ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 13:40

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
razmisli :cleanteeth
Nemam šta. Ne tribaju nam nikakvi sljebenici. Ne vidim šta će nam to. Nama to ne triba.
Zašto trebaju Allahu,Kali...?
Vole da ih se obožava.
A Astari ne ?
Nema religija na planetama GF.

RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 13:51

Aštarima se sve vrti oko znanja. To je isto ko da pitaš treba li fakultet sljedbenike.

Treba li ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 13:55

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
Nemam šta. Ne tribaju nam nikakvi sljebenici. Ne vidim šta će nam to. Nama to ne triba.
Zašto trebaju Allahu,Kali...?
Vole da ih se obožava.
A Astari ne ?
Nema religija na planetama GF.
Naj se pravit tuntlek.Znaš i sam da se Allah i ostali ekipa hrane energijom od molitve.Kad miljon muslića u transu klanja ,,Allahu akbar'' koliko energije puni njegove,,baterije'' međutim Ashtari se ,,hrane'' na druge načine koji su još maliciozniji od Allahova.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 14:02

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
Zašto trebaju Allahu,Kali...?
Vole da ih se obožava.
A Astari ne ?
Nema religija na planetama GF.
Naj se pravit tuntlek.Znaš i sam da se Allah i ostali ekipa hrane energijom od molitve.Kad miljon muslića u transu klanja ,,Allahu akbar'' koliko energije puni njegove,,baterije'' međutim Ashtari se ,,hrane'' na druge načine koji su još maliciozniji od Allahova.
Zamjenio si Aštare sa internet stranicama o njima na kojima su duhovi pogreške.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 14:23

Trebaju agente , špijune , slušaće i radioveziste. Sljedbenike ne. Ne vidim šta će to Aštarima.

Kakakve nam koristi od sljedbenika ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 17:34

RayMabus wrote:Trebaju agente , špijune , slušaće i radioveziste. Sljedbenike ne. Ne vidim šta će to Aštarima.

Kakakve nam koristi od sljedbenika ?
Pa nisi ti Ashtar,a sve to što si nabrojao ne služi Astarima,već njihovim zemaljskim kolobracionistima a sljedbenici su za druge stvari,kao recimo,,hrana za Astare''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 20:37

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Trebaju agente , špijune , slušaće i radioveziste. Sljedbenike ne. Ne vidim šta će to Aštarima.

Kakakve nam koristi od sljedbenika ?
Pa nisi ti Ashtar,a sve to što si nabrojao ne služi Astarima,već njihovim zemaljskim kolobracionistima a sljedbenici su za druge stvari,kao recimo,,hrana za Astare''
Uporan si. Astar o kojem ja pričam i Astar o kojem ti misliš ( internet stranice o istom koje su kreirali ljudi ) nisu ista stvar.

Ako ja to prestanem zvat Astar a počmem majistori svjetlost jel to ttvome umu ppomaže da shvati il još ne možeš shvatiti da je Astar majistor svjetlosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 21:02

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Trebaju agente , špijune , slušaće i radioveziste. Sljedbenike ne. Ne vidim šta će to Aštarima.

Kakakve nam koristi od sljedbenika ?
Pa nisi ti Ashtar,a sve to što si nabrojao ne služi Astarima,već njihovim zemaljskim kolobracionistima a sljedbenici su za druge stvari,kao recimo,,hrana za Astare''
Uporan si. Astar o kojem ja pričam i Astar o kojem ti misliš ( internet stranice o istom koje su kreirali ljudi ) nisu ista stvar.

Ako ja to prestanem zvat Astar a počmem majistori svjetlost jel to ttvome umu ppomaže da shvati il još ne možeš shvatiti da je Astar majistor svjetlosti.
Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Zz6hdv11

Upravu si,pravi majstori za svjetlost,pogotovu kako izvuć svjetlost. :cleanteeth Znam ja više nego što ti misliš,ali ono što ne znam jeli ti svjesno zamajavaš ili doista ne znaš pravu prirodu Astara.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:07

Ne pričamo o istoj stvari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 21:08

Šta je,nije valjda da se i ti hraniš energijom ljudi ? :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:10

Imaš svoje viđenje o Aštarima koje si kreirao čitajući o njima na internet stranicama ljudi koji imaju duhovi pogreške. 

Samo ti nastavi pričat sam sa sobom. Ja ću se isključit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 21:18

RayMabus wrote:Imaš svoje viđenje o Aštarima koje si kreirao čitajući o njima na internet stranicama ljudi koji imaju duhovi pogreške. 

Samo ti nastavi pričat sam sa sobom. Ja ću se isključit.
Ljudi koji  su ,,galaktički generali''.Osim toga,oni uopće ne pišu o tim perverzijama,naprotiv,do podataka se došlo dubljim istraživanjima istih.
Ljudi koji su uglednici u društvu,osnivači različitih fondacija(tobože dobrotvornih) sigurno nisu nikakvi klošari.
Ashtarski pomagači su najobičniji otrov u ljepoj ambalaži,a nešto mi govori da ni ti nisi ništa bolji.
I da,na tim stranicama,uopće se ne spominju Ashtari i GF,sve nešto,,utopijsko'' i oni prodaju maglu kao i ti,ali kad se malo zagrebe ispod površine.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:21

Jel pomaže da riječ Astar zamjenimo riječi Sirijus pošto je riječ Aštar očito kontaminirana ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:27

Udaljenost od Zemlje 8,6 svjetlosnih godina

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Sirius
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:31

Sirijusi su Aštar komanda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 21:32

RayMabus wrote:Jel pomaže da riječ Astar zamjenimo riječi Sirijus pošto je riječ Aštar očito kontaminirana ?
Riječ je potpuno nebitna.Bitno je samo ono što radite ljudima a govorite kako to rade negativni vanzemaljci.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:36

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Jel pomaže da riječ Astar zamjenimo riječi Sirijus pošto je riječ Aštar očito kontaminirana ?
Riječ je potpuno nebitna.Bitno je samo ono što radite ljudima a govorite kako to rade negativni vanzemaljci.
Pa izgleda da je bitna pošto je očito kontaminirana duhovima pogreške sa raznih internet stranica o istima.

Ako ti ne možeš shvatiti da su to Sirijusi nego ti je to apstrantno a još si pod dojmom internet stranica a stvar je jednostavna onda je to problem u komunikaciji između mene i tebe jer ne pričamo o istoj stvari.

Šta će rasi sa Sirijusa sljedbenici na Zemlji ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:41

Pitaš me jel tribaju Aštarima sljedbenici i ja ti kažem da ne triba i onda ti meni pričaš o internet stranicama koje su kreirali ljudi.

Kakve to veze ima sa stvarnim Aštarima šta neka osoba je pod duhovima pogreške i krivo navođena itd.

Znači ako netko uzme tvoje ime i prezime i priča okolo nešto da je onda tto isto ko da i ti pričaš.

Ma nemoj molim te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 21:44

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Zz6hdv12
Dobro,a sad mi reci,jeli ti ovo znači nešto ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by RayMabus Thu 4 Jun - 21:52

סמאל wrote:Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Zz6hdv12
Dobro,a sad mi reci,jeli ti ovo znači nešto ?
To je neka slika s interneta. Meni ne znači.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176205
2014-04-11


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 22:07

Znači,nisi nikad čuo(ni vidio) za ekstraktor esencije životne energije ? :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična - Page 4 Empty Re: Prije točno sto godina velika Mađarska je postala mala i obična

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum