ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by RayMabus 10/5/2020, 07:58

Fahrudin Radončić teško optužio Džaferovića i SDA za bliskoistočnu islamizaciju BiH

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/ministar-sigurnosti-bih-najavljuje-novi-migrantski-val-u-desecima-tisuca-ljudi-sda-ih-potice-da-dolaze-u-bosnjacke-krajeve-1020425

Normalno da je SDA u interesu da ih naseli po Bosni jer oni gledaju samo islamsko bratstvo ideologiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177127
2014-04-11


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by jastreb 10/5/2020, 08:11

Ne znam ima li istine u tome. Može biti da koji političar,prethodno primivši dobre pare, provodi takvu politiku,ali sam 99% siguran da Bosanci(mislim na muslimane) ne žele te uljeze u svojoj avliji,niti u svome komšiluku.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by jastreb 10/5/2020, 08:12

Čak mislim da veću krivicu za doseljavanje Arapa u Bosnu snose Srbi koji oko Zenice,Tuzle i Sarajeva prodaju svoju zemlju.

Mada bih u sveopćoj oskudici i ja učinio isto.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by RayMabus 10/5/2020, 08:15

Pa Radončič je musliman. Ne želi ih raja nego SDA koja je islamsko bratstvo ih priželjkuje u Bosni da pojačaju islamsku državu.

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Islamska_deklaracija


Cila politička ideologija SDA se vrti oko islama kao osnove i poveznice svega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177127
2014-04-11


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by jastreb 10/5/2020, 08:22

U Bosni je to islamsko bratsvo promašena misija.

Priznali su to i brojni islamisti koji su ondje došli da ratuju.

U Bosni postoji osmanofilija,tj.nekakva bliskost i simpatije za Osmanskim carstvom,ali koliko ja pipam "bilo " naroda,Bošnjaci bi opet ,kad bi morali birati najbolje* voljeli Jugoslaviju.

*ovo "najbolje" sam zapamtio u Bosni pa sam ga ovdje namjerno stavio,umjesto najviše. Moj drugar često je pitao svoju unučicu kojeg didu najbolje voli.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Ringo10 10/5/2020, 08:22

jastreb wrote:Čak mislim da veću krivicu za doseljavanje Arapa u Bosnu snose Srbi koji oko Zenice,Tuzle i Sarajeva prodaju svoju zemlju.

Mada bih u sveopćoj oskudici i ja učinio isto.
Srbi su radi svoje pohlepe vec popusili kurac na Kosovu.
Oni misle ko ga jebe, zemlja u Federaciji sto da je ne prodam
A sutra ce tako rasprodati sve i u RS pa ce im se ti mudzahedini naselit i u R. Srpskoj
Naselit ce se to i u hrvatskim krajevima. To je u BiH proklet mentalni sklop ... prodao bi mater rodjenu za dobre novce 

To bi trebalo zakonski zabraniti. Muslimani sad misle da im to odgovara ...ali mogli bi se i oni pokajat
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by jastreb 10/5/2020, 08:25

Ringo10 wrote: 
Oni misle ko ga jebe, zemlja u Federaciji sto da je ne prodam 
Mada sve manje. Osobno sam jako dobar sa dečkima ,Srbima iz FBIH,a od 92.u Bijeljini. Već godinu dana radimo zajedno.

Što više stare, sve ih više vuče u rodni kraj. Neki već u tom napuštenom selu uređuju terene i prave neke temelje za montažne kućice,krče puteve...

I da. Obavezno sahranjuju svoje pokojne ondje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Guest 10/5/2020, 08:28

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:Čak mislim da veću krivicu za doseljavanje Arapa u Bosnu snose Srbi koji oko Zenice,Tuzle i Sarajeva prodaju svoju zemlju.

Mada bih u sveopćoj oskudici i ja učinio isto.
Srbi su radi svoje pohlepe vec popusili kurac na Kosovu.
Oni misle ko ga jebe, zemlja u Federaciji sto da je ne prodam
A sutra ce tako rasprodati sve i u RS pa ce im se ti mudzahedini naselit i u R. Srpskoj
Naselit ce se to i u hrvatskim krajevima. To je u BiH proklet mentalni sklop ... prodao bi mater rodjenu za dobre novce 

To bi trebalo zakonski zabraniti. Muslimani sad misle da im to odgovara ...ali mogli bi se i oni pokajat

Moji su u Dobrosevcima zivili, sta su mogli nego prodati nanakon potpisanog Daytona? Tu su sad Arapi cuda napravili
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Guest 10/5/2020, 08:29

jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 
Oni misle ko ga jebe, zemlja u Federaciji sto da je ne prodam 
Mada sve manje. Osobno sam jako dobar sa dečkima ,Srbima iz FBIH,a od 92.u Bijeljini. Već godinu dana radimo zajedno.

Što više stare, sve ih više vuče u rodni kraj. Neki već u tom napuštenom selu uređuju terene i prave neke temelje za montažne kućice,krče puteve...

I da. Obavezno sahranjuju svoje pokojne ondje.
Da, svi Srbi iz SA su dobili Bijeljinu za relokaciju..tj bar sto se tice dobrog dela. Znam neke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by RayMabus 10/5/2020, 08:46

jastreb wrote:Čak mislim da veću krivicu za doseljavanje Arapa u Bosnu snose Srbi koji oko Zenice,Tuzle i Sarajeva prodaju svoju zemlju.

Mada bih u sveopćoj oskudici i ja učinio isto.
Nije riječ o šeicima i ekipi koja ima keš nego ilegalnim imigrantima , sirotinji koja nezakonito prelazi državne granice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177127
2014-04-11


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Guest 10/5/2020, 08:51

jastreb wrote:Čak mislim da veću krivicu za doseljavanje Arapa u Bosnu snose Srbi koji oko Zenice,Tuzle i Sarajeva prodaju svoju zemlju.

Mada bih u sveopćoj oskudici i ja učinio isto.
 
Jbt stric se mojnasao u Januaru 96 u situaciji da mora napustiti kucu...trajno.
Sta da rade nnego da prodaju, nece pod sda i vehabijama ziviti valjda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by jastreb 10/5/2020, 08:54

dzmrdz wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 
Oni misle ko ga jebe, zemlja u Federaciji sto da je ne prodam 
Mada sve manje. Osobno sam jako dobar sa dečkima ,Srbima iz FBIH,a od 92.u Bijeljini. Već godinu dana radimo zajedno.

Što više stare, sve ih više vuče u rodni kraj. Neki već u tom napuštenom selu uređuju terene i prave neke temelje za montažne kućice,krče puteve...

I da. Obavezno sahranjuju svoje pokojne ondje.
Da, svi Srbi iz SA su dobili Bijeljinu za relokaciju..tj bar sto se tice dobrog dela. Znam neke
Ovi nisu ni jedan iz SA. To su ljudi iz par srpskih sela u nekadašnjoj općini Lukavac,koji su teško najebali 92.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Guest 10/5/2020, 08:59

jastreb wrote:
dzmrdz wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 
Oni misle ko ga jebe, zemlja u Federaciji sto da je ne prodam 
Mada sve manje. Osobno sam jako dobar sa dečkima ,Srbima iz FBIH,a od 92.u Bijeljini. Već godinu dana radimo zajedno.

Što više stare, sve ih više vuče u rodni kraj. Neki već u tom napuštenom selu uređuju terene i prave neke temelje za montažne kućice,krče puteve...

I da. Obavezno sahranjuju svoje pokojne ondje.
Da, svi Srbi iz SA su dobili Bijeljinu za relokaciju..tj bar sto se tice dobrog dela. Znam neke
Ovi nisu ni jedan iz SA. To su ljudi iz par srpskih sela u nekadašnjoj općini Lukavac,koji su teško najebali 92.
To je ta regija, nisam mislio na grad iskljucivo, tj ponajmanje na grad posto je grad bio od samog pocetka muslimanmuslimanski. Ovo vise Rajlovac i sl prigradska srpska naselja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Guest 10/5/2020, 09:01

jastreb wrote:
dzmrdz wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote: 
Oni misle ko ga jebe, zemlja u Federaciji sto da je ne prodam 
Mada sve manje. Osobno sam jako dobar sa dečkima ,Srbima iz FBIH,a od 92.u Bijeljini. Već godinu dana radimo zajedno.

Što više stare, sve ih više vuče u rodni kraj. Neki već u tom napuštenom selu uređuju terene i prave neke temelje za montažne kućice,krče puteve...

I da. Obavezno sahranjuju svoje pokojne ondje.
Da, svi Srbi iz SA su dobili Bijeljinu za relokaciju..tj bar sto se tice dobrog dela. Znam neke
Ovi nisu ni jedan iz SA. To su ljudi iz par srpskih sela u nekadašnjoj općini Lukavac,koji su teško najebali 92.
Tetka mi je za vreme rata cini mi se u Lukavcu zivila...ili vojkovicima ..iskreno moram he pitati jer se selika cesto. Sad jje U zvorniku na samsamoj drini...predivno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by jastreb 10/5/2020, 09:07

Po tom pitanju,ja mislim da je treća, nova Jugoslavija najbolje rješenje.

Naravno,za sada,bez Hrvatske i Slovenije.

Znači Makedonija pod obavezno da se ujedini sa Srbijom. Zatim Crna Gora. I BIH. Ako žele opstati moraju se udružiti. Trećeg rješenja nema.

Time bi se suzbio i agresivni islamizam,koji ovdje nije uhvatio neke jače korijene,ali uporan jest. Time bi se suzbio i velikoalbanski nacionalizam. Kosovo bi se našlo opkoljeno slavenskim morem i bilo bi neutralizirano,a Makedonci bi konačno odahnuli.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by RayMabus 10/5/2020, 09:10

jastreb wrote:Po tom pitanju,ja mislim da je treća, nova Jugoslavija najbolje rješenje.

Naravno,za sada,bez Hrvatske i Slovenije.

Znači Makedonija pod obavezno da se ujedini sa Srbijom. Zatim Crna Gora. I BIH. Ako žele opstati moraju se udružiti. Trećeg rješenja nema.

Time bi se suzbio i agresivni islamizam,koji ovdje nije uhvatio neke jače korijene,ali uporan jest. Time bi se suzbio i velikoalbanski nacionalizam. Kosovo bi se našlo opkoljeno slavenskim morem i bilo bi neutralizirano,a Makedonci bi konačno odahnuli.
Srbi su glupi jer im geopolitiku vodi SPC koja ima srednjovjekovne poglede na geopolitiku ( svi su Srbi , samo SPC , drugi narodi ne postoje , povijest je onakva kako kaže SPC ).

Nema od toga ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177127
2014-04-11


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by epikur37 10/5/2020, 09:11

Racionalno, homogeniziraju svoj prostor.

Rast će cijena i mojih nekretnina u okolici Tuzle i u Tuzli..eto para da investiram u ladanjsku kućicu u bodulima...


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by RayMabus 10/5/2020, 09:14

Za geopolitiku tribaš imat inteligenciju. Eto pita mene dmrzm maloprije o Makedoniji i kako se Albanci kote i ja mu kažem nije moj problem. Ne kuži lik da neplivači najbolje brane brod i da ako dođe do toga da bi moglo doć i do sljedećih stvari a to je da se u Cg dignu protiv velike Albanije i da Makedonija i Cg povuću priznanje Kosova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177127
2014-04-11


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by jastreb 10/5/2020, 09:16

epikur37 wrote:Racionalno, homogeniziraju svoj prostor.

Rast će cijena i mojih nekretnina u okolici Tuzle i u Tuzli..eto para da investiram u ladanjsku kućicu u bodulima...


Jesu li ti poznata sela Smoluća,Tinj,Podpeć,Milino Selo,Panjik...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Guest 10/5/2020, 09:21

RayMabus wrote:Za geopolitiku tribaš imat inteligenciju. Eto pita mene dmrzm maloprije o Makedoniji i kako se Albanci kote i ja mu kažem nije moj problem. Ne kuži lik da neplivači najbolje brane brod i da ako dođe do toga da bi moglo doć i do sljedećih stvari a to je da se u Cg dignu protiv velike Albanije i da Makedonija i Cg povuću priznanje Kosova.

Kako ce povuci kad su se i u cg i makedoniji najvise bavili da budu antisrpski pozicionirani svih ovih godina kako bi se sto vise uvukli u supak amerikancima i svim ostalima, a nije bas ni da ih se pitalo.
Kako ce povuci kad im albanci sede u parlamentu i sacinjavaju vvlade?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve Empty Re: SDA potiče imigrante da dolaze u bošnjačke krajeve

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum