ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by epikur37 28/6/2020, 00:22

HDZ dobija mandat.

Ovo je bez dijaspore a i znamo da istraživanja uvijek nedovoljno uhvate HDZ-ov bazen.



Da ne govorimo o koalicijskom potencijalu.

Škoro se otvoreno nudi, ako još malo pojačaju dodvoravanje ispast će neugodno za gledati...

Most je isto kandidat, manjinci su uvijek na disloziciji...a nakon poraza Restart koalcijije, bit će i od tamo otpadnika.


epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by darth_vader 28/6/2020, 03:26

Aj sej njuk dem ol...Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Nuklearna-eksplozija-1
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by Sora 28/6/2020, 07:01

michaellcmacha wrote:
Sora wrote:
michaellcmacha wrote:
סמאל wrote:Glasovat ću za Puljke,bez obzira što sam angažiran za neke druge,ali barem će mi savjest bit čista jer nisam svojom rukom zaokružio lešinare,već časne ljude.
angažiran si kod lešinara, a glasovat ćeš za časne ljude... to bi značilo da za tebe i tvoj angažman nije bilo mjesta kod časnih ljudi...?

OVO je izjava iz dječjeg vrtića.. :clown
bolje se otrijezni i vidi kog će ti peovićka podržati u saboru... sdp definitivno neće

časni ljudi iz hdzeja ....ha ha ha ha

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by vili40 28/6/2020, 07:15

Bujas napustio panel: HDZ-ovka me pitala jesam li želio Hrvatsku
Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 0d8a08dc-eb87-487a-b0c2-73eaa639dad0

PREDSJEDNIK udruge Glas poduzetnika Hrvoje Bujas opisao je danas situaciju s panela u Zadru na kojemu je bila i saborska zastupnica HDZ-a Grozdana Perić.
Njegovu objavu prenosimo u cijelosti.
"Da li ste vi gospodine Bujas željeli ovu državu, da li ste vi željeli Hrvatsku?
Pitala me danas na panelu u Zadru, mrtva hladna, saborska zastupnica HDZ-a Grozdana Perić (za koju pretpostavljam da nitko od vas ili velika većina vas nema uopće pojma tko je, no uredno je primala zadnje 4 g. saborsku plaću, osigurala si mirovinu!)
Da, pitala me također da li volim Hrvatsku, i slične bljezgarije i gluparije, a samo zato sto sam jasno tražio od nje i od svih prisutnih političara (prof. Ante Rončević, sa sveučilišta Sjever, u ime DP-a, te Ivan Gulam, načelnik općine Pirovac, u ime Fokus/Pametno/STRIP) da hrabro krenu u nužne i cjelovite reforme u skladu s naša 4 postulata, te naglasio da trebamo smanjiti i digitalizirati Javnu upravu i lokalnu samoupravu, da nam svima, a ne samo poduzetnicima, nužno treba efikasno pravosudne, te da tražimo smanjivanje i ukidanje parafiskalnih nameta, poreza na dohodak, kao i oslobađanje plaćanja poreza na dobit pri reinvestiranju iste, a dodatno sam naglasio nužnost ukidanja tzv. poreza na potrošnju od 3%, kao i prihvaćanje u trošak poslovanja fakture u ugostiteljskim objektima u cijelosti, kao i plaćanja PDV po naplati i sl... sve već dobro poznate zahtjeve UGP-a", napisao je.
"Dodala je da sam socijalist"
Opisao i što joj je odgovorio.
"Naravno, na njeno pitanje kako bih ja to smanjivao javnu upravu, zar bih otpuštao medicinske sestre, policajce... rekao sam joj da je dosta s patetikom, te da bih otpuštao birokrate kao sto je ona, a dignuo plaće svim policajcima, i da ne izvrće moje riječi, jer svi navedeni nisu onaj parazitski javni sektor o kojem pričam.
Naglasio sam da mi je dosta slušanja lažnih obećanja i šupljih priča, te da ili počnu pričati konkretne stvari i provoditi ih ili neke to prepuste nekome drugome!
Nakon što je opet vrla saborska zastupnica ponovila pitanje meni riječima 'da li ste vi bili za stvaranje Hrvatske' i nadodala da sam socijalist (doista ne znam odakle joj ta teza, do sada kada su me napadali su uglavnom govorili da sam neoliberalni kapitalist :innocent:), rekao sam joj da nema monopol na hrvatstvo, a da to što se ja ne slažem s njenim stavom i da tražim manje države (manje birokracije i manje poreze) me ne deklarira kao protivnika, već dapače, kao pobornika onoga sto mi u UGP-u zovemo Hrvatska 2.0, moderna, transparentna, tolerantna i bogata država svih njenih građana, možda ne baš tim riječima, nije niti bitno, no da sam bio zatečen njenim niskim napadom... jesam)... te sam napustio panel! Prvi put u životu", dodaje.
"Ne mogu više slušati ta sra**"
Kaže kako je otišao s panela jer više nije mogao "slušati ta sra**".
"I moj odlazak je jasna poruka - ne mogu više slušati ta sra**... pozivam vas sve, kad vam je dosta slušanja trkeljanja od strane političara... otiđite!
Pitam se, sto slijedi?
Svi mi kojim mislimo drugačije od vladajućih i koji tražimo više rada, #Digitalizaciju, više pravde i manje poreze, da li smo protiv Hrvatske, da li slijedi nekakva odmazda, da li će nam se brojiti krvna zrnca (neka broje, i previse sam Hrvat i previše volim Hrvatsku :flag_hr:)
Iskreno se nadam da je ona samo bila bez argumenata i izrekne to u afektu za što joj je sada krivo, jer takvi napadi ispod pojasa, ako nemaš što reći, su nedopustivi u modernoj i demokratskoj državi. 
Iskreno se nadam da velika većina HDZ-ovih zastupnika, dužnosnika tako nešto u javnom prostoru sebi ne bi dozvolila, nadam se bar. Stoga ovaj držim više prevencijom i skretanjem pažnje na problem, kojeg iskreno nisam očekivao, držao sam da smo bar to kao društvo prevazišli", zaključio je Bujas.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by vili40 28/6/2020, 07:16

eto kako prođeš ako si za promjene,komunist i jugonostalgičar.HDZ zna kako se obračunati sa neprijateljom
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by RayMabus 28/6/2020, 07:20

vili40 wrote:eto kako prođeš ako si za promjene,komunist i jugonostalgičar.HDZ zna kako se obračunati sa neprijateljom
Sačuvaj Bože da netko spomene smanjivanje PDVa s 25 na 18%.

Odma si četnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by vili40 28/6/2020, 08:05

epikur37 wrote:HDZ dobija mandat.

Ovo je bez dijaspore a i znamo da istraživanja uvijek nedovoljno uhvate HDZ-ov bazen.



Da ne govorimo o koalicijskom potencijalu.

Škoro se otvoreno nudi, ako još malo pojačaju dodvoravanje ispast će neugodno za gledati...

Most je isto kandidat, manjinci su uvijek na disloziciji...a nakon poraza Restart koalcijije, bit će i od tamo otpadnika.

odlična i vjerodostojna analiza,naročito mi se sviđa ovaj neuhvatljiv HDZ-ov bazen :D baš se pitam što se sve nakupilo u tom bazenu?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by vili40 28/6/2020, 09:09

što god otvorim kao da otvorim kolačić sreće :D
"Neradna nedjelja,jer obitelj je ispred profita" HDZ zna
gasim računalo
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by IL Risorto 28/6/2020, 09:36

epikur37 wrote:HDZ dobija mandat.

Ovo je bez dijaspore a i znamo da istraživanja uvijek nedovoljno uhvate HDZ-ov bazen.



Da ne govorimo o koalicijskom potencijalu.

Škoro se otvoreno nudi, ako još malo pojačaju dodvoravanje ispast će neugodno za gledati...

Most je isto kandidat, manjinci su uvijek na disloziciji...a nakon poraza Restart koalcijije, bit će i od tamo otpadnika.

Istina,ankete se nikad ne rade po selendrama gdje HDZ dominira,a umirovljeni branitelji  i ako će možda neki navijat za Škoru u srcu će im uvijek biti HDZ,kao što je i subnorovcima partija.Jedini koji mogu HDZ-u pomrsit račune,jesu ovi s Kaptola,ako bi dali neki nemušti naputak stadu,da  biraju još ,,kršćanskiju'' opciju.
Zato su mudri HDZ-ovci i angažirali Petirku,mada mislim kako im to kod kaptolskih seronja neće mnogo pomoć.
Dugoročno gledano,najbolje bi bilo da HDZ dobije jedan takav udarac s desna,te zbog toga da SDP nekako uspije sastavit vladu.Zlopamtila iz HDZ-a neće nikad zaboravit tko im se upetljao pod noge.
Ili ponavljanje izbora te stvaranje velike koalcije,SDP&HDZ,gdje bi u saboru mogli postić konsenzus i s dvotrećinskom većinom izvršit neke promjene,gdje bi se HDZ-u ukazala prilika za osvetu onima koji im sada mrse račune.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by epikur37 28/6/2020, 09:45

סמאל wrote:
epikur37 wrote:HDZ dobija mandat.

Ovo je bez dijaspore a i znamo da istraživanja uvijek nedovoljno uhvate HDZ-ov bazen.



Da ne govorimo o koalicijskom potencijalu.

Škoro se otvoreno nudi, ako još malo pojačaju dodvoravanje ispast će neugodno za gledati...

Most je isto kandidat, manjinci su uvijek na disloziciji...a nakon poraza Restart koalcijije, bit će i od tamo otpadnika.

Istina,ankete se nikad ne rade po selendrama gdje HDZ dominira,a umirovljeni branitelji  i ako će možda neki navijat za Škoru u srcu će im uvijek biti HDZ,kao što je i subnorovcima partija.Jedini koji mogu HDZ-u pomrsit račune,jesu ovi s Kaptola,ako bi dali neki nemušti naputak stadu,da  biraju još ,,kršćanskiju'' opciju.
Zato su mudri HDZ-ovci i angažirali Petirku,mada mislim kako im to kod kaptolskih seronja neće mnogo pomoć.
Dugoročno gledano,najbolje bi bilo da HDZ dobije jedan takav udarac s desna,te zbog toga da SDP nekako uspije sastavit vladu.Zlopamtila iz HDZ-a neće nikad zaboravit tko im se upetljao pod noge.
Ili ponavljanje izbora te stvaranje velike koalcije,SDP&HDZ,gdje bi u saboru mogli postić konsenzus i s dvotrećinskom većinom izvršit neke promjene,gdje bi se HDZ-u ukazala prilika za osvetu onima koji im sada mrse račune.

Kaptol je ok, neće se zalijetati u avanture.

Tu i tamo koji slobodni i ostrašćeni strijelac, ali službeno, Zna se.

Mislim da je koalicija HDZ i DP posve izgledna i već pečena.

Obzirom da ima dovoljno birača koji smtraju da je HDZ previše otišao u centar i lijevo, a takve artikulira Škoro, neka se ovom postizbornom koalicijom njima da mjesto.

Naravno razmjerno osvojenim glasovima i po sistemu, Zna se tko je gazda.

Pustimo i Škorićevce neka se pokažu, ta pravašija mi nije bliska opcija, čak je za neka pitanja i opasna ali poštujmo stanje duhova.

Mišljenja sam da je to radikalno pravaški šlamperaj, vrlo skučene vizure, pa anjbolje neka to i pokažu.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu? - Page 2 Empty Re: Stigla je nova HRT-ova anketa: Nitko nema većinu, tko će i s kime sastavljati vladu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum