ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 14:26

Ako je Italija spremna radit protiv Grčke radi svojih ciljeva onda su spremni i pomagati Tursku ako napadne Balkan.

Očito.

A ako su to spremni onda nemaju evropsku viziju priče nego nacionalnu , a ovo su im još ljevičari na vlasti.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 15:24

Mislim da si se zajebo, Talijani spremaju neki mini pakt sa Grcima. Libija je ipak Talijansko dvoriste, a Turci su ti koji su im usli u medju. 

Inace kamo srece da Turci krenu na Balkan, to bi Balkancima bio izgovor da vrate Carigrad i oforme slobodni grad drzavu Carigrad.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 15:27

To jedino Grci mogu ratovat za Carigrad. Ostale to ne zanima. Ništa od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 15:37

RayMabus wrote:To jedino Grci mogu ratovat za Carigrad. Ostale to ne zanima. Ništa od toga.
Ima zainteresiranih od Gomirja dole do Peleponeza i na sjeveru Bukovine i dalje sve do Urala i preko do Pacifika, a mozda bi se i naslo nesto zainteresiranih na Kavkazu, samoj Anadoliji ili pak u gornjem toku Nila.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 15:39

Pirate wrote:
RayMabus wrote:To jedino Grci mogu ratovat za Carigrad. Ostale to ne zanima. Ništa od toga.
Ima zainteresiranih od Gomirja dole do Peleponeza i na sjeveru Bukovine i dalje sve do Urala i preko do Pacifika, a mozda bi se i naslo nesto zainteresiranih na Kavkazu, samoj Anadoliji ili pak u gornjem toku Nila.
Ništa od toga. To su fantazije a ne real geopolitika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 15:42

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:To jedino Grci mogu ratovat za Carigrad. Ostale to ne zanima. Ništa od toga.
Ima zainteresiranih od Gomirja dole do Peleponeza i na sjeveru Bukovine i dalje sve do Urala i preko do Pacifika, a mozda bi se i naslo nesto zainteresiranih na Kavkazu, samoj Anadoliji ili pak u gornjem toku Nila.
Ništa od toga. To su fantazije a ne real geopolitika.
Znam da su fantazije jer Turci znaju da bi im se desio ovaj scenarij u slucaju da krenu na Balkan.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 15:47

Zavisi. Ne izgleda mi baš da bi se ovi na zapadu Europe nešto pretrgali da Turska krene na Grčku. Italija bi gledala sa strane i boli je k. Ista stvar je i sa ostalima.

Nešto čisto sumnjam da bi se itko u Europi pretrgao da Turska krene prema Grčkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 15:59

RayMabus wrote:Zavisi. Ne izgleda mi baš da bi se ovi na zapadu Europe nešto pretrgali da Turska krene na Grčku. Italija bi gledala sa strane i boli je k. Ista stvar je i sa ostalima.

Nešto čisto sumnjam da bi se itko u Europi pretrgao da Turska krene prema Grčkoj.
Na zapad nitko ni ne racuna. Srbi bi garantirano prvi krenuli u pomoc Grcima, potom Bugari, Makedonci i Rumunji. Rusi bi na prvu gledali ali bi kod njih krenuo toliki pritisak unutar drustva da bi Tupoljevi morali poletjeti prema Turskoj.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 16:02

Mislim da se Bugari i Makedonci ne bi miješali u to. Nisu njihova posla. Ogradili bi se. Srbi i Rumunji nikog ne zanimaju. Ruse boli k za Grke.

Nema od toga ništa. Grci su prepušteni sami sebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by epikur37 Tue 16 Jun - 16:10

Turci nikad neće oprostiti Srbima što su ih protjerali s Balkana.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by epikur37 Tue 16 Jun - 16:11

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Zavisi. Ne izgleda mi baš da bi se ovi na zapadu Europe nešto pretrgali da Turska krene na Grčku. Italija bi gledala sa strane i boli je k. Ista stvar je i sa ostalima.

Nešto čisto sumnjam da bi se itko u Europi pretrgao da Turska krene prema Grčkoj.
Na zapad nitko ni ne racuna. Srbi bi garantirano prvi krenuli u pomoc Grcima, potom Bugari, Makedonci i Rumunji. Rusi bi na prvu gledali ali bi kod njih krenuo toliki pritisak unutar drustva da bi Tupoljevi morali poletjeti prema Turskoj.

vrlo vjerojatno
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by dijagram Tue 16 Jun - 16:13

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Zavisi. Ne izgleda mi baš da bi se ovi na zapadu Europe nešto pretrgali da Turska krene na Grčku. Italija bi gledala sa strane i boli je k. Ista stvar je i sa ostalima.

Nešto čisto sumnjam da bi se itko u Europi pretrgao da Turska krene prema Grčkoj.
Na zapad nitko ni ne racuna. Srbi bi garantirano prvi krenuli u pomoc Grcima, potom Bugari, Makedonci i Rumunji. Rusi bi na prvu gledali ali bi kod njih krenuo toliki pritisak unutar drustva da bi Tupoljevi morali poletjeti prema Turskoj.
Ne znam za druge, ali ja bih pomogao Grcima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 16:14

RayMabus wrote:Mislim da se Bugari i Makedonci ne bi miješali u to. Nisu njihova posla. Ogradili bi se. Srbi i Rumunji nikog ne zanimaju. Ruse boli k za Grke.

Nema od toga ništa. Grci su prepušteni sami sebi.
Ti stvarno mislis da bi Bugari mirno sjedili i gledali kako Turska vojska ide i prozdire Grcku, njihovog prvog susjeda?

Naravno da nista od toga, Grci imaju puno prijatelja i nitko ne bi dopustio da ih Turci gaze.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 16:15

Fantazirate. Grci se mogu oslonit na Francuze i Amerikance s tim da su Amerikanci upitni jer je i Turska članica NATO-A ,...dakle ne mogu se oslonit na nikoga nego u se i u svoje kljuse.

Kog brige za Grčku i šta će i kako će oni. Demografija im je toliko potonila da ne mogu ni Grčku naseliti a kamo li osvojit tamo nekakvi Carigrad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 16:15

epikur37 wrote:Turci nikad neće oprostiti Srbima što su ih protjerali s Balkana.
Hehehe ... trolas ti malo :D
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by epikur37 Tue 16 Jun - 16:16

Pirate wrote:
epikur37 wrote:Turci nikad neće oprostiti Srbima što su ih protjerali s Balkana.
Hehehe ... trolas ti malo :D

uz ručak :)

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 16:16

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Mislim da se Bugari i Makedonci ne bi miješali u to. Nisu njihova posla. Ogradili bi se. Srbi i Rumunji nikog ne zanimaju. Ruse boli k za Grke.

Nema od toga ništa. Grci su prepušteni sami sebi.
Ti stvarno mislis da bi Bugari mirno sjedili i gledali kako Turska vojska ide i prozdire Grcku, njihovog prvog susjeda?

Naravno da nista od toga, Grci imaju puno prijatelja i nitko ne bi dopustio da ih Turci gaze.
Naravno da bi gledali. Boli ih k za Grčku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by epikur37 Tue 16 Jun - 16:17

Pirate wrote:Mislim da si se zajebo, Talijani spremaju neki mini pakt sa Grcima. Libija je ipak Talijansko dvoriste, a Turci su ti koji su im usli u medju. 

Inace kamo srece da Turci krenu na Balkan, to bi Balkancima bio izgovor da vrate Carigrad i oforme slobodni grad drzavu Carigrad.

divota...samo pripaziti na anglosmradove, ne bi bilo prvi put
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 16:17

RayMabus wrote:Fantazirate. Grci se mogu oslonit na Francuze i Amerikance s tim da su Amerikanci upitni jer je i Turska članica NATO-A ,...dakle ne mogu se oslonit na nikoga nego u se i u svoje kljuse.

Kog brige za Grčku i šta će i kako će oni. Demografija im je toliko potonila da ne mogu ni Grčku naseliti a kamo li osvojit tamo nekakvi Carigrad.

Naselio bi se ja u Carigrad, takve ljepote nema nigdje na ovome svijetu.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Pirate Tue 16 Jun - 16:20

epikur37 wrote:
Pirate wrote:
epikur37 wrote:Turci nikad neće oprostiti Srbima što su ih protjerali s Balkana.
Hehehe ... trolas ti malo :D

uz ručak :)

Neka, neka i ja sam malocas pojeo, sad kavica pa sam se malo rastipkao. 

Bon appetit.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by RayMabus Tue 16 Jun - 16:31

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Fantazirate. Grci se mogu oslonit na Francuze i Amerikance s tim da su Amerikanci upitni jer je i Turska članica NATO-A ,...dakle ne mogu se oslonit na nikoga nego u se i u svoje kljuse.

Kog brige za Grčku i šta će i kako će oni. Demografija im je toliko potonila da ne mogu ni Grčku naseliti a kamo li osvojit tamo nekakvi Carigrad.

Naselio bi se ja u Carigrad, takve ljepote nema nigdje na ovome svijetu.
Nastavi fantazirati.

Ono pojednostavljeno ako želiš išta tamo napravit onda moraš podržati Kurde i tako napraviti zavadi pa vladaj šemu a Turcima izbit šemu da su oni vođe muslimanskog bratstva jer kako to a ratuju s Kurdima dakle nisu ....i onda tako dok se ne zamrze do te mjere da nema više pomlrenja.

Um čini ratnika a ne oružje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Turska novom raketom može gadjati i Srbiju - Page 2 Empty Re: Turska novom raketom može gadjati i Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum