ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by debotoijusto 13/6/2020, 19:48

PREDSJEDNIK Mosta Božo Petrov predstavio je nositelje kandidacijskih lista Mosta nezavisnih lista za parlamentarne izbore, a u drugoj se izbornoj jedinici na 14. mjestu našao Ante Andrija Vlašić, poznatiji kao reper Ante Cash. 
Vijest je na svom Facebooku najavio Nino Raspudić, a njegovu je objavu podijelio i Nikola Grmoja.


"Danas je blagdan sv. Ante, omiljenog sveca u našem narodu. Prigodna lijepa vijest je da je najpoznatiji hrvatski Ante, Ante-Andrija Vlašić, poznatiji kao Ante Cash stao uz nas, točnije, čuva mi leđa kao četrnaesti na listi koju predvodim u 2. izbornoj jedinici", napisao je Raspudić uz najavu. 
Ante Cash nedavno je progovorio o svom preobraćenju i o tome kako je pronašao Isusa te je ustvrdio da mu je to promijenilo život. 
"Sve što radiš bez Boga, mora završiti loše. Mladost sam izgubio po kafićima. Zanimljivo je - kad sam se obratio, postao sam i uspješan. To mi nije ništa predstavljalo nakon obraćenja. Lijepo je da čime god da se baviš da štima, da donosi novce i da sve funkcionira, ali to ništa ne možeš bez Boga. Kad se obratiš, onda želiš samo mir. Meni je Isus nakon obraćenja dao slobodu od želje za uspjehom. Nemam potrebu da me itko od vas zna ili da itko od vas smatra da sam zanimljiv. Nekad sam vapio za time da budem najzabavniji i tako je i nastala moja karijera. Sad znam da me Isus voli i da sam njemu najzabavniji i to mi je dovoljno. Samo da su njemu dobre moje fore, to mi je dovoljno", ispričao je u siječnju ove godine na susretu s mladima koji je organizirao riječki studentski kapelan Ivan Dominik Iličić. 


https://www.index.hr/magazin/clanak/na-izbornoj-listi-mosta-nasao-se-reper-koji-je-nedavno-otkrio-isusa-vjera-me-spasila/2190124.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by debotoijusto 13/6/2020, 19:51

ispostava kaplola poznata u javnosti kao MOST mogla bi uhititi 5-6 mandata kako trenutno stvari stoje , od skorista
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2020, 20:17

I sada želi na državnu sisu koštati mjesečno 50 000kn porezne obveznike

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by RayMabus 13/6/2020, 20:36

Most se ideološki pogubio. Reformisti koji su skrenili desno i sad će Škoro pokupit desno biračko tijelo a Živi zid buntovnike i onda ovi neće dobiti ništa glasova jer ljudima se ne sviđaju te neke mutne stranke za koje ne znaš jesu reformisti il desničari.

Sumnjam ja da će oni proć izborni prag.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by IL Risorto 13/6/2020, 20:38

debotoijusto wrote:ispostava kaplola poznata u javnosti kao MOST mogla bi uhititi 5-6 mandata kako trenutno stvari stoje , od skorista
Budi siguran da u HDZ znaju za kurvanjsku podlost s Kaptola,jer koliko god se HDZ ulizivao  pedofilskim mudracima,oni njima očito nisu dovoljno konzervativni,pa stoga neizravno podržaju te ministrante iz Metkovića,da bi glas ucviljene katolčadi bio što glasniji u saboru.
Mostovci ali i Škorini,mogu bit sve ono što kukavički HDZ ne smije.
Nisam siguran u snagu Restarta s Berom na čelu,teško da će oni formirati vlast,tak da ćemo vjerojatno imati još goru vladu od ove.
HDZ je radi Pupovca i ostalih manjinaca,te HNS-a i pokojeg žetončića poput Opačićke,ipak morao bit koliko toliko civiliziran,ali ako HDZ sastavi vladu s ovim Škorinim avetima i Mostovim ministrantima,siguran sam da će to biti drugačiji HDZ od ovog,jer vuk dlaku mijenja a ćud...
Najbolja opcija za naše društvo,bila bi preslika njemačkog CDU-SPD modela,gdje bi dvije najveće opcije morale postić konsenzus i na taj način bi se smanjili razdori i prijepori u društvu,a populisti ne bi imali priliku bitno utjecat na društvene prilike.
Ukoliko bi HDZ išao i dalje u smjeru profiliranja kao moderne proeuropske stranke,te s Plenkovićem na čelu,gdje bi se potisnuli krajnje desni elementi i otvorio prostor za veliku koaliciju,možda bi u nekoj bliskoj budućnosti moglo doći do revizije ugovora s Vatikanom,tak bi se jednom za svagda toj hobotnici  ograničio utjecaj na prilike u našem društvu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by IL Risorto 13/6/2020, 20:39

RayMabus wrote:Most se ideološki pogubio. Reformisti koji su skrenili desno i sad će Škoro pokupit desno biračko tijelo a Živi zid buntovnike i onda ovi neće dobiti ništa glasova jer ljudima se ne sviđaju te neke mutne stranke za koje ne znaš jesu reformisti il desničari.

Sumnjam ja da će oni proć izborni prag.
Hoće u bar dvije izborne jedinice,ali sve više od 2 mandata je previše za te popvske sex igračke.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by RayMabus 13/6/2020, 20:47

Sad imaju 9 madata pa ako im je domet 2 mandata to je u osnovi čao bao i minorna strančica. Al kako god pogledaš njih na ovim izborima čeka veliki pad a to je dakle neuspjeh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by AssadNaPodmornici 13/6/2020, 21:00

propala mu rap karijera, pa je skužio da bi sada trebao raditi u privatnom sektoru za 3000-4000kn ,a to mu se neda baš...

pa je naravno otkrio odjedanput da je veliki vjernik i domoljub, i nada se upasti u sabor gdje će mjesečno porezne obveznike koštati cca 50 000kn (brutto plaća plus ostali troškovi)

dakle još jedna gladna usta koja treba hraniti, a RH država ne može hraniti više toliko gladnih domoljuba, pa će se barem moći moliti da dođu zaraženi šveđani i troše devize ovo ljeto i da Sebastian Kurz udjeli milostinju/pomoć

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20981
2018-06-14


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by IL Risorto 13/6/2020, 21:01

RayMabus wrote:Sad imaju 9 madata pa ako im je domet 2 mandata to je u osnovi čao bao i minorna strančica. Al kako god pogledaš njih na ovim izborima čeka veliki pad a to je dakle neuspjeh.
Iz tvojih usta u ,,božije'' uši. :rasta Nadam se nestanku Mosta,ne znam jeli mi na političkoj sceni netko bio toliko mrzak kao ti kreteni iz Mosta,čak ni ona budaletina Bandić.
To što Mostovce ne mogu nikako provarit,najmanje veze ima s njihovim političkim djelovanjem,koliko s tim što znam iz čije su epruvete ispali.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by RayMabus 13/6/2020, 21:06

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Sad imaju 9 madata pa ako im je domet 2 mandata to je u osnovi čao bao i minorna strančica. Al kako god pogledaš njih na ovim izborima čeka veliki pad a to je dakle neuspjeh.
Iz tvojih usta u ,,božije'' uši. :rasta Nadam se nestanku Mosta,ne znam jeli mi na političkoj sceni netko bio toliko mrzak kao ti kreteni iz Mosta,čak ni ona budaletina Bandić.
To što Mostovce ne mogu nikako provarit,najmanje veze ima s njihovim političkim djelovanjem,koliko s tim što znam iz čije su epruvete ispali.
Pa gledaj ja sam za njih glasa dok su oni nešto obećavali al sad je to neka juva reformisti desničari i svaštara a to me već odbijaj pogotovo šta oni više ne nude ništa novo u tom svom tzv politilkom programu.

Ne znam ni ja više. Netko od ovo troje će dobiti moj glas , Škoro , Most il Živi zid a to ću u zadnji moment vidit. Svakako izlazim na izbore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by IL Risorto 13/6/2020, 21:41

Mislio sam kako ćeš ti aktivnije podržat političku opciju koja će ti pomoć u borbi protiv emancipacije,te da ćeš upotrijebit resurse GF-a da bi istu instalirao na vlast.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by RayMabus 13/6/2020, 21:48

סמאל wrote:Mislio sam kako ćeš ti aktivnije podržat političku opciju koja će ti pomoć u borbi protiv emancipacije,te da ćeš upotrijebit resurse GF-a da bi istu instalirao na vlast.
Nije me briga. U penziji sam. Gledan svoja posla i svoju ekonomiju i život.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by IL Risorto 13/6/2020, 21:53

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Mislio sam kako ćeš ti aktivnije podržat političku opciju koja će ti pomoć u borbi protiv emancipacije,te da ćeš upotrijebit resurse GF-a da bi istu instalirao na vlast.
Nije me briga. U penziji sam. Gledan svoja posla i svoju ekonomiju i život.
Nije valjda da su te Ashtari penzionisali onako kako je Mesić penzionisao naše generale ? :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by RayMabus 13/6/2020, 21:56

Sam sam se penzionisao.

Ne mogu me oni penzionisat , dobrovoljac sam. Ne plaćaju me , nisam na njihovoj platnoj listi. 

Pet zvjezdica. To je ratni general. Nije činovnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by RayMabus 13/6/2020, 22:14

Jedna od karakteristika igre je da se još ne zna tko je pobjednik a tko gubitnik. Kad se to zna onda nema igre. To je jedan od elemenata igre. 

Emancipacija je pobjedila ( slomila je natalitet do točke iz koje nema povratka ) i sad će kaos a to nije naša igra i trupe se povlače u gaj odakle nas ovi koji su u kaosu ne vide ( dakle zatvaramo se u svoje bunkere , kuće , skrivene oaze ) i tamo gledamo koliko imamo konzervi , vode itd ( osigurali smo da ne moramo ić u kaos i biti dio toga jer smo se materijalno osigjrali za pet života jelte ).

I šta radimo tamo ? Spavamo.

Svaka daljna borba je ratovanje s vjetrenjačama , gubljenje vremena , resursa i energije.

Pet zvjezdica.

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Total-war-army-background-legion-wallpaper-preview
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by epikur37 13/6/2020, 22:22

Most je i dalje simpatična ekipa pa i vjerodostojna...

autentični ljudi, vrijednosno profilirani, umjereno desni i konzervativci.

moja dilema i dalje traje
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by RayMabus 13/6/2020, 22:35

Korona mi je trenutno najplodnija politička stranka. Šta se sve prije raspadne prije ćemo izaći iz bunkera.

Ako Bog da mogli bi uskoro gledat puno žešće nerede na planeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by IL Risorto 14/6/2020, 00:22

RayMabus wrote:Korona mi je trenutno najplodnija politička stranka. Šta se sve prije raspadne prije ćemo izaći iz bunkera.

Ako Bog da mogli bi uskoro gledat puno žešće nerede na planeti.
Ma jeli,tko bi rekao,sad ti je korona simpatična a prije godinu(više manje9propinjao si se na stražnje noge kad sam govorio o,,kvalitetnom'' virusu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by Ra 14/6/2020, 00:24

Blago vam se. Svježa krv je tu.  B-)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by Guest 14/6/2020, 07:00

epikur37 wrote:Most je i dalje simpatična ekipa pa i vjerodostojna...

autentični ljudi, vrijednosno profilirani, umjereno desni i konzervativci.

moja dilema i dalje traje

Jesi dobro? Jesi dobro?!?  :D

Pardonne-moi, još se nisam "oporavila" od njihovih "rezultata"..ne doživljavam ih. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila Empty Re: Na izbornoj listi Mosta našao se reper koji je nedavno otkrio Isusa: Vjera me spasila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum