ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 13:58

Nemate pojma kako je listano iz lidla dobro :D


Rucak u rerni

Ucim, cijela kuca mirise, gladna kao vuk!
Popodne cu jos ucit pa cu prosetat do kazflanda da vidim bozicnu ponudu

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 24/11/2015, 14:14

Lady_D wrote:Nemate pojma kako je listano iz lidla dobro :D


Nije da u Splitu ne postoji Lidl, ali meni nikad nije palo na pamet kupit i jest ta sranja iako, ruku na srce, probala jesam onaj pizza fornet  pig

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 24/11/2015, 14:48

jel se i ti zdravo hraniš, ili? :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 15:45

Meni je lisnato masno....fornetti ajd mogu pojest 1-2.... moj voli ta gotova sranja. .gradsko dijete. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 24/11/2015, 15:53

šunka/pršut i sir, zakon :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 24/11/2015, 18:45

Meni je to sve ukusno, al dobijen istant trbušinu i guzičetinu od toga, pa preskačem. A i umorna sam od te hrane.


Dšla doma crknuta. Zadubila se u neki posao i odjednom pomislim kako je mračno i tiho u firmi i skužim da je ekipa išla prije sat i po -dva kući... :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 19:35

Otkad vodim filijalu dani su mi kratki....prije sam samo gledala na sat kada ću kući. ...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 24/11/2015, 19:42

welcome to club :D

vrijeme je relativan pojam.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 20:06

Večer!
Tek sad stigla doma, dokrajčit će me ovaj tempo.

Ne znam što bih jela. scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 24/11/2015, 20:09

Vegvísir wrote:Večer!
Tek sad stigla doma, dokrajčit će me ovaj tempo.

Ne znam što bih jela. scratch
Pronadji nesto u hladnjaku:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 20:12

A bit će nešto takvo brzinsko. Sigurno imam koje jaje za ispeći ili hummus za namazati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 24/11/2015, 20:12

haha, med, identično 

dobro, ova zagi ne voli lisnato, ne voli koljače.. jes ti čovjek, naša vrsta uopće!? Suspect :face:
također se divim i ljudima koji bi mogli bez hrane..  :D ne razumijem to

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 24/11/2015, 20:15

Vegvísir wrote:A bit će nešto takvo brzinsko. Sigurno imam koje jaje za ispeći ili hummus za namazati.
Jaje, znaci jaja nisi izbacila? Primjetih da si na zeljenjavi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 24/11/2015, 20:15

modra wrote:haha, med, identično 

dobro, ova zagi ne voli lisnato, ne voli koljače.. jes ti čovjek, naša vrsta uopće!? Suspect :face:
također se divim i ljudima koji bi mogli bez hrane..  :D ne razumijem to
hrana je,...da ne umres od gladi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 20:15

Ne mogu bez hrane ali volim povrće,sir,meso, ribu....slatkiše sam zamjenila suhim voćem i proteinski čokoladicama...A slatko volim....mislim slatkiše. ...kolači su mi,ne znam,premasni. ....

Odo pod tuš pa u krpe....težak dan iza mene,isti takav me sutra čeka. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 20:31

dijagram wrote:
Vegvísir wrote:A bit će nešto takvo brzinsko. Sigurno imam koje jaje za ispeći ili hummus za namazati.
Jaje, znaci jaja nisi izbacila? Primjetih da si na zeljenjavi:)

Jedem i jaja i mliječne proizvode. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 24/11/2015, 20:33

Vegvísir wrote:
dijagram wrote:
Vegvísir wrote:A bit će nešto takvo brzinsko. Sigurno imam koje jaje za ispeći ili hummus za namazati.
Jaje, znaci jaja nisi izbacila? Primjetih da si na zeljenjavi:)

Jedem i jaja i mliječne proizvode. :)
O pa onda samo meso ne jedes?
Danas opet moda neki jedu samo meso:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 20:38

dijagram wrote:
Vegvísir wrote:
dijagram wrote:
Vegvísir wrote:A bit će nešto takvo brzinsko. Sigurno imam koje jaje za ispeći ili hummus za namazati.
Jaje, znaci jaja nisi izbacila? Primjetih da si na zeljenjavi:)

Jedem i jaja i mliječne proizvode. :)
O pa onda samo meso ne jedes?
Danas opet moda neki jedu samo meso:)


Da, vegetarijanka sam, ne veganka. :)

Posljednjih godina su popularne te paleo i LCHF varijante prehrane u kojim se jede dosta mesa. A gle, svatko jede kako mu paše. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 24/11/2015, 20:43

Vegvísir wrote:
dijagram wrote:
Vegvísir wrote:
dijagram wrote:
Vegvísir wrote:A bit će nešto takvo brzinsko. Sigurno imam koje jaje za ispeći ili hummus za namazati.
Jaje, znaci jaja nisi izbacila? Primjetih da si na zeljenjavi:)

Jedem i jaja i mliječne proizvode. :)
O pa onda samo meso ne jedes?
Danas opet moda neki jedu samo meso:)


Da, vegetarijanka sam, ne veganka. :)

Posljednjih godina su popularne te paleo i LCHF varijante prehrane u kojim se jede dosta mesa. A gle, svatko jede kako mu paše. :)
Da, jedna frendica presla na cvarke slaninu kobasice, kao ima probavne smetnje pa izbacila gluten, a udebljala se ko svinjce:)
redovito kao nesto trenira, teretana,...rekoh joj, curo roknut ce te tlak, ne mozes samo svinjetinu mlatiti, skuhaj puru, zelenjavu, mediteransku itd.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/11/2015, 20:52

dijagram wrote:
Da, jedna frendica presla na cvarke slaninu kobasice, kao ima probavne smetnje pa izbacila gluten, a udebljala se ko svinjce:)
redovito kao nesto trenira, teretana,...rekoh joj, curo roknut ce te tlak, ne mozes samo svinjetinu mlatiti, skuhaj puru, zelenjavu, mediteransku itd.

Pa može se jesti bezglutenski i bez da se samo mlati po svinjetini. :D
Jest da je malo nezgodno jer se gluten krije u dosta toga pa treba promišljati i planirati, ali opet ništa strašno.

Recimo, prošli tjedan sam s frendicama išla jednu večer u pivnicu Medvedgrad i tu mi je bilo malce krivo što zbog glutena nisam mogla naručiti pivo s njima, al' šta sad, neš ti stvari. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by dijagram 24/11/2015, 20:57

Vegvísir wrote:
dijagram wrote:
Da, jedna frendica presla na cvarke slaninu kobasice, kao ima probavne smetnje pa izbacila gluten, a udebljala se ko svinjce:)
redovito kao nesto trenira, teretana,...rekoh joj, curo roknut ce te tlak, ne mozes samo svinjetinu mlatiti, skuhaj puru, zelenjavu, mediteransku itd.

Pa može se jesti bezglutenski i bez da se samo mlati po svinjetini. :D
Jest da je malo nezgodno jer se gluten krije u dosta toga pa treba promišljati i planirati, ali opet ništa strašno.

Recimo, prošli tjedan sam s frendicama išla jednu večer u pivnicu Medvedgrad i tu mi je bilo malce krivo što zbog glutena nisam mogla naručiti pivo s njima, al' šta sad, neš ti stvari. :D
 A i ti izbjegavas gluten?
Ja mogu sve,al mogu sve i izbaciti,mogu se igrati kako zelim jer imam jak karakter:)
Primjerice slatkisi,sladoled su mi sasvim ok, ali mogu ih drzati pred nosom i ne jesti godinama ako tako hocu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum