ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme - Page 2 Empty Re: Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme

Post by Guest 22/4/2020, 20:38

nego nego..teta-Sora...ali vrlo vrlo zanimljivo podrucje...e sad..Longi je neka jaja pokazivao,sto kad se neka pri malo grubljem poticaju "kvrcnu"?odnosno,frekvencije im se priblize,pa dolazi do efekta preklapanja i pojave zabiljzivosti(vidljivosti)?

Guest
Guest


Back to top Go down

Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme - Page 2 Empty Re: Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme

Post by RayMabus 22/4/2020, 21:46

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:vremsnki interval prije velikog praska 

Veleumni generale realno nepostojećeg entiteta poznatog kao Galaktička Federacija, objasni nam što je bilo PRIJE nego je samo vrijeme NASTALO?
Kontaš paradox.
Kako je moguće postojanje nečega u PRIJE NASTANKA VREMENA SAMOG? Skupa s prostorom, naravno.
Nema paradoksa. Gledaj eksploziju usporeni snimak pa vidiš da prvo odlete ( pokrenu se ) površinski slojevi kao reakcija na eksploziju dok jezgra miruje. Nema sekunda ni minuta nego se radi o odmaku odma u startu početka gibanja. Postoji taj vremenski otklon na početku.

3% svemira ti je sastavljeno od takve mase. Ostalih 97% je u sadašnjosti.

Mi računamo početak kad se pokrenilo ovih 97% a ima i ova 3% ovih neutrina koji su djelić prije započeli gibanje.

Oni se gibaju u istom svemiru samo šta su prije tu pa kad prođu negdje ako si ti dio ovih 97% a jesi opazit ćeš njihovo postojanje kasnije a to će se manifestirati time da oni prolaze kroz materiju. Ne prolaze oni kroz materiju nego tu di je sad materija nije bilo mase nego prazan prostor jer se Zemlja miče 30 km u sekundi u prostoru. Oni su prošli tu prije dok planet nije došao u tu točku.

U njihovom vremenu nema planeta u toj točci prostora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme - Page 2 Empty Re: Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme

Post by RayMabus 22/4/2020, 22:04

Oni se ponašaju ko da ja sad ovaj post šta sam napisao osvane tek sutra s danom zakašnjenja u vašem svemiru i ti sutra pošalješ nekoga da provjeri adresu odakle je to poslano i uđeš u sobu a u sobi nema nikoga već jedan dan.

Zato šta ja nisam tu. Bio sam jučer a tek si danas vidio da postojim. 

U istom prostoru al odmak prije ostalih vremenski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme - Page 2 Empty Re: Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme

Post by Guest 22/4/2020, 22:16

O čem ti blebećeš?
Nema paradoksa, kažeš?
Kakva eksplozija? Kakvo gibanje? Kakav dan zakašnjenja?
Kontaš da PRIJE velikog praska nema ništa, jer ne postoji niti prostor niti vrijeme. Ništa se ne može dogoditi jer se nema niti gdje dogoditi (nema prostora) niti se ima kad dogoditi (nema vremena).
Nema prošlosti, nema sadašnjosti, nema budućnosti. To su veličine vezane za vrijeme, a skupa s vremenom i za prostor jer je to dvoje neodvojivo jedno od drugog.
Sad kontaš paradoks?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme - Page 2 Empty Re: Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme

Post by RayMabus 22/4/2020, 22:23

A ništa , onda istražuj sam o čemu je tu riječ. Ja san objasnija. Nije mi tema toliko bitna da bi se zadržao na njoj. Nek istražuju pa nek vide o čemu je riječ i zbog čega ne reagira kad naleti na masu nego samo projuri kroz nju.

Nije mi bitan ovaj fenomen u svemiru. Nema neku vrijednost. Ništa bitno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme - Page 2 Empty Re: Čeka se očitovanje Galaktičke Federacije: Znanstvenici uočili paralelni svemir koji se vraća unazad kroz vrijeme

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum