ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Od sutra svi na posao

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Guest Tue 12 May - 21:19

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:putin će u izolaciju, rusi na posao u i među virus.
rusi zadnjih 12-13godina praktički nisu imali rast standarda
sa time da se mi isto tako vraćamo negdje oko 1978 po standardu , tito je još bio živ, a tuđman i milošević nisu bili u planu idućih 10godina
split 1978

jedna za yodu..


Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Eroo Tue 12 May - 21:38

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:PS:
Rusi će na kraju morati Moskvu staviti u karantenu. Nemaju što čekati. 
Sad još koliko-toliko kontroliraju situaciju, kroz 10 dana (ako ne poduzmu ništa)
neće je više kontrolirati. Moskvu podijeliti po kvartovima i rješavati svaki od njih posebno.
Žao mi je, ali situacija im je takva. Tako im ja vidim podatke koje sami iznose.
nis nebi rjesili sa karantinom, ovo sto su do sad radili je bila greska i oni to sami kuze,
naime, koliko su uvecali testiranja toliko im se uvecao i broj zarazenih
smrtnost im je relativno niska a mislim da idu na jednu drugu taktiku, zaobilazno do imuniteta krda i zele znati kad budu dosegli,
nisu dzaba nabrzaka napravili onolike bolnice da mogu primiti eventualni izboj tezih slucajeva
sam broj zarazenih ne znaci nista sam po sebi ako smrtnost nije van granica normalnosti
lukasenko ide istim putem al samo na grublji nacin
a sto se tice testiranja, mislim da su jucer ili danas poceli radit 300 tisuca dnevno
a mogli su samo radit ko talijani, oni koji su se obratili doktoru i cifre bi bile daleko manje jer je hrpa ljudi u italiji preboljela a da nije ni znala

Ne razumiješ odnos zaraza-smrtnost. Zadnjih 11-12 dana se broj zaraženih kreće između 10 i 11 tisuća na dan.
U Moskvi do 6.5 tisuća na dan. Dakle velika većina od dosad potvrđenih. Oni će tek doći na respirator,
a to su onda pravi problemi i smrtnost.Tako se i među znanstvenicima kad računaju postotak smrtnosti, obično
uzimu broj mrtvih i to dijele  sa ukupnim brojem zaraženih prije 7 dana (7 dana je prosjek!). Ovdje ću stat u nadi
da si razumio što sam htio reći. :)
Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 1-1

Trenutna slika. Prosjek u Rusiji, u Moskvi je stanje puno lošije. 
Prognoziram za 7 dana 305,000. Ako se ne uvedu dodatne mjere, naravno.
Rusima i Talijanima od srca želim da što prije i bezbolnije izađu iz ovoga.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74740
2016-07-22


Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Counter-Strike Tue 12 May - 22:35

evo i u americi krenuo narod na posao,joj pocrkacemo...za jedno 20-30 ili cetrest godina ocemo

_________________
Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by mutava baštarda Wed 13 May - 8:36

Unimatrix_Zero wrote:evo i u americi krenuo narod na posao,joj pocrkacemo...za jedno 20-30 ili cetrest godina ocemo
:chiefi :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Hektorović Wed 13 May - 19:49

[size=44]Rusija možda neće potpuno otvarati granice do 2021.[/size]







Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 20200513194425_598892[size=12]Foto: Tanjug/AP | Rusija možda neće potpuno otvarati granice do 2021.[/size]
Tanjug 13.05.2020 19:44 
MOSKVA - Prelasci preko ruske granice mogli bi se vratiti u normalu tek 1. januara 2021. godine, sudeći prema predsjednicima Ruskog saveza turističke industrije (PCT) i Ruske hotelske asocijacije (RGA), prenosi Rusija Danas.

U pismu koje su Andrej Ignatijev (PCT) i Genadij Lamšin (RGA) poslali ministru ekonomskog razvoja Maksimu Rešetnikovu i šefu Ruske Federalne turističke agencije Zarini Doguzovoj, sugerisano je da bi turizam u zemlji trebalo da bude dozvoljen od 1. juna 2020. "barem između regiona sa niskim nivoom slučajeva Covid-19".
Autori pisma predložili su da se međunarodni turizam obnovi od 1. jula, ali da se prihvataju samo turisti iz zemalja sa manje slučajeva virusa korona.
Rusija bi vremenom počela da prihvata turiste iz sve više i više zemalja, s tim da bi putovanja tek 1. januara 2021. dostigla nivo prije virusa korona.
Ruska turistička industrija snažno je pogođena od početka epidemije.
Vlada je od 27. marta suspendovala gotovo sav međunarodni avio-prevoz, što bi moglo biti pogubno za turistički sektor.
U aprilu je Rostourism objasnio da će finansijski gubici zbog Kovid-19 biti najmanje 300 milijardi rubalja (4 milijarde USD) kvartalno.
Doguzova je 7. maja ukazala da je turizam jedan od glavnih ekonomskih pokretača Rusije, naglasivši kako postupni izlazak iz karantinskih mjera neće pomoći samo industriji koju ona predstavlja, već i mnogim drugim sektorima.
"Oko 60 miliona ljudi svake godine putuje po zemlji, ostavljajući nekoliko milijardi rubalja u regionalnim ekonomijama i stvarajući oko 2,5 miliona radnih mjesta", rekla je ona.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Leviathan2 Wed 13 May - 20:14

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:PS:
Rusi će na kraju morati Moskvu staviti u karantenu. Nemaju što čekati. 
Sad još koliko-toliko kontroliraju situaciju, kroz 10 dana (ako ne poduzmu ništa)
neće je više kontrolirati. Moskvu podijeliti po kvartovima i rješavati svaki od njih posebno.
Žao mi je, ali situacija im je takva. Tako im ja vidim podatke koje sami iznose.
nis nebi rjesili sa karantinom, ovo sto su do sad radili je bila greska i oni to sami kuze,
naime, koliko su uvecali testiranja toliko im se uvecao i broj zarazenih
smrtnost im je relativno niska a mislim da idu na jednu drugu taktiku, zaobilazno do imuniteta krda i zele znati kad budu dosegli,
nisu dzaba nabrzaka napravili onolike bolnice da mogu primiti eventualni izboj tezih slucajeva
sam broj zarazenih ne znaci nista sam po sebi ako smrtnost nije van granica normalnosti
lukasenko ide istim putem al samo na grublji nacin
a sto se tice testiranja, mislim da su jucer ili danas poceli radit 300 tisuca dnevno
a mogli su samo radit ko talijani, oni koji su se obratili doktoru i cifre bi bile daleko manje jer je hrpa ljudi u italiji preboljela a da nije ni znala

Ne razumiješ odnos zaraza-smrtnost. Zadnjih 11-12 dana se broj zaraženih kreće između 10 i 11 tisuća na dan.
U Moskvi do 6.5 tisuća na dan. Dakle velika većina od dosad potvrđenih. Oni će tek doći na respirator,
a to su onda pravi problemi i smrtnost.Tako se i među znanstvenicima kad računaju postotak smrtnosti, obično
uzimu broj mrtvih i to dijele  sa ukupnim brojem zaraženih prije 7 dana (7 dana je prosjek!). Ovdje ću stat u nadi
da si razumio što sam htio reći. :)
razumijem ja sto ti mislis, no  ima kvaka veca od vratavi je ne vidite
njih jedino brine da ne dojde do izboja tezih slucajeva da im se ne dogodi kolaps, 
svjesni su da je virus usao i da nema sanse da ga se zaustavi
a broj novozarazenih je goli kurac, no po brojevima nego s obzirom koliko rade testiranja jos im je i nizak, 
al kvaka je odrzati niski broj smrtnih slucajeva a ne koliko se ljudi zarazilo
panika ubija kako je ubila talijane i slicno
vidi svabe i svedjane, svabe usporile zarazu tek toliko da im se zdravstveni sustav moze nosit s njima
svedjani su dobro pokriveni sa zdravstvenim sustavom i pustili su virus da se siri bez straha da ce doci do izboja, a cim prije se rasiri prije ce i proci
ovako je sve mucenje i ljudi i ekonomije
a ovo sto sam ti podebljao, je obicna glupost, 99% oboljelih ne ide na respirator
gluposti i panicarenje
evo recimo, iz moje porodice nas je imalo virus 12, jedino sam ja imao teze simptome, 
sad zamisli koliko ih je proslo u svijetu bez da su znali
plus, italija i francuska, spanjolsa, zasrali su do jaja, ubila ih panika i novinari koji je sire
jbte, u lombardiji je osoblje bjezalo iz starackih domova i ostavljalo starceke da krepaju od gladi i zedji
u spanjolskoj isto tako, hrpa potvrdjenih slucajeva gdje su nalazili stare ljude mrtve u stanovima a nisu imali koronu nego su umrli od gladi jer su im njegovatelji pobjegli
ima toga jos pun kurac, neda mi se pisat al znam da se u italiji dize poprilican broj krivicnih prijava

_________________
Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Leviathan2 Wed 13 May - 20:17

Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:PS:
Rusi će na kraju morati Moskvu staviti u karantenu. Nemaju što čekati. 
Sad još koliko-toliko kontroliraju situaciju, kroz 10 dana (ako ne poduzmu ništa)
neće je više kontrolirati. Moskvu podijeliti po kvartovima i rješavati svaki od njih posebno.
Žao mi je, ali situacija im je takva. Tako im ja vidim podatke koje sami iznose.
nis nebi rjesili sa karantinom, ovo sto su do sad radili je bila greska i oni to sami kuze,
naime, koliko su uvecali testiranja toliko im se uvecao i broj zarazenih
smrtnost im je relativno niska a mislim da idu na jednu drugu taktiku, zaobilazno do imuniteta krda i zele znati kad budu dosegli,
nisu dzaba nabrzaka napravili onolike bolnice da mogu primiti eventualni izboj tezih slucajeva
sam broj zarazenih ne znaci nista sam po sebi ako smrtnost nije van granica normalnosti
lukasenko ide istim putem al samo na grublji nacin
a sto se tice testiranja, mislim da su jucer ili danas poceli radit 300 tisuca dnevno
a mogli su samo radit ko talijani, oni koji su se obratili doktoru i cifre bi bile daleko manje jer je hrpa ljudi u italiji preboljela a da nije ni znala
tebi..Levi..do kraja zivota necu oprostiti,sto si mi reko da jebem onu sirotu Injfluencericu,koja je ostala bez noca za nasusni zivot..Kako mozes biti tako okrutan..???..dite jadno pati od gladi???
pa slabo se jebe kad je gladna
jebala te ona a ti nju
na kraju krajeva, ni dieta nije los izbor
3 tjedna bez hrane je jako zdravo
cura je stvarno stvorena za jeb vrhunski...frapira me cinjenica,bilo je u tekstu,da je rekla..."Pa OVO(streaming+influenting) je jedino sto znam "raditi"...sto sad bude sa mnom..???"..kraj citata..Mislim se,priveo bih ja to promptno,malo je okupao,i potetošio,ali bi mi Rujka glavu na kolac nabila...a cura je bash ono,fina ideja za osvjezenje... :love :love :love
stupi u kontakt s njom i dovedi je na  forum nek me kontaktira,dobit ce jesti i piti, lagan posao i na friskom zraku i 1000 eura placu, na motiku ce se brzo naucit

_________________
Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Leviathan2 Wed 13 May - 20:18

Hektorović wrote:[size=44]Rusija možda neće potpuno otvarati granice do 2021.[/size]







Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 20200513194425_598892[size=12]Foto: Tanjug/AP | Rusija možda neće potpuno otvarati granice do 2021.[/size]
Tanjug 13.05.2020 19:44 
MOSKVA - Prelasci preko ruske granice mogli bi se vratiti u normalu tek 1. januara 2021. godine, sudeći prema predsjednicima Ruskog saveza turističke industrije (PCT) i Ruske hotelske asocijacije (RGA), prenosi Rusija Danas.

U pismu koje su Andrej Ignatijev (PCT) i Genadij Lamšin (RGA) poslali ministru ekonomskog razvoja Maksimu Rešetnikovu i šefu Ruske Federalne turističke agencije Zarini Doguzovoj, sugerisano je da bi turizam u zemlji trebalo da bude dozvoljen od 1. juna 2020. "barem između regiona sa niskim nivoom slučajeva Covid-19".
Autori pisma predložili su da se međunarodni turizam obnovi od 1. jula, ali da se prihvataju samo turisti iz zemalja sa manje slučajeva virusa korona.
Rusija bi vremenom počela da prihvata turiste iz sve više i više zemalja, s tim da bi putovanja tek 1. januara 2021. dostigla nivo prije virusa korona.
Ruska turistička industrija snažno je pogođena od početka epidemije.
Vlada je od 27. marta suspendovala gotovo sav međunarodni avio-prevoz, što bi moglo biti pogubno za turistički sektor.
U aprilu je Rostourism objasnio da će finansijski gubici zbog Kovid-19 biti najmanje 300 milijardi rubalja (4 milijarde USD) kvartalno.
Doguzova je 7. maja ukazala da je turizam jedan od glavnih ekonomskih pokretača Rusije, naglasivši kako postupni izlazak iz karantinskih mjera neće pomoći samo industriji koju ona predstavlja, već i mnogim drugim sektorima.
"Oko 60 miliona ljudi svake godine putuje po zemlji, ostavljajući nekoliko milijardi rubalja u regionalnim ekonomijama i stvarajući oko 2,5 miliona radnih mjesta", rekla je ona.
do guzova , a od guzova :D

_________________
Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Leviathan2 Wed 13 May - 20:20

Unimatrix_Zero wrote:evo i u americi krenuo narod na posao,joj pocrkacemo...za jedno 20-30 ili cetrest godina ocemo
sad bi valjalo zavadit demokrate i republikance :D
i municiju zabadava djelit :D

_________________
Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Guest Wed 13 May - 20:21

Leviathan2 wrote:
Unimatrix_Zero wrote:evo i u americi krenuo narod na posao,joj pocrkacemo...za jedno 20-30 ili cetrest godina ocemo
sad bi valjalo zavadit demokrate i republikance :D
i municiju zabadava djelit :D
lol! lol! lol! :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Hektorović Thu 14 May - 10:34

Leviathan2 wrote:do guzova , a od guzova :D

Pa umjesto milijardi po Tajlandu, Turskoj i Europi, lovu će ostaviti doma.

Eto stimulusa.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Putin: Od sutra svi na posao - Page 3 Empty Re: Putin: Od sutra svi na posao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum