ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju - Page 2 Empty Re: Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju

Post by IL Risorto 22/6/2020, 22:01

Ne čekam ja ništa.U pripremi imam novi projekt.Sad samo čekam da ga visoko vijeće Crnog Koncila amenuje. :cleanteeth

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju - Page 2 Empty Re: Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju

Post by RayMabus 22/6/2020, 22:08

Ja imam projekt spavat doma do daljnjega. Zato sam danas nabavia Playstation..Nekad moraš samo znat kvalitetno ubit vrijeme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju - Page 2 Empty Re: Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju

Post by IL Risorto 24/6/2020, 18:44

RayMabus wrote:Ja imam projekt spavat doma do daljnjega. Zato sam danas nabavia Playstation..Nekad moraš samo znat kvalitetno ubit vrijeme.
A gradnja krstarica u Brodosplitu za GF ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju - Page 2 Empty Re: Brodosplit ugovorio gradnju krstarica za Galaktičku Federaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum