ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zekanović nešto kmeči zbog katedrale

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zekanović nešto kmeči zbog katedrale - Page 2 Empty Re: Zekanović nešto kmeči zbog katedrale

Post by max123 18/4/2020, 19:00

Noor wrote:
nisam vjernik, ali jesam agnostik i borim se...zato i poštujem sve koji vjeruju...ah, duga priča :)
sad imam barem jednu utjehu.bit ćemo zajedno u tom "paklu"...;)

max123

Posts : 2853
2015-10-28


Back to top Go down

Zekanović nešto kmeči zbog katedrale - Page 2 Empty Re: Zekanović nešto kmeči zbog katedrale

Post by Noor 18/4/2020, 19:01

max123 wrote:
Noor wrote:
nisam vjernik, ali jesam agnostik i borim se...zato i poštujem sve koji vjeruju...ah, duga priča :)
sad imam barem jednu utjehu.bit ćemo zajedno u tom "paklu"...;)
schatzi, endlich :love

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zekanović nešto kmeči zbog katedrale - Page 2 Empty Re: Zekanović nešto kmeči zbog katedrale

Post by Guest 18/4/2020, 19:44

max123 wrote:
Legendovich wrote:
max123 wrote:
Noor wrote:
pa mogu zamisliti, nisam vjernik...
schatzi,zar i ti.proba sam sve,iša u međugorje,stavlja na stotine maraka lemuzine,vrtio krunicu danonoćno.mater mi mise uplaćivala za cilu godinu.ali,neide,razum neda i da ga ebeš...:(
oyebote... :rasta :rasta :rasta
muka issova,moj svetoje.ideš li ti u svoju džamiju,ili kako se ono zove..
nidje moja Bogomdanost ne ide..Bog dao 10 zapovjedi i meni dovoljno..ne treba mi neki hipokrit "objasnjavati" sto znace rijeci u Bibliji..Dobra dusa ce ih uvijek pravilno tuimaciti,licemjerna uvijek u svoju korist...tako da...meni moja 4 zida dovoljna.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zekanović nešto kmeči zbog katedrale - Page 2 Empty Re: Zekanović nešto kmeči zbog katedrale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum