ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by michaellcmacha Thu 14 May - 23:07

Serbinho-3 wrote:To se tebi pricinilo nesto.

Zadnji put sam bio 1990 leto i ne verujem da cu vise doci.
daj ne seri još si rekao da nije u redu da se turistu ispravlja... ili tako nešto... ako nisi ok moja greška...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Serbinho-3 Thu 14 May - 23:29

To je bilo tada, onaj Tarzan Mazica, lokalni pajser...

Poznavao sam ih sve tamo, malo se ja salim.

Pajsera ima svuda, malo je ogranicen, nije kriv sto mu

priroda nije dala mudrost.

Iznajmljivao one pedoline, to mu je plafon.

Medju goste ga nece staviti, jer trebas imati nivo za taj posao.

Nije izasao dalje od Tucepa verovatno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by michaellcmacha Thu 14 May - 23:46

Serbinho-3 wrote:To je bilo tada, onaj Tarzan Mazica, lokalni pajser...

Poznavao sam ih sve tamo, malo se ja salim.

Pajsera ima svuda, malo je ogranicen, nije kriv sto mu

priroda nije dala mudrost.

Iznajmljivao one pedoline, to mu je plafon.

Medju goste ga nece staviti, jer trebas imati nivo za taj posao.

Nije izasao dalje od Tucepa verovatno.
ma ok, onda dobro, nemaš hr putovnicu, ne ideš preko hr u srbiju, ne zarezuješ ti nas, osim tu na hr forumu zadnjih 15 gdina... tolike godine mazohijalno biti svojevoljno proustaškom orgijanju u bezbroj temapostavljenih od strane mrskih ti hrvata s kojima ne želiš imati nikakvih doticaja... ti, dodo, srbi iz krajine... jel ima u srbiji tj srpski neki forum da ode netko od nas da malo i mi budemo mazohijalni... bar mjesec dana...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by michaellcmacha Thu 14 May - 23:58

nego ti pratiš situaciju u srbiji... de mi reci jel istina da je Adem Vuchiqi zadužio srbiju za 2 milijarde eura izdavanjem srpskih obveznica po stopi prinosa od 3,375%... jel moguće da je srpska obveznica toliko loša... evo naš konobar prve klase stalno govori da ste u investicijskom smislu jaki, da neovisno o koroni imate odlične gospodarske preduvjete za brzi oporavak i rast nakon što zdravstvena kriza jenja, i u konačnici poljoprivredni sektor vam je strašan, moguće u stvari vi možete da hranite pol europe sa svojom žitnicom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Serbinho-3 Thu 14 May - 23:59

Bezbedno je online.

Uzivo da znas, ne bih oka sklopio.
Zaspati u HR, Horde nabrijanih Ujki lol!

Divim se Srbima u HR, treba imati jaja tamo oka zaklopiti.

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 -raduno-kkk-a-svitto-identificate-12-persone-ga9r
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by michaellcmacha Fri 15 May - 0:05

Serbinho-3 wrote:Bezbedno je online.

Uzivo da znas, ne bih oka sklopio.
Zaspati u HR, Horde nabrijanih Ujki lol!

Divim se Srbima u HR, treba imati jaja tamo oka zaklopiti.

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 -raduno-kkk-a-svitto-identificate-12-persone-ga9r
viš viš, zato kod mojih komšija stalno gori svetlo po ponoći, dušan, vojo, evica, i još njih nekolicina nisu oka sklopili otkad sam se ja doselio u kvart...:)))... to su ti moj serbinjo gluparije malo žešće... i dušan i vojo su ok ljudi...još dušan svako malo dolazi k meni da mu provjerim za neke njegove jesu li na kakvoj tjeralici... :))))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Serbinho-3 Fri 15 May - 0:13

michaellcmacha wrote:nego ti pratiš situaciju u srbiji... de mi reci jel istina da je Adem Vuchiqi zadužio srbiju za 2 milijarde eura izdavanjem srpskih obveznica po stopi prinosa od 3,375%... jel moguće da je srpska obveznica toliko loša... evo naš konobar prve klase stalno govori da ste u investicijskom smislu jaki, da neovisno o koroni imate odlične gospodarske preduvjete za brzi oporavak i rast nakon što zdravstvena kriza jenja, i u konačnici poljoprivredni sektor vam je strašan, moguće u stvari vi možete da hranite pol europe sa svojom žitnicom...


Nisam analizirao finansijske brojke Vucica.

Mozda je refinansirao starije dugove sa vecim kamatnim stopama, uzmes

nove sa nizim stopama.

Negde sam procitao da je smanjio spoljni dug.

Treba tu analiza sta je radio, imas sve transparentno, mozes analizirati.

Takodje i one prethodne, koliko su se zaduzivali, sta su rasprodali i afere.

Generalno ce vladati dok bude imao volje, kada se bude smorio, pitanje je

kome ce ostaviti vlast.

On nema konkurenciju, koristi istu za sprdnju.

Ima fabrike, kilometre autoputa, te neke konkretne cifre, dao je i po 100€,

tesko da ce oni prethodni imati dvocifren procenat glasova.

To je realnost, ja ne glasam, ali kladionice mogu da puste kvote.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Serbinho-3 Fri 15 May - 0:21

Mozda se i drogira, one vise ne zarezuje po Srbiji, koji se tu nesto 

tuku od muke, pa onda proziva ove iz Evrope, kako ce biti najbolji

od svih.

Ima tu i do Blokova, najjaci, najbolji, najlepsi, najpametniji, 

najjopasniji, mada ko da uzima nesto...

Pravio je i greske, gastosi sa Koronom, Kosovo u MOK ili ih Divac

ispalio tu...

Ja mu nisam dao nikad glas, ali gledajuci konkretne rezultate,

oni prethodni mu nisu ni do pete.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Serbinho-3 Fri 15 May - 0:26

Nema afera da je krao ili neki oko njega.

Oni prethodni se moze knjiga napisati, samo Izraelski

satelit 40-ak miliona eura, samo se kralo i rasprodavalo,

guralo svoje stranacko osoblje i zaduzivalo.

Kasnije iz Parka tamo se zale.

Da si vredeo nesto, ne bi zavrsio u Parku.

Mene ne zanima niko, samo rezultati.

On je iz 45-og Bloka, ja iz 70-og.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Ringo10 Sat 16 May - 7:38

Serbinho-3 wrote:

Izasli ste sa Istrom nezadovoljni.
Istrom????

A gdje je Zadar, Rijeka, svi mogući otoci, kompletna obala ...  Međimurje, Baranja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Eroo Sat 16 May - 8:47

Ringo10 wrote:
Serbinho-3 wrote:

Izasli ste sa Istrom nezadovoljni.
Istrom????

A gdje je Zadar, Rijeka, svi mogući otoci, kompletna obala ...  Međimurje, Baranja
Jedno od 600 mjesta samo u Sloveniji.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74934
2016-07-22


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Ringo10 Sat 16 May - 9:23

Macelj, Huda Jama, Tezno, Macelj, Huda Jama, Tezno, Macelj, Huda Jama, Tezno, Macelj, Huda Jama, Tezno ...

Samo vrtite to u krug

Mislim, fakat ... šta je cilj ovog 30-godišnjeg papagajskog ponavljanja i neprestanog drkanja o tim pizdarijama sa kraja rata od prije 75 godina

Ne kontam stvarno šta više hoćete s tim .. šta, da ubijedite svijet da zbog toga promijeni stav o 2. sv ratu

Ako vam je to cilj onda ti slobodno mogu reći da pišate u vjetar i presipate iz šuljeg u prazno

Ima li Hrvatska nekih važnijih problema od toga 

Šta je cilj ... ne, vi ne znate to da objasnite,  samo jedno te isto, ko Švabo tra la la

Koga više kurac boli ... ja kad to pokušam ispričat ili objasnit ljudima iz drugih zemalja koje se prošle i gore stvari od toga, svi me gledaju u čudu i misle da smo kolektivno ludi ...

KAžu - pa to je prošlost .. nema više ni živih svjedoka ... došle su nove generacije i novi izazovi ... koga to zanima osim povjesničara

Svašta ... to sranje sa Blajburgom Hrvatsku blokira u procesu pretvaranja u normalnu i prosperitetnu zemlju

I tu je crkveni kler najgori problem

Crkva je stoljećima bila stožer opstanka Hrvata i hrvatske nacionalne svijesti

ALi posljednjih 100 godina - truba ... katastrofa
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Guest Sat 16 May - 9:45

Ringo,Ringo,Rajaaa,došla teta Kaya...Jedno Jaje Buć..!!!...hebiga Ringec,zaboravio kako dalje ide... lol! lol! lol!

Dobar jutar svijam nazočnima želim... :star
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by pizzon Sat 16 May - 12:13

dok im se neko fes ne iznajebe
mater nece da umrtve ustastvo u sebi.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by pizzon Sat 16 May - 12:17

svaki pokusaj da se prikrije prava sustina ustastva predstavlja hvalospev njihovim zlocinima nad
srbima. to je poenta ustastva !
kome nije jasno da su suze za blajburgom slavljenje ustaskih zlocina.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by crvenkasti Sat 16 May - 12:21

Legendovich wrote:Ringo,Ringo,Rajaaa,došla teta Kaya...Jedno Jaje Buć..!!!...hebiga Ringec,zaboravio kako dalje ide... lol! lol! lol!

Dobar jutar svijam nazočnima želim... :star

'Ringa ringa raja' je u stvari četnička brojalica. Zapisao ju je Vuk Karadžić.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Serbinho-3 Sat 16 May - 12:48

Ringo10 wrote:
Serbinho-3 wrote:

Izasli ste sa Istrom nezadovoljni.
Istrom????

A gdje je Zadar, Rijeka, svi mogući otoci, kompletna obala ...  Međimurje, Baranja

Bilo im je malo ocigledno, prvom prilikom udarili po JNA, koju su etiketirali kao Cetnicku zločinačka

Organizacija.

Nisu samo Hrvati udarili, prvo su Slovenci udarili, usput i likvidirali zarobljene JNA regrute, zatim Hrvati,

nakon njih Bosanski Muslimani sa Hrvatima, juce me Vucina ispravio.

Niti je JNA bila Srpska Cetnicka Organizacija, niti su ubijani samo Srbi u istoj.

Oruzje je bilo parkirano u Beogradu, realno i nije za ratove u Jugi, koristili se mahom minobacaci,

brdski tereni, sume, lupaju gluposti.

Udariti tako po svojoj armiji, pokazuje sve a isti su do juce isli i slavili.

Veliki ponos, idu u JNA, jedino ja dezerter.

Kasnije jedino dezerter nije udario, odslikava celu situaciju.

Onaj jedan soli pamet onom, drzi moralne lekcije, zasto su se digli na oruzje

u HR i kako to nije lepo a isto to i on uradio, klasican Puritanac, kasnije zbrisao.

Kuka Cehinja medju onim komentarima, gde rece kako je Juga kada je dosla

iz Cehoslovacke, bila za neverovati naprednija i da ne veruje kako su se

mogli tako krvnicki poubijati.

Zato je Ceska sada ono, sto je Juga bila za njih a razlika ce tek biti veca.

Bivsa Jugoslavija mora da plati svoje grehove, svakakvo povezivanje

treba blokirati, saradnje i slicno.

Jedino takvim pristupom mozes restartovati neciji mentalni sklop.

Nista jedni sa drugima, to je jedini spas.

Srbi nisu imali nikoga blizu vlasti i nisu se bunili, ali zato su ih

u HR proglasili da vladaju iz Beograda svima.

Jedan iz te kolone u Tuzli je ziveo preko puta mene,

stariji nekoliko godina, mislim da je letovao svake godine u Puli,

jedinac, Hrvat valjda, isao valjda u Elektrotehnicku Skolu, miran, inteligentan,

ne bi mrava zgazio.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH - Page 4 Empty Re: OVOM KRVNIKU SE SLUŽI MISA U SARAJEVU: Najvećeg koljača Srba u NDH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum