ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na danasnji dan

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by kic 14/5/2020, 09:37

Andreas Goldberger wrote:
fridrih_niche wrote:
Ne volin je ka Zekan, GNK, HDZ, Mamić i većina Repke, to je sigurno...
Naime, meni lopovluk nije domoljublje...
;)
" ... Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će nje, rodit će
se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila
komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne drzave da je
nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu
sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi
podjednako ...
... No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako
tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže i
najgore će biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i
makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će
biti najveće i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?"

Hrvati vole uživati u velikoj dekadenciji ovih misli i svi te rečenice znaju napamet

a nitko ne želi razmisliti zašto je to rekao, što stoji to iza tog?

zato što je gospodarski kriminal povezan s hajdučijom jedan mentalitet koji dugo godina puže na ovim prostorima, povezan s željom da država sve uradi za njih i omogući im "besplatno", zajedno s nezdravim kolektivizmima koje svi rado prigrle..

sve je to jedan loš recept za ovo danas, ispolitizirano društvo..  obični nećak nekog vjećnika iz nekog gradskog vijeća se ponaša kao beg--

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 09:39

Ka prvo, taj se citat krivo pripisuje Brunu Bušiću...
A ka drugo, sve je lipo rečeno...
Samo je šteta šta smo ka ljudi govna...
A i promili koji nisu govna su osuđeni da se uguše u ovoj septičkoj jami...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 09:50

Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.

I kad pričamo o nogometu, ono što sam nazvao prćija ja uopće ne vidim da je hrvatska reprezentacija. Niti ima hrvatski grb (već grb HNS-a) niti je to domoljubna reprezentacija.

Igrači bi, u prvom redu trebali igrati besplatno za reprezentaciju, a ljudi koji vode HNS bi trebali sve puste milijune vračati nazad u nogometu i trošiti na razvoj i promociju nogometa, a ne na svoj luksuz, putovanja, luksuzne prostorije,plače i sve ostalo što koriste Šuker, Kustić i ostali političari, uhljebi...

I što bi sad trebao netko s prosječnom plaćom u Hrvatskoj štediti cijelu godinu da ode pratiti takvu reprezentaciju, pardon prćiju dok gore spomenuti istu iskorištavaju za svoje privatne interese i da uživaju u skupim jelima, pićima, luksuznim provodima,itd.?!?


Last edited by Andreas Goldberger on 14/5/2020, 09:55; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 09:52

Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.
Ovo ti je dovoljno, ne moraš dalje pisat...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by kic 14/5/2020, 09:52


daj koristi meko ć :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by kic 14/5/2020, 09:53


najviše štete rade kolektivisti koji žele sve dati državi da rješava.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 09:54

kic wrote:
daj koristi meko ć :^^
Većina ljudi ne zna razliku između č i ć, jebat ga...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 09:55

kic wrote:
najviše štete rade kolektivisti koji žele sve dati državi da rješava.
Ili najviše štete rade govna koja su na poziciji moći?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 09:56

kic wrote:
daj koristi meko ć :^^
Brzinski sam pisa,jbg...

Eto ispravija sam, da ti duša bude mirna...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by kic 14/5/2020, 09:58

fridrih_niche wrote:
kic wrote:
najviše štete rade kolektivisti koji žele sve dati državi da rješava.
Ili najviše štete rade govna koja su na poziciji moći?
;)

pa rade, naravno, amper je u pravu sve to stoji

ali istovremeno cijelo vrijeme podržava tu ideju: treba postojati platforma moći i samo trebamo odabrati dobre ljude koji će to vodit

to je totalno krivo, treba uklonit većinu platformu moći stari moj!

pa na primjeru svog kluba vidi da to ne prolazi: samo izabrat dobre ljude.. većina ljudi su dobri, ali gdje nastane kurcšlus? jer kad imaš mogućnost da jebeš ljudima život i kroistiš moć, naravno da ćeš je koristit, zato treba uklonit mogućnost da mediokriteti imaju prevelike moći-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 10:21

kic wrote:
fridrih_niche wrote:
kic wrote:
najviše štete rade kolektivisti koji žele sve dati državi da rješava.
Ili najviše štete rade govna koja su na poziciji moći?
;)

pa rade, naravno, amper je u pravu sve to stoji

ali istovremeno cijelo vrijeme podržava tu ideju: treba postojati platforma moći i samo trebamo odabrati dobre ljude koji će to vodit

to je totalno krivo, treba uklonit većinu platformu moći stari moj!

pa na primjeru svog kluba vidi da to ne prolazi: samo izabrat dobre ljude.. većina ljudi su dobri, ali gdje nastane kurcšlus? jer kad imaš mogućnost da jebeš ljudima život i kroistiš moć, naravno da ćeš je koristit, zato treba uklonit mogućnost da mediokriteti imaju prevelike moći-
Pa Hajduk i je primjer, pa klub je danas miljama u boljoj poziciji nego je bio prije, s sto puta boljom perspektivom. Kad si maknuo uhljebe, političare, i neznalice, a izabrao dobre ljude kako kažeš, ja bi nadodao ljude koji rade u interesu kluba. Istina, izostao je sportski rezultat, no treba uzeti u obzir da su zadnji dugovi vraćeni prije otprilike 2 ipo godine, tako da to i nije neki veliki period,premda su se radile greške. No to je nešto što će uvijek biti. No, činjenica da je klub prije bio na aparatima i to godinama, a danas je ipak zdrav s rastom budžeta zadnjih par godina.

A ovo što pričaš za državu, kako ukloniti platformu moći? Po meni, ukinuti političke stranke i da se javnim natječajem biraju ljudi u sabor i bira Vlada. Jedino rješenje, nema okupljanja u političke stranke,opcije jer to vodi u uhljebljivanje svog kadra u čemu je prvak HDZ koji je najjača stranka. 

Evo, samo jedan primjer naše države. Da bi u Hrvatskoj pokrenuo neki svoj sitan posao, da kreneš raditi kao samo-zaposlen trebaš otvoriti obrt, jeli tako? Koliko ti papira treba,procedura, ako se ne varam moraš imati nešto novca, komplikacije uglavnom, i to sve traje, izgubiš vrijeme i novac. Ja kad sam došao vani prvo samo bio samo-zaposlen jer drugačije nisam mogao raditi u tom trenutku (zbog ograničenja u UK) i sve što sam trebao napraviti je obavijestiti Vladu da sam samo-zaposlen i kupiti paragon blok. Nikakvi papiri, lova na računu, pečat i slično. I to meni govori čovjek koji ima dvi firme, ne obrta nego dvi firme,ja gledam u njega i 5 puta ga pitam da mi ponovi jer ne virujem sam sebi da sam ga dobro razumija. Čekaj, malo, koji k? To je samo jedan primjer, a mogli bi o pustim nametima i porezima koje vanka nemaš ili su puno manji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 10:49

Kic, u teoriji ti to sve super stoji...
Al u reali je to teška utopija...
Neko triba imat moć, neko ko je neće zloupotrijebit...
Problem je nać nekog takvog, jebat ga...
Pogotovo na brdovitom Balkanu di živimo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 10:58

fridrih_niche wrote:
kic wrote:
daj koristi meko ć :^^
Većina ljudi ne zna razliku između č i ć, jebat ga...
:D


Jel vi uopšte imate slova Č i Dž. Ja ih ne prepoznajem u vašem govoru... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 11:01

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by End 14/5/2020, 11:01

fridrih_niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.
Ovo ti je dovoljno, ne moraš dalje pisat...
:cru
istina, pogotovo takvi kao mali gay bosanđeros 99. godište jer on zna o ratu, tako je to kad si klinjo umisli da je bio u shutzstaffelu haha


Last edited by End on 14/5/2020, 11:06; edited 1 time in total
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by End 14/5/2020, 11:02

fridrih_niche wrote:
kic wrote:
daj koristi meko ć :^^
Većina ljudi ne zna razliku između č i ć, jebat ga...
:D
dalmoši pogotovo  Basketball
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 11:03

Ima ona legendarna izjava od Ramba Amadeusa...
S njom je sve objasnija...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 11:04

End wrote:
fridrih_niche wrote:
kic wrote:
daj koristi meko ć :^^
Većina ljudi ne zna razliku između č i ć, jebat ga...
:D
dalmoši pogotovo  Basketball
U Dalmaciji vride neka druga pravila hahah...
Gutaju se slogovi, suglasnici, sve...
Umisto interpunkcije imaš psovke i to ti je to...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest 14/5/2020, 11:16

fridrih_niche wrote:
End wrote:
fridrih_niche wrote:
kic wrote:
daj koristi meko ć :^^
Većina ljudi ne zna razliku između č i ć, jebat ga...
:D
dalmoši pogotovo  Basketball
U Dalmaciji vride neka druga pravila hahah...
Gutaju se slogovi, suglasnici, sve...
Umisto interpunkcije imaš psovke i to ti je to...
:D
Iz mog mista jedan stariji tip vodi fejs stranicu, sve u vezi mista i povijesti istog.

Jednom su ga prozvali zbog Č i Ć, pa im je odgovorija da on piše kako se kod nas u mistu govori i da odjebu...  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by kic 14/5/2020, 11:41

Andreas Goldberger wrote:
kic wrote:
fridrih_niche wrote:
kic wrote:
najviše štete rade kolektivisti koji žele sve dati državi da rješava.
Ili najviše štete rade govna koja su na poziciji moći?
;)

pa rade, naravno, amper je u pravu sve to stoji

ali istovremeno cijelo vrijeme podržava tu ideju: treba postojati platforma moći i samo trebamo odabrati dobre ljude koji će to vodit

to je totalno krivo, treba uklonit većinu platformu moći stari moj!

pa na primjeru svog kluba vidi da to ne prolazi: samo izabrat dobre ljude.. većina ljudi su dobri, ali gdje nastane kurcšlus? jer kad imaš mogućnost da jebeš ljudima život i kroistiš moć, naravno da ćeš je koristit, zato treba uklonit mogućnost da mediokriteti imaju prevelike moći-
Pa Hajduk i je primjer, pa klub je danas miljama u boljoj poziciji nego je bio prije, s sto puta boljom perspektivom. Kad si maknuo uhljebe, političare, i neznalice, a izabrao dobre ljude kako kažeš, ja bi nadodao ljude koji rade u interesu kluba. Istina, izostao je sportski rezultat, no treba uzeti u obzir da su zadnji dugovi vraćeni prije otprilike 2 ipo godine, tako da to i nije neki veliki period,premda su se radile greške. No to je nešto što će uvijek biti. No, činjenica da je klub prije bio na aparatima i to godinama, a danas je ipak zdrav s rastom budžeta zadnjih par godina.

A ovo što pričaš za državu, kako ukloniti platformu moći? Po meni, ukinuti političke stranke i da se javnim natječajem biraju ljudi u sabor i bira Vlada. Jedino rješenje, nema okupljanja u političke stranke,opcije jer to vodi u uhljebljivanje svog kadra u čemu je prvak HDZ koji je najjača stranka. 

Evo, samo jedan primjer naše države. Da bi u Hrvatskoj pokrenuo neki svoj sitan posao, da kreneš raditi kao samo-zaposlen trebaš otvoriti obrt, jeli tako? Koliko ti papira treba,procedura, ako se ne varam moraš imati nešto novca, komplikacije uglavnom, i to sve traje, izgubiš vrijeme i novac. Ja kad sam došao vani prvo samo bio samo-zaposlen jer drugačije nisam mogao raditi u tom trenutku (zbog ograničenja u UK) i sve što sam trebao napraviti je obavijestiti Vladu da sam samo-zaposlen i kupiti paragon blok. Nikakvi papiri, lova na računu, pečat i slično. I to meni govori čovjek koji ima dvi firme, ne obrta nego dvi firme,ja gledam u njega i 5 puta ga pitam da mi ponovi jer ne virujem sam sebi da sam ga dobro razumija. Čekaj, malo, koji k? To je samo jedan primjer, a mogli bi o pustim nametima i porezima koje vanka nemaš ili su puno manji.

jugo me propuhalo, ne znam gdje mi je glava..

Hajduk nažalost ne vidim dobre vijesti od tamo već godinama, dobre namjere ne brojim..

Hrvati ne trpe konkurenciju, a vani uspijevamo upravo zbog tog, jer prihvaćamo da se društvo gradi iz dvije silnice: konkurencije i suradnje, koje se ne pobijaju već zajednu rastu, kao trn i ruža..

ovdje su te dvije silnice tako slabe, jer je svaka privatna inicijativa u startu uništena, na profit i privatnika se gleda kao zlo kao takvo, na izrabljivača kao takvog-

naravno, da postoji loših privatnika, ali suštinski problem je u tome što imaš velikog brata - državu, koja uništava prirodne zakone: kompetetivnosti i suradnje, i stvara neki svoj umjetni sustav vrijednosti, treba biti dobar s velikim bratom pa ćeš dobit posao i mogućnost rasta

zašto većina zaštitarskih tvrtki zapravo su u vlasništvu bivših generala i sl? zato što bez zelenog svjetla obavještajnog miljea ne možeš ništa, i tako za svaku djelatnost skoro imaš nekog tko pazi na taj dio tržišta

aj ti sad zamisli da ti i prijatelji samo tako osnujete zaštitarsku firmu, da ispunite neke normalen uvjete i da počnete čuvati neke objekte? možeš mislit- dobio bi po labrnji, kako zakonski, a i izvanzakonski
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by kic 14/5/2020, 11:43

fridrih_niche wrote:Kic, u teoriji ti to sve super stoji...
Al u reali je to teška utopija...
Neko triba imat moć, neko ko je neće zloupotrijebit...
Problem je nać nekog takvog, jebat ga...
Pogotovo na brdovitom Balkanu di živimo...
;)

ludi monarh uradi manje štete za društvo, nego preangažirani premijer koji se u svaku poru života želi uvući i iskontrolirati je

believe it
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 4 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum