ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi - Page 3 Empty Re: Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi

Post by Serbinho-3 6/5/2020, 22:52

nakaza wrote:
Serbinho-3 wrote:
nakaza wrote:
Serbinho-3 wrote:
nakaza wrote:

To me najviše boli, a narod ne zna.  

Eno već računaju   koliko će srpskih kuća i imanja da kupe od poštenih domaćina oko Vranja.....

Ne znam da li imaju pravo, mada time formalno priznaju Srbiju!

Sve su to umesili sa Zapada.

Pokušaj ti kod njih da mesis.

Hoce da ti komanduje i u tvojoj kuci a tupavo i zatucano.

Dok ima Sivonja, bice i da se mesi.

Ja im ne bi dao, a ni ti jer smo patrioti

Ako im dajemo, mi priznajemo da je Kosmet naš a to vredi više od bednih evra .  Ne budimo slepi !

Zaključak je da mi ne priznajemo Kosmet sa Šiptarima da je naš, jedino bez njih.

Svet nam se smeje.


Zasto te brine Svet i da li ti se smeju?


Eno i Gazivode odoše, pa da se mi smejemo???    Rusi nam iza leđa govore da smo pasivni, to si u pravu  Toliko oružja nam prodaše, a mi ništa.


Generalno analizirajući Zapadnjake, covek dolazi do rezultata da njihova inteligencija, nazovimo tako, nema 

blage veze sta se dešava tamo a kamoli običan covek, koje realno takve stvari i ne zanimaju, ali guraju nos,

vole da komanduju i uredjuju kako oni hoce, makar to nemalo blage veze sa Istorijom i realnom situacijom

na terenu, niti kapira celu pricu i u sta je usao.

Kreni ti da čačkaš njima negde mecku, pa da vidis kako ces se provesti.

Znaju svi da sole pamet kako se kod njih ne ponaša kako treba, to imas u svakoj zemlji, onda ih 

vidis kako se on upravo tako ponaša kod vas 30 godina.

Balkanac je mudriji i inteligentniji, ali se sklanja, brine sta ce drugi reci.

Ovi drugi kako sam vec rekao, niti zna situaciju, gura pricu kako se nekome prohte ili digne Kitomir u datom

trenutku, bez da razmišlja o posledicama i u kakvu pricu je usao, niti ima kulture da izadje iz tudje kuce kako

vec ti komanduje i pravi sranja, bez da ga je sramota sta je uradio.

Baca okolo bombe, vade organe živim ljudima, teraju iz kuća, proterali 200.000 ljudi, zabole ih Kitomir.

Balkanac se brine sta ce reci Svet, sta on radi u svojoj kuci.

To je ta razlika i sto trci nekima, koji ga tretiraju ko zeca u kavezu.

Kao sa niste prikopčani sa vijugama, mozda niste putovali, ne poznajete Svet, ne znam ...


Last edited by Serbinho-3 on 6/5/2020, 22:56; edited 1 time in total

Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25


Back to top Go down

Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi - Page 3 Empty Re: Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi

Post by Serbinho-3 6/5/2020, 22:54

Puzi na kolenima da ga neki gori od njega potapse kako je dobar.

Mozda je za to kriva Istorija, jer se vidi da svi imaju podanički gen.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi - Page 3 Empty Re: Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi

Post by michaellcmacha 7/5/2020, 06:09

jel može i srbi iz hrvatske da traže tih 100 evra, pa ako ima viška da se i mi što smo pređli na latinsku veru prijavimo.... ali samo ako ima viška...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi - Page 3 Empty Re: Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi

Post by vuksadinare 7/5/2020, 07:08

izvinite....mnogo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi - Page 3 Empty Re: Mali: Neću da se izvinjavam što je Srbija najbolja u Evropi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum