ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi i vakcina

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Rusi i vakcina Empty Rusi i vakcina

Post by Ringo10 Sat 23 May - 12:28

KAžu Rusi da su vrlo blizu ostvarenju učinkovite vakcine za COVID-19. Kažu da su završili predklinička testiranja na čovjekolikim majmunima i da imaju odlične rezultate 
Početkom 6. mjeseca kreću sa kliničkim testiranjima na ljudima. Do kraja ljeta očekuju da bi mogli imati vakcinu.

https://tass.com/russia/1159599
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by debotoijusto Sat 23 May - 12:45

prije bi uzeo vitamin c i sodu bikarbonu iz pernarove ruke nego rusko cjepivo bez godina testiranja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by pizzon Sat 23 May - 14:03

na zapadu uveliko testiraju
dobrovoljce. 
ali, ovo je bitno, da se zna 
bice !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by pizzon Sat 23 May - 14:06

vala pun mi je q vise
tito je bio tata-mata

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Eroo Sat 23 May - 14:09

Ako je to obećao Žirinovski onda ima da bidne.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by omni Sat 23 May - 14:22

debotoijusto wrote:prije bi uzeo vitamin c i sodu bikarbonu iz pernarove ruke nego rusko cjepivo bez godina testiranja
Virus mutira oni prave vakcinu, mozda pomogne kod Corona verzije 3.2 a usput se dobije rak gusterace ili jos ponesto. Nisam protivnik vakcinacije ali ovo mi se cini kao plodno tlo da se svaka nakaza ubaci u igru sa svojim carobnim napitcima.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Counter-Strike Sat 23 May - 14:24

Ringo10 wrote:KAžu Rusi da su vrlo blizu ostvarenju učinkovite vakcine za COVID-19. Kažu da su završili predklinička testiranja na čovjekolikim majmunima i da imaju odlične rezultate 
Početkom 6. mjeseca kreću sa kliničkim testiranjima na ljudima. Do kraja ljeta očekuju da bi mogli imati vakcinu.

https://tass.com/russia/1159599

odlicno nece se testirati ni na zivotinjama,samo naprijed,ja se necu gurati da idem preko reda,pa mi javite kako je bilo :chiefi

_________________
Rusi i vakcina Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Ringo10 Sat 23 May - 14:41

Unimatrix_Zero wrote:
Ringo10 wrote:KAžu Rusi da su vrlo blizu ostvarenju učinkovite vakcine za COVID-19. Kažu da su završili predklinička testiranja na čovjekolikim majmunima i da imaju odlične rezultate 
Početkom 6. mjeseca kreću sa kliničkim testiranjima na ljudima. Do kraja ljeta očekuju da bi mogli imati vakcinu.

https://tass.com/russia/1159599

odlicno nece se testirati ni na zivotinjama,samo naprijed,ja se necu gurati da idem preko reda,pa mi javite kako je bilo :chiefi
Jel ti citas sta pise

Zavrsvavaju predklinicka testiranja na covjekolikim majmunima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Guest Sat 23 May - 15:49

Ringo10 wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
Ringo10 wrote:KAžu Rusi da su vrlo blizu ostvarenju učinkovite vakcine za COVID-19. Kažu da su završili predklinička testiranja na čovjekolikim majmunima i da imaju odlične rezultate 
Početkom 6. mjeseca kreću sa kliničkim testiranjima na ljudima. Do kraja ljeta očekuju da bi mogli imati vakcinu.

https://tass.com/russia/1159599

odlicno nece se testirati ni na zivotinjama,samo naprijed,ja se necu gurati da idem preko reda,pa mi javite kako je bilo :chiefi
Jel ti citas sta pise

Zavrsvavaju predklinicka testiranja na covjekolikim majmunima
Medo nash na Crnim vinima stoluje... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Counter-Strike Sun 24 May - 0:06

Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
Ringo10 wrote:KAžu Rusi da su vrlo blizu ostvarenju učinkovite vakcine za COVID-19. Kažu da su završili predklinička testiranja na čovjekolikim majmunima i da imaju odlične rezultate 
Početkom 6. mjeseca kreću sa kliničkim testiranjima na ljudima. Do kraja ljeta očekuju da bi mogli imati vakcinu.

https://tass.com/russia/1159599

odlicno nece se testirati ni na zivotinjama,samo naprijed,ja se necu gurati da idem preko reda,pa mi javite kako je bilo :chiefi
Jel ti citas sta pise

Zavrsvavaju predklinicka testiranja na covjekolikim majmunima
Medo nash na Crnim vinima stoluje... lol! lol! lol!

bome nisam takao vina vec 2 tjedna,otkako sam opet poceo raditi,treba se sad vratiti u formu pirat
vratio se upravo od Amisha i kupio neki good health recipe,neki mix nekih herbalnih sastojaka i jos nekih sitnica pirat pirat ,ovi Amishi me impresioniraju vise nego bilo sta u ovoj propaloj civilizaciji,izabrali su najbolji komad zemlje,to rade i obradjuju,prave dobru klopu,tehnologija im ne treba,ajde usvojili su nesto malo,neke dizel mashine sta li,da im pripomogne vjerovatno u poljoprivredi,nemaju kancera,autizma i svih tih zala koje haraju po gradskim ljudima :chiefi

_________________
Rusi i vakcina Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Guest Sun 24 May - 0:21

Unimatrix_Zero wrote:
Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
Ringo10 wrote:KAžu Rusi da su vrlo blizu ostvarenju učinkovite vakcine za COVID-19. Kažu da su završili predklinička testiranja na čovjekolikim majmunima i da imaju odlične rezultate 
Početkom 6. mjeseca kreću sa kliničkim testiranjima na ljudima. Do kraja ljeta očekuju da bi mogli imati vakcinu.

https://tass.com/russia/1159599

odlicno nece se testirati ni na zivotinjama,samo naprijed,ja se necu gurati da idem preko reda,pa mi javite kako je bilo :chiefi
Jel ti citas sta pise

Zavrsvavaju predklinicka testiranja na covjekolikim majmunima
Medo nash na Crnim vinima stoluje... lol! lol! lol!

bome nisam takao vina vec 2 tjedna,otkako sam opet poceo raditi,treba se sad vratiti u formu pirat
vratio se upravo od Amisha i kupio neki good health recipe,neki mix nekih herbalnih sastojaka i jos nekih sitnica pirat  pirat ,ovi Amishi me impresioniraju vise nego bilo sta u ovoj propaloj civilizaciji,izabrali su najbolji komad zemlje,to rade i obradjuju,prave dobru klopu,tehnologija im ne treba,ajde usvojili su nesto malo,neke dizel mashine sta li,da im pripomogne vjerovatno u poljoprivredi,nemaju kancera,autizma i svih tih zala koje haraju po gradskim ljudima :chiefi
ajd se ti prizeni tamo.. :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by immortal Sun 24 May - 4:27

Unimatrix_Zero wrote:
Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
Ringo10 wrote:lol! lol! lol!
vratio se upravo od Amisha i kupio neki good health recipe,neki mix nekih herbalnih sastojaka i jos nekih sitnica pirat  pirat,
ovi Amishi me impresioniraju vise nego bilo sta u ovoj propaloj civilizaciji,
izabrali su najbolji komad zemlje. :chiefi
Znaš li da su Amishi Židovi?? 
Uzimali su oni najbolje po cijelom svijetu 
Kod Hiće mnogi nisu dugo ostali... 
Legendović i danas ne odustaje
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Noor Sun 24 May - 7:57

mortal wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
Legendovich wrote:
Ringo10 wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
vratio se upravo od Amisha i kupio neki good health recipe,neki mix nekih herbalnih sastojaka i jos nekih sitnica pirat  pirat,
ovi Amishi me impresioniraju vise nego bilo sta u ovoj propaloj civilizaciji,
izabrali su najbolji komad zemlje. :chiefi
Znaš li da su Amishi Židovi?? 
Uzimali su oni najbolje po cijelom svijetu 
Kod Hiće mnogi nisu dugo ostali... 
Legendović i danas ne odustaje
Ti sve cesce lupetas gluposti, daj se bar malo informiraj prije nego tresnes
Amiši su krscani, katolici, konzervativni protestanti...u stvari katolicka sekta, nikakvi židovi



_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by immortal Sun 24 May - 9:02

Noor wrote:
mortal wrote:
Unimatrix_Zero wrote:



vratio se upravo od Amisha i kupio neki good health recipe,neki mix nekih herbalnih sastojaka i jos nekih sitnica pirat  pirat,
ovi Amishi me impresioniraju vise nego bilo sta u ovoj propaloj civilizaciji,
izabrali su najbolji komad zemlje. :chiefi
Znaš li da su Amishi Židovi?? 
Uzimali su oni najbolje po cijelom svijetu 
Kod Hiće mnogi nisu dugo ostali... 
Legendović i danas ne odustaje
Ti sve cesce lupetas gluposti, daj se bar malo informiraj prije nego tresnes
Amiši su krscani, katolici, konzervativni protestanti...u stvari katolicka sekta, nikakvi židovi


Čula s videa o istraživanju i praćenju njihovog kretanja i načina života. Amiše su naveli kao jedne od skupina koje su Židovi stvorili. Video traje preko pola sata. Ti. Isliš da se u Hrvatskoj ne skriva masa takvih koji glumataju Hrvate i katolike. Pogleda im obleku, stil oblačenja, frizura.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by immortal Sun 24 May - 9:03

A ti norka za kurčevo zdravlje misliš kako sve što kažeš oličenje pameti i inteligencije
Skini mi se s kurca s takvim šugavi karakterom od ranog jutra!!
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Guest Sun 24 May - 9:17

Amiši su se pojavili u razdoblju između 1693. i 1697. godine kao sljedbenici Menonitskog starješine Jakob Ammanna (1644? - oko 1730.).
Sljedbenici su Anabaptizma radikalnog ogranaka Lutherove reformacije.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Ami%C5%A1i
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Noor Sun 24 May - 11:39

mortal wrote:A ti norka za kurčevo zdravlje misliš kako sve što kažeš oličenje pameti i inteligencije
Skini mi se s kurca s takvim šugavi karakterom od ranog jutra!!
pa ne kažem ja, kažu činjenice
ali, ako ti i dalje voliš lupetati...tko ti brani, bar se dobro nasmijemo :)
glupost i besramlje rastu recipročno, to je već poznato, a eto imamo i tebe na forumu, kao dokaz

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by immortal Sun 24 May - 12:36

za ograničenu frustriranu netoloerantnu norku...


Ovako zamijenila sam pojmove Hasidi i Amiši

i dalje sam uvjerena da su Amiši proizvod židova

Tvorac (starješina) Amisha je Jakob Ammana
rođen u Francuskoj, selio najprije u Šicacrsku, potom u Ameriku


Ime Jakob židovsko ime a pravilo Židova je ne uzimati tuđa imena, iako mnogi nisu ostali dosljedni
 Židoi naseljaavju Balkan i Europu još prije nove ere 
Židovi su razvili su oko 70 jezika živeći izolirano a nisu htjeli prihvaćati jezik naroda gdje bi došli.


Životom na tuđem teritoriju stvaraju svoja naselja sa svojim jezikom, načinom života, zakonima kao nitko od ostalog stanovništva na svijetu.

Samo su židovi skloni stvaranju posebnih zajednica, svog jezika, svega



Amishi vjeruju u Krista.. tj rekla bih drže se zacrtanih pravila u vremenima vjerskih progona.., tj ta pravila su moguće izmišljena radi veće mogućnosti zaštite i opstanka
evo i tekstualne potvrde o tome


Amish su neprijatelji anabaptističkih menonita i jedan su od mnogih, brojnih grana anabaptističkih protestanata koji su uokvireni usred reformacije. Intenzivno zlostavljani od strane katolika i protestantskih vladara, anabaptisti su u velikoj mjeri rasli izolirane skupine kako bi se zaštitili od zlostavljanja.
Odustali su od proselytiziranja, kao što se ispostavilo da su vrlo opasni, a pojedinci koji su napustili skupinu bili su odmah uklonjeni. Pristaše poznatog Jakob Ammann-a uzeo je veliki korak dalje, stvarajući drugačiju zajednicu koja je bila stroža i u osnovi više izolirana. Oni tvore skupinu koja se izlila iz bilo kojeg utjecaja kulture svijeta, za razliku od svojih kolega, menonita. Ta je organizacija nazvana Amish. (https://hr.betweenmates.com/the-difference-between-amish-and-jewish-2332#menu-10)


Jakob Ammann rođen je 12. veljače 1644. u Erlenbach im Simentalu , kanton Bern , Švicarska , Michaelu i Ani (rođ. Rupp) Ammannu. U crkvenim zapisima Erlenbach bilježi se krštenje Jakova Ammana 12. veljače 1644. koji je vjerojatno bio Jakob Ammann po kojem su Amiši dobili svoje ime. 



U vvjeroispovijesti Jakoba Ammana stojki da je Amish što znači da je nakon razbijanja Šicarske braće stvorio svoju vjeru. Kršćanska je samo po tome što prihvaćaju Isusa. Ta njegova vjera nema nasljednika. 


Jakob Ammann poznat je po svojoj istaknutoj umiješanosti u raskol među švicarskom braćom koja je započela 1693. Do posljednjih desetljeća često su ga žestoko krivili za podjelu, prikazan je kao bijesan, oštar i zahtjevan vođa koji je nametao svoje stavove drugi. [2] str. III [9] 



zanimljivo- https://express.24sata.hr/life/7-strogo-cuvanih-i-mracnih-pravila-iz-svijeta-amisa-11708


Šeširi najbolje pokazuju čiju kulturu šire amishi
Rusi i vakcina 1477291617_d94e93c830_o


Na kraju koga boli ona stvar o detaljima amiša koji su nepoznati i onima kojima je to struka

Samo ti hoću reći koliko si ti netaktična neuka frustrirana glupača koja ima potrebu prozvati, napasti i vrjeđati, istaći sebe, jer ako nisi jadna izgubit ćeš bar 5 kuraca po danu, dok ni sama nisu upoznata ni s globalom stvari, pogotovo ne pojedinostima

Amerika pripada Indijancima, svi drugi su doseljenici i nasilnici u najvećem broju su židovi


Iza smrti ruskog cara Austrougarsku naseljava 2 milijuna žida a svaki četvrti završava u Americi samo u to vrijeme, a gdje su sve godine od oko 300 godina prije Krista do 1600 i neke kada ovo nasilno govno osniva svoju crkvu iliti sektu

Čak i da nije ovako boli te kurac glupačo, više mi se ne obraćaj kao jutros!!!!!!!!!!!!!!!


Last edited by mortal on Sun 24 May - 12:45; edited 3 times in total
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by immortal Sun 24 May - 12:37

Noor wrote:
mortal wrote:A ti norka za kurčevo zdravlje misliš kako sve što kažeš oličenje pameti i inteligencije
Skini mi se s kurca s takvim šugavi karakterom od ranog jutra!!
pa ne kažem ja, kažu činjenice
ali, ako ti i dalje voliš lupetati...tko ti brani, bar se dobro nasmijemo :)
glupost i besramlje rastu recipročno, to je već poznato, a eto imamo i tebe na forumu, kao dokaz
činjenice??? hahah tko se očitovao i čim??
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by immortal Sun 24 May - 12:53

Noor wrote:
mortal wrote:A ti norka za kurčevo zdravlje misliš kako sve što kažeš oličenje pameti i inteligencije
Skini mi se s kurca s takvim šugavi karakterom od ranog jutra!!
pa ne kažem ja, kažu činjenice
ali, ako ti i dalje voliš lupetati...tko ti brani, bar se dobro nasmijemo :)
glupost i besramlje rastu recipročno, to je već poznato, a eto imamo i tebe na forumu, kao dokaz
sramiš li se ti ičega??
hoćeš reći nemaš se čega sramiti
pa ni ljubomore i zavisti baš ni malo?? 
 ma da
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Rusi i vakcina Empty Re: Rusi i vakcina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum