ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 0:42

SKANDAL U UDARNOM TERMINU! Albanci snimili film kako su im SRBI UKRALI ISTORIJU! SVE NAŠE SVETINJE PRIPISALI SEBI wrote:
Na albanskoj televiziji Top kanal, koja se može pratiti i na KiM i u Severnoj Makedoniji, 30. maja je u udarnom terminu prikazan dokumentarni film "Velika srpska istorijska obmana - kako su Srbi ukrali albansku istoriju", u kojem se falsifikuju istorijske činjenice s ciljem promovisanja velikoalbanske politike, saopštilo je danas Ministarstvo kulture i informisanja Srbije
Iz Ministarstva poručuju da se u filmu "bezočno falsifikuju istorijske činjenice", a srpske crkve, manastiri i spomenička i duhovna tradicija na Kosovu i Metohiji proglašavaju albanskim, sa jasnim ciljem promovisanja velikoalbanske pogromaške politike, na štetu Srbije i srpskog naroda.


Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=234&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fvesti%2Fdrustvo%2F3474091%2Fskandal-u-udarnom-terminu-albanci-snimili-film-kako-su-im-srbi-ukrali-istoriju-sve-nase-svetinje-pripisali-sebi&referer=https%3A%2F%2Fwww.google

Kako se u dopisu navodi, u skupoj produkciji i uz učešće brojne ekipe koja ga je realizovala, ovaj "sramotni i groteskni istorijski falsifikat bio bi samo žalosna provokacija da u sebi ne sadrži opasne namere i to u jednoj politički izazovnoj i napetoj epohi".
"Ministarstvo kulture i informisanja ponovo mora da ukazuje domaćoj i međunarodnoj javnosti na očigledno orkestrirane aktivnosti iz šovinističkih krugova nekih susednih država u regionu koje su usmerene na poništavanje, brisanje iz istorije ili preotimanje srpske kulturne baštine, kako materijalne tako i nematerijalne. Takvi pokušaji imaju sve obrise kulturnog genocida, a on je, istorija nas tome uči, često uvod u fizički genocid", piše u dopisu.


Iz Ministarstva kulture i informisanja pozivaju sve nosioce takvih pokušaja, pojedince, grupe i institucije na uzdržanost, a srpsku javnost, obrazovni i sistem kulture, diplomatiju i medije, institucije države, SANU, Maticu srpsku, univerzitete i sve druge društvene subjekte da budu svesni i delatni u ovim zabrinjavajućim okolnostima te da afirmaciji, zaštiti i promociji srpske kulture, tradicije, jezika i pisma posvećuju punu pažnju u zemlji a naročito i u međunarodnim okvirima.
"Kada neko danas ugrožava kulturno-istorijski identitet i tradiciju jednog naroda, sutra će mu neminovno ugroziti i fizički opstanak.Srpski narod gde god da živi i srpsko društvo i država imaju pravo i obavezu da se tim zlokobnim namerama suprotstave snažno i na dostojanstveno miran ali odlučan način", piše u dopisu Ministartva.
(Kurir.rs/Tanjug)

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3474091/skandal-u-udarnom-terminu-albanci-snimili-film-kako-su-im-srbi-ukrali-istoriju-sve-nase-svetinje-pripisali-sebi

Upravo gledam na vesti na pinki3info,jadna majčica Srbija opet ugrožena,prvo red kukanja radi,,albanske propagande'' a onda kuknjava radi presude suda u Hrvatskoj oko poklića ZDS. :rasta  Vesti na pinku,zabavnije su od humoristične emisije,neprocjenjivo :rasta

Neka sad i Srbalji vide,kako je to kad se netko služi njihovim metodima podvala i propagande. :lol!:pozivaju Srbe diljem svijeta da se dignu na zadnje noge protiv ove bjesomučne šiptarske propagande. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Ringo10 Thu 4 Jun - 5:30

Siptari su mitomani kao i Srbi...A vjerojatno jos i gori...

Kakve oni gluposti lupetaju, to je da ne povjerujes. 

Deretic je za njih obicni segrt.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Serbinho-3 Thu 4 Jun - 6:46

Tek Wikipedia sto uzimaju da lazu, recimo Italijansku za Kosovo.

Vidim da kazu recimo da ih u Turskoj ima preko 20 miliona, dok

prema Turcima 61.000.

Nisam ni za kakve pregovore sa istima, jednostavno ih izolovati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by vuksadinare Thu 4 Jun - 7:25

lažeš ko srbin je stara postapalica jos od kosova polja Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Ringo10 Thu 4 Jun - 7:33

Pricao sa jednim Siptarom  i kakvu verziju povijesti mi je napricao, to je da se krstis i lijevom I desnom.
Kaze to je kod njih opceprihvaceno 

Da krepas od smijeha

Kakvi Srbi,  oni su pizdin dim za siptarsku mitomaniju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by vuksadinare Thu 4 Jun - 7:35

Ringo10 wrote:Pricao sa jednim i kakvu verziju povijesti mi je napricao, to je da se krstis i lijevom I desnom.

Da krepas od smijeha

Kakvi Srbi,  oni su pizdin dim za siptarsku mitomaniju.
koliko je meni poznato albanci su stalno govorili da su oni ilirskog porijekla...i kosovo republjik sto su trazili..za druge njihove mitove ne znam...a sto se tice srba?..ih tu ne znas od kojeg mita da pocnes Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Ringo10 Thu 4 Jun - 7:44

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Pricao sa jednim i kakvu verziju povijesti mi je napricao, to je da se krstis i lijevom I desnom.

Da krepas od smijeha

Kakvi Srbi,  oni su pizdin dim za siptarsku mitomaniju.
koliko je meni poznato albanci su stalno govorili da su oni ilirskog porijekla...i kosovo republjik sto su trazili..za druge njihove mitove ne znam...a sto se tice srba?..ih tu ne znas od kojeg mita da pocnes Basketball
A je li

A znas li da smo mi svi Siptari

I da su Siptari potomci Egipcana i da su Siptari gradili sfinge i piramide i kulu  Babilonsku i da sve stare civilizacije su gradili nekakvi pra-Siptari

To su nebuloze da ne povjerujes

Oni su bili Iliri a prije toga su bili nekakvi Pelazgi koji su opet nastali od Egipcana a prije toga od Sumeraca ...

Ma svi bi se djavli cudili...nisu oni normalni 

Kakvi Srbi kakve trice
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by vuksadinare Thu 4 Jun - 7:46

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Pricao sa jednim i kakvu verziju povijesti mi je napricao, to je da se krstis i lijevom I desnom.

Da krepas od smijeha

Kakvi Srbi,  oni su pizdin dim za siptarsku mitomaniju.
koliko je meni poznato albanci su stalno govorili da su oni ilirskog porijekla...i kosovo republjik sto su trazili..za druge njihove mitove ne znam...a sto se tice srba?..ih tu ne znas od kojeg mita da pocnes Basketball
A je li

A znas li da smo mi svi Siptari

I da su Siptari potomci Egipcana i da su Siptari gradili sfinge i piramide i kulu  Babilonsku i da sve stare civilizacije su gradili nekakvi pra-Siptari

To su nebuloze da ne povjerujes

Oni su bili Iliri a prije toga su bili nekakvi Pelazgi koji su opet nastali od Egipcana a prije toga od Sumeraca ...

Ma svi bi se djavli cudili...nisu oni normalni 

Kakvi Srbi kakve trice
ali nista nije to prema onom srpskom mitu...da su srbi vasionski ili svemirski narod Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Ringo10 Thu 4 Jun - 7:48

Sav taj Balkan je  bolestan...

Nisu to samo Siptari i Srbi

Meni je drago da kod Hrvata nema te vrste mitomanije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by vuksadinare Thu 4 Jun - 7:54

Ringo10 wrote:Sav taj Balkan je  bolestan...

Nisu to samo Siptari i Srbi

Meni je drago da kod Hrvata nema te vrste mitomanije
...svaki narod na svijetu ima mitove...tako i hrvati...samo razlika je u tome u prekomjernom granatiranju sa mitovima a tu su realno svjetski prvaci srbi...jer kako velim kod njih ne znas od kojeg njihovog mita da pocnes...u novije vrijeme bosnjaci poceli im nesto parirati...ali srbi su jos neprikosnoveni...trebat ce jos dosta vode proci ispod savskog mosta da ih netko dostigne..no na koncu o svom narodu i mitovima je sve rekao dobrica cosic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Ringo10 Thu 4 Jun - 7:57

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Sav taj Balkan je  bolestan...

Nisu to samo Siptari i Srbi

Meni je drago da kod Hrvata nema te vrste mitomanije
...svaki narod na svijetu ima mitove...tako i hrvati...samo razlika je u tome u prekomjernom granatiranju sa mitovima a tu su realno svjetski prvaci srbi...jer kako velim kod njih ne znas od kojeg njihovog mita da pocnes...u novije vrijeme bosnjaci poceli im nesto parirati...ali srbi su jos neprikosnoveni...trebat ce jos dosta vode proci ispod savskog mosta da ih netko dostigne..no na koncu o svom narodu i mitovima je sve rekao dobrica cosic
Takve vrste mitomanije kod Hrvata nema...

Ja bar nikad nisam cuo tako nesto.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by vuksadinare Thu 4 Jun - 8:04

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Sav taj Balkan je  bolestan...

Nisu to samo Siptari i Srbi

Meni je drago da kod Hrvata nema te vrste mitomanije
...svaki narod na svijetu ima mitove...tako i hrvati...samo razlika je u tome u prekomjernom granatiranju sa mitovima a tu su realno svjetski prvaci srbi...jer kako velim kod njih ne znas od kojeg njihovog mita da pocnes...u novije vrijeme bosnjaci poceli im nesto parirati...ali srbi su jos neprikosnoveni...trebat ce jos dosta vode proci ispod savskog mosta da ih netko dostigne..no na koncu o svom narodu i mitovima je sve rekao dobrica cosic
Takve vrste mitomanije kod Hrvata nema...

Ja bar nikad nisam cuo tako nesto.
nema..jer u krvi trebas imati ugrađen gen za laganje...kucni odgoj....skolski odgoj..na koncu i vjerski odgoj....a zna se tko je kod njih poceo mitomanit prvi-spc....kad ti pop na liturgiji proda pricu pred nekolko desetaka,stotina ili tisuca ljudi da si npr.pripadnik vasionskog naroda tko je taj da ima pravo sumnjati u rijeci jednog svestenika koji e postavljen bozjom voljom..i tako kad ti to pop kaze onda taj koji ga slusa tu pricu pocne sirit dalje i dalje i tako iz generacije u generaciju i nastane na koncu-mit...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by IL Risorto Thu 4 Jun - 8:54

Ovaj put slažem se s Vukom.Što se tiče mitologije,Srbalji su tu pravi profesionalci,dok su Šiptari amateri koji samo kopiraju Srbe.
To sa sfingama i Srbiji koja se prostirala na tri kontinenta,Šiptari su samo prekopirali.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Pirate Thu 4 Jun - 9:24

Koji ste vi debili, bas pomjerate granice.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju'' Empty Re: Albanci se počeli služit srpskim modelom propagande,,Srbi su nam ukrali svetinje i istoriju''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum