ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bernardić: Beljak LAŽE

Go down

Bernardić: Beljak LAŽE Empty Bernardić: Beljak LAŽE

Post by michaellcmacha Mon 11 May - 23:18

[size=47]Objavljujemo audio snimku Kreše Beljaka: Bernardić se složio da se pozove i Most[/size]
https://www.vecernji.hr/vijesti/objavljujemo-audio-snimku-krese-beljaka-bernardic-se-slozio-da-se-pozove-i-most-1401324


[size=47]Objavljujemo audio snimku Kreše Beljaka: Bernardić se složio da se pozove i Most

"Pa to sam ja inkognito, ali više onako izbjegavajući teren, predložio i Grmoji i Petrovu. Međutim to je s podsmijehom odbačeno, a što je i jasno jer se radi o neostvarenim HDZ-ovcima koji ne promišljaju niti su ikad promišljali o bilo kojoj drugoj priči osim HDZ-a".
 11. SVIBNJA 2020. U 15:41  86 KOMENTARA  34046 PRIKAZA 


[/size]


Upravo se čita...


Bernardić: Beljak LAŽE 1edb7aa972808739a63e
 51
HRVATSKE GRANICE OTVORENE PRVE U EU

[size=31]Stranci slobodno u RH, Hrvati u druge zemlje uz samoizolaciju




Bernardić: Beljak LAŽE 6490b78b29c6fbf85091

VIDEO: PROŠLO JE 30 GODINA

'Pištolj je bio napunjen, rekli su mi da pucam Bobanu u leđa...'




Bernardić: Beljak LAŽE 021449818309f9ea0f96

PREDIZBORNI PRIJEPORI

Objavljujemo audio snimku Kreše Beljaka: Bernardić se složio da se pozove i Most

 34006 prikaza



Bernardić: Beljak LAŽE 59adb2944cef0c530f2a

U ZAGREBAČKOM KAFIĆU

Nakon 'Braka' vratila se konobarenju: Nikolina se pohvalila povratkom na posao

 21894 prikaza



Bernardić: Beljak LAŽE 011b312243b9913ec4b8

TISKOVNA KONFERENCIJA

Branitelji: Nitko nam ne može zabraniti odavanje počasti grbu HOS-a, ministar Medved ogradio se od događaja

 14502 prikaza



Bernardić: Beljak LAŽE 69594f2dc4def8ef5ef3

ROĐENA BEZ OBJE RUKE

Jelena nogama kuha, pegla i čisti: 'Baš ništa mi nije teško'




Bernardić: Beljak LAŽE 73ed23dc9bea88298ad4

OBRATITE PAŽNJU!

Znate li koji su simptomi raka debelog crijeva?




Bernardić: Beljak LAŽE A9c2832ec57902d38007
Foto: Goran Stanzl/PIXSELL

Bernardić: Beljak LAŽE Default_author
AUTORVečernji.hr
PODIJELITE ČLANAK182
[/size]
[url=https://twitter.com/share?text=Objavljujemo audio snimku Kre%C5%A1e Beljaka: Bernardi%C4%87 se slo%C5%BEio da se pozove i most&url=https://www.vecernji.hr/vijesti/objavljujemo-audio-snimku-krese-beljaka-bernardic-se-slozio-da-se-pozove-i-most-1401324&hashtags=vijesti][/url]
[size]
Uponedjeljak je Večernji list na naslovnici tiskanog izdanja objavio udarnu vijest s naslovom "Beljak: SDP je nudio koaliciju i Mostu". 
Tekst iz Večernjeg lista potpisuje Denis Romac, ugledni novinar s ogromnim iskustvom. Međutim, nije trebalo dugo čekati da se glavni politički protagonisti jutros oglase oko Beljakovih izjava.
Među prvima je reagirao predsjednik SDP-a Davor Bernardić. On je, naime, na svojoj službenoj Facebook stranici objavio fotografiju naslovnice Večernjeg lista i velikim slovima napisao "LAŽ". 
Bernardić: Beljak LAŽE 9f8d349bdf65f0694dd1PROPALO OKUPLJANJE OD LJEVICE DO DESNICEBeljak: SDP je nudio koaliciju i Mostu
Uskoro se o koalicijskim pregovorima o kojima je u intervjuu za Večernji pričao Beljak, oglasio i Mostovac Nikola Grmoja. Kazao je kako je sve laž i da Beljakove izjave vidi kao nastavak specijalnog rata koji se vodi protiv Mosta.
"Ako je Krešo Beljak tako nešto rekao, onda laže i to radi po nalogu šefa HDZ-a Andreja Plenkovića kojemu je HSS već dao svojedobno svojih pet potpisa kad je trebalo. Beljak sada takvim istupima ruši i svoju novu koaliciju u koju je ušao. Most nikada ne bi išao na izbore ni sa SDP-om ni s HDZ-om i to svi znaju", kazao je Grmoja.
HDZ se, također na svojoj Facebook stranici osvrnuo na prijepore Mosta, SDP-a i HSS-a.
Bernardić: Beljak LAŽE 756fabd2b8ec8da9adcbKRATKO SE OGLASIOBernardić o Beljakovoj izjavi da je nudio koaliciju Mostu: Laž
Vladajuća stranka podrugljivim tonom je prokomentirala da se 'Restart koalicija već u prvom tjednu treba restartati'.
"Dugo su trajali. Nakon afere s plagiranjem naziva koalicije, već danas se Bernardićeva družina potrošenih plagijatora počela raspadati. Bernardić optužuje Beljaka da laže, jer je potonji izgleda razotkrio pregovore između SDP-a i MOST-a, koji su trebali ostati u najstrožoj tajnosti. Pravi pokazatelj razine neozbiljnosti dvojice 'čelnika opozicije'. Zamislimo samo da Bernardić i Beljak vode Hrvatsku u borbi s izazovima s kojima smo suočeni?! Bernardić je ponovno demonstrirao svu raskoš svog političkog talenta', stoji u Facebook objavi HDZ-a", priopćili su iz HDZ-a.
Napomenimo i to da je Krešo Beljak svega nekoliko minuta prije objave ovog teksta na svojem Facebook profilu napisao da nikad nije vodio pregovore s Mostom, a pogotovo mimo Bernardića. Kazao je da se radi tek o skretanju pozornosti s bitnijih tema.
No, kako bi Večernji list zaštitio vlastiti integritet te relevantnost i objektivnost, a čitatelje kao i uvijek stavio na prvo mjesto svojih interesa, odlučili smo objaviti snimku razgovora između novinara Romca i Kreše Beljaka.
Bernardić: Beljak LAŽE 692a1b011e52a8838b77POLITIČKI TAJNIK MOSTAGrmoja: Beljak laže po nalogu Andreja Plenkovića
Snimku možete poslušati u prilogu, a u nastavku donosimo njezin transkript:



[/size]
Pause
[size]
Unmute

Loaded: 14.68%


[/size]
Remaining Time -2:02

Fullscreen

Podijeli
[size]


Krešo Beljak: Gledajte, da i nije ovakva situacija oko korone opet bi to bila nužnost po meni. Ponavljam, po meni. Mislim, znam da isto razmišlja gospodin Bernardić i to upravo zbog izbornog zakona koji je isto tako, po meni, izašao iz okvira ustavnosti. Odnosno one izborne jedinice u kojima postoji sada već prevelika razlika, plus minus, odnosno preveliko oduzimanje glasova... To je prva stvar koja je sigurno neregularna, dakle sigurno je da je u nekim izbornim jedinicama potrebno puno manje glasova da bi se dobio mandat.
Novinar: Na to je upozorio Ustavni sud još prije koliko godina...
Krešo Beljak: Još prije onih prošlih izbora. Do sada se ništa nije promijenilo. To je jedna stvar, druga stvar je D'Hondtova metoda koja ne odražava pravo stanje stvari na terenu odnosno na izborima. Dakle, izbori su i kad ne bi bilo pandemije, vrlo, vrlo, upitni što se tiče regularnosti, ako možemo govoriti o poštenju i zakonitosti. Ali to je opet dio povijeti ovih prostora. Dakle, mi smo imali, ne znam, prije 80 godina izbore kojima je opozicija, a tu možemo povući paralelu, gdje se pod vodstvom Vlatka Mačeka na izborima 1938. okupila cjelokupna opozicija. Od krajnje ljevice do krajnje desnice protiv vladajućih. U tom smislu sam ja i predlagao Bernardiću i on se s tim složio, da se pozovu, govorimo o mjesecu prije mjesec dana, čak i Most i sve moguće ideološke različite pozicije, a kojima je zajednički nazivnik taj da su protiv HDZ-a. Međutim, naravno, od strane Mosta nije bilo interesa. Dakle, s podsmijehom se tome pristupilo...
Novinar: Kako ste to predlagali?
Krešo Beljak: Pa to sam ja inkognito, ali više onako izbjegavajući teren, predložio i Grmoji i Petrovu. Međutim to je s podsmijehom odbačeno, a što je i jasno jer se radi o neostvarenim HDZ-ovcima koji ne promišljaju niti su ikad promišljali o bilo kojoj drugoj priči osim HDZ-a.[/size]
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bernardić: Beljak LAŽE Empty Re: Bernardić: Beljak LAŽE

Post by michaellcmacha Mon 11 May - 23:23

jebiga RESTART treba restart a nisu ni startali...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Bernardić: Beljak LAŽE Empty Re: Bernardić: Beljak LAŽE

Post by Šandor Winnetou Mon 11 May - 23:42

ok, pajser i bero skupa ne znaju gdje je ko šupalj dok se ne prepipaju uzdjž i poprjeko

_________________
Bernardić: Beljak LAŽE Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Bernardić: Beljak LAŽE Empty Re: Bernardić: Beljak LAŽE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum