ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by vuksadinare 15/6/2020, 09:49

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/cacic-o-bernardicu-covjeku-s-kojim-je-sklopio-koaliciju-ne-mislim-da-bi-bio-bolji-premijer-od-plenkovica-on-malo-toga-zna-ali-spreman-je-uciti-10393234
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by vuksadinare 15/6/2020, 09:51

isusa ti dragog-sprean je uciti kao premijer...daj ne seri cacicu...jajsno je ko dan zasto zelite ogranicenog beru za premijera..da ti i slicni tebi budete glavni i vukli konce a on 'mali od kuzine' koji eto slucajno zbog 'visih interesa' mozda bude premijer..slusajuci ovog i slicne..bolje d aonda plenki ostane premije..'bero mora jos uciti'..strasno Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by vuksadinare 15/6/2020, 09:54

..javno je priznao da zele samo iskoristiti beru..a ovaj mamalz koliko je ogranicen to ne zna prepoznati...da sam ja na njegovom mjestu nakon ove izjave cacic i slicni bi mi letili iz koalicije..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by melkior 15/6/2020, 10:21

vuksadinare wrote:..javno je priznao da zele samo iskoristiti beru..a ovaj mamalz koliko je ogranicen to ne zna prepoznati...da sam ja na njegovom mjestu nakon ove izjave cacic i slicni bi mi letili iz koalicije..
:tu Da. SDP bi dobio puno više mandata da na izbore ide sam, bez ikakve kobasičarske koalicije. Ne bi mi bio nikakav problem glasati za Bernardića i SDP kad bih znao da u toj priči neće biti krpelja kao što su Čačić, Mrak Taritaš i Krešo Beljak, mirovinci, itd. Onda je od takvog SDP-a bolji i Mirando Mrsić sa svojim Demokratima.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by vuksadinare 15/6/2020, 10:34

melkior wrote:
vuksadinare wrote:..javno je priznao da zele samo iskoristiti beru..a ovaj mamalz koliko je ogranicen to ne zna prepoznati...da sam ja na njegovom mjestu nakon ove izjave cacic i slicni bi mi letili iz koalicije..
:tu Da. SDP bi dobio puno više mandata da na izbore ide sam, bez ikakve kobasičarske koalicije. Ne bi mi bio nikakav problem glasati za Bernardića i SDP kad bih znao da u toj priči neće biti krpelja kao što su Čačić, Mrak Taritaš i Krešo Beljak, mirovinci, itd. Onda je od takvog SDP-a bolji i Mirando Mrsić sa svojim Demokratima.
pa cacic je zaravo sa svojih 1,25 ovim intervjuuom naglasio da on zeli biti glavni gazda koalicije...i da cemu bernardic biti lutkica...no kao cacic isto misli i beljak,anka mrak paprikas pogotovo,mirovinci a i ids ima svoje prohtjeve..tako da me ne bi iznenadio unutrasnji raspasoj 'restarta' kada bi se djelile funkcije ili tko zeli biti 'taj' koji ce drmati koalcijom i na daljinski upravljati berom..a bero?...suncece mu presvetlo njega kako nekidan je rekao jedan analiticar hvata opseisja premijerskom foteljom kao foteljom a ne jebe ga hoce li biti lutkica...titula je titula Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by Guest 15/6/2020, 10:52

melkior wrote:

Ne bi mi bio nikakav problem glasati za Bernardića i SDP kad bih znao da u toj priči neće biti krpelja kao što su Čačić, Mrak Taritaš i Krešo Beljak, mirovinci, itd. 

Čačić je mlazni avion u odnosu na Bernardića. Ostale iz ekipe koju si spomenuo nemam potrebe drugačije opisati nego što si to ti učinio. Stvarno su samo obični krpelji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by Guest 15/6/2020, 11:05

Speare Shaker wrote:
melkior wrote:

Ne bi mi bio nikakav problem glasati za Bernardića i SDP kad bih znao da u toj priči neće biti krpelja kao što su Čačić, Mrak Taritaš i Krešo Beljak, mirovinci, itd. 

Čačić je mlazni avion u odnosu na Bernardića. Ostale iz ekipe koju si spomenuo nemam potrebe drugačije opisati nego što si to ti učinio. Stvarno su samo obični krpelji.

I vidim da ste pogrešno procjenili Čačića.
On još od prije rata kada je bio mladi inženjer na čelu Coninga u Varaždinu ima jednu neutaživu želju postati premijerom, tada još u SR Hrvatskoj. To se vidjelo u razgovoru sa Start iz 1986. godine.
U odnosu na tadašnjeg neposobnog, bezličnog i poslušnog vojnika partije premijera SRH Antuna Milovića, Čačić bi bio pravo osvježenje.
Imao je neku šansu kada je od strane Koalicije Narodnog Sporazuma odnosno Savke istaknut kao glavni kandidat za budućeg premijera, ali je sve propalo Tuđmanovom pobjedom na izborima i katastrofalnim rezultatom KNS-a.
Nakon toga je praktički ostao bez svake šanse formalno postati premijerom, ali je barem za vrijeme Milanovića to realno i bio, makar samo kao famozni prvi potpredsjednik vlade.
Međutim, tako ipak nije mogao donijeti neke ključne odluke pa ga je jedna polupismena klošarka od Mirele kao ministrica u trećerazrednom resoru spriječila da ostvari neke važne projekte. Već tada je zapravo propala Milanovićeva vlada jer osim Čačića više nitko nije u njoj bio sposoban ostvariti neke proizvodne odnosno industrijske projekte koji bi doveli do ozbiljnijeg zdravog gospodarskog rasta.
Beru podržava jedino zbog toga jer naslućuje da ga ovaj neće moći spriječiti da to sada učini, a kako je SDP nakupina najnesposobnijih wannabe uhljeba u zemlji, računa da ga se Bero neće usuditi baciti ga iz vlade jer mu je u vlastitoj stranci situacija sa kadrovima nepopravljivo katastrofalna.
Također, Čačiću vrijeme polako curi, godine su ga pritisle i osim mjesta barem prvog potpredjednika vlade može postati jedini predsjednikom države, ali to je malo izgledno jer je na čelu male stranke od lokalnog značaja.
Zato se sad na silu gura u prve redove, jer zna da bolju šansu od ove vjerojatno više neće dobiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by melkior 15/6/2020, 11:06

Speare Shaker wrote:
melkior wrote:

Ne bi mi bio nikakav problem glasati za Bernardića i SDP kad bih znao da u toj priči neće biti krpelja kao što su Čačić, Mrak Taritaš i Krešo Beljak, mirovinci, itd. 

Čačić je mlazni avion u odnosu na Bernardića. Ostale iz ekipe koju si spomenuo nemam potrebe drugačije opisati nego što si to ti učinio. Stvarno su samo obični krpelji.
Problem je s Čačićem što on ipak ima neke svoje parcijalne interese, on je prije svega sposobni muljator,  a ne patriot ili državnik. To ga čini bliskim HDZ-u. Nije ni čudo da ga je k sebi svojedobno uzeo Milanović. On, Milanović i Linić bili su dream team koji su ekonomski prilično upropastili Hrvatsku, pa nemam ni najmanje želje i namjere gledati Čačića u bilo kojoj kombinaciji koja podrazumijeva pristup što državnoj vlasti, što državnoj kasi. Takav uber lopov da nema problem s poštovanjem  autoriteta (makar i kurtoazno), bio bi sjajan član HDZ-a.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by Guest 15/6/2020, 11:23

melkior wrote:
Speare Shaker wrote:
melkior wrote:

Ne bi mi bio nikakav problem glasati za Bernardića i SDP kad bih znao da u toj priči neće biti krpelja kao što su Čačić, Mrak Taritaš i Krešo Beljak, mirovinci, itd. 

Čačić je mlazni avion u odnosu na Bernardića. Ostale iz ekipe koju si spomenuo nemam potrebe drugačije opisati nego što si to ti učinio. Stvarno su samo obični krpelji.
Problem je s Čačićem što on ipak ima neke svoje parcijalne interese, on je prije svega sposobni muljator,  a ne patriot ili državnik. To ga čini bliskim HDZ-u. Nije ni čudo da ga je k sebi svojedobno uzeo Milanović. On, Milanović i Linić bili su dream team koji su ekonomski prilično upropastili Hrvatsku, pa nemam ni najmanje želje i namjere gledati Čačića u bilo kojoj kombinaciji koja podrazumijeva pristup što državnoj vlasti, što državnoj kasi. Takav uber lopov da nema problem s poštovanjem  autoriteta (makar i kurtoazno), bio bi sjajan član HDZ-a.

Ne, on nije niti iskreni domoljub, a još manje državnik. Njegovo glavno pogonsko gorivo je osobna ambicija i glad za poslovnim utjecajem i vlašću.
On je operativac na terenu, ali ima problem što je to dobio kao svoj posao i imao je dovoljno povjerenja od strane premijera jedino u vladi Ivice Račana. U Milanovićevoj ga je uspješno minirala glupava klošarka od ministrice Mirele.
Nema šanse postati članom HDZ-a, bez obzira što bi ga oni objeručke prihvatili, jer nema izgleda da bi se mogao naći na njhiovom čelu, a on ne podnosi biti niti druga, a kamoli dvadeseta violina u orkestru.
Zbog toga je propala i njegova suradnja sa Bandićevom strankom, jednostavno zato jer nije u stanju podnijeti da je netko iznad njega ili ako i jeste formalno iznad, da barem ne koči njegove projekte.
Međutim, on je ipak mlazni avion ne samo u odnosu na Beru nego također u odnosu na ove klošare iz njegove bivše Hrvatske Narodne Stranke, kako Vrdoljaka tako još više i Mrak Taritaš.
Doduše, iz stranke ga je izbacila gadura od Vesne Pusić, a kako je njena karijera bespovratno propala i kako su se njeni nasljednici u vrhu stranke pokazali kao totalno nesposobni, ne čini mi se nevjerojatnim njegov povratak na čelo te stranke. Oni imaju kroničan nedostatak karizmatičnih prepoznatljivih političara, a on se nije u stanju pomiriti sa sadašnjom situacijom u kojoj je na čelu samo jedne male strane od lokalnog značaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by melkior 15/6/2020, 11:32

Speare Shaker wrote:
melkior wrote:
Speare Shaker wrote:
melkior wrote:

Ne bi mi bio nikakav problem glasati za Bernardića i SDP kad bih znao da u toj priči neće biti krpelja kao što su Čačić, Mrak Taritaš i Krešo Beljak, mirovinci, itd. 

Čačić je mlazni avion u odnosu na Bernardića. Ostale iz ekipe koju si spomenuo nemam potrebe drugačije opisati nego što si to ti učinio. Stvarno su samo obični krpelji.
Problem je s Čačićem što on ipak ima neke svoje parcijalne interese, on je prije svega sposobni muljator,  a ne patriot ili državnik. To ga čini bliskim HDZ-u. Nije ni čudo da ga je k sebi svojedobno uzeo Milanović. On, Milanović i Linić bili su dream team koji su ekonomski prilično upropastili Hrvatsku, pa nemam ni najmanje želje i namjere gledati Čačića u bilo kojoj kombinaciji koja podrazumijeva pristup što državnoj vlasti, što državnoj kasi. Takav uber lopov da nema problem s poštovanjem  autoriteta (makar i kurtoazno), bio bi sjajan član HDZ-a.

Ne, on nije niti iskreni domoljub, a još manje državnik. Njegovo glavno pogonsko gorivo je osobna ambicija i glad za poslovnim utjecajem i vlašću.
On je operativac na terenu, ali ima problem što je to dobio kao svoj posao i imao je dovoljno povjerenja od strane premijera jedino u vladi Ivice Račana. U Milanovićevoj ga je uspješno minirala glupava klošarka od ministrice Mirele.
Nema šanse postati članom HDZ-a, bez obzira što bi ga oni objeručke prihvatili, jer nema izgleda da bi se mogao naći na njhiovom čelu, a on ne podnosi biti niti druga, a kamoli dvadeseta violina u orkestru.
Zbog toga je propala i njegova suradnja sa Bandićevom strankom, jednostavno zato jer nije u stanju podnijeti da je netko iznad njega ili ako i jeste formalno iznad, da barem ne koči njegove projekte.
Međutim, on je ipak mlazni avion ne samo u odnosu na Beru nego također u odnosu na ove klošare iz njegove bivše Hrvatske Narodne Stranke, kako Vrdoljaka tako još više i Mrak Taritaš.
Doduše, iz stranke ga je izbacila gadura od Vesne Pusić, a kako je njena karijera bespovratno propala i kako su se njeni nasljednici u vrhu stranke pokazali kao totalno nesposobni, ne čini mi se nevjerojatnim njegov povratak na čelo te stranke. Oni imaju kroničan nedostatak karizmatičnih prepoznatljivih političara, a on se nije u stanju pomiriti sa sadašnjom situacijom u kojoj je na čelu samo jedne male strane od lokalnog značaja.
:tu beer
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by vuksadinare 15/6/2020, 12:37

cacic je doslovno ponizio beru ali ovaj 'mali od kuzine' je politicki ogranicen da shvati sto je cacic rekao u intervjuu...a rekao je da 'bero mora jos puno uciti'..prevedeno između redaka...'bero ti ces biti premijer a to ti je sve ja cu razmisljati i odlucivati umjesto tebe a ti ces kao premijer jedino uciti da potpises ono sto sam ja predlozio'..no problem cacicu ne bi bio bero nego egovlastopohlepna anka mrak paprikas koja pak sebe vidi isto tako kao sulfrera beri tj da ona donosi odluke a bero samo potpise...opet dolazimo beljaka koji od ove dvojke jedini koliko toliko iskazuje neku lojalnost beri jer za nesto drugo nema prevelike pameti ali nije ni on bez ambicija da sebi osigura da bude zamjena beri...no on tu pored prefriganih cacica i mrak taritas nema punosanse cisto po intelektu ali dovoljno j eiskusan kenjator i egocentrican da podmece mine i paprikasici i cacicu u toj borbi...ids?...kod njih je vec tradicija da u pola mandata napustaju koalicije ako nije dijelom onako kako oni zele a zele nama sve drugima figa...uglavnom ako se i docepaju vlasti nema tu realno neke perspektive osim da s eopet uhljebi brdo njih ogotovo iz ovih 5,6 strancica...jer takvima je ucjena tradicija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by michaellcmacha 15/6/2020, 13:02

iako je hdz vrlo loš, tek, restart koalicija će pokazati koliko su oni loši kad je u pitanju upravljanje državom... naravno ukoliko budu imali više mandata od hdz i škore u zbroju... u ovoj fazi najoptimalnija opcija bi bila da oni do izbora posustanu i da sdp bude prisiljen s jedne strane a hdz s druge strane na veliku koaliciju, uz isključenje i sdp-ovih satelita i manjinaca pogotovo sdss-a... to je trenutno jedino riješenje koje bi donekle jamčilo konsolidaciju državne uprave i javnih ustanova, agencija i poduzeća. i tako minimalno dva mandata da svi ovi metilji ili pocrkaju, ili zbog jalovosti nestanu sa političke scene... ljudi bi trebali znati da će političke korupcije, nepotizma i loše političke prakse uvijek biti ali nije isto kad te jebu likovi poput branka vukšića, kreše beljaka, veljka novaka, stranaka sa imenom i prezimenom, anke glas jahtaroš ili ids-ića, i kad te jebu hdz i sdp, jer ovi dvoje potonjih dok i rade pizdarije imaju u nekoj od primisli i cilj dugoročne opstojnosti države... ovi prvo nabrojani su palikuće iza kojih ne raste ni sirak ni pirika... znači samo je pitanje manjeg zla... na bolje uopće ne treba računati jer to ne postoji...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by vuksadinare 15/6/2020, 13:08

michaellcmacha wrote:iako je hdz vrlo loš, tek, restart koalicija će pokazati koliko su oni loši kad je u pitanju upravljanje državom... naravno ukoliko budu imali više mandata od hdz i škore u zbroju... u ovoj fazi najoptimalnija opcija bi bila da oni do izbora posustanu i da sdp bude prisiljen s jedne strane a hdz s druge strane na veliku koaliciju, uz isključenje i sdp-ovih satelita i manjinaca pogotovo sdss-a... to je trenutno jedino riješenje koje bi donekle jamčilo konsolidaciju državne uprave i javnih ustanova, agencija i poduzeća. i tako minimalno dva mandata da svi ovi metilji ili pocrkaju, ili zbog jalovosti nestanu sa političke scene... ljudi bi trebali znati da će političke korupcije, nepotizma i loše političke prakse uvijek biti ali nije isto kad te jebu likovi poput branka vukšića, kreše beljaka, veljka novaka, stranaka sa imenom i prezimenom, anke glas jahtaroš ili ids-ića, i kad te jebu hdz i sdp, jer ovi dvoje potonjih dok i rade pizdarije imaju u nekoj od primisli i cilj dugoročne opstojnosti države... ovi prvo nabrojani su palikuće iza kojih ne raste ni sirak ni pirika... znači samo je pitanje manjeg zla... na bolje uopće ne treba računati jer to ne postoji...
..moras opet racunat i na koronu koja moze odgodit izbore jer se opet zahuktava...treba ozbiljno uzet i tu mogucnost a ona bi plenkiju u ovoj situaciji sad dobrodosla..posto nakon ovog prvog vala nisu poznjeli velike bodove u anketama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by veber 15/6/2020, 13:18

čačića sam upozna davno. u varaždinu.
čovjek elokvencije i nevjerovatne sposobnosti uvjeravanja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by sitting_bull 15/6/2020, 13:23

"Da razjasnim stvari. Kenwood Kenon kad je kretao, nije znao ništa. Ni Milanović nije znao. Malo toga zna i Bernardić. Ali, on je jedan pametan i ozbiljan dečko, koji je spreman učiti i razgovarati, on je radnik. To daje perspektivu za kvalitetne promjene. Hrvatska mora dobiti promjenu. Ne želimo više trpjeti korupciju, a korupcije je bilo previše u ovoj Vladi", rekao je Čačić.

e, moj vučina, jasno mi je kako se trudiš biti na tragu mlohavog salonskog političara u liku anemičnog šarlatana i kako kao i briselski zgubidan vidiš da hdz nikako ne može biti siguran u neku relativnu pobjedu na izborima pa se nastavljaš medijsku harangu koju hdz, otkako je anemični Andrej skužio tko mu je glavni konkurent, vodi kontra bernardića.
isti modu operandi koju alač i dea vode kontra dinama i mamića.

međutim, čačić isto tako o anemičnom salonskom šarlatanu neizravno govori još gore stvari kad kaže: " Hrvatska mora dobiti promjenu. Ne želimo više trpjeti korupciju, a korupcije je bilo previše u ovoj Vladi".
ili ti misliš kako se to ne odnosi na anemičnog zgubidana, ili da je to pohvala briselskom mufljozu?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by vili40 15/6/2020, 13:24

veber wrote:čačića sam upozna davno. u varaždinu.
čovjek elokvencije i nevjerovatne sposobnosti uvjeravanja.
:D i još štošta...legenda
vili40
vili40

Male
Posts : 10747
2015-08-02


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by veber 15/6/2020, 13:31

vili40 wrote:
veber wrote:čačića sam upozna davno. u varaždinu.
čovjek elokvencije i nevjerovatne sposobnosti uvjeravanja.
:D i još štošta...legenda
možemo srat o njemu, nazivati ga gazimir.
čovjek, životopisan, elokventan, inteligentan.
da se ne paziš, usred sahare bi ti ponudio osiguranje deva, šatora i kobiljeg mlijeka.
protiv mećave i snježnih nanosa.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by sitting_bull 15/6/2020, 13:52

michaellcmacha wrote:iako je hdz vrlo loš, tek, restart koalicija će pokazati koliko su oni loši kad je u pitanju upravljanje državom... 
kaj god!

kudiš konja kojeg nisi jahao.
za razliku od svih dosadašnjih premijera, izuzmi Tuđmana i račana jer oni su izvan konkurencije kao i eksperiment orešković, svi dosadašnji su bili "društvenjaci" - pravnici i jezikoslovci, bernardić je prirodoslovac i sigurno ima plan kako nadvladati krizu.
uostalom, nakon Milanovića u sdp-u je pokazao da se njime neće brisati pod zbog čega nije obljubljen, ali je zadobio poštovanje onih s kojima je ratovao (organizirana hdz medijska haranga to isto pokazuje).

dobije li restart izbore i bernardić postane premijer mnogi će, koji sada pljuju po njemu,  pojesti govno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by sitting_bull 15/6/2020, 14:02

veber wrote:
vili40 wrote:
veber wrote:čačića sam upozna davno. u varaždinu.
čovjek elokvencije i nevjerovatne sposobnosti uvjeravanja.
:D: i još štošta...legenda
možemo srat o njemu, nazivati ga gazimir.
čovjek, životopisan, elokventan, inteligentan.
da se ne paziš, usred sahare bi ti ponudio osiguranje deva, šatora i kobiljeg mlijeka.
protiv mećave i snježnih nanosa.
dok je bio prvi potpredsjednik vlade kod Milanovića medijski je čačić imao isti tretman kao bernardić danas.

budući da je više nego 100% sigurno kako bi čačić opet bio prvi potpredsjednik vlade kod bernardića, sa priličnom se sigurnošću može reći kako bi došlo do promjene smjera u vođenju države.

naručena hdz medijska haranga je očekivana jer anemični salonski šarlatan, osim korupcijskih afera, nema nikakvih rezultata pa mu je jedino i preostalo da pljuje po protivniku.
da je mlohava bezlična briselska kreatura nešto napravila mogla bi staviti prst u uho i pjevati. ovako mu ne preostaje ništa drugo nego samodopadno reklamirati svoje sposobnosti muljanja i laganja pa tko popuši, popušio je.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by Eroo 15/6/2020, 16:14

Šta kaže, spreman je učiti? :^0

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74761
2016-07-22


Back to top Go down

Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus! Empty Re: Čačić ponizio koalicijskog partenra Bernardića te najavio ako Bernardić postane premijer bit će-fikus!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum