ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by Guest 23/4/2020, 00:41

RayMabus wrote:Samo se pičke bave sa apartmanima i većim dijelom poslova oko turizma. Tako smo i postali feminizirano društvo koje podržava multikulti. I onda su izgurali industriju jer to su ka muški poslovi a kad financijski preuzmu vlast u kući i državi onda kroje i uvode svoja ženska pravila.

Crko turizam da Bog da i svi oni koji su ženama dali na upravljanje kuću i državu.
bravo... :tu :tu :tu al cuj Longi,vi dalmatinci ste ono..pa lini...eto,do skora si govorio da ti se ne da guzicu prebaciti na drugi kraj kreveta..a u industriji se moj baja,radi itekako i obicno stoji 8 sati nanogama plus rad,ako nisi zavrsio bar visu skolu,a i tada moras dvi godine lupati praktikum nedje u firmi..
Lik kod menea u firmi ima majstorski ispit,dakle ful lcertificiran..i neki dan obilazim firmu da vidim sto je u tijeku,kad on sam plus dva na kurccajtđobu,ubacuju masine za pranje djelova..remontira strojeve,koji inace rade 3 smjene i tako malo ga pitam kako je,sjeli popili kofi..lik gine doslovno,iako se smatra boos-om u halama....
lakse je prostrti guzicu i cekati da turista izbroji lovu...e sad,kad dojdu ovakve situacije,kasno je kukati za industrijom..Marc je protjero iz RH... :rasta :rasta :rasta

Guest
Guest


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by Hektorović 23/4/2020, 00:48

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:uz malo sreće možda 8 i 9 mjesec čopimo nešto gostiju.. uz malo nesreće ništa

Problem je što se predviđa drugi val u desetom

A kolektivni imunitet nemamo

s druge strane masa ljudi gleda da ušpara

A restorani sa plexiglas kapsulama i nisu nešto primamljivi...





Kampove treba otvoriti sa nonstop dezinfekcijom toaleta, opet sve te mjere povećavaju operativne troškove



Je ko što kažem, kolektivni imunitet nemamo...

pa da dosta ovisimo o faktoru sreće..

da se ovaj virus 100% stavi pod kontrolu recimo do 1.7 , bi mi mogli imati dobru polu sezonu. :D ali eto ti si nabroja razloge zbog kojih vjerojatno nećemo niti 8 niti 9.

ne znamo kako će se virus ponašati, virus vjerojatno neće biti pod kontrolom, države oko nas neće slati svoje građane da troše novac vanka, česi i njemci i talijani i ostali će htjeti da lova ostane unutar države, a i da hoće ići putovati , imati će manje para.

eventualno da se cijeli svijet ponašao kao švedska.. možda bi to bilo najbolje.. imali bi 10puta više mrtvih, ali uništenih života na račun turizma, ja osobno znam nekoliko ljudi koji sada ne spavaju noćima, ali baš ono ne spavaju.. sve ostale dere stres.. 80% ljudi je pod stresom radi ekonomije. a ja sam u onih 20% što nije :tu
u konačncii šteta u ljudskim životima će biti gora nego da je virus prošao državom.. evo bjelorusija nije ništa puno gora od srbije - - izgleda da istočna europa zbog cijepiva protiv turbekuloze ima dobar imunitet na ovaj virus.



Taj stres nije zbog Korone, nego znog 20% GDP-a iz turizma, kao da se radi o nekoj karibskoj banana državi 

Tu leže svi problemi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by RayMabus 23/4/2020, 01:28

Mi i jesmo mediteranska banana država. Gledamo u nebo ko Indijanci oće li past kiša i uništit turizam u državi i to je udarna vijest svake godine.

Puca mi kurac koliko je turista došlo u Hrvatsku. Jebo mater svoju i oni i ovisnost o turizmu. Nek crkne sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by RayMabus 23/4/2020, 03:58

Baš mi jje drago šta je turizam na koljenima a koliko vidim ni iduće godine neće biti nešto jer ljudi neće imat para a ako se to otvori svi će spuštat cijene da privuću bilo koga dakle totalni pad sistema , veća ponuda od potražnje.


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/provjerili-smo-kojim-tempom-ce-se-oporavljati-hrvatski-turizam-i-koje-ga-zamke-vrebaju-na-tom-mukotrpnom-putu-foto-20200420 z




Uglavnom zaduživanje a ovi šta su se navukli na ovu sisu od turizma sad su u gadnim problemima posebno ako nisu računali da bi sezona il dvije mogla podbacit.

Toliko o turizmu kao gospodarskoj grani. Sve super divno bajno i jedna sitnica i imaš bankrot ako si previše ovisan o turizmu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by pizzon 23/4/2020, 07:35

RayMabus wrote:
pizzon wrote:najlakse mogu srbi da vas vade
ako budu hteli
Daj odjebi.

normalno da smo vas odjebali
osim šacica nevernih toma
i avanturusta.
ne racunam radnu snagu
koja je otisla u hr jer nije mogla
na zapad.
pizzon
pizzon

Posts : 4986
2020-04-21


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by RayMabus 23/4/2020, 07:47

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:najlakse mogu srbi da vas vade
ako budu hteli
Daj odjebi.

normalno da smo vas odjebali
osim šacica nevernih toma
i avanturusta.
ne racunam radnu snagu
koja je otisla u hr jer nije mogla
na zapad.
Ja navijam da turizam propadne. Ne tribate nam ni vi ni itko. Nemoj dolazit. Ne želim da puniš državni proračun i hraniš uhljebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by RayMabus 23/4/2020, 08:05

Ja sam MOSTovac a to je politička opcija u Hrvatskoj koja se zalaže za reforme a smetaju vladajućim strankama u Hrvatskoj jer ugrožavaju njihov lagodan život na račun građana koje deru porezima , privatnog sektora kojeg deru porezima te prhoda od turizma koji ih čini bogatima i daje im logističku moć da vladaju.

Sad će im propast turizam u Dalmaciji sasvim sigurno a izbori su na kraju ove godine i bit će.puno nezadovoljnih koji će glas dati nekom trećem na izborima.

Kako god okreneš onaj tko i bude vladao Hrvatskom iduće četiri godine neće imat šta ukrast jer će turizam krahirat.

Zato ne želim da itko dođe a ni neće jer :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t39169-nostradamus-avio-putnicki-prijevoz-ce-se-prizemljiti-zbog-kuge

Ova kuga će potrajat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by mutava baštarda 23/4/2020, 09:06

RayMabus wrote:Mi i jesmo mediteranska banana država. Gledamo u nebo ko Indijanci oće li past kiša i uništit turizam u državi i to je udarna vijest svake godine.

Na tome nam počiva i poljoprivredni sektor. Hoće li pasti kiša u moje kumpire...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by RayMabus 23/4/2020, 09:17

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Mi i jesmo mediteranska banana država. Gledamo u nebo ko Indijanci oće li past kiša i uništit turizam u državi i to je udarna vijest svake godine.

Na tome nam počiva i poljoprivredni sektor.  Hoće li pasti kiša u moje kumpire...
Točno. Milanović uopće nije ništa falija kad je Hrvatsku nazva slučajnom državom. Eto ove godine nije pala kiša i nema turizma a ako Bog da a dat će neće ga bit ni iduće.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t39169-nostradamus-avio-putnicki-prijevoz-ce-se-prizemljiti-zbog-kuge

Bude ovo potrajalo. Već sad dvije godine u najboljem slučaju jer prva godine je kuga a ako nađu cjepivo iduću još traju posljedice globalne ekonomske krize. Dvi godine potopa u turizmu dovoljno da razjebe ovu gubu u državnom aparatu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by AssadNaPodmornici 23/4/2020, 10:20

https://www.index.hr/vijesti/clanak/turisti-masovno-otkazuju-apartmane-bookinga-nema-cijene-ostale-iste/2176341.aspx

Inače za ekipu koja se nada da će ljetovati džabe 

Iznajmljivaci mogu spustiti cijenu max 25-35% ispod toga se ne isplati. Rekao sam u drugom postu zašto je to tako


Ugl zbog državnih nameta startana cijena svega u RH je visoka
Primjer gorivo. Nafta je besplatna ali zbog poreza i trošarina cijena goriva nemoze pasti ispod 20-30% bez obzira što je cijena goriva pala za 99%
Tako vaš smještaj, večera u restoranu, kava na plaži, epijev gliser, i gorivo za njega - sve će vam to biti max 20-30% jeftinije, teže će vam ove godine biti doći na obalu nego prošle

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by Ringo10 23/4/2020, 10:29

RayMabus wrote:Toliko o turizmu kao gospodarskoj grani. Sve super divno bajno i jedna sitnica i imaš bankrot ako si previše ovisan o turizmu.
PA to ti je ko i sa naftom

Pa šta misliš zašto Rusi kopaju i rukama i nogama da se otarase ovisnosti o nafti i gasu

Država se ne može oslanjati samo na turizam ... bez industrije ne ide i ne ide.

Ali eto, pametni Hrvati su skoro svu industriju razjebali ... koja je bila možda i najjača u bivšoj SFRJ  ... misle budale - imamo turizam

I šta sad

Od turizma mogu MOŽDA živjeti Lihtenštajn ili Monako .. ili djelomično Vatikan

Ali Hrvatska ne može

Mogu se Hrvati rugati Srbima i Vučiću ali on srpsku industriju modernizira i Srbiju reindustrijalizira ... jer turizma nemaju

Uz pomoć Kineza je uspio da spasi čak i bivšu rak ranu Srbije pa i bivše Jugoslavije - željezaru Smederevo

Mnogo su se Hrvati kurčili sa svojim turizmom ... a ne kontaju budaletine da je dovoljno samo malo da pa  da to crkne
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by AssadNaPodmornici 23/4/2020, 11:01

Slušaj da bi imao industriju moraš imati neke komparativne prednosti 
Nizu razinu korupcije, brzu i efikasnu i malu birokraciju i škole koje izbacuju industrijske radnike i inženjere, te niže poreze 

Ako pogledaš nas i Srbiju, srbi su u svemu bolji za imati industriju 
Imaju efikasniju birokraciju koja je brža i sposobnija od naše I2b birokracije, jeftinije energente (u naš HeP i komunalna poduzeća HDZovci trpaju u kancelarije vlaje i Bosance što poskupljuje te usluge a čini nas manje konkretnim za industriju), srbi imaju i niže poreze (mi i Švedska smo najoporezivanije zemlje na svijetu), zbog strukture ekonomije velik broj mladih (djeca domoljuba HDZovaca) završava razne privatne managerske fakultete i gledaju se nakon toga uvaliti u državnu firmu, kao ona imocanka Nosicka ili onaj Bosanac Kotarac koji je završio baltazar fakultet i postao direktor komunalnog poduzeća u makarskoj bez dana staža. Ne možete sa takvim mentalitetom graditi industriju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by RayMabus 23/4/2020, 18:46

Rekli su Nijemci danas da ne puštaju svoje držsvljane nigdje a u Bavarskoj su srezali poreze na turizam do 21.06.2021

Merkel odjebala Plenkovica
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by AssadNaPodmornici 23/4/2020, 18:53

RayMabus wrote:Rekli su Nijemci danas da ne puštaju svoje držsvljane nigdje a u Bavarskoj su srezali poreze na turizam do 21.06.2021

Merkel odjebala Plenkovica
evo i naši će srezati poreze na turizam, da bi eventualno privukli domaće i možda kojeg zalutalog stranca koji se premišlja.. NOT

čardak treba hraniti lol
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna - Page 2 Empty Re: Plenkovic nazvao Merkel , Kurza , Janšu i Orbana da spasi turističku sezonu koja čini 20% BDPa i 45% proračuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum