ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by debotoijusto 31/5/2020, 17:53

Obavljajući dužnost državne tajnice u Ministarstvu uprave, Josipa Rimac “stizala je i dodatno zaraditi”, slikovito rečeno, kad bi zapuhala bura, ona je punila džepove. Proizlazi to i iz njezinih riječi koje su istražitelji snimili 29. veljače ove godine, kada je razgovarala s jednim svojim poznanikom, vodičkim poduzetnikom kod, kako istražitelji tvrde, njezine Rimac je poznaniku tom prilikom rekla kako treba zarađivati da bi sve mogla isfinancirati te je dodala da joj je na poslu dobro ali “da stigne dodatno raditi i zaraditi”. Pokazivala mu je projekt vjetroelektrana Krš-Pađene, pohvalila se što su napravili te mu je rekla da se radi o projektu od 250 milijuna eura te kako će u sljedećoj fazi narasti za još toliko. Nakon što mu je kazala da je investitor Lager Bašić, poznanik je konstatirao:
“Znači to su ti tvoji kanali i sad kad bude duvalo ti puniš džepove...”.




“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”, uzvratila je Rimac.

“A kome pogodovati nego investitorima”, dodao je njezin poznanik.



- Jasno sam im rekla da im neću riješiti ovo što im gori dok oni ne raščiste to s vama. Neka biraju. Ponekad moram biti i malo bezobrazna - rekla je Rimčeva u jednom razgovoru svojoj sestri, osvrćući se na dogovor oko sklapanja police osiguranja.
Zahvaljujući “bubi” ubačenoj u Audi koji je vozila Josipa Rimac, istražitelji su snimili razgovor koji je ona vodila s tajnicom kabineta ministrice poljoprivrede Ružicom Njavro u trenutku kada joj je, prema optužbi, predala 10.000 eura mita preuzetog od šibenskog poduzetnika Ante Sladića, kojemu su pogodovale u pogledu izmjena određenih propisa vezanih uz uzgoj stoke.
“Uglavnom, Ante ti je rekao sljedeće, da mi to poguramo, da on stoji iza onoga što je zadnji put rekao i da sigurno računaš na svojih 500.000 kuna što se tiče... kad prođe. Sad ti je poslao da imaš za Uskrs”, kazala je Rimac Ružici Njavro u razgovoru koji su vodile 5. travnja iza 21 sat dok su sjedile u njezinu vozilu na jednoj lokaciji u Zagrebu. Njavro se, čini se, u prvom trenutku nećkala, govoreći “ma daj”, ali je Rimčeva nastavila: “Nećeš me valjda zajebavat, a ja sam ti donijela... drži to”.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/sto-su-istrazitelji-culi-preko-bubice-u-audiju-josipe-rimac-ante-ti-je-rekao-da-to-poguramo-i-da-sigurno-racunas-na-svojih-500000-kuna-kad-prode/10358803/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by debotoijusto 31/5/2020, 17:55

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Images?q=tbn%3AANd9GcQKgQqyC1q-UdlzRxxva4Z8s7CHs18EsFG6pAx67PV79qYlOEXd&usqp=CAU
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by kaya 31/5/2020, 18:00

Ma 10 000 eura za uskrs, za šunkicu , to se ne računa...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by darth_vader 31/5/2020, 18:03

Ima ih s kurčinom od dva decimetra seksipilnijih od ovog... što je ovo, majke ti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by danni1 31/5/2020, 18:09

Može se, može, za sad.

Treba privatizirati pa se više neće moći.

_________________
“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by debotoijusto 31/5/2020, 18:15

za to vrijeme u paralelnom svemiru drugotnih



- Neki dan su krenuli s pričom da stranci moraju platiti 200 eura da se testiraju. Predložila sam da mi to platimo kao država, svakako bi nam se vratilo kroz poreze i sve ostalo kroz potrošnju. Dan kasnije Island objavi da pokriva svim gostima testiranje. Možda tog testiranja neće ni biti, ali udarili su veliki PR time. Mi smo spori, veliki, slabo okretni, tromi i možda i mi ponudimo to isto, ali tamo u 11. mjesecu kad netko kome je to posao preda papir na šalter 1, ovaj ga preda u drugi odjel, ovaj ga ostavi na očitovanje trećemu, ovaj vrati nazad jer fali jedno slovo, pa eto zašto je kod nas sve sporo. U nekoj Estoniji se to rješava s tri klika miša, bez procedura, klasa, urudžbenih brojeva... Je li normalno da jedna ovako mala i bogom dana zemlja ima 330 turističkih zajednica s 229 direktora na čelu, sakriva broj zaposlenih i onda jedan portal otkrije da za plaće godišnje ode 300 milijuna kuna. 300 milijuna?! Imamo ministarstvo turizma, a jedna Austrija koja zarađuje od istoga više nego mi, nema odvojeno ministarstvo turizma nego je pri ministarstvu gospodarstva. Doduše, imamo mi i agencije za turizam, institut za turizam i sve lijepe institucionalne prefikse najdražeg nam turizma koji su se mogli izmisliti. Ili idemo nazad u komunizam ili nek' nas puste da radimo, a nek' režu izmišljena mjesta, a ne nama malima grkljan. Treba nas pustiti da radimo, do daljnjeg maknuti fiskalne i parafiskalne namete kako bi se sami refali i spasili firme i ljude koji su srce svake firme."
I njezini su djelatnici na mjerama, ostalo ih je 13 koji čine jezgru dviju tvrtki, s početkom sezone zaposli se još 30-ak ljudi. Sve su ih, kaže, odmah na početku morali odbiti, a raditi se i dalje mora jer troškovi ne padaju. Privatni sektor, kaže Slavica, dobro će se napatiti dok javni ostaje gotovo neokrznut.
- Neki dan se javio neki bivši načelnik i pričao mrtav-hladan kako je četiri godine primao 16 tisuća kn neto plaću, objašnjavajući svoju funkciju tako da je samo rezao vrpce i polagao vijence. Što da više komentiram, lik je s tom izjavom izašao u novinama. Digitalizirati, rezati, informirati, surađivati treba. Što će jednom načelniku zamjenik, pa tajnica, pa savjetnik itd. Je li stvarno svaki naš političar mora imati tajnicu, službeno auto i vozača? Nema svoje auto? Ne zna sam voziti? Pa ako hoćeš funkciju onda lijepo koristi svoje auto, sam se vozi, sam se savjetuj u selu od 4000 ljudi. Ako ne možeš, žao mi je - nisi ispunio uvjete natječaja da trebaš imati vozačku dozvolu i nisi dovoljno sposoban da sam zapišeš tri zadatka i 4 sastanka u rokovnik. Rasipanje me nervira jer znam koliko se mi svi stiskamo da poplaćamo sve što imamo platiti, a tamo netko sve to uzima zdravo za gotovo. Kad čujem za radno mjesto kafe kuharice u 21. stoljeću naježim se, a toga se sjetim svaki put kad prošetam iz ureda u hodnik na kafe aparat„- priča Slavica koja neprekidno dobiva mailove i poruke što drugih obrtnika i poduzetnika, što običnog svijeta koji se ne snalazi u mjerama, zahtjevima, neizvjesne su budućnosti i ne znaju kome se obratiti. "Meni je", priča, "dodijalo odrađivati tuđi posao i sama 'lajati na mjesec'."


https://novac.jutarnji.hr/restart-ideje/poduzetnica-na-rubu-zivaca-kad-cujem-za-ovo-radno-mjesto-u-javnom-sektoru-najezim-se/10358356/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by AssadNaPodmornici 31/5/2020, 18:22

Rimac je I2b Hrvatica, sposobna, poštena, vrijedna, domoljub, bogo bojazna katolikinja, nije kao oni lijeni zagorci koji nakon posla u tvornici u privatnom sektoru piju makijato u birtiji 
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by abraham 31/5/2020, 18:27

Predizborno hapsenje.Sam adz ima gorih slucajeva ali eto, nju jadnu pomelo. Bilo kako bilo kako zavrsi Zalac, Kuscevic i sl... Nikako tj nista se nije desilo. Nego u prilog razumijevanja sprege politike i pravosudja da se sjetimo Sisacke zupanice kojoj sude pet godina i .... Sjetimo se jednog od Ostojica cija su se zena i sogorica slucajno obogatile na prenamjeni poljoprivrednog u grdjevno zemljiste upravo kada je on bio nacelnik opcine u pitanju??? Covjek je sada glavni lik turisticke zajednice. Sjetimo se i Nine koji je 92 mogao skupiti cijelih 5000 Dm a danas ima pet milja eure(javno) sve radeci kao politicar. Da proizvodio je i sok od bazge koji je otkupila Coca Cola i globalno plasirala. Moj zakljucak je truo narod. Truo do bola. Kako dalje rodjace, iz prasine vire..... tratariaaa drugariiiiiiiii Slucajevi iz Istre nisu slucajno navedeni vec namjerno upravo u prilog teze da su ljudi pokvarljiva roba a u sprezi sa politikom to je u DNRH pravilo a ne slucaj. Tako da sminkanje jednih po ideoloskoj, teritorijalnoj i drugoj linij ne pomaze. Fakti su fakti a kila moizga je kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by marcellus 31/5/2020, 18:35

Džoker uhapsi Rimčevu. Uhapse je pred svake izbore pa je vrate na neku funkciju nakon njih.

_________________
“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by mutava baštarda 31/5/2020, 19:34

marcellus wrote:Džoker uhapsi Rimčevu. Uhapse je pred svake izbore pa je vrate na neku funkciju nakon njih.
“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Img-2019

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by abraham 31/5/2020, 19:38

Tko je to ikada u DNRH odgovarao za ekonomski kriminal, i sl iz politickih krugova????? Ti sta su kao osudjeni gulili su kao krumpir. Kila mozga??????
Primjer, Linic kojem kapu skidam za fiskalizaciju, je to naplatio preko kuma Segona i bacen je na led. U zemlji sloboda nije nigdje mogao doci do rijeci da se "opere" i nastupa kod ustashkog smeca Bujanca, koji je tada , majko mila, odjednom dobar. Kajin, svecnik iz Vukovara i sl... Sincic koji dobije 19% glasova?????? O cemu sam ja ono poceo, ,, da kila mozga???

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by debotoijusto 31/5/2020, 19:39

Da su joj istražitelji uspjeli kamere postaviti u sve privatne nekretnine, vidi se iz razgovora što su tajno snimljeni krajem prošle godine u obiteljskoj kući Josipe Rimac u Kninu. Tada se navodno hvalila kako je u Ministarstvu gospodarstva svojim prijateljima i rođacima sredila potpore: “Obradovala sam svoje prijatelje. Javili su mi da je odlučeno da Lapo, Zile i Ljubo dobiju ono i to Lapo 180, a Zile i Ljubo po 200”.
Lapo iz ove snimke je Nikola Lapčić, lokalni obrtnik koji je obavljao razne radove u kući Rimčevih. Kada je, što se čuje na jednoj od snimki, pitao Josipu Rimac kakva bi ona vrata željela, bivša gradonačelnica Knina mu odgovara: “Besplatna vrata”.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by AssadNaPodmornici 31/5/2020, 19:42

debotoijusto wrote:Da su joj istražitelji uspjeli kamere postaviti u sve privatne nekretnine, vidi se iz razgovora što su tajno snimljeni krajem prošle godine u obiteljskoj kući Josipe Rimac u Kninu. Tada se navodno hvalila kako je u Ministarstvu gospodarstva svojim prijateljima i rođacima sredila potpore: “Obradovala sam svoje prijatelje. Javili su mi da je odlučeno da Lapo, Zile i Ljubo dobiju ono i to Lapo 180, a Zile i Ljubo po 200”.
Lapo iz ove snimke je Nikola Lapčić, lokalni obrtnik koji je obavljao razne radove u kući Rimčevih. Kada je, što se čuje na jednoj od snimki, pitao Josipu Rimac kakva bi ona vrata željela, bivša gradonačelnica Knina mu odgovara: “Besplatna vrata”.
haha čardak ekonomija

di je jebenica da ponovo kaže da trebamo veće poreze, jer želi veću ulogu države u ekonomiji. pa onda dobije ovo i onda je ljut jer ovi iz HDZa kradu, a nije svjestan da im je držao ljestve
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20899
2018-06-14


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by debotoijusto 31/5/2020, 19:44

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica PXL_270317_16081865
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by debotoijusto 31/5/2020, 20:27


02/08/2014 


[size=14]Po završetku rata Josip Čulina, otac kninske gradonačelnice vratio se u Lukar, malo selo blizu Oklaja (Drniš) odakle je sa suprugom i pet malodobnih kćeri izbjegao pred srpskom okupacijom početkom rata. Vrlo siromašanoj ali skromnoj mnogočlanoj obitelji Rimac država je obnovila kuću na selu, a  otac Josip cijeli život teško je preživljavao uz skromnu mirovinu i zahvaljujući komadiću škrte zemlje kojeg je mukotrpno obrađivao kako bi svojim kćerima omogućio barem trogodišnje srednjoškolsko školovanje u Kninu.





Nimalo bolje nije prošla obitelj Rimac iz Vinkovaca, kada su nakon “Oluje” otac Božo i sin Danijel, u bijegu od siromaštva  pristigli u Knin. Otac i sin zauzeli su kuću na ulazu u Knin u kojoj su otvorili restoran “Ruža”, a istovremeno je otac vodio staklarski obrt u centru Knina. I restoran i staklarska radnja nakon par godina rada stavljaju “ključ u bravu” , ostavivši iza sebe velike dugove.
Onog dana kada je najmlađa od pet sestara Čulina (sa srednjoškolskom svjedodžbom)  postala kninska gradonačelnica,  započinje uzlet cijele uže obitelji, a poduzetna dužnosnica Rimac započinje ostvarivati ciljeve. Za početak, sve sestre i zetove trebalo je okupiti u Kninu, zaposliti ih na dobra radna mjesta, osigurati poneku diplomu s veleučilišta i u konačnici  rješiti svima stambeno pitanje. Sestre  se zapošljavaju  u HEP-u, Crvenom križu, Narodnim novinama i Generali osiguranju.
Suprug gradonačelnice Rimac postaje djelatnik INA-e, a jedan od zetova  napredovao je od ručnog perača vozila do „renđera“ u NP Krka.


Zahvaljujući kvalitetnoj suradnji lokalnih vlasti s DORH-om,  lokalnim  APN-om i nadležnim  ministarstvima, za novopečenog “branitelja” i novozaposlenog djelatnika kninske benzinske postaje  i njegovu suprugu koja je igrom slučaja kninska gradonačelnica, država otkupljuje tisuću kvadrata stare kuće s okućnicom  koju plaća 1,2 milijuna kuna.
Nekadašnji perač vozila također od države prije par godina dobiva prekrasnu kuću s okućnicom u Višeslavovoj ulici podno kninske tvrđave, dvije sestre danas žive u stanovima koje su od države dobili darovnicom, a posljednja sestra koja s obitelji koristi kat svekrove kuće isčekuje skoru izgradnju stambene zgrade nasuprot Bille, kako bi se uselila u novi stan.
Privatni „vozni park“ kninska gradonačelnica poboljšala je za dva nova vozila vrijedna pola milijuna kuna, koliko iznosi i 10-godišnje kreditno opterećenje.  Plaćajući mjesečnu ratu od približno 6.000,00 kn, tročlanoj obitelji kninske gradonačelnice u konačnici bi trebalo preostati dovoljno novca za – vrlo skroman život.
Kako deset kuna pretvoriti u desetke i više tisuća eura vrlo dobro ZNA kninska gradonačelnica koja je, „bez da trepne“ uspjela u rekordnom roku utući najmanje par milijuna eura u temeljito i najluksuznije renoviranje interijera i eksterijera, kako bi staru kuću s okućnicom koju je  njezin suprug – zaslužni hrvatski„branitelj“ dobio darovnicom od države – pretvorila u raskošnu vilu.










[/size]
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by debotoijusto 31/5/2020, 20:28

Da je kninskoj gradonačelnici, kako je izjavila u jednom intervuu, građevina nesuđena strast, uvjerili smo se nedavno, obilazeći „ljetnikovac“ obitelji Rimac u Vodicama. Donedavno siromašni umirovljenik i zemljiradnik Josip Čulina službeno se vodi kao vlasnik čestice na kojem je  njegova najmlađa kćer, iako opterećena ogromnim kreditima i basnoslovnim ulaganjima u kninsku kuću, u par godina uspjela sagraditi reprezentativni „obiteljski“ ljetnikovac u Vodicama vrijedan najmanje par milijuna kuna.
Da li je vrhunsku umješnost baratanja novcem kninska gradonačelnica naučila na privatnom veleučilištu u Zagrebu VERN ne možemo tvrditi, no sigurni smo da je studij VERN-a, na kojem je Josipa Rimac preuzela diplomu 2013. godine plaćen 90.000,00 kn, što ne uključuje višekratno veće troškove putovanja, smještaja i prehrane kojima su izloženi studenti van Zagreba.


Pohvalno je da, uz sve troškove studija i intenzivnih građevinskih radova, kninsku gradonačelnicu nije napustila strast praćenja najpoznatijih svjetskih modnih trendova. Za poneku Chanel, Gucci ili Versaci „krpicu“ kao i Louis Vuitton, Birkinicu ili Pradu torbu uvijek se nađe poneka kunica u nepresušnom „takuinu“ kninske gradonačelnice.
Uz sve navedeno, po podatcima iz imovinske kartice, poduzetna gradonačelnica uspjela je uštedjeti 100.000,00 kn, kupiti paket HT dionica i grobnicu.


https://www.feral.news/najuza-obitelj-kninske-gradonacelnice-rimac-u-posjedu-je-nekretnina-vrijednih-vise-od-20-milijuna-kuna/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by vili40 31/5/2020, 20:33

debotoijusto wrote:Da je kninskoj gradonačelnici, kako je izjavila u jednom intervuu, građevina nesuđena strast, uvjerili smo se nedavno, obilazeći „ljetnikovac“ obitelji Rimac u Vodicama. Donedavno siromašni umirovljenik i zemljiradnik Josip Čulina službeno se vodi kao vlasnik čestice na kojem je  njegova najmlađa kćer, iako opterećena ogromnim kreditima i basnoslovnim ulaganjima u kninsku kuću, u par godina uspjela sagraditi reprezentativni „obiteljski“ ljetnikovac u Vodicama vrijedan najmanje par milijuna kuna.
Da li je vrhunsku umješnost baratanja novcem kninska gradonačelnica naučila na privatnom veleučilištu u Zagrebu VERN ne možemo tvrditi, no sigurni smo da je studij VERN-a, na kojem je Josipa Rimac preuzela diplomu 2013. godine plaćen 90.000,00 kn, što ne uključuje višekratno veće troškove putovanja, smještaja i prehrane kojima su izloženi studenti van Zagreba.


Pohvalno je da, uz sve troškove studija i intenzivnih građevinskih radova, kninsku gradonačelnicu nije napustila strast praćenja najpoznatijih svjetskih modnih trendova. Za poneku Chanel, Gucci ili Versaci „krpicu“ kao i Louis Vuitton, Birkinicu ili Pradu torbu uvijek se nađe poneka kunica u nepresušnom „takuinu“ kninske gradonačelnice.
Uz sve navedeno, po podatcima iz imovinske kartice, poduzetna gradonačelnica uspjela je uštedjeti 100.000,00 kn, kupiti paket HT dionica i grobnicu.


https://www.feral.news/najuza-obitelj-kninske-gradonacelnice-rimac-u-posjedu-je-nekretnina-vrijednih-vise-od-20-milijuna-kuna/
i tko veli da se u hrvatskoj vrijednim radom i upornošću ne može uspjeti?
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by Guest 31/5/2020, 20:35

Phuuuhh .... kaj je ona meni jebozovna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by Guest 31/5/2020, 20:46

danni1 wrote:Može se, može, za sad.

Treba privatizirati pa se više neće moći.

pa šta ne vidiš da žena radi na tome da se sve privatizira odabranima i podobnima? kad odabrani i podobni uglavnom herceg-bosanskog porijekla budu sve privatizirali biti će kraj. zato i krađa tj. privatizacija toliko dugo traje jer treba biti sve po zakonu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by Guest 31/5/2020, 20:50

Poglecte kak lepo stisce gumbek!

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Josipa_rimac_1

Pa meni se kara odmah digne na nju ...  a stari sam onjko.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

“Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...”  kraljica Empty Re: “Treba raditi. Neko kaže ne može se. Može se...” kraljica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum