ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by prckov 4/18/2020, 23:17

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:
Sovak wrote:

Pa dobro, tip je norveski laburist. Debil.

Kaj sad?
bas sam se sad iznenadio  :D
jos ako je za americke demokrate, markelicu, makrona, junkera, trudoa
te slusa cnn, MSNBC, nbc, abc, I cita new York times, washingron post I slicne onda sam parvo iznenaden  :D
Laburist inače, za ove naše ljevičare, labour party znači Radnička Partija, dakle radi se o kripto boljsevicima 

I opet isti je obrazac ponašanja i australskih liberala ljevičara, i hrvatskih, i norveških, i europskih i američkih 

Udri po Trumpu, Johnsonu, Putinu, Orbanu, Poljskoj, udri po kapitalizmu i slobodnom tržištu 


Velicaj indetity politics, marksizam, gretu, klimatske promjene, kinu, WHO, kinesku komunističku partiju, otvorene granice
bukvalno svi promoviraju iste stvari
bez obzira iz koje su zapadne drzave 
identitetsku politiku, migracije, gej prava, white guilt, seksizam, rasizam, klimatske promjene
I sve se to klikom misa moze provjerit
bas sve
posto sam aktivista
jos malo pa cu stic ove nase forumske leftarde  B-)

prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by Serbinho-3 4/18/2020, 23:42

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:Taj je u Beogradu ziveo kao dete.

Mozda zna nas jezik, nosi lepe uspomene iz tog perioda.
ko nije zivio u beogradu.. :) ...ovi nisu normalni..pa ta propaganda ce vas ubiti do kraja

Manje vise ista ekipa rotira svuda...

Nama su znali reci nastavnici u Osnovnoj Skoli,”Dzaba vam Skola i sve, bicete ono sto i roditelji u zivotu”.

Ako je pilot, eto i sina pilota, kosarkas, eto i sina kosarkasa, diplomate, eto i sina diplomate.

Vise manje je tako u zivotu i nije iznenadjenje, kada vidis istu ekipu da rotira i drzi pozicije a boranije bila,

boranija ostala.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26497
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by Serbinho-3 4/18/2020, 23:47

Njemu je otac bio neki diplomata u Beogradu, sin takodje, verovatno i unuk...

Ne moze da mesa malter i da hoce, put mu je pripremljen u zivotu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26497
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by veber 4/19/2020, 00:09

Po tebi bi moj pradjed bio feudalac, moj djed kapitalac, otac mi ne bi završio steojarstvo, matu medicinu i biologiju, ja sam nebitan, sin mi ne bi magistrirao kemiju jer nema nikog tko se time bavi. Kćer ne bi koristila japanski kada me želi zajebavat. Svi smo kao pradjedovi feudalci.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by AssadNaPodmornici 4/19/2020, 00:11

veber wrote:Po tebi bi moj pradjed bio feudalac, moj djed kapitalac, otac mi ne bi završio steojarstvo, matu medicinu i biologiju, ja sam nebitan, sin mi ne bi magistrirao kemiju jer nema nikog tko se time bavi. Kćer ne bi koristila japanski kada me želi zajebavat. Svi smo kao pradjedovi feudalci.

moji preci svi radnička i seljačka klasa

AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21034
2018-06-15


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by veber 4/19/2020, 00:17

Moji nisu. Da nije bilo sorinih i hasanovih, vjerovatno bi investirao u glisere i manje jahte

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by epikur37 4/19/2020, 00:25

veber wrote:Moji nisu. Da nije bilo sorinih i hasanovih, vjerovatno bi investirao u glisere i manje jahte

nikad ti nije kasno...pređi raditi kod mene , po malo ćeš napredovati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by veber 4/19/2020, 00:33

epikur37 wrote:
veber wrote:Moji nisu. Da nije bilo sorinih i hasanovih, vjerovatno bi investirao u glisere i manje jahte

nikad ti nije kasno...pređi raditi kod mene , po malo ćeš napredovati.
A, jebote. 
Za 10 000kn stan i jedan obrok dođem mjesečno ti gratis očistim stan

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by Serbinho-3 4/19/2020, 00:33

veber wrote:Po tebi bi moj pradjed bio feudalac, moj djed kapitalac, otac mi ne bi završio steojarstvo, matu medicinu i biologiju, ja sam nebitan, sin mi ne bi magistrirao kemiju jer nema nikog tko se time bavi. Kćer ne bi koristila japanski kada me želi zajebavat. Svi smo kao pradjedovi feudalci.

Ne moze biti po meni, jer je to spika medju ljudima...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26497
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by veber 4/19/2020, 00:35

Bez interneta niti ne širim populaciju

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by epikur37 4/19/2020, 00:36

veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:Moji nisu. Da nije bilo sorinih i hasanovih, vjerovatno bi investirao u glisere i manje jahte

nikad ti nije kasno...pređi raditi kod mene , po malo ćeš napredovati.
A, jebote. 
Za 10 000kn stan i jedan obrok dođem mjesečno ti gratis očistim stan

pa nisi ni skup ako znaš posao
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by veber 4/19/2020, 00:39

Serbinho-3 wrote:
veber wrote:Po tebi bi moj pradjed bio feudalac, moj djed kapitalac, otac mi ne bi završio steojarstvo, matu medicinu i biologiju, ja sam nebitan, sin mi ne bi magistrirao kemiju jer nema nikog tko se time bavi. Kćer ne bi koristila japanski kada me želi zajebavat. Svi smo kao pradjedovi feudalci.

Ne moze biti po meni, jer je to spika medju ljudima...
Po tebi. 
Sin mi je magistrirao nekaj kaj nema veze s robotikom. Nije imao ni progesora koji bi mu bio mentor. Kćer uči jezike i misli ići na programiranje, mala poveznica.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by veber 4/19/2020, 00:42

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:Moji nisu. Da nije bilo sorinih i hasanovih, vjerovatno bi investirao u glisere i manje jahte

nikad ti nije kasno...pređi raditi kod mene , po malo ćeš napredovati.
A, jebote. 
Za 10 000kn stan i jedan obrok dođem mjesečno ti gratis očistim stan

pa nisi ni skup ako znaš posao
Onda smo dogovorili znam jednu tetu. Živi blizu onih 4 kantuna

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-31


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by FRANK 4/19/2020, 01:04

epikur37 wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:Ja zahvaljivam Bogu sto mi na dohvat ruke nisu jugocetnici
Epikur
Hektor
Ringo
Jastreb
Crveni.
Zahvaljivam Bogu

Mali ako ti dojdem u costa ricu ....da te ne cekam u imockom....
Ti ces moj kurac dezerteru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by michaellcmacha 4/19/2020, 04:42

LUCIANO MOGGI wrote:
epikur37 wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:Ja zahvaljivam Bogu sto mi na dohvat ruke nisu jugocetnici
Epikur
Hektor
Ringo
Jastreb
Crveni.
Zahvaljivam Bogu

Mali ako ti dojdem u costa ricu ....da te ne cekam u imockom....
Ti ces moj kurac dezerteru
nisam ni sumnjao... zato se i divi milanoviću i pod zadnje plenkoviću
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by Guest 4/19/2020, 04:48

epikur37 wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Jens-stoltenberg-848x478

Stoltenberg: NATO spreman za borbu na dva fronta – protiv COVIDa-19 i Rusije

Glavni tajnik NATO saveza Jens Stoltenberg je u utorak, 14. travnja, na medijskoj konferenciji izjavio kako će NATO nastaviti pomagati članicama saveza u borbi s pandemijom koronavirusa i baviti se obuzdavanjem Rusije.

Mi vidimo kako Rusija zadržava svoju vojnu nazočnost uz granice s NATO-om, između ostalog i u Crnomorskoj regiji, jača vojno prisustvo na Krimu i jača Crnomorsku flotu. Rusija nastavlja pomagati dobrovoljcima na Istoku Ukrajine. Mi smo reagirali na to prije pandemije, u vrijeme pandemije, i ja očekujem kako će tako biti i nakon pandemije. Zato NATO namjerava pomagati svojim zemljama u borbi s koronavirusom, ali također i ispunjavati svoje ključne obveze o očuvanju sigurnosti članica saveza“, kazao je Stoltenberg. Pritom je izjavio kako će NATO povećati svoju vojnu nazočnost u Crnomorskoj regiji, prije svega kopneno i pomorsko prisustvo u Rumunjskoj, a također usko surađivati i s regionalnim partnerima – Ukrajinom i Gruzijom.

Tijekom konferencije Stoltenberga su pitali, hoće li NATO savez pomoći Rusiji u borbi s koronavirusom jer ona pruža humanitarnu pomoć članicama NATO saveza -. Italiji i SAD-u? Stoltenberg je odgovorio slijedeće:

„Rusiju nitko nije molio za pomoć.
Ja sada obraćam pozornost na to kako koordinirati potporu državama članicama NATO-a. Stanje u Rusiji ukazuje kako se radi o globalnoj krizi, zajedničkom izazovu, i mi moramo reagirati na nju zajedno“. U tom je smislu kazao kako će jedina tema predstojeće video-konferencije ministara obrane NATO saveza 15. travnja biti borba s koronavirusom. NATO će odrediti koje zemlje imaju slobodne medicinske resurse i koje države imaju slobodne prometne mogućnosti za njihovu dostavu potrebitima.

Glavna zadaća saveza ogleda se u osiguranju sigurnosti gotovo 1 milijarde ljudi, kazao je Stoltenberg, dodavši kako članice čak niti ne pomišljaju na smanjenje rashoda za obranu zbog nastale pandemije. Nakon toga je ponovio kako je jedna od glavnih ugroza sigurnosti za NATO i dalje Rusija i njezine „odlučne aktivnosti“ kojima podriva suverenitet Ukrajine i jača svoju nazočnost u Siriji. Zato članice saveza i dalje moraju očuvati nužnu razinu vojnih rashoda čak i u uvjetima ove zdravstvene krize.

https://www.geopolitika.news/vijesti/stoltenberg-nato-spreman-za-borbu-na-dva-fronta-protiv-covida-19-i-rusije/?fbclid=IwAR1LTvt5I_LKjzENo8ohp7721WALWco7mxRcNIsyA0HsoPc_2oFxKNHAGpY
...................

Samo udri...ipak prvo treba slomiti ruse pa tek onda udariti na kineze ...može i obrnuto :D


Pa dobro, tip je norveski laburist. Debil.

Kaj sad?

he ali glasnogovornik natopakta...predsjednik

I kaj onda? Znaju se pravila NATO-a.

On moze i dalje svirati kurcu.

Rusija i Putin nisu toliko glupi da zagrabe na bilo koju clanicu NATO-a.

Ako slucajno ipak jesu tko i njima jebe mater. 

Hoces se igrati - idemo se igrati.

Nisi se valjda usral?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by Guest 4/19/2020, 04:59

veber wrote:
Serbinho-3 wrote:
veber wrote:Po tebi bi moj pradjed bio feudalac, moj djed kapitalac, otac mi ne bi završio steojarstvo, matu medicinu i biologiju, ja sam nebitan, sin mi ne bi magistrirao kemiju jer nema nikog tko se time bavi. Kćer ne bi koristila japanski kada me želi zajebavat. Svi smo kao pradjedovi feudalci.

Ne moze biti po meni, jer je to spika medju ljudima...
Po tebi. 
Sin mi je magistrirao nekaj kaj nema veze s robotikom. Nije imao ni progesora koji bi mu bio mentor. Kćer uči jezike i misli ići na programiranje, mala poveznica.

A i tateku bi bilo dobro tu i tam' ponoviti gradivo tj. sklonidbu  nepravilne imenice "kci" u nominativu jednine.

Valjda sam dobro "rekel"!?

Hoce to ak' se pukaju vinogradi u podne.

Hvataj hlad i piFo.

beer king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu! - Page 8 Empty Re: Stoltenberg: NATO spreman za borbu protiv Rusije, nitko ih nije molio da nam pomažu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum