ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Page 5 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Guest 16/5/2020, 22:46

tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
Noor wrote:Titu i partizanima na račun, kako god okreneš
TITO je povijesna velicina ... I Hrvatima je guzice spasio

E sad jesu li Hrvati to zasluzili stvar je za diskusiju 

Ja nisam u to nimalo uvjeren
tito je jebeni koljač kao i hitler, samo nije imao priliku pobiti toliko ljudi kao i hićo koji je također povijesna ličnost ako već upotrebljavaš tu terminologiju
e pa niste Titu trebali naljutiti...ono,sto ste ocekivali..ćeškanje tibice paunovim percetom??? nikad u glavu,pa niti onda.. No No No
ti ideš ubiti svakog tko te naljuti? Aj ti sa šojkom pod ruku a ringo nek vas čeka na uglu pa kad se nađete budite sigurni da ste tamo i svako od vas neka triput provjeri za svaki slučaj.
kuzis ti sto sam htio reci...jako dobro,ali se pravis pametan.i kao picka naravno i dosad,sve preokreces...dakle,krv ide na krv,ovo je pametnom dovoljno....kad netko nekom rokne politicara,ovaj bi mu drugi trebao reci hvala,a ne koristiti kao izliku za mrznju i ratovanje..
kad krene masivno rokanje,lako je utvrditi tko je poceo...

Guest
Guest


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by michaellcmacha 16/5/2020, 22:50

Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
TITO je povijesna velicina ... I Hrvatima je guzice spasio

E sad jesu li Hrvati to zasluzili stvar je za diskusiju 

Ja nisam u to nimalo uvjeren
tito je jebeni koljač kao i hitler, samo nije imao priliku pobiti toliko ljudi kao i hićo koji je također povijesna ličnost ako već upotrebljavaš tu terminologiju
e pa niste Titu trebali naljutiti...ono,sto ste ocekivali..ćeškanje tibice paunovim percetom??? nikad u glavu,pa niti onda.. No No No
ti ideš ubiti svakog tko te naljuti? Aj ti sa šojkom pod ruku a ringo nek vas čeka na uglu pa kad se nađete budite sigurni da ste tamo i svako od vas neka triput provjeri za svaki slučaj.
kuzis ti sto sam htio reci...jako dobro,ali se pravis pametan.i kao picka naravno i dosad,sve preokreces...dakle,krv ide na krv,ovo je pametnom dovoljno....kad netko nekom rokne politicara,ovaj bi mu drugi trebao reci hvala,a ne koristiti kao izliku za mrznju i ratovanje..
kad krene masivno rokanje,lako je utvrditi tko je poceo...
pa dobro deder objasni zašto mi nismo porokali 17 000 sao krajinskih koljača koje smo zarobili u oluji i usput bar 10 000 članova im familije... plus u bljesku smo mogli još bar 10 000 porokati... a nismo... pojasni zašto... srbi vele da su ih zarobili ustaše i da su tom prilikom ustaše počinile genocid... evo ti se izdaješ za objektivnu osobu pa ajde pojasni....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Šandor Winnetou 16/5/2020, 22:52

Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:
TITO je povijesna velicina ... I Hrvatima je guzice spasio

E sad jesu li Hrvati to zasluzili stvar je za diskusiju 

Ja nisam u to nimalo uvjeren
tito je jebeni koljač kao i hitler, samo nije imao priliku pobiti toliko ljudi kao i hićo koji je također povijesna ličnost ako već upotrebljavaš tu terminologiju
e pa niste Titu trebali naljutiti...ono,sto ste ocekivali..ćeškanje tibice paunovim percetom??? nikad u glavu,pa niti onda.. No No No
ti ideš ubiti svakog tko te naljuti? Aj ti sa šojkom pod ruku a ringo nek vas čeka na uglu pa kad se nađete budite sigurni da ste tamo i svako od vas neka triput provjeri za svaki slučaj.
kuzis ti sto sam htio reci...jako dobro,ali se pravis pametan.i kao picka naravno i dosad,sve preokreces...dakle,krv ide na krv,ovo je pametnom dovoljno....kad netko nekom rokne politicara,ovaj bi mu drugi trebao reci hvala,a ne koristiti kao izliku za mrznju i ratovanje..
kad krene masivno rokanje,lako je utvrditi tko je poceo...
i tko je po tebi počeo sva sranja i kada?

_________________
BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Guest 16/5/2020, 22:53

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
tito je jebeni koljač kao i hitler, samo nije imao priliku pobiti toliko ljudi kao i hićo koji je također povijesna ličnost ako već upotrebljavaš tu terminologiju
e pa niste Titu trebali naljutiti...ono,sto ste ocekivali..ćeškanje tibice paunovim percetom??? nikad u glavu,pa niti onda.. No No No
ti ideš ubiti svakog tko te naljuti? Aj ti sa šojkom pod ruku a ringo nek vas čeka na uglu pa kad se nađete budite sigurni da ste tamo i svako od vas neka triput provjeri za svaki slučaj.
kuzis ti sto sam htio reci...jako dobro,ali se pravis pametan.i kao picka naravno i dosad,sve preokreces...dakle,krv ide na krv,ovo je pametnom dovoljno....kad netko nekom rokne politicara,ovaj bi mu drugi trebao reci hvala,a ne koristiti kao izliku za mrznju i ratovanje..
kad krene masivno rokanje,lako je utvrditi tko je poceo...
pa dobro deder objasni zašto mi nismo porokali 17 000 sao krajinskih koljača koje smo zarobili u oluji i usput bar 10 000 članova im familije... plus u bljesku smo mogli još bar 10 000 porokati... a nismo... pojasni zašto... srbi vele da su ih zarobili ustaše i da su tom prilikom ustaše počinile genocid... evo ti se izdaješ za objektivnu osobu pa ajde pojasni....
Vish,jako dobro pitanje...samo trenutak..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Guest 16/5/2020, 23:02

Ev me..ajmo Miha i Tre,usi naćulite....

ne znam zasto niste..JA bih to osim dokazanih civila brutalno potaracao,tak oda nito preko granice vise ne bi pogledao prema RH nikada...i ne da bi samo to napravio,nego bih malo fajta prebacio i drzavu koja me napala,jerbo onaj koji brani svoje na svojem...mmm kako da nazovem to..nije finalno osudjen na uspjeh...doduse,obranjena je RH,ali BAS radi te ,recemo humanosti,i pokusaja da se svijetu dokaze ispravna politika i postivanje ratnih prava-RH je dugorocno luzala..
evo zasto...NORMALNO je u ratu da napadace moras gonjati i preko njihove granice i josh im tamo rusvaja napraviti...to prvo..drugo,bilo to vama krivo ili pravo..BRUTALNA SNAGA se cijeni i postiva,i od najjacih..ne Ljudskost i humanost...
dakle,nikog prvi ne diraj,a ako te napadne,potrudi se da mu tu ideju jednom zauvijek nabijes natrag u glavu takvo silinom da ce se raspametiti..
Naravno,bio je rizik od sankcija i kojecega,prijetnji vojnim odgovorom usranaca sa zapada(patite sad detalj..isli ste svoje(i u bosni je hrvatskih podrucja braniti),ali je NATO,odnosno Jusa zaprijetila...da se covjek zapita,jesul stvarno saveznici..nebitno...
bitno je da opet neke politicke elite sa istoka pokusavaju manipulirati nekim stvarima,dok vi u bijelim rukavicama...DRUGACIJE vise ne moze,jer ste priliku propustili..

trgovalo se nekim pozicijamau raznim asocijacijama i uvjetovalo ovo i ono..e ne mosh imati i jedno i drugo...

svaka cast postupanju,ali bilo je krivo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Guest 16/5/2020, 23:08

Odmah da budem i jasan po pitanju WW2 i ustasa...cuh da je prvotno bio pokret vrlo castan i plemenit..poslije,tko je usrao i na greskama sve ujebao,a neprijatelju osigurao materijala da hrvatska drzava bude demonizirana,i glavnoosumnjicena, i na koji nacin je to ucinjeno,je rezultiralo kasnijim teskim i u biti nemogucim pranjem svega sto je nabaceno na konto Hrvatske tadasnje drzave..

recimo ovako,kapitalna sranja su radile balije u uniformama,vama doslo na naplatu,ajd,ima logioke vjerovati da niste vecu stetu niti cinili(uvjetno receno),ali koji to kuratz znaci,kad ste se upleli u takve nelogicnosti,da vas kasnije niti Bog ne bi oprao..

Druga strana ima dovoljno materijala da vas do kraja vremen optuzuje,a balije su bas kao inakon WW2,i nakon dR-a neprimjetno legli ispod radara,opet,vama ljepeci svoja sranja...

grablje..?? dvaput..??..ajd vec prestanite..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Guest 16/5/2020, 23:11

Odo,jebo vas Tito i partizani..samo dangubim tu...ajte zdravo.. :fly
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by danni1 16/5/2020, 23:27

crvenkasti wrote:
danni1 wrote:

Nisu. To su boljševički koljači, razbojnici i lopovi koji su nas uveli u 45 godina komunističke diktature i sjebali svaku mogučnost ekonomskog i kulturnog napretka.

To sam i ja mislio.
Međutim, kad smo mi Hrvati došli na vlast, sjebali smo u 20 godina ne samo sve ono što su nam komunisti izgradili, nego smo totalno sjebali i sami sebe. Sve je uništeno.

Jebali nas Hrvati, zašto smo zapeli biti baš Hrvati? Znali smo da smo najgluplji ljudi na svijetu. (osim možda Ukrajinci, oni su, ono, baš baš glupi)

Komunisti i Srbi su nam bili super. I Austrijanci, Mađari, Talijani, svi su bili dobri.

Ali kad smo si mi Hrvati došli na vlast, sve je otišlo u kurac.
Sine ne lupetaj.

Čak i za vrijeme domovinskog rata nije bilo niti jedne redukcije struje, vode, plina. Nestašice osnovnih životnih namirnica,niti goriva. A to je u Jugi bila svakodnevica.

Morete vi srat nekom tko nije živio u Jugi. Meni ta boljševička govna ne moraš pokušavat prodat.

Ja se sječam kako smo svi troje išli po 100g kave jer si samo toliko mogao dobit po osobi ili po litru ulja i sl.

Pizdavam materina ona antifašistička, boljševička.

_________________
BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Šandor Winnetou 16/5/2020, 23:32

danni1 wrote:
crvenkasti wrote:
danni1 wrote:

Nisu. To su boljševički koljači, razbojnici i lopovi koji su nas uveli u 45 godina komunističke diktature i sjebali svaku mogučnost ekonomskog i kulturnog napretka.

To sam i ja mislio.
Međutim, kad smo mi Hrvati došli na vlast, sjebali smo u 20 godina ne samo sve ono što su nam komunisti izgradili, nego smo totalno sjebali i sami sebe. Sve je uništeno.

Jebali nas Hrvati, zašto smo zapeli biti baš Hrvati? Znali smo da smo najgluplji ljudi na svijetu. (osim možda Ukrajinci, oni su, ono, baš baš glupi)

Komunisti i Srbi su nam bili super. I Austrijanci, Mađari, Talijani, svi su bili dobri.

Ali kad smo si mi Hrvati došli na vlast, sve je otišlo u kurac.
Sine ne lupetaj.

Čak i za vrijeme domovinskog rata nije bilo niti jedne redukcije struje, vode, plina. Nestašice osnovnih životnih namirnica,niti goriva. A to je u Jugi bila svakodnevica.

Morete vi srat nekom tko nije živio u Jugi. Meni ta boljševička govna ne moraš pokušavat prodat.

Ja se sječam kako smo svi troje išli po 100g kave jer si samo toliko mogao dobit po osobi ili po litru ulja i sl.

Pizdavam materina ona antifašistička, boljševička.
nevjerojatno je kako komunisti i srbadija pokušavaju govna zamotati u celofan i to još prodati pod kvalitetnu robu

_________________
BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Oh_Femder 17/5/2020, 00:27

tre wrote:
nevjerojatno je kako komunisti i srbadija pokušavaju govna zamotati u celofan i to još prodati pod kvalitetnu robu
Navedi barem jednu jedinu kvalitetnu robu da su je ustaše proizvele?

_________________
BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Šandor Winnetou 17/5/2020, 00:50

Oh_Femder wrote:
tre wrote:
nevjerojatno je kako komunisti i srbadija pokušavaju govna zamotati u celofan i to još prodati pod kvalitetnu robu
Navedi barem jednu jedinu kvalitetnu robu da su je ustaše proizvele?
Parket, cigle... ja nedavno rušio jedenu kuću i našao parket proizveden u NDH

_________________
BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Ringo10 17/5/2020, 02:40

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
tito je jebeni koljač kao i hitler, samo nije imao priliku pobiti toliko ljudi kao i hićo koji je također povijesna ličnost ako već upotrebljavaš tu terminologiju
e pa niste Titu trebali naljutiti...ono,sto ste ocekivali..ćeškanje tibice paunovim percetom??? nikad u glavu,pa niti onda.. No No No
ti ideš ubiti svakog tko te naljuti? Aj ti sa šojkom pod ruku a ringo nek vas čeka na uglu pa kad se nađete budite sigurni da ste tamo i svako od vas neka triput provjeri za svaki slučaj.
kuzis ti sto sam htio reci...jako dobro,ali se pravis pametan.i kao picka naravno i dosad,sve preokreces...dakle,krv ide na krv,ovo je pametnom dovoljno....kad netko nekom rokne politicara,ovaj bi mu drugi trebao reci hvala,a ne koristiti kao izliku za mrznju i ratovanje..
kad krene masivno rokanje,lako je utvrditi tko je poceo...
pa dobro deder objasni zašto mi nismo porokali 17 000 sao krajinskih koljača koje smo zarobili u oluji i usput bar 10 000 članova im familije... plus u bljesku smo mogli još bar 10 000 porokati... a nismo... pojasni zašto... srbi vele da su ih zarobili ustaše i da su tom prilikom ustaše počinile genocid... evo ti se izdaješ za objektivnu osobu pa ajde pojasni....
Zato sto nam je nad glavom strazarila Amerika i cijeli Zapad koji su nam jedva i odobrili Oluju ... inace da smo krenuli brutalno jebali bi nam milu majku.
Tudjman je to znao odlicno jer je upozoren. 
Inace bi se mi Srbima majke najebali tako da bi Blajburg bio cista zajebancija prema tome.
Ionako je bilo teskih pizdarija po srpskim selima. Ko ce to sprijecit i obuzdat covjece. 
Rat je zajeban lako je pametovat iz fotelje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Ringo10 17/5/2020, 02:48

Legendovich wrote:Odmah da budem i jasan po pitanju WW2 i ustasa...cuh da je prvotno bio pokret vrlo castan i plemenit..poslije,tko je usrao i na greskama sve ujebao,a neprijatelju osigurao materijala da hrvatska drzava bude demonizirana,i glavnoosumnjicena, i na koji nacin je to ucinjeno,je rezultiralo kasnijim teskim i u biti nemogucim pranjem svega sto je nabaceno na konto Hrvatske tadasnje drzave..

recimo ovako,kapitalna sranja su radile balije u uniformama,vama doslo na naplatu,ajd,ima logioke vjerovati da niste vecu stetu niti cinili(uvjetno receno),ali koji to kuratz znaci,kad ste se upleli u takve nelogicnosti,da vas kasnije niti Bog ne bi oprao..

Druga strana ima dovoljno materijala da vas do kraja vremen optuzuje,a balije su bas kao inakon WW2,i nakon dR-a neprimjetno legli ispod radara,opet,vama ljepeci svoja sranja...

grablje..?? dvaput..??..ajd vec prestanite..
Da, po Bos. Krajini, Istocnoj Bosni I Istocnoj Hercegovini oni su masu pizdarija napravili i to je sve nama pripisano a oni ispali andjeli na kraju
Hrvati ustase, Srbi cetalji a oni andjeli. I tako se to tretiralo kroz cijelo porace.
Doduse Srbi iz tih krajeva su znali i nisu im zaboravili.

Ali jebi ga, Hrvati su bili nominalno nositelji endehazije i to je i ocekivano da je sve nama islo na dusu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Ringo10 17/5/2020, 03:35

Legendovich wrote:Odo,jebo vas Tito i partizani..samo dangubim tu...ajte zdravo.. :fly
Hrvati jednostavno nisu u stanju da se svega toga rijese ...

I da izadju iz tog endehazijskog sinjela 

Sve ovo oko Blajburga nije pijetet prema mrtvima, radi se o tome da se Blajburg koristi za povijesni revisionizam i prekrajanje povijesti...zal za ustaskom drzavom

Cijeli svijet je to uocio i shvatio. Niko vise ne kupuju suplje price i lazi.

To je MIT koji je nastao u emigraciji i dosao iz politicke emigracije ... to ludilo se nakon 1990 prelilo u Hrvatsku.

To je bolest kojoj lijeka nema ... na zalost

I nema nista zanimljivije nego vidjeti kako se nekadasnje muslimansko cvijece odnosi prema svemu tome ... sa koliko odbijanja i odvratnosti ne zele i ne pristaju da imaju bilo sta s time ... I iznenadjenost i sokiranost Hrvata.
Jer Hrvati ne kontaju nista.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Eroo 17/5/2020, 07:04

Ringo10 wrote:
Sve ovo oko Blajburga nije pijetet prema mrtvima, radi se o tome da se Blajburg koristi za povijesni revisionizam i prekrajanje povijesti...zal za ustaskom drzavom
O kakvomto  žalu pričaš, Hrvati već imaju državu, i neovisnu i u svijetu priznatu i poštovanu, kako ustaška nikad nije bila.
Nisu više "judosloveni" i to ti valjda smeta? Svi se moraju odreći toga i živjeti po svome. Ako sad ne znaju naučit će se.
Za tvoj info, komemorativne mise su se jučer održavale u barem 200 crkvi diljem svijeta. Nitko na svijetu to nije problematizirao
osim Sarajevska "raja", ista sorta ljudi kao ti. Nije njima smetala misa kao takva, održavale su se one i prije s istom svrhom.
Nešto drugo je u pitanju. Zanimljivo da i tebi smeta normaliziranje odnosa između bh Hrvata i Srba. Zar to nije nešto najnormalnije
i , ako baš hoćeš, europski? Jebote, 25 godina je prošlo od zadnjeg rata a državom upravljaju ambasadori i ostala belosvetska bagra.
Znaš li zašto je to moguće i muslimanima poželjno? Kad na to pitanje odgovoriš bit će ti puno jasnije čemu služi ono cirkusiranje
u Sarajevu. Jedno je posve jasno: bh Hrvati nikad više neće nikome držati štangu.Posebno ne kad taj izgubi njihovo  povjerenje.


Last edited by Eroo on 17/5/2020, 07:07; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Ringo10 17/5/2020, 07:06

Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
Sve ovo oko Blajburga nije pijetet prema mrtvima, radi se o tome da se Blajburg koristi za povijesni revisionizam i prekrajanje povijesti...zal za ustaskom drzavom
O kakvomto  žalu pričaš, Hrvati već imaju državu, i neovisnu i u svijetu priznatu i poštovanu, kako ustaška nikad nije bila.
Nisu više "judosloveni" i to ti valjda smeta? Svi se moraju odreći toga i živjeti po svome. Ako sad ne znaju naučit će se.
Za tvoj info, komemorativne mise su se jučer održavale u barem 200 crkvi diljem svijeta. Nitko na svijetu to nije problematizirao
osim Sarajevska "raja", ista sorta ljudi kao ti. Nije njima smetala misa kao takva, održavale su se one i prije s istom svrhom.
Nešto drugo je u pitanju. Zanimljivo da i tebi smeta normaliziranje odnosa između bh Hrvata i Srba. Zar to nije nešto najnormalnije
i , ako baš hoćeš, europski? Jebote, 25 godina je prošlo od zadnjeg rata a državom upravljaju ambasadori i ostala belosvetska bagra.
Znaš li zašto je to moguće i muslimanima poželjno? Kad na to pitanje odgovoriš bit će ti puno jasnije čemu služi ono cirkusiranje
u Sarajevu. Jedno je posve jasno: bh Hrvati nikad više neće nikome držati štangu.Posebno ne kad itaj izgubi povjerenje.
Hrvati ako ne prestanu sa ovim sranjima na kraju ce lose zavrsiti

Cijeli svijet jedno a Hrvati kontra ... tako nikad niko nije dobro zavrsio
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by michaellcmacha 17/5/2020, 07:10

Ringo10 wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
tre wrote:
Legendovich wrote:
e pa niste Titu trebali naljutiti...ono,sto ste ocekivali..ćeškanje tibice paunovim percetom??? nikad u glavu,pa niti onda.. No No No
ti ideš ubiti svakog tko te naljuti? Aj ti sa šojkom pod ruku a ringo nek vas čeka na uglu pa kad se nađete budite sigurni da ste tamo i svako od vas neka triput provjeri za svaki slučaj.
kuzis ti sto sam htio reci...jako dobro,ali se pravis pametan.i kao picka naravno i dosad,sve preokreces...dakle,krv ide na krv,ovo je pametnom dovoljno....kad netko nekom rokne politicara,ovaj bi mu drugi trebao reci hvala,a ne koristiti kao izliku za mrznju i ratovanje..
kad krene masivno rokanje,lako je utvrditi tko je poceo...
pa dobro deder objasni zašto mi nismo porokali 17 000 sao krajinskih koljača koje smo zarobili u oluji i usput bar 10 000 članova im familije... plus u bljesku smo mogli još bar 10 000 porokati... a nismo... pojasni zašto... srbi vele da su ih zarobili ustaše i da su tom prilikom ustaše počinile genocid... evo ti se izdaješ za objektivnu osobu pa ajde pojasni....
Zato sto nam je nad glavom strazarila Amerika i cijeli Zapad koji su nam jedva i odobrili Oluju ... inace da smo krenuli brutalno jebali bi nam milu majku.
Tudjman je to znao odlicno jer je upozoren. 
Inace bi se mi Srbima majke najebali tako da bi Blajburg bio cista zajebancija prema tome.
Ionako je bilo teskih pizdarija po srpskim selima. Ko ce to sprijecit i obuzdat covjece. 
Rat je zajeban lako je pametovat iz fotelje
pa nisam tebe pitao debilčino glupa jer ti nemaš pojma... ja sam za razliku od tebe sudjelovao u najtežoj bitci u oluji, na pravcu na kojem je poginulo i ranjeno najviše hrvatskih vojnika i upravo je u našem sektoru bilo i najviše zarobljenih iako smo imali i najduže otvoren koridor za izvlačenje. alo smradu šugoslavenski imali smo zarobljenih kao u priči za koje nitko nikad ne bi saznao da smo ih htjeli potamaniti... na kraju krajeva ja sam na samom početku operacije malo redefinirao osobni izgled jednom unproforcu a u tijeku te redefinicije su moji tenkisti dvojicu rastavili sa dškm-om, još kojih pol sata kasnije sam u koloniji navodio srećka da rasprši još jednog unproforca kod piramida trenutnom i to je odrađeno tak da je ostalo samo tjeme u kacigi plavoj... u samoj koloniji smo imali skoro 50-tak ako ne i više srpskih civila i desetak naoružanih "civila" koji su se predali i nikom dlaka s glave nije pofalila osim jednog kretena koji je iz jedne kuće bjesomučno pucao tak da smo ga morali umiriti.... u petrinju kad smo ušli njihovu starčad usranu i upišanu smo pomagali iznositi iz doma u kola hitne pomoći i tako dalje i tako dalje... što srpske vojske što razoružanih civila je kraj mene prošlo bar 10 000 tisuća i nikom dlaka s glave nije pofalila ne zbog tao neke američke zapovjedi nego zbog naše zapovjedi jer je naš rezon bio da mi nemamo pravo činiti zla kakva su činile te bradate spodobe niti se s njima u zloinu izjednačavati... a mnogi od nas su imali nekog a neki i mnoge pobijene svoje najbliže upravo od te stoke... ringo aj odjebi u 3 pičke materine zajedno sa crvenkastim...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by michaellcmacha 17/5/2020, 07:12

Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
Sve ovo oko Blajburga nije pijetet prema mrtvima, radi se o tome da se Blajburg koristi za povijesni revisionizam i prekrajanje povijesti...zal za ustaskom drzavom
O kakvomto  žalu pričaš, Hrvati već imaju državu, i neovisnu i u svijetu priznatu i poštovanu, kako ustaška nikad nije bila.
Nisu više "judosloveni" i to ti valjda smeta? Svi se moraju odreći toga i živjeti po svome. Ako sad ne znaju naučit će se.
Za tvoj info, komemorativne mise su se jučer održavale u barem 200 crkvi diljem svijeta. Nitko na svijetu to nije problematizirao
osim Sarajevska "raja", ista sorta ljudi kao ti. Nije njima smetala misa kao takva, održavale su se one i prije s istom svrhom.
Nešto drugo je u pitanju. Zanimljivo da i tebi smeta normaliziranje odnosa između bh Hrvata i Srba. Zar to nije nešto najnormalnije
i , ako baš hoćeš, europski? Jebote, 25 godina je prošlo od zadnjeg rata a državom upravljaju ambasadori i ostala belosvetska bagra.
Znaš li zašto je to moguće i muslimanima poželjno? Kad na to pitanje odgovoriš bit će ti puno jasnije čemu služi ono cirkusiranje
u Sarajevu. Jedno je posve jasno: bh Hrvati nikad više neće nikome držati štangu.Posebno ne kad taj izgubi njihovo  povjerenje.
on je totalni idiot
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Eroo 17/5/2020, 07:16

Ringo10 wrote:
Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
Sve ovo oko Blajburga nije pijetet prema mrtvima, radi se o tome da se Blajburg koristi za povijesni revisionizam i prekrajanje povijesti...zal za ustaskom drzavom
O kakvomto  žalu pričaš, Hrvati već imaju državu, i neovisnu i u svijetu priznatu i poštovanu, kako ustaška nikad nije bila.
Nisu više "judosloveni" i to ti valjda smeta? Svi se moraju odreći toga i živjeti po svome. Ako sad ne znaju naučit će se.
Za tvoj info, komemorativne mise su se jučer održavale u barem 200 crkvi diljem svijeta. Nitko na svijetu to nije problematizirao
osim Sarajevska "raja", ista sorta ljudi kao ti. Nije njima smetala misa kao takva, održavale su se one i prije s istom svrhom.
Nešto drugo je u pitanju. Zanimljivo da i tebi smeta normaliziranje odnosa između bh Hrvata i Srba. Zar to nije nešto najnormalnije
i , ako baš hoćeš, europski? Jebote, 25 godina je prošlo od zadnjeg rata a državom upravljaju ambasadori i ostala belosvetska bagra.
Znaš li zašto je to moguće i muslimanima poželjno? Kad na to pitanje odgovoriš bit će ti puno jasnije čemu služi ono cirkusiranje
u Sarajevu. Jedno je posve jasno: bh Hrvati nikad više neće nikome držati štangu.Posebno ne kad itaj izgubi povjerenje.
Hrvati ako ne prestanu sa ovim sranjima na kraju ce lose zavrsiti

Cijeli svijet jedno a Hrvati kontra ... tako nikad niko nije dobro zavrsio
Koji cijeli svijet, jebote? Sloboda je dar od Boga i toga se ni jedan čovjek ne može niti smije odreći, pa tako ni Hrvati.
Muslimani i Srbi, što se bh Hrvata tiče, mogu živjeti po svome. Način će si sami izabrati. U čemu je onda problem?
U misi za masovno pobijene? Na kraju krajeva, kakve to uopće ima veze s muslimanima? Ajde Srbi, ali oni, jebote...
Ne mogu imati svoju nacionalnu državu, a to? Šta bi im to sad Hrvati trebali omogućiti? Prije svega to im ne da svijet.
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Ringo10 17/5/2020, 07:40

1986 sam bio u Minhenu kod tetke  i rodjak Ante mi kaže - hajde sa mnom imam tu neke zemljake prijatelje. Još je bila SFRJ dakako

Dobro, rekoh hajdemo 

Ulazimo u jedan stan otvara žena i njen muž, vrlo ljubazni u dnevnom boravku šest ili sedam ljudi sjede, pijuckaju i meze 

Ulazim i predstavim se svi lijepo odpozdrave 

I tad na zidu vidim veliki ostakljeni ustaški grb, barem metar i pol sa metar i pol, prelijepo urađen, mislim se Bože koliko li je ovo koštalo

JA gledam i domaćin vidi da sam malo šokiran kaže - uđi momak ne boj se svi smo ovdje naši

JA mlad jebi ga, sjedam i pijem pomalo i slušam šta oni govore. Ja šutim...jebi ga a oni pričaju. Spomenuli su Blajburg jedno trista puta, ali jebeš Blajburg, trebalo je čuti ostalo što se tu pričalo. 
Bože dragi sakloni i sačuvaj ... eto tako sam razmišljao - e kakvi su ovo luđaci

Ostali smo tu na ručku, jedno pet sati ... i pozdravimo se i idemo...

Pita me rođak - šta misliš o ovome 

JA mu kažem - Ante moj, volim te ko brata ali te zaklinjem da se držiš podalje od ovoga svijeta 
A sve što sam slušao mogu ti samo reći - ne daj Bože dragi da se ovo ludilo ikada prelije u Jugoslaviju i u Hrvatsku. Ne daj Bože

Gleda me rođak Ante i ne reče ništa.

I na žalost prelilo se. I Hrvatska će vječno biti u ovoj shizofreniji od koje lijeka nema.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by michaellcmacha 17/5/2020, 08:03

Ringo10 wrote:1986 sam bio u Minhenu kod tetke  i rodjak Ante mi kaže - hajde sa mnom imam tu neke zemljake prijatelje. Još je bila SFRJ dakako

Dobro, rekoh hajdemo 

Ulazimo u jedan stan otvara žena i njen muž, vrlo ljubazni u dnevnom boravku šest ili sedam ljudi sjede, pijuckaju i meze 

Ulazim i predstavim se svi lijepo odpozdrave 

I tad na zidu vidim veliki ostakljeni ustaški grb, barem metar i pol sa metar i pol, prelijepo urađen, mislim se Bože koliko li je ovo koštalo

JA gledam i domaćin vidi da sam malo šokiran kaže - uđi momak ne boj se svi smo ovdje naši

JA mlad jebi ga, sjedam i pijem pomalo i slušam šta oni govore. Ja šutim...jebi ga a oni pričaju. Spomenuli su Blajburg jedno trista puta, ali jebeš Blajburg, trebalo je čuti ostalo što se tu pričalo. 
Bože dragi sakloni i sačuvaj ... eto tako sam razmišljao - e kakvi su ovo luđaci

Ostali smo tu na ručku, jedno pet sati ... i pozdravimo se i idemo...

Pita me rođak - šta misliš o ovome 

JA mu kažem - Ante moj, volim te ko brata ali te zaklinjem da se držiš podalje od ovoga svijeta 
A sve što sam slušao mogu ti samo reći - ne daj Bože dragi da se ovo ludilo ikada prelije u Jugoslaviju i u Hrvatsku. Ne daj Bože

Gleda me rođak Ante i ne reče ništa.

I na žalost prelilo se. I Hrvatska će vječno biti u ovoj shizofreniji od koje lijeka nema.
koja si ti sprdačina... ti mlad jebiga, a stari Ante tebe pita šta ti misliš o "ovome" i ti mlad ga savjetuješ da se kloni ustašluka... i ti kao bosanac jugosloven iz sredine Bosne jadan... aj što si zabrinut za jugoslaviju... ali gdje nas nađe s brigom i za Hrvatsku... i još 86.-te.... znamo da baš nisi bistar, ali koji kurac još ideš i izmišljati priče...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID - Page 5 Empty Re: BLEIBURG: TITO - DOZVOLA ZA GENOCID

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum