ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ugarska se širi

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by max123 16/4/2020, 22:24

RayMabus wrote:
max123 wrote:
Legendovich wrote:Kakogod,Longi,Madjaru su NETKO,vi ste NITKO... :rasta :rasta :rasta
mađari su kurac na biciklu,kao i tvoje žide.jedni koriste evropski fond.drugi amere.samostalnost 0.da njemci udare o sto ,raznorazne pripzdine tipa poljska,ugarska bila bile kruva gladne...
Kurac na biciklu koji pokušava obnovit veliku Mađarsku al nema potencijal za to pa onda igraju ekonomsko političke iigrice.

Eto oni kao prijatelji Srbima a priznali Kosovo. Veliki prijatelji. Štaš poć govorit.

Sad tu nešto po Bosni opet mudruju a ne znaju ni sami šta oće točno al eto sad je RS super iz xy razloga.
kad jednom pukne sistem,a pitanje je samo vremena,sa njemačkim lancerima preorat prvo madjarsku pa onda uzet naše u bačkoj i st.srijemu.jebo im ja mater i jednim i drugima...


Last edited by max123 on 16/4/2020, 22:25; edited 1 time in total

max123

Posts : 2853
2015-10-28


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by RayMabus 16/4/2020, 22:24

A kad me se bude ticalo onda će Orbanu pred vratima osvanit Jobbik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Guest 16/4/2020, 22:30

max123 wrote:
Legendovich wrote:
max123 wrote:
mađari su kurac na biciklu,kao i tvoje žide.jedni koriste evropski fond.drugi amere.samostalnost 0.da njemci udare o sto ,raznorazne pripzdine tipa poljska,ugarska bila bile kruva gladne...
Ma nemoj?'..PAMETNI koriste Europski fond,jer su to krediti nepovratni..Koji je vama kuratz kriv kad ste nesposobni i nekompetentni,niti znate ispuniti dokumente potrebne za te kredite...i sad Madjari krivi???pstalo nish sa pamecu nema,pa necu komentirati..
Poljaci u povukli 80miljuna ojrova iiz predpristupnih fondova da razviju zaostali industriju..naspram vas su triple svicarska..
pa neradi se o titinoj kiflici.ti si neštlo pleo kako su ugri neki kurac,a ja sam ti lipo nacrta, da su običan kurac,i to jos nezahvalan.nakon što ih je dojčland i mrski zapad podigo od mrtvih,oni sad punog droba seru po istima.to se zove mizerni karakter u mom selu...
Tvoj je bed,kao ivecine sa prejakim egom..Prihvati realnost...Unutar EU nitko se Madjarima ne smije,vama da,jerbo..znaju svi koji gledaju..
Madjari jesu netko,kako rekoh,a vbi nadalje ostajete goli kuratz..to sto se drzava zaduzuje za place birokraciji,naravno,nist nije..
ti si nesh nacrta..jebate,oborise me argumenti :rasta :rasta :rasta

ovako se to radi..

https://countryeconomy.com/countries/compare/hungary/croatia 

https://www.indexmundi.com/factbook/compare/croatia.hungary/economy ima josh,ali ovo je previse..

Dojcland i mrski zapad su u biti kao i od vas benefite ugrabili,i smatraj predpristupn ugovore vracanjem love...
nezahvalni??..Ono ne pristaju na trpacinu kozojebima i ostalima, inece da lizu guzicu Briselu,kako to vi radite..Stvarno su grozni.. lol! lol! lol!

tvoje selo??..ono...ajd dobro..mjerilo svjeckog "karaktera" lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by epikur37 16/4/2020, 22:31

RayMabus wrote:A kad me se bude ticalo onda će Orbanu pred vratima osvanit Jobbik.

Oni su ti još gori od Orbana, išli kod Kusturice na slavu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by RayMabus 16/4/2020, 22:34

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:A kad me se bude ticalo onda će Orbanu pred vratima osvanit Jobbik.

Oni su ti još gori od Orbana, išli kod Kusturice na slavu.
Pa rekoh kad me se bude ticalo. Sad me se ne tiče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by max123 16/4/2020, 22:34

samo se ti smješkaj.historija se ponavlja.kad pukne amerika izrael će nestat sa karte.kad švabi dopizdi cila evropa će bit gladna...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Šandor Winnetou 16/4/2020, 22:36

max123 wrote:samo se ti smješkaj.historija se ponavlja.kad pukne amerika izrael će nestat sa karte.kad švabi dopizdi cila evropa će bit gladna...
i ja to kažem ovom našem svetoju koji je kao židov a navija protiv amera koji su jedini jamac opstanka žida u izraelu. Ono nije baš sav svoj ali eto

_________________
Ugarska se širi - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Guest 16/4/2020, 22:36

max123 wrote:samo se ti smješkaj.historija se ponavlja.kad pukne amerika izrael će nestat sa karte.kad švabi dopizdi cila evropa će bit gladna...
:dramaq nisam se niti nasmijesio,samo ti podastrijeo cinjenice...BEZ nekog stranog vodstva vi ste ko izgubljena djeca..ne brini za Israel,prezivljavao je i DAVNO prije otkrivanja Jemerike.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Guest 16/4/2020, 22:37

tre wrote:
max123 wrote:samo se ti smješkaj.historija se ponavlja.kad pukne amerika izrael će nestat sa karte.kad švabi dopizdi cila evropa će bit gladna...
i ja to kažem ovom našem svetoju koji je kao židov a navija protiv amera koji su jedini jamac opstanka žida u izraelu. Ono nije baš sav svoj ali eto
yahh...4 miljarde godisnje spasavaju Israel...naravno.. lol! lol! lol!
eno Plenki je zaduzijo se za 2 miljarde..to spizdite u par mjeseci(birokrtske ploće)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Šandor Winnetou 16/4/2020, 22:38

Legendovich wrote:
tre wrote:
max123 wrote:samo se ti smješkaj.historija se ponavlja.kad pukne amerika izrael će nestat sa karte.kad švabi dopizdi cila evropa će bit gladna...
i ja to kažem ovom našem svetoju koji je kao židov a navija protiv amera koji su jedini jamac opstanka žida u izraelu. Ono nije baš sav svoj ali eto
yahh...4 miljarde godisnje spasavaju Israel...naravno.. lol! lol! lol!
eno Plenki je zaduzijo se za 2 miljarde..to spizdite u par mjeseci(birokrtske ploće)
o Bože :facepalm

_________________
Ugarska se širi - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Guest 16/4/2020, 22:40

:comfort
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by max123 16/4/2020, 22:41

tre wrote:
max123 wrote:samo se ti smješkaj.historija se ponavlja.kad pukne amerika izrael će nestat sa karte.kad švabi dopizdi cila evropa će bit gladna...
i ja to kažem ovom našem svetoju koji je kao židov a navija protiv amera koji su jedini jamac opstanka žida u izraelu. Ono nije baš sav svoj ali eto
rujka ga voda za brnjicu..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Guest 16/4/2020, 22:45

max123 wrote:
tre wrote:
max123 wrote:samo se ti smješkaj.historija se ponavlja.kad pukne amerika izrael će nestat sa karte.kad švabi dopizdi cila evropa će bit gladna...
i ja to kažem ovom našem svetoju koji je kao židov a navija protiv amera koji su jedini jamac opstanka žida u izraelu. Ono nije baš sav svoj ali eto
rujka ga voda za brnjicu..
vid kako su slatki kao se tjese... :rasta :rasta :rasta :rasta

hajde hajde,,malo se dozovite realnosti..Madjari su kai isve druge istocnoeuropske drzave,gadno izgubili na startu od eU,da bi kasnije,netko uspio,netko josh i potonuo..gadno su izgubili po pitanju zemlje,jer je uvjet primanja bio prodaja zemlje i poljoprivrednih resurasa,odnosno privatizacija..
e sad..to su pokupovali uglavnom zapadnjaci i zapadne korporacije,bustajuci profit,a iscrpljujuci domacu radnu snagu za kikiriki..i to je to..dopizdilo Madjarima i ritnuli ove sa ledja,po puno toga su oponasali Ruse..yebiga..nacije sa kicmom to cine,jer tu prema njima nije bilo postenja..
Drugi je par rukava sto RH trpi sve i svasta od Unije i josh jos+j se smjeska, i kima glavom..a stanje u drzavi..kriminal doslovno,lopovlug,vladavine svega samo ne prava-ekonomija..moglo bi puno bolje..i sto sad..Madjari krive sto se bune radi sVOJE SIĆTACIJE??..gledajete vi i metite svoj dvoriste.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by jastreb 16/4/2020, 22:51

RayMabus wrote:A kad me se bude ticalo onda će Orbanu pred vratima osvanit Jobbik.
Orban je gotov.

Eno Pučani su ga se odrekli.

lol!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by RayMabus 16/4/2020, 22:59

jastreb wrote:
RayMabus wrote:A kad me se bude ticalo onda će Orbanu pred vratima osvanit Jobbik.
Orban je gotov.

Eno Pučani su ga se odrekli.

lol!
Tek sad će biti najbolji kad ga škivaju ća vanka iz EPP.

Lokalni mafijaš. Ko i Dodik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by jastreb 16/4/2020, 23:08

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:A kad me se bude ticalo onda će Orbanu pred vratima osvanit Jobbik.
Orban je gotov.

Eno Pučani su ga se odrekli.

lol!
Tek sad će biti najbolji kad ga škivaju ća vanka iz EPP.

Lokalni mafijaš. Ko i Dodik.
Takvi političari mi se najviše dopadaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by RayMabus 16/4/2020, 23:10

Pa sad će Orban postat još veći grinteša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Guest 16/4/2020, 23:23

Logi,ova ti se madjarica smijesi..

vid kako je preslatka..

Ugarska se širi - Page 3 87f8b7e51363ed853d16b364129e1153
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Guest 16/4/2020, 23:23

a uz to i kuhaju i ciste,prave su zene..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by RayMabus 16/4/2020, 23:26

Srbi trolaju mađarskog ministra

https://www.klix.ba/vijesti/bih/madjarski-ministar-govorio-o-bih-prevoditeljica-prevodila-kao-rs/200416222
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by jastreb 16/4/2020, 23:26

Legendovich wrote:a uz to i kuhaju i ciste,prave su zene..
Slovenke i Čehinje su najveća razočaranja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ugarska se širi - Page 3 Empty Re: Ugarska se širi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum