ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 07:33

Lady_D wrote:Modra sto planiras za rodendan?


nita  :)  :D 

kad bi me svi barem pustili na miru, eeeeeee  :roll  uvijek kažem da bi mi to bio najdraži poklon  :^0  ovako će doći sestra i njena obitelj, nekakav ručak će isforsirat, po svom guštu, usput ću se stresat zbog nećaka i strepit da ne izleti na cestu i sl., i tako, strke i panike!

ma ne znam hoću li slavit uopće, nas 3 koje inače slavimo skupa ročkase, sad je jedna u austriji, ja i ova smo se nastavile družit, ali nismo baš za van koliko god se trudile  :D  a i ne bi se čudila da radi u nedjelju... tako da ništa vjerojatno! :| 

ti?

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 07:35

wolverine wrote:UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS1v8D3JQ6vmmbsZtuedr4hoLdCmcBnuMsJgkA1AWeWDqlsJ_8B8A
zasto gasiti vatricu  :x 
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQM0mF4fPEMyPyB1eOfeDucBrV3P5Ic-zcQ320CDYDv_fagPwtOAg
ne vidim šta si to stavio (ako si), ali slažem se.. zašto

 :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 08:54

modra wrote:
Lady_D wrote:Modra sto planiras za rodendan?


nita  :)  :D 

kad bi me svi barem pustili na miru, eeeeeee  :roll  uvijek kažem da bi mi to bio najdraži poklon  :^0  ovako će doći sestra i njena obitelj, nekakav ručak će isforsirat, po svom guštu, usput ću se stresat zbog nećaka i strepit da ne izleti na cestu i sl., i tako, strke i panike!

ma ne znam hoću li slavit uopće, nas 3 koje inače slavimo skupa ročkase, sad je jedna u austriji, ja i ova smo se nastavile družit, ali nismo baš za van koliko god se trudile  :D  a i ne bi se čudila da radi u nedjelju... tako da ništa vjerojatno! :| 

ti?
 O tome i ja pricam. Moji ce doma isforsirati nekakav rucak i pozvati nona i baku. Sve to skupa...dosta mi je takvih ruckova, ruckica... Vjerojatno cu otici malo sa P. vani i pobjeci sa obiteljskog. Cak sam im i naglasila da ga necu. Uglavnom to ce biti cijela prica. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 08:55

Budim se. Idem pituru stavit pa u bolnicu obliznju na krvnu pretragu hormona mojih voljenih... Tata ide samnom za moralnu podrsku. Jedva cekam jesti bakalar kada se vratim. UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 1823623843:]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 18/4/2014, 09:18

Pijem kavu, čekaju me sirnice koje moram peć a ne da mi se...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 10:04

Lady_D wrote:
 O tome i ja pricam. Moji ce doma isforsirati nekakav rucak i pozvati nona i baku. Sve to skupa...dosta mi je takvih ruckova, ruckica... Vjerojatno cu otici malo sa P. vani i pobjeci sa obiteljskog. Cak sam im i naglasila da ga necu. Uglavnom to ce biti cijela prica. :D

 cheers  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 10:10

za pretprošli ročkas mi je nećak bio  ljubomoran, pa je recitacija/pjesmica i pokušaj darivanja buketića cvijeća propao i završio u histeriji i plaču, i cvijeću - na podu  B-) 
prošle godine sam pak imala tortu s lješnjacima na koje je on alergičan, pa je završilo gadnim reakcijama, očito nismo detaljno skinuli lješnjak..
i takoc :P 

rekla sam, ono.. faala vam, od srca vam fala, al nije potrebno više dolazit ni kupovat poklone..  sve je u redu ❤

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 10:35

na koga ljubomoran? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 10:44

na mene, jer je meni rođendan, a ne njemu  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 10:56

Hahahahaha jao ti klinci. :) Ma preslatko u neku ruku. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 11:02

je, kad dobije napad  :^0  :D  ma.. đ u b r e

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 18/4/2014, 11:02

Modra, tebi je ročkas? Nek ti bude divan  :aw
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 11:05


Ocarana sam ovim covjekom. Uf...


Pa nije li i njemu rodendan tu negdje u petom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 11:06

medication wrote:Modra, tebi je ročkas? Nek ti bude divan  :aw
Nije ne jos :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 11:10

medić, fala  :x  ali nije još..  :D  neka, sad si mirna s čestitanjem :)))

ma, kad su me svi nešto napali s tim rođendanom  :W 

lejdušo, ne vidim sliku, o kom se radi??

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 11:10



 ❤
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/4/2014, 11:11

modra wrote:medić, fala  :x  ali nije još..  :D  neka, sad si mirna s čestitanjem :)))

ma, kad su me svi nešto napali s tim rođendanom  :W 

lejdušo, ne vidim sliku, o kom se radi??

John Legend-All of me spot, pjesma :D
Opcenito mi je on vrhunski pjevac. Rijetko tko me tako obori, ali lijepo je vidjeti da u danasnjem svijetu ima stvarno talentiranih pjevaca koji nisu komercijala poput Robina Thickea, Rihanne i ostalih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 11:24

ne znam ga, znam da je zagi stavila tu pjesmu jučer :D nisam zagledala..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 18/4/2014, 11:38

stavljo sam slikice  :) ...a za rodjendan kao znak paznje kupim ti slatko nesto i pojdem u tvoje ime  :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/4/2014, 11:52

oh, kako si nježan i pažljiv :D  cijenim to

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 18/4/2014, 11:58

jap ,napravit cu u slici  da vidis   ⭐

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 5 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum