ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher Tue 8 Dec - 13:14

Lady_D wrote:

Bilo je njistanja, njakanja i protestnih prdaca

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Jack%20asses

jack_reacher

Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 13:55

razboleh se, bemumater...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 8 Dec - 14:06

kada se nerviraš!
zemi maxflu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 14:07

ja pijem tylolhot, imam u kanc jednu kesicu. idem sada kući da legnem i da se umotam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 8 Dec - 14:36

-1.75 na oba oka

I'm blind
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Sasuke_uchiha_lineart_colored_by_ezmeag98-d5ibha1
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 8 Dec - 14:44

moja je sestrična imala 15, ne sjećam se jel bio - ili +.
na oba oka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 8 Dec - 18:31

Dobrodošao u klub, možemo mu skupa promašit vrata :^0

Napokon doma. Moram u Zg sutra privatno i idući tjedan poslovno.

Jel hladno gore?
Treba li mi kapa, šal, rukavice?

Ovdje sam u košulji i baloneru. Proljeće đir.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 8 Dec - 19:25

u zg je magla, hladno i mokro.
treba ti sve.
smrznut ćeš se.

baš je klasično ružno vrijeme.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 8 Dec - 19:26

Pfffff dobro, sve ću ponijet.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 19:31

Med, o-ba-ve-zno sve od toga ponesi. Danas sam slučajno zaboravila rukavice i pizdila sam i cvokotala cijelim putem do doma jer su mi se prsti pretvorili u komade leda. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 8 Dec - 19:35

Nemoš vjerovat. Ovdje po danu u majici izađem na marendu, navečer još nisam kaputni debelu jaknu obukla. Dobro ste mi rekli, thx!
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 19:38

Np. I meni je sad bio klimatski šok kad sam stigla u Split za vikend, a nazad me dočekali led i magla. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 8 Dec - 19:43

medication wrote:Dobrodošao u klub, možemo mu skupa promašit vrata :^0
:^0

a ništ, dobit ću nove ćale, i trebao bih ih nositi, heh..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 19:47

Ja sam bila šokirana na zadnjem pregledu jer mi se nakon godine dana nenošenja naočala i leća dioptrija smanjila za 0,5.

Sad ih opet nosim pa bumo vid'li u kojem će smjeru. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher Tue 8 Dec - 19:56

Vegvísir wrote:Med, o-ba-ve-zno sve od toga ponesi. Danas sam slučajno zaboravila rukavice i pizdila sam i cvokotala cijelim putem do doma jer su mi se prsti pretvorili u komade leda. :D

ajde ne pretjeruj,nije ispod nule,jest da je neugodno prohladno i vlažno ali kakav led,pa nisi na velebitu,staviš ruke u džepove od jakne\kaputa.. affraid :|
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher Tue 8 Dec - 19:58

Vegvísir wrote:Ja sam bila šokirana na zadnjem pregledu jer mi se nakon godine dana nenošenja naočala i leća dioptrija smanjila za 0,5.

Sad ih opet nosim pa bumo vid'li u kojem će smjeru. :^0

sad si me utješila,meni tek nedavno ustanovili 0.5 na lijevom oku,desno ništa i oftamolog mi reko da još uvijek ne trebam naočale i da je sasvim normalno lagano gubit vid nakon 45-e.. B-)
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 19:58

bobster wrote:
Vegvísir wrote:Med, o-ba-ve-zno sve od toga ponesi. Danas sam slučajno zaboravila rukavice i pizdila sam i cvokotala cijelim putem do doma jer su mi se prsti pretvorili u komade leda. :D

ajde ne pretjeruj,nije ispod nule,jest da je neugodno prohladno i vlažno ali kakav led,pa nisi na velebitu,staviš ruke u džepove od jakne\kaputa.. affraid :|

Gle, držala sam vrećice u rukama i prsti su mi se smrznuli. Vani je, koliko vidim, 2 stupnja. Meni sasvim dovoljno hladno za full opremu u obliku šala, kape i rukavica. Ako tebi nije, ti je ne nosi. :cat1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 20:01

bobster wrote:
Vegvísir wrote:Ja sam bila šokirana na zadnjem pregledu jer mi se nakon godine dana nenošenja naočala i leća dioptrija smanjila za 0,5.

Sad ih opet nosim pa bumo vid'li u kojem će smjeru. :^0

sad si me utješila,meni tek nedavno ustanovili 0.5 na lijevom oku,desno ništa i oftamolog mi reko da još uvijek ne trebam naočale i da je sasvim normalno lagano gubit vid nakon 45-e.. B-)

Krećeš se polako prema staračkoj dalekovidnosti. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by jack_reacher Tue 8 Dec - 20:04

Vegvísir wrote:
Krećeš se polako prema staračkoj dalekovidnosti. :P

nadam se samo da neću postat zimogrozni dedica koji se ne veseli zimskim radostima.. :D 👅
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 8 Dec - 20:11

bobster wrote:
Vegvísir wrote:
Krećeš se polako prema staračkoj dalekovidnosti. :P

nadam se samo da neću postat zimogrozni dedica koji se ne veseli zimskim radostima.. :D 👅

Ja sam još daleko od 45-e pa sam svejedno zimogrozna i malce čangrizava kad se susretnem s tim zimskim radostima. :shy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Tue 8 Dec - 22:53

A di je 65-a?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum