteta što nema corone još koju godinu

Ima ih pun kurac u zd. zaleđu, recimo Gorici kod Škabrnje...ne triba odmah bosanske gene 800 godina unazad vadit...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja". Empty Re: Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sranja".

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum