ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caffe Venus :P

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:30

see yaaaa.... :rasta :rasta :rasta

Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:43

Fala kurcu


Nije bitno šta se kaže, već tko kaže.... A ti vrijediš nula
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:47

Znam da te boli što sam te odbila, ali ja imam nivo za muškarce... Tako da, to što si sad promijenio ploču ti ne vrijedi, svi znaju koliko si slinio za mnom pa te sad ego jebe druskane jer te moxy odbila, odi lizi rane, ili nek ti rujka lize, za to je dobra
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:49

Ne prestanes li srati na ovoj temi, i pokušavati bosti okolo za godine žene koje meni nešto znače, objavit ću tvoju jebenu poruku na vip

Dosta je bilo tvojih beskicmenjaskih sranja, meni je oficijelno pukao film na tvoj gnjili karakter gnjido
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:51

Meni se jebe šta ti misliš o meni, ja stojim iza svake svoje borice i moj život je moja stvar, a to što ti pokušavas oblatiti što ne možeš imati, govori samo o tebi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:51

A ti si mi ono mjera za vrijednost recenog..daj se resetiraj..osim toga,kurtza znas ikoga koga nisi osobno upoznala....procjena nekog preko net-a vrlo zrelo..vrlo zrelo..to niti ozbiljni psigolozi si nece dopustiti...
Koliko vrijedim,da kazes da nesh vrijedim,zabrinuo bih se posto si vrlo kriva osoba za procjenu necijeg karaktera,a ovdje smo svi lijepi,pozeljni i voljeni...

ti nit si pozeljna nit voljena nit pogotov lijepa....mosh tu prodavati jajnike pod bubrege,tukicama kao Lady,koje same sa sebom ne znaju sto bi,prenemazu se,a takve kao ti gladiti si ego da nekom pomazu i nadmocno prodaju neko "zivotno iskustvo"..

onomimas brojnu klijentelu.... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by AlfaOmega 14/6/2020, 19:52

Moxy wrote:Znam da te boli što sam te odbila, ali ja imam nivo za muškarce... Tako da, to što si sad promijenio ploču ti ne vrijedi, svi znaju koliko si slinio za mnom pa te sad ego jebe druskane jer te moxy odbila, odi lizi rane, ili nek ti rujka lize, za to je dobra
Ne liže njemu rujka nikaj, on njoj noge liže. A ovdi je ka čivava kad je pustiš u dvorište.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:52

I za kraj, pošto znamo da voliš sejvati slike forumasica, evo jedna za drkicu kao highlight dana


Caffe Venus :P - Page 39 Img_2027
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:53

Moxy wrote:Znam da te boli što sam te odbila, ali ja imam nivo za muškarce... Tako da, to što si sad promijenio ploču ti ne vrijedi, svi znaju koliko si slinio za mnom pa te sad ego jebe druskane jer te moxy odbila, odi lizi rane, ili nek ti rujka lize, za to je dobra
Odbila??..brate,pa sa onom facom,nemas problema sa odbijanjem... :rasta :rasta :rasta a dakle,evo ovako..nisi do gleznjeva Venusici po izgledu... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:54

Caffe Venus :P - Page 39 Screen24
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:54

Moxy wrote:I za kraj, pošto znamo da voliš sejvati slike forumasica, evo jedna za drkicu kao highlight dana


Caffe Venus :P - Page 39 Img_2027
tijelo oke,faca..hahahahahahaha..ojebote....ajdf mozda si neciji tip,moj nisi...kakogod,malo sam ti pogladio perje,ono pristoje nkomunikacije radi,ali kad ti krenes sa epitetima,zlu nikad kraja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:54

Etogac, jadan si :) :
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:57

AlfaOmega wrote:
Moxy wrote:Znam da te boli što sam te odbila, ali ja imam nivo za muškarce... Tako da, to što si sad promijenio ploču ti ne vrijedi, svi znaju koliko si slinio za mnom pa te sad ego jebe druskane jer te moxy odbila, odi lizi rane, ili nek ti rujka lize, za to je dobra
Ne liže njemu rujka nikaj, on njoj noge liže. A ovdi je ka čivava kad je pustiš u dvorište.
ehhh radi takvih kao ti Muški rod i pusi..pateticni jadnici koji lizu supak ghovnjivi omatorjelim kokama..daj se dovedi u red sebea radi...vjecite bete,zeljne zenskog tapsanja po glavi..sad ajd mars u pizdu materinu..uzivo bi popusio samarcinu,ono da se podsjetis kakvi muskarci trebaju biti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:58

Mars ti jado jadni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:58

moxyić nisi bash neki lumen..ali hajde..odusak svakom treba osigurati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:58

Ako laže koza ne laže rog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:59

Moxy wrote:Ako laže koza ne laže rog

še si ti curo vidjela moj rog??..nisu uzivo da ga jebes..a niti neces.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 19:59

Legendovich wrote:moxyić nisi bash neki lumen..ali hajde..odusak svakom treba osigurati..


Goni se u 3 pičke materine s teme konjino ogavna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by AlfaOmega 14/6/2020, 19:59

Legendovich wrote:
AlfaOmega wrote:
Moxy wrote:Znam da te boli što sam te odbila, ali ja imam nivo za muškarce... Tako da, to što si sad promijenio ploču ti ne vrijedi, svi znaju koliko si slinio za mnom pa te sad ego jebe druskane jer te moxy odbila, odi lizi rane, ili nek ti rujka lize, za to je dobra
Ne liže njemu rujka nikaj, on njoj noge liže. A ovdi je ka čivava kad je pustiš u dvorište.
ehhh radi takvih kao ti Muški rod i pusi..pateticni jadnici koji lizu supak ghovnjivi omatorjelim kokama..daj se dovedi u red sebea radi...vjecite bete,zeljne zenskog tapsanja po glavi..sad ajd mars u pizdu materinu..uzivo bi popusio samarcinu,ono da se podsjetis kakvi muskarci trebaju biti..
Bolje fajt u troje neg sam u dvoje. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 20:00

Legendovich wrote:
Moxy wrote:Ako laže koza ne laže rog

še si ti curo vidjela moj rog??..nisu uzivo da ga jebes..a niti neces.. :rasta :rasta :rasta

Kontas ko I uvijek, i taj tvoj repute služi za nasmijati se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 14/6/2020, 20:00

Moxy wrote:
Legendovich wrote:moxyić nisi bash neki lumen..ali hajde..odusak svakom treba osigurati..


Goni se u 3 pičke materine s teme konjino ogavna

vidim,Feber nije nocas odradio posa kvalitetno..covjek bio umoran od puta za svabiju? :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 39 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum