ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by dzango Wed 25 Nov - 14:04

veber wrote:
dzango wrote:
Stara pandurska drukara.
kada te klepim za vuho, vidjet ćeš tko je druker.
Nemoj čiko, nisam ja bacao petarde.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Yehudi Wed 25 Nov - 14:18

"There is no such thing as 'further away from the Turkish border.' There is such a thing as Syrian airspace. I would very much like for terrorists and militants to operate further away from the Turkish border, but, unfortunately, they have a tendency to operate on Syrian ground right next to the border with Turkey," Peskov told reporters.




Kaže Peskov.


A Davutoglu:


According to Turkey's prime minister, Russia is a "friend" and a very important partner to Ankara.

"We don't have and cannot have any intentions to sever ties with Russia after this incident, or to remain in a tense state. Russia is our friend, neighbor, and a very important partner. Bilateral relations cannot be sacrificed," Davutoglu said at a party meeting.



  HAHAHAHAHAHAHAHAHAA
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by michaellcmacha Wed 25 Nov - 14:24

more se reć da je ta izjava besramna, al nije bitno ionako nadalje sve ide svojim tijekom... turci bi sad trebali angažirati nekog amera da im strateški iskontrolira štetu.... koja će biti poveća u svakom slučaju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by vili40 Wed 25 Nov - 14:25

maggie13 wrote:
vili40 wrote:
maggie13 wrote:
vili40 wrote:a tko normalan u ova jebena vremena bira za odmor Tursku,Grčku,Cipar,Egipat itd.?
to je najbolje pitanje ;-)
pa prestrašilo me to skroz naskroz hahahaha...bio sam neki dan u njemačkom veleposlanstvu,pa prvo vani policajac,pa osobna,pa drugi prolazi sa pesom a ja se šalim da mu bacim petardu,veli policajac,probaj pa ćeš ostati bez noge...pa unutra kontrola na metal,pa ugasite mobitel,i dobro,na šalteru velim što trebam pa mi veli pričekajte a na drugom šalteru dvije zamotane ženske a imele stvari i torbe po čitavoj čekaoni,pa jedna sjedne pa kopa po torbi a ja nervozan...hahahahahaa
poostrili nijemci...prividno,naravno..ulazi im tko hoce,k'o more u nasukani brod..otuzno.

Al'da je ugodno sve te kontrole proci,i nije..
meni nije problem radi takvih kontrola,nego se u ljude polako uvlači strah od tih odozdo,nekad nisam na njih uopće obraćao pažnju a sad ih dosta promatram.Morao bih negdje van npr.u Francusku ili Belgiju na terapiju,onako da se priviknem. :)
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Yehudi Wed 25 Nov - 14:36

http://www.hurriyet.com.tr/rus-bakan...=Click-Dynamic

Osmanlije u panici.
Predsjednik Asocijacije turskih hotelijera, izvjesni Osman, shokiran je pozivom Lavrova Rusima da izbjegavaju Tursku kao turisticku destinaciju. Kaze Osman da se jos nisu oporavili od gubitka 800.000 ruskih turista koji su u prosloj godini otisli na nove jeftinije destinacije, a ne smije ni zamisliti ako ostanu bez svih 4 miliona Rusa. Basaran Ulusoy, predsjednik Asocijacije turskih turističkih agencija je rekao: "Putin i Tajip Erdogan, dva lidera, trebaju u najkraćem mogućem roku riješiti otvorena pitanja."
Naredna vrlo vazna karika turskog izvoza u Rusiju je voce i povrce u iznosu milijardu eura. Ovdje ce Rusi malo sacekati i vidjeti hoce li druge zemlje (pri svih Njemacka koja izvozi 300 miliona u Rusiju) moci nadomjestiti osmanlije. "Nadamo se da ce razum prevladati", kaze predsjednik unije turskih izvoznika voca i povrca izvjesni Mustafa Satıcı. 
Ipak najveca panika je medju proizvodjacima odjevnih predmeta koji 75 posto izvoza ostvaruiju u Rusiji. Ovaj sektor prati proizvodnja namještaja, tekstila, cipela, nakita, kucanskih aparata.


       Jučer 4% pad burze u Istanbulu

 danas još 1%
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by L'âme Wed 25 Nov - 14:40

Eva wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:Ne znam za te bodže. Valjda su im ih bili oduzeli i spremili u prtljagu. Pričao je da je cijeli avion bio zamukao kad su ovi počeli s ukrcajem. Ono ljudi nisu sretni kad s takvima lete i to na letu od 8-9 h. Srećom, likovi valjda zbilja bili samo obični businessmeni 👅
mislim da oni nemaju neku teroristicku tradiciju,ako se ne varam..vise soliraju..onako zgodni ljudi,markantni..
Nemaju, istina. No, fakat može bit scary ak jedan po jedan krenu na WC. Ono, asocijacije na bombe nemreš se riješit.
pomalo 'egzoticno' i zastrasujuce izgledaju..to svakako..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by L'âme Wed 25 Nov - 14:43

dzango wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:Ne znam za te bodže. Valjda su im ih bili oduzeli i spremili u prtljagu. Pričao je da je cijeli avion bio zamukao kad su ovi počeli s ukrcajem. Ono ljudi nisu sretni kad s takvima lete i to na letu od 8-9 h. Srećom, likovi valjda zbilja bili samo obični businessmeni 👅
mislim da oni nemaju neku teroristicku tradiciju,ako se ne varam..vise soliraju..onako zgodni ljudi,markantni..
Cigani kao i ovi naši.
imaju oni neko svoje dostojanstvo,stroge uzuse ponasanja..i visi su dosta od ovih nasih..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Stanojko Wed 25 Nov - 14:44

Nisam se ukljucio odmah. Pricate o Kebi? :)

_________________
Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by L'âme Wed 25 Nov - 14:45

vili40 wrote:
maggie13 wrote:
vili40 wrote:
maggie13 wrote:
vili40 wrote:a tko normalan u ova jebena vremena bira za odmor Tursku,Grčku,Cipar,Egipat itd.?
to je najbolje pitanje ;-)
pa prestrašilo me to skroz naskroz hahahaha...bio sam neki dan u njemačkom veleposlanstvu,pa prvo vani policajac,pa osobna,pa drugi prolazi sa pesom a ja se šalim da mu bacim petardu,veli policajac,probaj pa ćeš ostati bez noge...pa unutra kontrola na metal,pa ugasite mobitel,i dobro,na šalteru velim što trebam pa mi veli pričekajte a na drugom šalteru dvije zamotane ženske a imele stvari i torbe po čitavoj čekaoni,pa jedna sjedne pa kopa po torbi a ja nervozan...hahahahahaa
poostrili nijemci...prividno,naravno..ulazi im tko hoce,k'o more u nasukani brod..otuzno.

Al'da je ugodno sve te kontrole proci,i nije..
meni nije problem radi takvih kontrola,nego se u ljude polako uvlači strah od tih odozdo,nekad nisam na njih uopće obraćao pažnju a sad ih dosta promatram.Morao bih negdje van npr.u Francusku ili Belgiju na terapiju,onako da se priviknem. :)
ja uvijek imam pojacanu paznju i alarme u svezi tih..da,mogao bi..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by dzango Wed 25 Nov - 14:47

Yehudi wrote:http://www.hurriyet.com.tr/rus-bakan...=Click-Dynamic

Osmanlije u panici.
Predsjednik Asocijacije turskih hotelijera, izvjesni Osman, shokiran je pozivom Lavrova Rusima da izbjegavaju Tursku kao turisticku destinaciju. Kaze Osman da se jos nisu oporavili od gubitka 800.000 ruskih turista koji su u prosloj godini otisli na nove jeftinije destinacije, a ne smije ni zamisliti ako ostanu bez svih 4 miliona Rusa. Basaran Ulusoy, predsjednik Asocijacije turskih turističkih agencija je rekao: "Putin i Tajip Erdogan, dva lidera, trebaju u najkraćem mogućem roku riješiti otvorena pitanja."
Naredna vrlo vazna karika turskog izvoza u Rusiju je voce i povrce u iznosu milijardu eura. Ovdje ce Rusi malo sacekati i vidjeti hoce li druge zemlje (pri svih Njemacka koja izvozi 300 miliona u Rusiju) moci nadomjestiti osmanlije. "Nadamo se da ce razum prevladati", kaze predsjednik unije turskih izvoznika voca i povrca izvjesni Mustafa Satıcı. 
Ipak najveca panika je medju proizvodjacima odjevnih predmeta koji 75 posto izvoza ostvaruiju u Rusiji. Ovaj sektor prati proizvodnja namještaja, tekstila, cipela, nakita, kucanskih aparata.


       Jučer 4% pad burze u Istanbulu

 danas još 1%
Ima Turci da se češi i gde ih ne svrbi. A drugi da naplaćuju njihovu glupost.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Guest Wed 25 Nov - 14:49

preusmjeriti Ruse u Hrvatsku, turci na aparatima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by dzango Wed 25 Nov - 14:54

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:Ne znam za te bodže. Valjda su im ih bili oduzeli i spremili u prtljagu. Pričao je da je cijeli avion bio zamukao kad su ovi počeli s ukrcajem. Ono ljudi nisu sretni kad s takvima lete i to na letu od 8-9 h. Srećom, likovi valjda zbilja bili samo obični businessmeni 👅
mislim da oni nemaju neku teroristicku tradiciju,ako se ne varam..vise soliraju..onako zgodni ljudi,markantni..
Cigani kao i ovi naši.
imaju oni neko svoje dostojanstvo,stroge uzuse ponasanja..i visi su dosta od ovih nasih..
Ma ganci je ganci. Može da ima i dva metra i sav bon ton i šta ti ja znam.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by dzango Wed 25 Nov - 14:55

EmberSpirit wrote:preusmjeriti Ruse u Hrvatsku, turci na aparatima
Vidi ovog lešinara. Kako se niko drugi nije ovoga setio?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by L'âme Wed 25 Nov - 14:58

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:Ne znam za te bodže. Valjda su im ih bili oduzeli i spremili u prtljagu. Pričao je da je cijeli avion bio zamukao kad su ovi počeli s ukrcajem. Ono ljudi nisu sretni kad s takvima lete i to na letu od 8-9 h. Srećom, likovi valjda zbilja bili samo obični businessmeni 👅
mislim da oni nemaju neku teroristicku tradiciju,ako se ne varam..vise soliraju..onako zgodni ljudi,markantni..
Cigani kao i ovi naši.
imaju oni neko svoje dostojanstvo,stroge uzuse ponasanja..i visi su dosta od ovih nasih..
Ma ganci je ganci. Može da ima i dva metra i sav bon ton i šta ti ja znam.
ok..to je najlaksa selekcija :D
Makar,zeznuti izgledaju 8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by marcellus Wed 25 Nov - 17:20

bili bi šupci da su uradili drukčije. A sad, znam jednu zemlju koja to ne bi uradila... al neću je imenovati

_________________
Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Ero Wed 25 Nov - 17:56

Šta ste se uskokodakali, jbte, ta nije smak svijeta ako su vam sklatili jedan aviJon? geek

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by crvenkasti Wed 25 Nov - 17:57

J obavezno veliko, da netko ne pomisli da ga nisi namjerno napisao
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28843
2014-04-17


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Guest Wed 25 Nov - 18:04

Ero je forumska pametnica, pravi Bogoljubac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Yehudi Wed 25 Nov - 18:06

Ankara defends ISIS, Turkish officials have financial interest in oil trade with group – PM Medvedev
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Guest Wed 25 Nov - 18:16

Turci ( velika većina ) se definitivno okrenula od sekularne države i podržava radikalni islamizam - sve ostalo je samo gluma prema van!Ataturk je skoro zaboravljen i njegove ideje polako odlaze u povijest i bojim se da bi Turci opet mogli ( u neko vrijeme ) da zakuhaju na veliko ! Erdogan je u maniri najvećih diktatora zauzeo vlast ( čak je ponavljao izbore - jer mu oni prijašnji nisu bili po volji ),mijenja Ustav , zakone i sve što mu ne odgovara samo da bi što bolje učvrstio sebe i svoje sljedbenike ! Oporbe praktično i nema ; tko nije u njihovoj "PARTIJI" ( slično kao i kod nas za vrijeme komunista u Yugi ) taj je protiv njih - ne može se zaposliti - niti on - niti njegova obitelj - sva tiskovina, mediji  su u njegovim rukama ( poznato ), ljudi drugačijeg mišljenja se šikaniraju - čak i osobe koje su vani u inozemstvu ( npr. osobe iz oporbe koje se nisu slagale s Erdoganom i koje su otišle negdje u EU zemlje ) paze do koje mjere smiju što reći - izjaviti za strane medije o stanju u Turskoj - vrlo jasno kažu da o nekoj temi ne smiju dalje razgovarati jer im je onda ugrožen život !

Eto, takvu bi guju  EU  trebala primiti u svoja njedra - možemo samo zamisliti koliko bi dugo EU mogla opstati - kada već i sada ima ogromnih teškoća i nije ništa sigurno - pogotovo slijedom zadnjih ( a sigurno i budućih ) događanja gdje EU države bauljaju kao muha bez glave ne shvaćajući točno što se ustvari događa , EU brod je pun rupa, brod polako tone ,a dok uljuljkani demoliberali shvate da rupe treba čepiti - biti će sigurno posve kasno !!

Svakako kada im dođu obrezani i počnu ih sunetiti nekima će konačno doći iz guzice u glavu !!


PLJUC !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Guest Wed 25 Nov - 19:29

ooooo, svaki turcin zna, svaka buuula zna da je obilic srpski sin zaklao murataaaaa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana - Page 4 Empty Re: Rusi se već svete Turcima, nema aranžmana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum