ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Avatar 6/5/2014, 23:46

Ukoliko i vama smetaju sličice u potpisu glasajte Za, u suprotnom uzdržite se. 

Glasati "Za" znači da ste se opredijelili za smaknuće mogućnosti postavljanja slikica u potpisu, koje na koncu čine stranicu na kojom se nalazite sasvim nečitljivom.  Takvu mogućnost neka admini ostavljaju neozbiljnim pdf-u poput Kultnih.  

Otvaram ovu anketu obzirom da pojedini forumaši stavljaju slike u svom potpisu koje štete preglednosti cijele stranice. Po meni, ne treba nikakvu sliku stavljati, važna je poruka u par riječi napisana. 

Hvala  :P 


Last edited by Avatar on 8/5/2014, 10:03; edited 2 times in total
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by immortal 6/5/2014, 23:48

možda isključiti sličice u potpisu za ViP

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Avatar 7/5/2014, 00:03

mortal-joint wrote:možda isključiti sličice u potpisu za ViP
Dakle ti si "Za" hvala lijepa  :) 
Ja sam da se ta opcija ukine skroz na cijelom forumu, time će forum dobiti na ugledu i profesionalnosti...
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Guest 7/5/2014, 00:30

A zašto bi se ovi koji vole imati sličice u potpisu uzdržali??Da ovi,na prste nabrojani PROTIV,budu optički "brojniji"?
Podržavam mogućnost animiranih GIFF-ova da se maknu,ali male,dobro formatirane sličice,odražavaju "potpis" dotične osobe,i baš se nadam,da Forum neće postati "profesionalan,ugledan i dosadan",kakav bi bio i primjer Forum.hajer..Osobnost je osobina ovog foruma,dugogodišnji Forumaši,koji među sobom već imaju isprepletenu mrežu,dobrih i manje dobrih odnosa,ali se svi u tome uvažavaju..
Bezlični Forum,ovdje ne vjerujem da ikome treba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by RayMabus 7/5/2014, 00:51

Pa ako nisu prevelike i ne smetaju citanju teme onda ne smetaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Avatar 7/5/2014, 01:26

bogomdani wrote:A zašto bi se ovi koji vole imati sličice u potpisu uzdržali??Da ovi,na prste nabrojani PROTIV,budu optički "brojniji"?
Podržavam mogućnost animiranih GIFF-ova da se maknu,ali male,dobro formatirane sličice,odražavaju "potpis" dotične osobe,i baš se nadam,da Forum neće postati "profesionalan,ugledan i dosadan",kakav bi bio i primjer Forum.hajer..Osobnost je osobina ovog foruma,dugogodišnji Forumaši,koji među sobom već imaju isprepletenu mrežu,dobrih i manje dobrih odnosa,ali se svi u tome uvažavaju..
Bezlični Forum,ovdje ne vjerujem da ikome treba..


Zato jer si ti na tapetu obzirom da si jedini, za sad, koji koristi slike u svom potpisu.   :^0 
Ja bih htio da ovaj forum poprima sasvim profesionalni izgled sa slobodnim i nepotkupljivijim ljudima na ćelu istog. 
Tvoje slike u potpisu nikome ne trebaju, možeš sve što imaš za reč napisat u potpisu umjesto slike. Slike ispod uništavaju smisao poruke koju šalješ


Bezlični bi ovaj forum postao kad bi dopustili admini da svaki forumaš stavlja sliju u potpisu koja njemu odgovara, takvih tinejdžerskih foruma ima na pretek.  ;) 
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Avatar 7/5/2014, 01:29

RayMabus wrote:Pa ako nisu prevelike i ne smetaju citanju teme onda ne smetaju.
Meni smetaju čitanju tema, siguran sam da nisam jedini... x-|
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by immortal 7/5/2014, 13:02

sličice su dio osobnosti pojedinih forumaša pa to ispada kao da im ne daš pravo da budu ono što jesu  :coffee 

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by jack_reacher 7/5/2014, 13:34

protiv animiranih gifova i besmislenih slika iz crtića ako su prevelike i zbunjuju druge korisnike,dovoljni su avatar i neki text u potpisu,a imate i smajliće u raznim veličinama,šta će vam više,pa nije ovo fejs i\ili neka str.za upoznavanje\spajanje parova.. :cyclops:
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by immortal 7/5/2014, 13:35

jel ti to imaš treće oko ili ti bubnji u glavi od netrepeljivosti prema sličicama  :face: 

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by jack_reacher 7/5/2014, 13:38

mortal-joint wrote:jel ti to imaš treće oko ili ti bubnji u glavi od netrepeljivosti prema sličicama  :face: 
pa kolko sam skužio i nema baš puno ljudi koji to forsaju,nije da mi smeta osim kod onog tvog ljubimca mede,ovaj od sveca je podnošljiv,čika baja haha.. :silent:
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by immortal 7/5/2014, 13:45

hah, pa sad "čika baja" isto nije svakome jednako podnošljiv
meni je maca maserka ipak ugodnija

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by immortal 7/5/2014, 13:46

earl_hickey wrote:
mortal-joint wrote:jel ti to imaš treće oko ili ti bubnji u glavi od netrepeljivosti prema sličicama  :face: 
tvog ljubimca mede :silent:
 affraid geek 
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by jack_reacher 7/5/2014, 13:49

mortal-joint wrote:hah, pa sad "čika baja" isto nije svakome jednako podnošljiv
meni je maca maserka ipak ugodnija
zato jer nisi objektivna i to ima veze s tvojom naklonosti pojedinim forumašima,drago mi da ti nemaš neki citat ili sličicu da mi ne bode oči.. cat  🐒  pig
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by immortal 7/5/2014, 13:52

ti bi da te nešto drugo bode u oči

uh kod nas neka eksplozija iz daljine
imam posla ...pozdrav

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Guest 7/5/2014, 13:55

Meni ne smetaju uopće, ali ako vam je napeto, mogu ubaciti klikabilnu anketu koja je ipak vjerodostojnija od ovog tko se javi, javi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Guest 7/5/2014, 14:16

Avatar wrote:
bogomdani wrote:A zašto bi se ovi koji vole imati sličice u potpisu uzdržali??Da ovi,na prste nabrojani PROTIV,budu optički "brojniji"?
Podržavam mogućnost animiranih GIFF-ova da se maknu,ali male,dobro formatirane sličice,odražavaju "potpis" dotične osobe,i baš se nadam,da Forum neće postati "profesionalan,ugledan i dosadan",kakav bi bio i primjer Forum.hajer..Osobnost je osobina ovog foruma,dugogodišnji Forumaši,koji među sobom već imaju isprepletenu mrežu,dobrih i manje dobrih odnosa,ali se svi u tome uvažavaju..
Bezlični Forum,ovdje ne vjerujem da ikome treba..


Zato jer si ti na tapetu obzirom da si jedini, za sad, koji koristi slike u svom potpisu.   :^0 
Ja bih htio da ovaj forum poprima sasvim profesionalni izgled sa slobodnim i nepotkupljivijim ljudima na ćelu istog. 
Tvoje slike u potpisu nikome ne trebaju, možeš sve što imaš za reč napisat u potpisu umjesto slike. Slike ispod uništavaju smisao poruke koju šalješ


Bezlični bi ovaj forum postao kad bi dopustili admini da svaki forumaš stavlja sliju u potpisu koja njemu odgovara, takvih tinejdžerskih foruma ima na pretek.  ;) 
nisam baš jedini,ali nema veze...Forum izgleda baš onako kako žele Forumaši,opušteno,neuštogljeno,a dizajn i sve ostalo je rezultat njihovih želja,bar u velikoj većini...
Na osnovu čega tvrdiš da moja slika nikom ne treba..Govori više od tisću riječi,dovoljno je da pogledaš potpis(sličicu) i da ti bude jasno da imaš posla sa poklonikom mlaćenja love,bezosijećajnog i krutog,bahatog i arogantnog snoba..E sad,ako to izdržiš,oda ti još i mogu biti simpa osoba..no niti to nije bitno...bitno je dobro se zabaviti na forumu,ane stvarati tu neku uštogljenu,krutu,hladnu i nezanimljivu okolinu...
Slika naprotiv,kako rekoh,šalje puno složeniju i precizniju poruku,dakako,ako je umjerena i nije napadna..primjer,da si tek vidio moju curu na giff-u kako se vrti,vrtoglavicu je izazivala.. ;)  :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Guest 7/5/2014, 14:25

Vegvísir wrote:Meni ne smetaju uopće, ali ako vam je napeto, mogu ubaciti klikabilnu anketu koja je ipak vjerodostojnija od ovog tko se javi, javi.
Ma jok..nema potrebe,nego da se zadaju neke maksimalne mjere slika i to je to... GIFF-ovi pak opterećuju stranicu,jer se učitavaju sa drugih servera,to bih micao...eto sad,nek veleizabrani odluče sami.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by RayMabus 7/5/2014, 14:36

Kompromis je negdje uvik na sredini. Manje slike koje ne proširuju format stranice i ne gutaju tekst tj velike su nisu neki problem za citanje. Uostalom nemaju svi te slike tako da nije to nešto drasticno da narušava tekstualnu formu ako su manjeg formata itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Guest 7/5/2014, 14:39

bogomdani wrote:
Vegvísir wrote:Meni ne smetaju uopće, ali ako vam je napeto, mogu ubaciti klikabilnu anketu koja je ipak vjerodostojnija od ovog tko se javi, javi.
Ma jok..nema potrebe,nego da se zadaju neke maksimalne mjere slika i to je to... GIFF-ovi pak opterećuju stranicu,jer se učitavaju sa drugih servera,to bih micao...eto sad,nek veleizabrani odluče sami.. :)

Kao što rekoh, meni to uopće ne narušava preglednost foruma, mislim da nitko i nema neke abnormalno velike slike koje bi ometale.  scratch 
A sad, kako većina odluči.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu? Empty Re: Anketa "za" ili "protiv" slikica u potpisu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum