ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump šalje vojsku... CNN: ovo je Trumpov državni udar

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Trump šalje vojsku... CNN: ovo je Trumpov državni udar - Page 2 Empty Re: Trump šalje vojsku... CNN: ovo je Trumpov državni udar

Post by RayMabus Tue 2 Jun - 9:00

dzango wrote:
RayMabus wrote:
dzango wrote:
RayMabus wrote:Iden u sridu u Split kod psihijatrice. Zvala me da dođem. Sud mi odredija da moram ić na psihološko savjetovanje nakon one svađe s ocem. Tlaka al eto prošetat ću se do Splita , to obavit i vratit se doma spavat pa će opet zvat za misec dana jer moran sve skupa 16 puta doć i pojavit se tamo.
Nisam ja baš siguran da će te pustiti da se vratiš kući.
Već san bija par puta. Pričamo i to je to. Moran radi suda ić.
Ako vidiš neke da nose neku čudnu košulju koja se kopča na leđima, ti beži.

P.S. I ne pričaj da si general galaktičke federacije, ako Boga znaš.
Žena nije u vanzemaljskim vodama. Ne pričamo uopće o vanzemaljcima. Pričamo normalne stvari.

Najviše pričamo o psihologiji. Tih tema se držimo. Zanimljivo mi je pričat s nekim tko nešto zna o tome i vidiš da kuži neke stvari. Odma mi lakše. Žena jje normalna. Sve ok.

RayMabus

Posts : 176000
2014-04-11


Back to top Go down

Trump šalje vojsku... CNN: ovo je Trumpov državni udar - Page 2 Empty Re: Trump šalje vojsku... CNN: ovo je Trumpov državni udar

Post by prckov Tue 2 Jun - 9:05

profesorica na univerzitetu huska na rusenje spomenika
placena od poreznih obveznika
how nice 


_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum