ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by michaellcmacha 14/5/2020, 00:02

evo i mog omiljenog teslića jebali mrtvo sve svoje...

Početkom februara 1919. godine održana je u Zagrebu skupština Radićeve "Hrvatske pučke seljačke stranke". Otvorio ju je Radić. Govoreći o nasilju u Hrvatskoj, Radić je između ostalog rekao: "U Ždali preko Drave svukli su do gola ljude i tukli ih trnovitim batinama. Isto se dogodilo u Severinu, Rači, Popovači i Grubišnom Polju, svagdje su ljude batinali i to samo za povik "živjela republika". Među svojim političkim zahtjevima Radić je posebno istakao hrvatsku republiku i hrvatsku konstituantu. Na ovaj i slične govore Stjepana Radića i na njegovo organizovanje hrvatskog naroda Beograd je odgovorio naredbom vojnog zapovjedništva, koja je objavljena krajem aprila 1919. godine, u službenom organu "Narodne Novine". Njom je Hrvatska proglašena okupiranim neprijateljskim područjem, te je objavljena primjena srpskog vojnog kaznenog zakona i na građanske osobe. Potpukovnik Petar Teslić u Bjelovaru izdao je naredbu, kojom je uvedeno batinanje. Po toj naredbi "uvreda kralja ili republikanstvo kažnjava se (i za civile) s 25 batina". Ovakvim stanjem u Hrvatskoj i prije izloženim stanjem u Crnoj Gori pripremljeni su izbori za konstituantu, koji su određeni kraljevim ukazom za 28. novembar 1920. godine.

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by Šandor Winnetou 14/5/2020, 00:15

Akcija reakcija, uzrok posljedica
To je ono što srbi teško prihvaćaju i ne žele vidjeti čak i kad im se pred oči gurne ovakav autentični materijal. Kužim ja da je teško prihvatiti da si godinama slušao isključivo laži i u njih vjerovao ali opet pored svega ne promjeniti mišljenje???...

_________________
Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by michaellcmacha 14/5/2020, 00:19

tre wrote:Akcija reakcija, uzrok posljedica
To je ono što srbi teško prihvaćaju i ne žele vidjeti čak i kad im se pred oči gurne ovakav autentični materijal. Kužim ja da je teško prihvatiti da si godinama slušao isključivo laži i u njih vjerovao ali opet pored svega ne promjeniti mišljenje???...
20 godina bestijalnog terora nad hrvatima, crnogorcima i makedoncima... i onda se pitaju otkud... makedonske crnogorske i hrvatske ustaše... ma nek se napuše kurca i nek budu sretni da ih uopće ima... nema tu povratka... oni su toliko ogrezli u zlo da nema teorije da se s njim suoče...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by RayMabus 14/5/2020, 00:22

Ajmo svi zapjevat sada : Mi-li-ci-ja , milicija trenira strogoću

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 B_200513166



https://www.klix.ba/vijesti/regija/haos-u-niksicu-zbog-hapsenja-svestenika-policija-suzavcem-i-sok-bombama-rastjerala-gradjane/200513166
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by immortal 14/5/2020, 01:22

jasambrend wrote:
Ringo10 wrote:
FRANK wrote:
mortal wrote:hektoroviću prestani prodavati ljigavoću
Mora.
Triba pisat sta beograd njegov glavni grad misli
Care moj ja cijenim tvoju ustašku iskrenost i to što se ne posipaš pepelom kad te neko prozove kao ovi drugi ovdje

Ali care moj, ako zaista misliš to što ovdje pišeš i govoriš, ti onda jesi mentalni invalid ...

Jer biti toliko zaluđen, zadojen  i pun mržnje može samo biti mentalni slučaj i poremećen čovjek.

AKo tako zaista misliš kao što ovdje istupaš, mogu samo da te žalim i to duboko.

I ne moraš se truditi, neću se ni svađati ni raspravljati s tobom.


Aj debilu ubij se... nemaš ti koga žaliti osim svoju blentavu tikvurdu...
:^0 :^0
immortal
immortal

Female
Posts : 23176
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by Ringo10 14/5/2020, 06:36

FRANK wrote:
Ringo10 wrote:
FRANK wrote:
mortal wrote:hektoroviću prestani prodavati ljigavoću
Mora.
Triba pisat sta beograd njegov glavni grad misli
Care moj ja cijenim tvoju ustašku iskrenost i to što se ne posipaš pepelom kad te neko prozove kao ovi drugi ovdje

Ali care moj, ako zaista misliš to što ovdje pišeš i govoriš, ti onda jesi mentalni invalid ...

Jer biti toliko zaluđen, zadojen  i pun mržnje može samo biti mentalni slučaj i poremećen čovjek.

AKo tako zaista misliš kao što ovdje istupaš, mogu samo da te žalim i to duboko.

I ne moraš se truditi, neću se ni svađati ni raspravljati s tobom.
Sta se imas trudit bogati.
Ja srbe uopce ne mrzim.
Dapace zalim ih.
Ali se triba znat tko je sotona balkana bio
To su srbi.
I onaj sevasti kreten koji je u krvi stvorio sugoslaviJU
Za razliku od tebe i ostalih mentalnih bolesnika ovdje, mene Srbi ne zanimaju, Srbi mi nisu bolesna opsesija a mržnja prema Srbima mi nije smisao života kao tebi i još nekima ovdje na forumu, zapravo većini na ovome forumu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by Ringo10 14/5/2020, 06:37

jastreb wrote:Pa ustaštvo je idiotizam par excellance i samo ga potpuni idioti mogu veličati.
PA to ti je većina Hrvata danas
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by Sora 14/5/2020, 06:54

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Pa ustaštvo je idiotizam par excellance i samo ga potpuni idioti mogu veličati.
PA to ti je većina Hrvata danas

najgore je što ustaštvo podržavaju s vrha vlasti 
Kenwood Kenon se ne usudi izreći za DAN EVROPE DA je ujedno dan pobjede nad fašizmom 

sroljo obični koji računa na te nove inducirane ustaše 
ali, sumnjam da ih je većina u rh 
samo se deru jako i mrče po forumima svoju neukost i glupost

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by Ringo10 14/5/2020, 06:57

Sora wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Pa ustaštvo je idiotizam par excellance i samo ga potpuni idioti mogu veličati.
PA to ti je većina Hrvata danas

najgore je što ustaštvo podržavaju s vrha vlasti 
Kenwood Kenon se ne usudi izreći za DAN EVROPE DA je ujedno dan pobjede nad fašizmom 

sroljo obični koji računa na te nove inducirane ustaše 
ali, sumnjam da ih je većina u rh 
samo se deru jako i mrče po forumima svoju neukost i glupost
Ne može

Neoustaštvo se toliko ukorijenilo u Hrvatskoj i među Hrvatima da je opasno reći bilo šta protiv toga ili u korist pokreta koji je porazio takve ideologije

Tragično ali je tako
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by Šandor Winnetou 14/5/2020, 07:19

Ringo10 wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Pa ustaštvo je idiotizam par excellance i samo ga potpuni idioti mogu veličati.
PA to ti je većina Hrvata danas

najgore je što ustaštvo podržavaju s vrha vlasti 
Kenwood Kenon se ne usudi izreći za DAN EVROPE DA je ujedno dan pobjede nad fašizmom 

sroljo obični koji računa na te nove inducirane ustaše 
ali, sumnjam da ih je većina u rh 
samo se deru jako i mrče po forumima svoju neukost i glupost
Ne može

Neoustaštvo se toliko ukorijenilo u Hrvatskoj i među Hrvatima da je opasno reći bilo šta protiv toga ili u korist pokreta koji je porazio takve ideologije

Tragično ali je tako
ima li i bijelih miševa? ono jebiga kad vam se već ustaše priviđaju pa zašto ne bi bilo i bijelih miševa kao kod svakog iznadprosječnog pijanca

_________________
Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima - Page 4 Empty Re: Svjetski židovski kongres poziva hrvatske vlasti da prestanu sudjelovati u veličanju ustaškog režima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum