ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 10:38

Maggie19 wrote:Pedagogija je znanost i svakako bih pokusala izbjeci Milatovu knjigu. ;-D
Pedagog nije lako biti, barem kvalitetan.
Savjetujem izbjegavanje spominjanja te znanosti.
;-)

dobro, možemo onda o biologiji i njenoj spoznaji da život počinje začećem?
a možeš mi objasniti i što kaže pedagogija o ovome :


mater ti srbsku jebem, a jel bilo potrebno da ti kršćansko đubre i šejker umobolni poturica dođete ovdje jebat svih u zdrav mozak? napravili ste cijelo sranje i sad si ko kvočka skupljaš piliće ko u dječjem vrtiću jebote otac da te jebo u prkno hercegbosansko. jašete po nama sedmicu dana i sad je šta ovo neki preodgoj? a kurbetino ustsška nabijem ti Isusa nakurac da ti nabjem. kako se ono zoveš jebem ti raspelo evo sad ću zvat ustaškog fratra u metković i jebat mu majku rvacku ustašku.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t41104p180-denkverbot#1658509

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 4/7/2020, 10:45

metilda wrote:
Maggie19 wrote:Pedagogija je znanost i svakako bih pokusala izbjeci Milatovu knjigu. ;-D
Pedagog nije lako biti, barem kvalitetan.
Savjetujem izbjegavanje spominjanja te znanosti.
;-)

dobro, možemo onda o biologiji i njenoj spoznaji da život počinje začećem?
a možeš mi objasniti i što kaže pedagogija o ovome :


mater ti srbsku jebem, a jel bilo potrebno da ti kršćansko đubre i šejker umobolni poturica dođete ovdje jebat svih u zdrav mozak? napravili ste cijelo sranje i sad si ko kvočka skupljaš piliće ko u dječjem vrtiću jebote otac da te jebo u prkno hercegbosansko. jašete po nama sedmicu dana i sad je šta ovo neki preodgoj? a kurbetino ustsška nabijem ti Isusa nakurac da ti nabjem. kako se ono zoveš jebem ti raspelo evo sad ću zvat ustaškog fratra u metković i jebat mu majku rvacku ustašku.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t41104p180-denkverbot#1658509
Tu sam i vise nego dovoljno rekla. Sve vise bi bilo pretjerivanje. Samo bih te uputila na multidusciplinarnost i interaktivnost, pa dalje sama proucavaj.

A, u svezi citata, ne znam tko je to, mogu samo pretpostavit.
U ruke knjige iz andragogije i na posao.
;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 10:47

Maggie19 wrote:
metilda wrote:
Maggie19 wrote:Pedagogija je znanost i svakako bih pokusala izbjeci Milatovu knjigu. ;-D
Pedagog nije lako biti, barem kvalitetan.
Savjetujem izbjegavanje spominjanja te znanosti.
;-)

dobro, možemo onda o biologiji i njenoj spoznaji da život počinje začećem?
a možeš mi objasniti i što kaže pedagogija o ovome :


mater ti srbsku jebem, a jel bilo potrebno da ti kršćansko đubre i šejker umobolni poturica dođete ovdje jebat svih u zdrav mozak? napravili ste cijelo sranje i sad si ko kvočka skupljaš piliće ko u dječjem vrtiću jebote otac da te jebo u prkno hercegbosansko. jašete po nama sedmicu dana i sad je šta ovo neki preodgoj? a kurbetino ustsška nabijem ti Isusa nakurac da ti nabjem. kako se ono zoveš jebem ti raspelo evo sad ću zvat ustaškog fratra u metković i jebat mu majku rvacku ustašku.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t41104p180-denkverbot#1658509
Tu sam i vise nego dovoljno rekla. Sve vise bi bilo pretjerivanje. Samo bih te uputila na multidusciplinarnost i interaktivnost, pa dalje sama proucavaj.

A, u svezi citata, ne znam tko je to, mogu samo pretpostavit.
U ruke knjige iz andragogije i na posao.
;-))

o čemu si dovoljno rekla? o znanstvenoj spoznaji da život počinje začećem?
ja bih voljela da sada o tome razgovaramo i neću ti preporučiti nii jednu knjigu iz teologije tijela
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 12:09

Da se sad ne nadovezujem na više postova mogu odgovorit jednim ono što je meni jasno, a tebi nije:

- umislila si i daješ sebi za pravo da jašeš po drugima sileći ih da se tebi očituju o svojim stavovima o začeću?!? Otkud ti pravo da maltretiraš druge?? 

Dakle, predosadna si s tim. Idi nagazi Jelenu Februar i ostale koji imaju drugačije mišljenje od tebe, pod svojim punim imenom i prezimenom i mani se više pokrštavanja ljudi po forumu, a i u svojoj okolini po čemu si poznata kao čimavica. Kratko i jasno - sjaši sestro s tuđih kičmi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 4/7/2020, 12:16

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:ok, i aint watching that:)

ako biš razgovoro o tomu, opiši, inače nišće od svega jer sun izrazito receptivan čovik, i sa dokle uživun u dobroj kapljici, ne tribo mi da mi se smuči život.

grdo je, pitam se bi li Kolinda pokazala srednji prst da vidi izvađen fetus, koje ima već formirane nogice, rukice i malo srce..


jo nika nis ulazi u detalje stadija trudnoće. oni tu uvika govoru u sedmicami, jo vrime tako ne mirin pa njanci ne zun koliko je to;

ali mene nišće ne naginje na totalni nihilizam ko zastupanje abortusa. i više od bezboštva. ka rečeš da nemo boga, vjerojatno si u pravu. teško ti je nojti uporišće za moral (ko harris, u moral landscape) i malo si izgubljen, ali ako odlučiš da je u redu ubijati ljude dok su nojnezaštićeniji, i to odlukon tvojih nojbližjih, unda nakon toga više nišće ni toliko skandalozno, koliko god skandalozno bilo.


:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 4/7/2020, 12:24

aben wrote:
venus wrote:
aben wrote:

nojgora drogetina je alkohol. alkohol ubijo ljude brže, više i jače nego sve ostale drogetine zajeno. i to puno više nego sve ostale drogetine zajeno.

pa ipak ga i fratar gucne svaku nedilju.
dakle, zajednicu ne brine opasnost droga.

Pa hvala ti na boldanome, slažem se od riječi do riječi. I dodajem, ne samo osobu koja pije nego i ukućane pijanaca zbog promjene osobnosti. 
A protiv toga se vrli revolucionari ne dižu jer je pijančevanje društveno prihvaćeno pa čak bih rekla i poželjno ponašanje. Meni se smiju kad odbijem se kuckati, a mene to ne pati, navikla sam se. Rakijanje je In - rakija connecting people..  :_|  Djeca nam se opijaju već u osnovnjaku. Alkohol stvara patološke promjene na svim organima, uključujući mozak. Žalosno je da ovako važna tema kao što je alkohol i njegov utjecaj na zajednicu nije uopće bitna.
možda si mi prerano zafolila, moj argumenat grede u drugom smjeru;

jo zastupan potpunu legalizaciju svih drogetina, a činjenica da je ona nojgora već legalizirona smatran dobron pojavon.


:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 4/7/2020, 12:25

Sve su droge dobre... Dok ne popusti djelovanje istih...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:07

venus wrote:Da se sad ne nadovezujem na više postova mogu odgovorit jednim ono što je meni jasno, a tebi nije:

- umislila si i daješ sebi za pravo da jašeš po drugima sileći ih da se tebi očituju o svojim stavovima o začeću?!? Otkud ti pravo da maltretiraš druge?? 

Dakle, predosadna si s tim. Idi nagazi Jelenu Februar i ostale koji imaju drugačije mišljenje od tebe, pod svojim punim imenom i prezimenom i mani se više pokrštavanja ljudi po forumu, a i u svojoj okolini po čemu si poznata kao čimavica. Kratko i jasno - sjaši sestro s tuđih kičmi.

nije da sam očekivala nadovezivanje na postove koji pozivaju argumentiranu raspravu, ali kako se čuda događaju, pomislila sam možda ipak..
dakle, umjesto razgovora o biologiji kao egzaktnoj znanosti koja ne dopušta interpretacije, poput pedagogije naprimjer, opet se ponavlja isti lajtmotiv..
mene se upućuje kako, gdje i o čemu pisati ili ne pisati..
pri tome naravno venus ne vidi da radi upravo ono isto što meni predbacuje...
nema potrebe raditi dekonstrukciju teksta kad je krajnji domet autorice chatanje u kafiću i forumske svađe.. pokušaji na vip-u neslavno joj propadnu..
kao što bi rekao peterson, možda bi bilo dobro poslušati što ona druga osoba govori.. ako priznamo sebi da nešto ne znamo (poput Sokrata) možda nešto i naučimo..
ovako sve nestane u nekoj crnoj rupi onkraj njenog horizonta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:09

Metilda, da se razumijemo - s moje strane nema prijetnje. 

Htjedoh ti ukazati na to da u tom svom fanatičnom obraćanju, vrijeđanju i maltretiranju drugih ti se malo zaboraviš gdje se nalaziš, što pišeš, objavljuješ slike i informacije o sebi. Mogla bi bit pametnija i pazit što pišeš, za svoje dobro. Toliko o tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:13

metilda wrote:
venus wrote:Da se sad ne nadovezujem na više postova mogu odgovorit jednim ono što je meni jasno, a tebi nije:

- umislila si i daješ sebi za pravo da jašeš po drugima sileći ih da se tebi očituju o svojim stavovima o začeću?!? Otkud ti pravo da maltretiraš druge?? 

Dakle, predosadna si s tim. Idi nagazi Jelenu Februar i ostale koji imaju drugačije mišljenje od tebe, pod svojim punim imenom i prezimenom i mani se više pokrštavanja ljudi po forumu, a i u svojoj okolini po čemu si poznata kao čimavica. Kratko i jasno - sjaši sestro s tuđih kičmi.

nije da sam očekivala nadovezivanje na postove koji pozivaju argumentiranu raspravu, ali kako se čuda događaju, pomislila sam možda ipak..
dakle, umjesto razgovora o biologiji kao egzaktnoj znanosti koja ne dopušta interpretacije, poput pedagogije naprimjer, opet se ponavlja isti lajtmotiv..
mene se upućuje kako, gdje i o čemu pisati ili ne pisati..
pri tome naravno venus ne vidi da radi upravo ono isto što meni predbacuje...
nema potrebe raditi dekonstrukciju teksta kad je krajnji domet autorice chatanje u kafiću i forumske svađe.. pokušaji na vip-u neslavno joj propadnu..
kao što bi rekao peterson, možda bi bilo dobro poslušati što ona druga osoba govori.. ako priznamo sebi da nešto ne znamo (poput Sokrata) možda nešto i naučimo..
ovako sve nestane u nekoj crnoj rupi onkraj njenog horizonta...

Hajdemo još jedan, zadnji put jer smaraš. Ono što tebe zanima ne mora zanimati druge ljude. Ja nemam porive niti motive kao ti da raspravljam na tu temu. Dobivaš negativan feedback jer ne poštuješ sugovornike. Mojih pokušaja slavno/neslavnih na vipu - naprosto nema, uključim se i isključim kad me volja i ne tjeram mak na konac, ne zanima me da uvjeravam ljude u bilošto, kužiš? Komentiram i odem. Ovo je forum, a ne TEDex.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:18

venus wrote:Metilda, da se razumijemo - s moje strane nema prijetnje. 

Htjedoh ti ukazati na to da u tom svom fanatičnom obraćanju, vrijeđanju i maltretiranju drugih ti se malo zaboraviš gdje se nalaziš, što pišeš, objavljuješ slike i informacije o sebi. Mogla bi bit pametnija i pazit što pišeš, za svoje dobro. Toliko o tome.

aha.. znači forum je ipak ozbiljno mjesto?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:23

Ti bi sad rado nastavila sisat moju sisu i uživat u toplom gustom mlijeku..ipak, moram te otkopčat sa sise, bebice  :D uživaj u monologu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:24

venus wrote:
metilda wrote:
venus wrote:Da se sad ne nadovezujem na više postova mogu odgovorit jednim ono što je meni jasno, a tebi nije:

- umislila si i daješ sebi za pravo da jašeš po drugima sileći ih da se tebi očituju o svojim stavovima o začeću?!? Otkud ti pravo da maltretiraš druge?? 

Dakle, predosadna si s tim. Idi nagazi Jelenu Februar i ostale koji imaju drugačije mišljenje od tebe, pod svojim punim imenom i prezimenom i mani se više pokrštavanja ljudi po forumu, a i u svojoj okolini po čemu si poznata kao čimavica. Kratko i jasno - sjaši sestro s tuđih kičmi.

nije da sam očekivala nadovezivanje na postove koji pozivaju argumentiranu raspravu, ali kako se čuda događaju, pomislila sam možda ipak..
dakle, umjesto razgovora o biologiji kao egzaktnoj znanosti koja ne dopušta interpretacije, poput pedagogije naprimjer, opet se ponavlja isti lajtmotiv..
mene se upućuje kako, gdje i o čemu pisati ili ne pisati..
pri tome naravno venus ne vidi da radi upravo ono isto što meni predbacuje...
nema potrebe raditi dekonstrukciju teksta kad je krajnji domet autorice chatanje u kafiću i forumske svađe.. pokušaji na vip-u neslavno joj propadnu..
kao što bi rekao peterson, možda bi bilo dobro poslušati što ona druga osoba govori.. ako priznamo sebi da nešto ne znamo (poput Sokrata) možda nešto i naučimo..
ovako sve nestane u nekoj crnoj rupi onkraj njenog horizonta...

Hajdemo još jedan, zadnji put jer smaraš. Ono što tebe zanima ne mora zanimati druge ljude. Ja nemam porive niti motive kao ti da raspravljam na tu temu. Dobivaš negativan feedback jer ne poštuješ sugovornike. Mojih pokušaja slavno/neslavnih na vipu - naprosto nema, uključim se i isključim kad me volja i ne tjeram mak na konac, ne zanima me da uvjeravam ljude u bilošto, kužiš? Komentiram i odem. Ovo je forum, a ne TEDex.

dobro, hajdemo još jednom jer smaraš..
ono što tebe zanima ne mora zanimati druge ljude jer ih zanimaju ozbiljnije teme poput znanstvenog dokaza da život počinje začećem..
ja nemam porive niti motive da se na forumu zabavljam običnim chatanjem, takve stvari ostavljam za druženje s prijateljima u rl..
dobivaš negativan feedback od svih ljudi sa kojima pokušaš nešto ozbiljnije popričati jer si potpuni ignorant.. ali, ali  B-)   jer ovo je vrlo ozbiljan forum na kojemu je opasno ostavljati podatke poput slika vrta B-) na starom forumu su ljudi pisali svoja puna imena i prezimena i još uvijek su živi :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:25

venus wrote:Ti bi sad rado nastavila sisat moju sisu i uživat u toplom gustom mlijeku..ipak, moram te otkopčat sa sise, bebice  :D uživaj u monologu.

ok, ne priključuj se ni ti više na moju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 4/7/2020, 13:49


zaš mi nitko nije rekao da se ovdje ljudi priključuju na sise :(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 13:53

kic wrote:
zaš mi nitko nije rekao da se ovdje ljudi priključuju na sise :(

:^0  sve ti je ovo staro, bolje ti je priključivat se u rl :D vizualiziram ... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 4/7/2020, 13:54

metilda wrote:
kic wrote:
zaš mi nitko nije rekao da se ovdje ljudi priključuju na sise :(

:^0  sve ti je ovo staro, bolje ti je priključivat se u rl :D vizualiziram ... :^0

atisrca šta napravih :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 14:08

ovo sam ti ja  :D

Denkverbot - Page 42 Joso-Spralja-5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 4/7/2020, 14:13


dobra marama
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/7/2020, 14:32

a ovo smo venus i ja u chit-chatu :^0


Denkverbot - Page 42 P2p27EGmZqnI_FKwhs2UuiVDOcwWvkDQ0iCRjKuFMuNq9VZhso_Hm9LXf00jUQC6NXrK2aDqMZMXt7BTnSU3wftDGfAK9uncfTZpBHTKHCpouA5C-niWYPAmhC3ECOks

mislim da sam se predugo zadržala..
vrijeme je za zatvorit libar i poć na siestu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 4/7/2020, 16:56


x2 dobre marame
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 42 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum