ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caffe Venus :P

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 10 Jun - 21:06

Niche ima li u du sta turista sada?

Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 10 Jun - 22:19

Počeli su dolazit sramežljivo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 10 Jun - 22:23

A i tu mrvica... Kako je znalo biti, mas mrvica...

Vidjet cemo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 10 Jun - 23:31

Moxy wrote:Nema taj vremena

Radi od doma..?   :cook
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 10 Jun - 23:32

Šta se tiče turista, moglo bi bit nešto malo iznenađujuće za okolnosti, ako ne dođe 2.val.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by AlfaOmega Thu 11 Jun - 1:17

betty.boop wrote:dakle, tu je sad najaktivniji chat  bounce

a ok ... ne smeta mi ni ljubavna, ni sexualna tematika :D

kod mene postoji mogucnost da zatvorimo hotel u osmom misecu, ako bude slaba aktivnost ... tako da, ajmo svi u osmom na kavu ! :)
Mora li kava, more li nekaj konkretnije? Sok od narandže npr?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 8:58

A što ne bi moglo...

Caffe Venus :P - Page 31 Depositphotos_48717533-stock-photo-coffee-orange-juice-and-croissant

Znači, spustim rolete, pripremim se na dugo spavanje i probudim se u 6... :facepalm

Inače divno sunčano jutro u Zg  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 9:04

Jučer mi dođe susjed, vidi što radim, smije mi se, kaže ti nisi normalna previše se u sve daješ.
Reko bokte kako da se dajem na pola  :roll rađe neću nešto radit uopće nego da preko volje radim. 
I objasnim mu kako funkcioniram - kad nešto radim uronim u to kao u duboki ocean. 
Pa da, a kako drugačije..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 11:03

I ja to radim ali mene to iscrpi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 12:52

Moje 14-godisnje dijete se upravo odgovara sa prijateljima da se nadju u McDonald's i onda idu k nama spavati, sutra..... Znači počelo je, on već super zna po gradu, malo po malo upoznaje dio po dio, velik je ovo grad Al fino isplaniran, jednom se samo do sad izgubio pa sam ga ja pokupila, Al to na početku 😀


Ponosna sam na njega, srce mi je veliko kao kuća kad vidim kako je drugačiji, dobar, humanista veliki, malo kaotican Al brate i ja sam, 😂, razmišlja svojom glavom i zaključuje sam..... Već sam ga usmjerila u smjeru gdje mu talenti leže, na godinu srednja, ono, kad prije!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 13:32

Moxy wrote:I ja to radim ali mene to iscrpi


Mene ispuni zadovoljstvom rezultat..no bilo je previše toga odjednom za napraviti, previše čak i za mene koja volim raditi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 13:34

Moxy wrote:Moje 14-godisnje dijete se upravo odgovara sa prijateljima da se nadju u McDonald's i onda idu k nama spavati, sutra..... Znači počelo je, on već super zna po gradu, malo po malo upoznaje dio po dio, velik je ovo grad Al fino isplaniran, jednom se samo do sad izgubio pa sam ga ja pokupila, Al to na početku 😀


Ponosna sam na njega, srce mi je veliko kao kuća kad vidim kako je drugačiji, dobar, humanista veliki, malo kaotican Al brate i ja sam, 😂, razmišlja svojom glavom i zaključuje sam..... Već sam ga usmjerila u smjeru gdje mu talenti leže, na godinu srednja, ono, kad prije!


Divno, bravo! Čestitam majko. Najveća sreća djetetu je podrška roditelja & najbolji pasoš za život  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 15:49

venus wrote:
Moxy wrote:Moje 14-godisnje dijete se upravo odgovara sa prijateljima da se nadju u McDonald's i onda idu k nama spavati, sutra..... Znači počelo je, on već super zna po gradu, malo po malo upoznaje dio po dio, velik je ovo grad Al fino isplaniran, jednom se samo do sad izgubio pa sam ga ja pokupila, Al to na početku 😀


Ponosna sam na njega, srce mi je veliko kao kuća kad vidim kako je drugačiji, dobar, humanista veliki, malo kaotican Al brate i ja sam, 😂, razmišlja svojom glavom i zaključuje sam..... Već sam ga usmjerila u smjeru gdje mu talenti leže, na godinu srednja, ono, kad prije!


Divno, bravo! Čestitam majko. Najveća sreća djetetu je podrška roditelja & najbolji pasoš za život  :x
<3

Kad se sitin da san ka dite od 8 godina putova sam priko cilog Splita...
Od Pujanki do Prokurativa...
Dok je još 18-ka vozila priko Marmontove...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Ra Thu 11 Jun - 16:10

fridrih_niche wrote:Mafijaški poslovi...
Nešto vezano uz njenog starog i njegov posa...
Mislin da stari ionako sve zna, al mora bit kuco, da ne plate i on i žena...
A onaj jadnik od beskućnika je žrtveno janje...
;)
Da, naša domaća mafija. Zagorac i Petrač, nekad kompanjoni, a onda ljuti neprijateji.
Stari Hodak je branio našeg vrlog generala Zagorca (halbe trinken, halbe šarcu geben), a mala Hodakica je ljubovala s odvjetnikom Ljubom Pavasovićem koji je tada zastupao njegovog ljutog protivnika Petrača 

Pretpostavka je da je mala prenijela neke informacije (koje su u pravilu odvjetnička tajna) ili su se pribojavali toga i... smaknuli su ju. :(
Ili su je smaknuli za svaki slučaj da ne bi prenijela nešto dečku i obrnuto.

Svi su sumnjali u Petrača, ali moja mi intuicija govori da je Zagorac taj gnjilo koji bi bio u stanju bez imalo samilosti narediti nešto tako odvratno. 

Uglavnom, ubica je "propao u zemlju". Našli su nekog beskućnika, dali mu pucu kojom je mala ubijena u ruke i smjestili ga pod krov s tri obroka dnevno. 
žNjemu dobro, njima dobro. Pretpostavljam da će biti zbrinut kad kroz nekoliko godina napusti zatvor. 

Pri tome nikom nije bilo sumnjivo od kuda beskućniku pištolj i kaciga kojom se ubica maskirao da izbjegne nadzorne kamere. 
Cijela konstrukcija je bila tako nategnuta da je vrijeđala zdrav razum, ali eto, prošlo je na našem sudu... kao što i inače prolazi sve i svašta.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Ra Thu 11 Jun - 16:13

Moxy wrote:Moje 14-godisnje dijete se upravo odgovara sa prijateljima da se nadju u McDonald's i onda idu k nama spavati, sutra..... Znači počelo je, on već super zna po gradu, malo po malo upoznaje dio po dio, velik je ovo grad Al fino isplaniran, jednom se samo do sad izgubio pa sam ga ja pokupila, Al to na početku 😀


Ponosna sam na njega, srce mi je veliko kao kuća kad vidim kako je drugačiji, dobar, humanista veliki, malo kaotican Al brate i ja sam, 😂, razmišlja svojom glavom i zaključuje sam..... Već sam ga usmjerila u smjeru gdje mu talenti leže, na godinu srednja, ono, kad prije!
Do sad je vrijeme letjelo. Normalan let.  
E sad će letjeti tolikom brzinom daće probiti zračni zid...  B-)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 16:14

Sve si lipo objasnila, tako i ja gledan na cilu situaciju...
A nas sud, heh...
To je mentalna prostitucija na n-tu...
Dno dna od pravosuđa...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 16:29

Kao da su jucer hodak smaknuli...

Kako god. Ne znam je li zasluzila na taj nacin otici...
Previše krvnicko... Ne znam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 16:30

Al znam jednu stvar. Uvijek najvise nayebe posrednik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Ra Thu 11 Jun - 16:49

Atlana wrote:Kao da su jucer hodak smaknuli...

Kako god. Ne znam je li zasluzila na taj nacin otici...
Previše krvnicko... Ne znam
Nije... Što je najžalosnije nije uopće dokazano da je prenosila bilo kakve informacije, ali je odbila prekinuti vezu s Pavasovićem... Pretpostavka je da je stari Hodak imao namjeru odustati od zastupanja svog klijenta, ali je shvatio nakon ubojsva kćeri da bi i on i žena mogli jednako završiti, pa je odradio posao do kraja...
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 20:13

Mira, mira mi dajte! 😴

Iscrpili me mali ljudi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 11 Jun - 21:26

Što se tiče ubojstva, pardonne-moi jer ne vidim svrhu prepričavanja onog što se desilo prije 12 godina. :stalk
Teklo dosta Save otad. Danas mi draga osoba kaže kako stalno gledam prema naprijed što ću, ne prema nazad ću gledat. 
Što će mi daleka prošlost, što imam od toga da je prežvakujem ili analiziram, baš ništa.
Ima lijepih i životnih tema, dragi ljudi.

Moxyaneru, kako je bilo na partiju..

Jeste li bili u prirodi.. (ja sam provela dan pola u pisanju rada, pola u ljenčarenju!! love)

Kakvo je vrime u Splitu, Puli, Dubrovniku, Beču, Parizu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 31 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum