ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Sora 13/5/2020, 17:52

ovdje na forumu imaš svoje čitatelje 
ove stočare , ove mentalno zskinute, ove navijače koji su 2.rat pretvorili u igru na pc , neke usrašiće itd 
sve u svemu tipični intelektualci marcelkovi i bujancovi

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Sora 13/5/2020, 17:55

Ringo10 wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:a i te ustaše su za kurac

uhapse hebranga, em židov em komunist em partizan, iz samog vrha pokreta, i puste ga

i onda njegovi moraju dovršavat ustaški poso

šlampavi totalno
ajde da se složim bar u jednoj stvari
da hebrang je bio u jasenovcu i tamo su ga vrbovali da radi za njih i GESTAPO 


I TO JE RAZLOG kasnijeg pada i zatvora i samoubojstva
To je laž i krivotvorina

Hebrang je uhapšen i ubijen u pokušaju montiranja sudskog procesa ali nije uspjelo pa je likvidiran

Vrat su mu slomili KArdelj i Đilas, a Ranković je bio izvršitelj po naredbi

NAredio je Tito osobno i to mu je veliki grijeh na duši

A dugo nije pristajao iako su KArdelj i Đilas plotili protiv Hebranga ali kad je od Staljina došlo pismo u kojem stoji da bi drug Hebrang bio bolje rješenje od druga Valtera tj Tita, e onda je to i za Tita bilo previše pa je pristao na hapšenje Hebranga

I Hebrang nije bio Židov, njegova žena Olga jeste

ti bolje znaš od mene koja imam knjigu, već sam ju spomenula, njegovog istražitelja u procesu istrage koja je trajala mjesecima da ga se slomi 
aj mali beš

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Ringo10 13/5/2020, 17:56

Noor wrote:
Ringo10 wrote:
marcellus wrote:
Ringo10 wrote:Kod Hrvata i to kod priličnog dijela populacije je prisutan zanimljiv psihološki fenomen 

Nemirenje sa ishodom rata koji je završio prije 75 godina i apsolutno nepristajanje na povijesnu ocjenu uloge aktera tog rata


i onda se odnekud pojavila Hrvatska vojska i razjebala ishod rata koji je završio prije 75 godina i sad se neki ne mire s ishodom tog zadnjeg rata pa se vraćaju na antifašizam...
Nije ta vojska razjebala ništa. Opet živiš u MATRIXu.

TA vojska je samo dovela do kraja ono što je započeto u AVNOJu i ZAVNOHu.
Šta se onda srpčad bunila i tada, a i dan danas kmeči?
DA je SFRJ zaista bila ono što ovi ustašoidi lupetaju, ta srpčad se ne bi bunila.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21568
2015-09-24


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Ringo10 13/5/2020, 18:02

Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:a i te ustaše su za kurac

uhapse hebranga, em židov em komunist em partizan, iz samog vrha pokreta, i puste ga

i onda njegovi moraju dovršavat ustaški poso

šlampavi totalno
ajde da se složim bar u jednoj stvari
da hebrang je bio u jasenovcu i tamo su ga vrbovali da radi za njih i GESTAPO 


I TO JE RAZLOG kasnijeg pada i zatvora i samoubojstva
To je laž i krivotvorina

Hebrang je uhapšen i ubijen u pokušaju montiranja sudskog procesa ali nije uspjelo pa je likvidiran

Vrat su mu slomili KArdelj i Đilas, a Ranković je bio izvršitelj po naredbi

NAredio je Tito osobno i to mu je veliki grijeh na duši

A dugo nije pristajao iako su KArdelj i Đilas plotili protiv Hebranga ali kad je od Staljina došlo pismo u kojem stoji da bi drug Hebrang bio bolje rješenje od druga Valtera tj Tita, e onda je to i za Tita bilo previše pa je pristao na hapšenje Hebranga

I Hebrang nije bio Židov, njegova žena Olga jeste

ti bolje znaš od mene koja imam knjigu, već sam ju spomenula, njegovog istražitelja u procesu istrage koja je trajala mjesecima da ga se slomi 
aj mali beš
Ti imaš knjigu istra\itelja Mile Milatovića kojeg su uvalili u govna i onda je napisana knjiga pod njegovim imenom koja spada u fantazije


Ako hoćeš pravu knjigu onda uzmi knjigu koju je napisao Zvonko Ivanković Vonta naslov HEBRANG

https://www.google.com/search?rlz=1C1RNVG_enAU900AU900&sxsrf=ALeKk01-VmMD2ZkU32oKuvt-LD98h_dblg:1589385496991&source=univ&tbm=isch&q=Zvonko+Vonta+Hebrang&sa=X&ved=2ahUKEwjN69WvmrHpAhXz63MBHbeqAyMQsAR6BAgIEAE&biw=1280&bih=625

I tu ti je sve. Hebrang je u ratu došao u ideološki sukob i to žestok sa Đilasom (Ivan Supek svjedok a tu je bio i Pajo Gregorić) i tu je u Đilasu stekao zakletog dušmana

A Kardelj Hebrangu nije mogao da oprosti Istru u Hrvatskoj. 


I njih dvojica su vršili pritisak na Tita da se Hebrang uhapsi ali Tito nije htio jer mu je Hebrang bio najbolji kadar,

I onda je njima ko kec na desetku došlo ono pismo od Staljina i Tito je oprao ruke i njima dao odriješene ruke. 

Oni su pritisli Rankovića kojeg cijela stvar do tada nije mnogo zanimala i on se povinovao.

I ostalo je povijest. Hebrang je udavljen u koritu vode jer nisu mogli da ga prisile da surađuje i da naprave montirani sudeki proces u Staljinovom stilu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21568
2015-09-24


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Ringo10 13/5/2020, 18:29

DAkle, Hebrang je stradao kao potpuno nedužan čovjek.

Doduše postoji neka mogućnost da je Staljin sa njim imao nekakve aranžmane ali to nikada dokazano nije. 

Jer jedno Staljinovo pismo ne dokazuje u suštini ništa.

Ali najgore je što je taj slučaj povukao za sobom još izvjestan broj ljudi koji su nedužni stradali u cijeloj toj pizdariji.

NAjtragičniji je slučaj Bogdanke Podunavac, predratne SKOJevke i kćerke Pakračkog Pravoslavnog Prote, najbolje prijateljice Hebrangove supruge Olge.. 

Njen slučaj je strahota ... unutarpartijski obračuni su progutali nju i još neke ljude bez veze.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21568
2015-09-24


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Hektorović 13/5/2020, 19:17

U svakom slučaju u tom sukobu partizani-ustaše, bošnjačka elita izabrala je partizansku stranu kako 1945, tako i 2020

Bakir je nedvosmisleno pokazao na kojoj je strani.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Noor 13/5/2020, 19:20

Hektorović wrote:U svakom slučaju u tom sukobu partizani-ustaše, bošnjačka elita izabrala je partizansku stranu kako 1945, tako i 2020

Bakir je nedvosmisleno pokazao na kojoj je strani.
a preskočio si nedvosmisleni izbor ljeta gospodnjeg 1941...kako to?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by FRANK 13/5/2020, 19:26

Hektorović wrote:U svakom slučaju u tom sukobu partizani-ustaše, bošnjačka elita izabrala je partizansku stranu kako 1945, tako i 2020

Bakir je nedvosmisleno pokazao na kojoj je strani.
Odlicno onda prvo zavadimo cetnike i muje neka se istrijebe pa u roku od 2 godine imas ministarstvo hrv.branitelja sa sjedistem u Banja Luci.
A u BIH ukinemo kardinala i proglasimo vrh bosansku nadbiskupiju i kao sto je normalno da u hrvatskim zemljama bude samo jedan kardinal u zagrebu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by darth_vader 13/5/2020, 19:28

Sad mi je ža što je treća smjena skroz zakazala.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Hektorović 14/5/2020, 10:27

Noor wrote:
Hektorović wrote:U svakom slučaju u tom sukobu partizani-ustaše, bošnjačka elita izabrala je partizansku stranu kako 1945, tako i 2020

Bakir je nedvosmisleno pokazao na kojoj je strani.
a preskočio si nedvosmisleni izbor ljeta gospodnjeg 1941...kako to?

Pa ja samo pišem što je njihova pozicija.

41 se ne pika :D



Njihovo viđenje je da su manevriranjem uspjeli kao najmanji narod očuvati vodeću poziciju u BiH. 

Isto tako Alija se 1991 između nekog antiameričkog/antiizraelskog islamizma iranskog tipa (što je donekle prije zastupao) i proameričke politike, odlučio za proameričku politiku.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Noor 14/5/2020, 10:37

Hektorović wrote:
Noor wrote:
Hektorović wrote:U svakom slučaju u tom sukobu partizani-ustaše, bošnjačka elita izabrala je partizansku stranu kako 1945, tako i 2020

Bakir je nedvosmisleno pokazao na kojoj je strani.
a preskočio si nedvosmisleni izbor ljeta gospodnjeg 1941...kako to?

Pa ja samo pišem što je njihova pozicija.

41 se ne pika :D

Njihovo viđenje je da su manevriranjem uspjeli kao najmanji narod očuvati vodeću poziciju u BiH. 
Isto tako Alija se 1991 između nekog antiameričkog/antiizraelskog islamizma iranskog tipa (što je donekle prije zastupao) i proameričke politike, odlučio za proameričku politiku.

zašto se '41. ne pika, a '45. pika?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Hektorović 14/5/2020, 11:02

Noor wrote:

zašto se '41. ne pika, a '45. pika?

41 su izolirani slučajevi

:)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Bakir Izetbegović: Sva moja familija je bila u partizanima, daidža mi je ubijen u Jasenovcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum