ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajmo komunistička žgadije

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Ajmo komunistička žgadije

Post by Šandor Winnetou Sun 17 May - 0:54

Ekshumirani posmrtni ostaci najmanje 130 osoba – Prigorski.hr

_________________
Ajmo komunistička žgadije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Noor Sun 17 May - 1:00

Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups, što bi to moglo biti?! scratch


Last edited by Noor on Sun 17 May - 1:01; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Šandor Winnetou Sun 17 May - 1:00

dingaću je rano a sora i jastreb su obliveni ko smuk i salaso zajedno u pratnji superhika


"Rezultat rada je ekshumacija posmrtnih ostataka najmanje 130 osoba koje su ekshumirane iz masovne grobnice dimenzija 20,3×3,2m (64,96 m2). Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja

_________________
Ajmo komunistička žgadije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Šandor Winnetou Sun 17 May - 1:02

Noor wrote:
Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups




Ma to se ustaše vratile i sjebale ljude samo da bi mi poslje 75 godina mogli okriviti partizane za taj gnjusni čin!!

_________________
Ajmo komunistička žgadije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Ringo10 Sun 17 May - 3:00

tre wrote:Ekshumirani posmrtni ostaci najmanje 130 osoba – Prigorski.hr
Hmm sta bih mogao reci ....

A, pa da kazem da me zaboli kitomir
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Ringo10 Sun 17 May - 3:53

Noor wrote:
Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups, što bi to moglo biti?! scratch
Ono sto je vrlo zanimljivo je to kako se vi tamo i dan danas palite na to ... ko kutnjaci se upalite 

Nevjerojatno ... koliko znam takav fenomen je jedinstven u svijetu
Poljaci spominju Katyn gdje je Staljin navodno pomlatio dio njihove vojne elite ...Ali u siroj populaciji malo se ko bavi time
Imaju i Volinj gdje je Poljake masovno i zvjerski poklala ukrajinska paravojska Stepana Bandere ... ali Poljaci nastoje da im to ne opterecuje svijest bas previse

Ukrajinci su stvorili MIT takozvanog Holodomora za koji optuzuju Staljina ...ali ta stvar je prilicno nategnuta i samo krajnje nacionalisticki krugovi u Ukrajini se opterecuju s time

Kinezi su u  Nankingu dozivjeli masakr kakav nije zabiljezen u povijesti ...
 Ali guraju dalje I ne opterecuju se s time

Vijetnamci su prezivjeli nezabiljezene zlocine od strane USA soldateske koja je tamo pocinila nepojmljive zlocine ...djecu su im palili napalmom a 30% zemljista u Vijetnamu je i danas zatrovano sa Orange C.

I guraju dalje a Amere kurac zaboli. 

Slucaj Blajburgomanije je prilicno jedinstven fenomen
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by vuksadinare Sun 17 May - 5:04

....hrvat je uvijek za hrvatsku drzavu,neovisnost..i za to je i zivot spreman dati..sa druge strane i da mu je rodjeni brat ako izdaju napravi-ne postoji vise...ustase su dobro pocele ali losi...komunisti i partizani..mislim na hrvate..dobro mislili na pocetku kasnije zajebali stvar..na pojedince koji su shvatili di je greska ne mislim...ali danas ima nas koji se ne peodajemo za burek i rostilj a mrijeti nam za svetu zemlju tesko nije nit bilo nit bice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Šandor Winnetou Sun 17 May - 8:37

Ringo10 wrote:
tre wrote:Ekshumirani posmrtni ostaci najmanje 130 osoba – Prigorski.hr
Hmm sta bih mogao reci ....

A, pa da kazem da me zaboli kitomir
nećeš ništa slagati? ma hajde, ovo i ovakve teme su stvorene za vas jugotitoide ispranog mozga, ti , sora, tić jastreb, ...

_________________
Ajmo komunistička žgadije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Šandor Winnetou Sun 17 May - 8:41

Ringo10 wrote:
Noor wrote:
Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups, što bi to moglo biti?! scratch
Ono sto je vrlo zanimljivo je to kako se vi tamo i dan danas palite na to ... ko kutnjaci se upalite 

Nevjerojatno ... koliko znam takav fenomen je jedinstven u svijetu
Poljaci spominju Katyn gdje je Staljin navodno pomlatio dio njihove vojne elite ...Ali u siroj populaciji malo se ko bavi time
Imaju i Volinj gdje je Poljake masovno i zvjerski poklala ukrajinska paravojska Stepana Bandere ... ali Poljaci nastoje da im to ne opterecuje svijest bas previse

Ukrajinci su stvorili MIT takozvanog Holodomora za koji optuzuju Staljina ...ali ta stvar je prilicno nategnuta i samo krajnje nacionalisticki krugovi u Ukrajini se opterecuju s time

Kinezi su u  Nankingu dozivjeli masakr kakav nije zabiljezen u povijesti ...
 Ali guraju dalje I ne opterecuju se s time

Vijetnamci su prezivjeli nezabiljezene zlocine od strane USA soldateske koja je tamo pocinila nepojmljive zlocine ...djecu su im palili napalmom a 30% zemljista u Vijetnamu je i danas zatrovano sa Orange C.

I guraju dalje a Amere kurac zaboli. 

Slucaj Blajburgomanije je prilicno jedinstven fenomen
znači u katynu je staljin možda pobio 20 tisuća časnika ali su zato banderaši to sigurno napravili :D
a onda opet red obrane za druga staljina u slučaju gladomora i napada na žrtve istog...

Dobro jesi li ti svjestsn što sve lupetaš na ovom forumu?



_________________
Ajmo komunistička žgadije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Sora Sun 17 May - 8:45

vuksadinare wrote:....hrvat je uvijek za hrvatsku drzavu,neovisnost..i za to je i zivot spreman dati..sa druge strane i da mu je rodjeni brat ako izdaju napravi-ne postoji vise...ustase su dobro pocele ali losi...komunisti i partizani..mislim na hrvate..dobro mislili na pocetku kasnije zajebali stvar..na pojedince koji su shvatili di je greska ne mislim...ali danas ima nas koji se ne peodajemo za burek i rostilj a mrijeti nam za svetu zemlju tesko nije nit bilo nit bice


hoćeš iskreno

nije vas ni šteta
gamad , ološ i niškoristi koje nije svjesno da živi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Šandor Winnetou Sun 17 May - 8:48

Sora wrote:
vuksadinare wrote:....hrvat je uvijek za hrvatsku drzavu,neovisnost..i za to je i zivot spreman dati..sa druge strane i da mu je rodjeni brat ako izdaju napravi-ne postoji vise...ustase su dobro pocele ali losi...komunisti i partizani..mislim na hrvate..dobro mislili na pocetku kasnije zajebali stvar..na pojedince koji su shvatili di je greska ne mislim...ali danas ima nas koji se ne peodajemo za burek i rostilj a mrijeti nam za svetu zemlju tesko nije nit bilo nit bice


hoćeš iskreno

nije vas ni šteta
gamad , ološ i niškoristi koje nije svjesno da živi
sorkača po kojem kriteriju i tko je utvrdio da se treba pobiti ovih 130 ljudi u masovnoj grobnici?
i sorkačo zašto su to partizani sakrili kad su ovi zaslužili umrjeti?

_________________
Ajmo komunistička žgadije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Sora Sun 17 May - 8:53

ma ne znam čemu tu gubiti vrijeme
nema uopće razloga ni ljudi ni komentatora zbog kojih bih ostavila pripremu ručka za danas i kavu u parku i možda jedan izletić u brege

jer
vrijeđate me, nisam ni riječ još napisala a već čitam uvrede
ne pišete ništa novo
način kako se barata činjenicama je po onoj marxovoj, ako nisu u skladu s istinom, tim gore za njih
i konačno, neka muška spika u kojoj ima više lovačkih priča nego mogu podnjeti

povijest je povijest, nećete ju promjeniti
možete tu drkati do mile volje , puzati za eronjom
i biti sluge , kao uvijek , osim za tita ..
meni u biti dosadno i glupo...

ustvari, da. može se ovaj forum prozvati KUKAVIČJE GNIJEZDO.
i simbolički i doslovce
mogu ponekad poletjeti iznad tog vašeg vrapčanskog gnijezda
by by

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Šandor Winnetou Sun 17 May - 9:10

Sora wrote:ma ne znam čemu tu gubiti vrijeme
nema uopće razloga ni ljudi ni komentatora zbog kojih bih ostavila pripremu ručka za danas i kavu u parku i možda jedan izletić u brege

jer
vrijeđate me, nisam ni riječ još napisala a već čitam uvrede
ne pišete ništa novo
način kako se barata činjenicama je po onoj marxovoj, ako nisu u skladu s istinom, tim gore za njih
i konačno, neka muška spika u kojoj ima više lovačkih priča nego mogu podnjeti

povijest je povijest, nećete ju promjeniti
možete tu drkati do mile volje , puzati za eronjom
i biti sluge , kao uvijek , osim za tita ..
meni u biti dosadno i glupo...

ustvari, da. može se ovaj forum prozvati KUKAVIČJE GNIJEZDO.
i simbolički i doslovce
mogu ponekad poletjeti iznad tog vašeg vrapčanskog gnijezda
by by
soro nismo od jučer pa da se ne znaju vaši stavovi oko masovnog ubijanja Hrvata u poraću i nemaš se zato pravo ljutiti kad te se prozove, brani svoj stav jebemu, napiši opet da je tito pravednik i kakvim sve epitetima ne častiš tog koljača

_________________
Ajmo komunistička žgadije Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by michaellcmacha Sun 17 May - 9:13

tre wrote:
Ringo10 wrote:
Noor wrote:
Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups, što bi to moglo biti?! scratch
Ono sto je vrlo zanimljivo je to kako se vi tamo i dan danas palite na to ... ko kutnjaci se upalite 

Nevjerojatno ... koliko znam takav fenomen je jedinstven u svijetu
Poljaci spominju Katyn gdje je Staljin navodno pomlatio dio njihove vojne elite ...Ali u siroj populaciji malo se ko bavi time
Imaju i Volinj gdje je Poljake masovno i zvjerski poklala ukrajinska paravojska Stepana Bandere ... ali Poljaci nastoje da im to ne opterecuje svijest bas previse

Ukrajinci su stvorili MIT takozvanog Holodomora za koji optuzuju Staljina ...ali ta stvar je prilicno nategnuta i samo krajnje nacionalisticki krugovi u Ukrajini se opterecuju s time

Kinezi su u  Nankingu dozivjeli masakr kakav nije zabiljezen u povijesti ...
 Ali guraju dalje I ne opterecuju se s time

Vijetnamci su prezivjeli nezabiljezene zlocine od strane USA soldateske koja je tamo pocinila nepojmljive zlocine ...djecu su im palili napalmom a 30% zemljista u Vijetnamu je i danas zatrovano sa Orange C.

I guraju dalje a Amere kurac zaboli. 

Slucaj Blajburgomanije je prilicno jedinstven fenomen
znači u katynu je staljin možda pobio 20 tisuća časnika ali su zato banderaši to sigurno napravili :D
a onda opet red obrane za druga staljina u slučaju gladomora i napada na žrtve istog...

Dobro jesi li ti svjestsn što sve lupetaš na ovom forumu?


nije, pa maloprije se išao izasrati sa 86.-om i svojim mladalačkim savjetima o širenju ustaštva u narednom razdoblju.. prorok našeg doba... mada mislim da je ipak ponajveći idiot našeg foruma
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Noor Sun 17 May - 10:39

tre wrote:
Noor wrote:
Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups




Ma to se ustaše vratile i sjebale ljude samo da bi mi poslje 75 godina mogli okriviti partizane za taj gnjusni čin!!
bit će još takvih grobnica, neke su u pripremi, sve će se javno razotkriti i ništa više neće biti zamagljeno
a gamad koja je to napravila bit će javno imenovana, pa neka cijeli svijet zna

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Noor Sun 17 May - 10:54

"ekshumirani su posmrtni ostaci najmanje 130 osoba u masovnoj grobnici. Među pronađenim predmetima nađeni su i šiltovi kapa koje pripadaju časničkim kapama, a kojih je oko 30-ak. Riječ je o kapama koje su pripadale kadetima, a koji su imali oko 17 ili 18 godina. Isto tako, pronađeni su medaljon svete Ane, zaručnicki prsten zlatni kojeg je kadet progutao prije strijeljanja i molitvenik na hrvatskom u kožnim uvezu."

"Današnjim završetkom ekshumacije u Brdovcu, Uprava za zatočene i nestale Ministarstva hrvatskih branitelja započinje terenska istraživanja na području Općine Đurmanec, odnosno Maceljske gore koja započinju od ponedjeljka 18. svibnja kako je već najavljeno na mrežnim stranicama."

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by AssadNaPodmornici Sun 17 May - 10:55

boljševici sa skrivaju mrtve i ubijene a domoljubi imovinu i pare

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20898
2018-06-14


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Ringo10 Sun 17 May - 12:48

Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups




Ma to se ustaše vratile i sjebale ljude samo da bi mi poslje 75 godina mogli okriviti partizane za taj gnjusni čin!!
bit će još takvih grobnica, neke su u pripremi, sve će se javno razotkriti i ništa više neće biti zamagljeno
a gamad koja je to napravila bit će javno imenovana, pa neka cijeli svijet zna
MA hajde više otkrijte sve ako će to značiti prestanak svih ovih sranja

Ali neće naravno ... neće ... sve će se ovo ludilo nastavit sve dok zadnja budala na ovim prostorima ne krepa
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Guest Sun 17 May - 12:53

Ringo10 wrote:
Noor wrote:
tre wrote:
Noor wrote:
Prikupljena operativna saznanja nadležnih međuresornih službi govore kako se radi o žrtvama poslijeratnog razdoblja.
Ups




Ma to se ustaše vratile i sjebale ljude samo da bi mi poslje 75 godina mogli okriviti partizane za taj gnjusni čin!!
bit će još takvih grobnica, neke su u pripremi, sve će se javno razotkriti i ništa više neće biti zamagljeno
a gamad koja je to napravila bit će javno imenovana, pa neka cijeli svijet zna
MA hajde više otkrijte sve ako će to značiti prestanak svih ovih sranja

Ali neće naravno ... neće ... sve će se ovo ludilo nastavit sve dok zadnja budala na ovim prostorima ne krepa

ovi jebeno glupi hrvati nikada neće dobiti imunitet krda. virus ustaštva ih pokosi svake godine. a jedini doktor koji je imao cjepivo protiv virusa ustaštva je umro prije 40 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by IL Risorto Sun 17 May - 13:00

Ispada kako svaka pronađena kost još od vremena Rimskog carstva,na kraju se pribriji žrtvama komunističkog terora. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo komunistička žgadije Empty Re: Ajmo komunistička žgadije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum