ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by vili40 4/4/2020, 20:18

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:A jbga sad

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/ekskluzivni-izvjestaj-iz-pakla-ekvadora-nije-istina-da-toplina-ubija-virus-u-mom-guayaquilu-trenutacno-je-35-stupnjeva-a-ljudi-umiru-na-sve-strane-1014087

Nema to veze sa vručinom nego UV zračenjem

Ovi imaju toplotu i oblačno kišovito nebo
da,nije mi se dalo još to dodavati

vili40

Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Guest 4/4/2020, 20:18

vili40 wrote:nitko ne tvrdi da toplina ubija virus nego ga usporuje,zaraza se i dalje širi direktno sa čovjeka na čovjeka,međutim virus ne opstaje dugo na površinama itd.Ima tu još faktora ali ne da mi se jedno te isto.
jes...norka je tvrdila,i ti si stavio tekst gdje pise da je viruz prekriven slojem lipida(masnoca) koje se tope na visoj temperaturi i ogoljuju genetski materijal,koji se oonda rastače sam od sebea...


Last edited by Legendovich on 4/4/2020, 20:19; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Hektorović 4/4/2020, 20:18

AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:uh najgora regija im ima 30 stupnjeva danas i najzaražnija..

znači toplina ne ubija.. jel provode karantenu?

najebali smo.

dakle taj virus doslovno i ljeti se širi, možda malo sporije ali se širi. dakle moramo ga istrebiti skroz .

onda ovdje vlada onaj najcrniji  scenarij koji je rekao miha što su kazali i švabe, da bi ova pandemija mogla trajati pun kurac i u valovima..

Imaju vručinu i imaju tropsko oblačno nebo

Izgleda nije do toplote nego do UV zračanja
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by RayMabus 4/4/2020, 20:19

mutava baštarda wrote:Pa idu E propusnice, u to se ne bi upuštao netko tko smatra da će karantena uskoro proći. Amo reći da za tjedan dva mi dovedemo sve na nulu... A u Italiji rasadnik virusa, pa naši iz Njemačke, Irske...nema smisla dok se svi ne zarazimo ili dok ne sataremo virus....
Mada ja ne bi otpisa našu buru i sunce...
Ipak bolje pričekat toplije vrime u Europi pa da vidimo šta jest a šta nije tu istina. To će sad , taman ova karantena do 1.05 a onda ćemo vidit jel je il nije. Za sada izgleda da i nije baš tj više temperature ga neće previše usporit ako ga uopće i usporavaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by vili40 4/4/2020, 20:21

Legendovich wrote:
vili40 wrote:nitko ne tvrdi da toplina ubija virus nego ga usporuje,zaraza se i dalje širi direktno sa čovjeka na čovjeka,međutim virus ne opstaje dugo na površinama itd.Ima tu još faktora ali ne da mi se jedno te isto.
jes...norka je tvrdila,i ti si stavio tekst gdje pise da je viruz prekriven slojem lipida(masnoca) koje se tope na visoj temperaturi i ogoljuju genetski materijal,koji se oonda rastače sam od sebea...sisao je taj bio..
ne znam za nju ali i ja sam tako nešto napisao kad je to istraživanjem dokazano,ako hoćeš naći ću to.Virus na suncu ne može dugo za razliku dok je na hladnom i suhom,onda može aktivno čekati i par dana
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Guest 4/4/2020, 20:21

tako jednostavno..gugl i wiki...


Reality: According to the SCF, up to 80 percent of the sun's UV rays can pass through clouds. This is the reason people often end up with serious sunburns on overcast days if they've spent time outside with no sun protection.Jul 11, 2012
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by mutava baštarda 4/4/2020, 20:22

Legendovich wrote:
mutava baštarda wrote:Pa idu E propusnice, u to se nitko ne bi upuštao netko tko smatra da će karantena uskoro proći. Amo reći da za tjedan dva mi dovedemo sve na nulu... A u Italiji rasadnik virusa, pa naši iz Njemačke, Irske...nema smisla dok se svi ne zarazimo ili dok ne sataremo virus....
Mada ja ne bi otpisa našu buru i sunce...
:tu :tu :tu ..ipak,ovaje za sada neuhvatljiv pa o nekom satiranju,nema price..na okolis i uvjete je otporan
nije... Nije isto hoće li se dezintegrirati nakon dva sata ili dva dana.... Nije isto stoji li na kartonu ili bakru... Nije isto puše li bura ili jugo...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Guest 4/4/2020, 20:23

mutava baštarda wrote:
Legendovich wrote:
mutava baštarda wrote:Pa idu E propusnice, u to se nitko ne bi upuštao netko tko smatra da će karantena uskoro proći. Amo reći da za tjedan dva mi dovedemo sve na nulu... A u Italiji rasadnik virusa, pa naši iz Njemačke, Irske...nema smisla dok se svi ne zarazimo ili dok ne sataremo virus....
Mada ja ne bi otpisa našu buru i sunce...
:tu :tu :tu ..ipak,ovaje za sada neuhvatljiv pa o nekom satiranju,nema price..na okolis i uvjete je otporan
nije... Nije isto hoće li se dezintegrirati nakon dva sata ili dva dana.... Nije isto stoji li na kartonu ili bakru... Nije isto puše li bura ili jugo...
naravno da nije,tosu promjenjivi parametri,koje nitko ne moze ukalkulirati u jednadzbu,zato ostaje i nagadjanje i ravnanje po postojecim brojevima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Guest 4/4/2020, 20:23

dosad u sustini,jako su malo toga o viruzu otkrili..st ootkriju,to nam ne ide u prilog..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by vili40 4/4/2020, 20:24

[quote defaultattr=""]da vidim tog frajkana u ljeto na +40 dok sam postavljao stupove na plantažu i popio 6 litara vode za 4 sata :D:izazivam ga na dvoboj pa da vidimo hoće li izdržati duže on ili ja[/quote]
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by RayMabus 4/4/2020, 20:28

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
AssadNaPodmornici wrote:uh najgora regija im ima 30 stupnjeva danas i najzaražnija..

znači toplina ne ubija.. jel provode karantenu?

najebali smo.

dakle taj virus doslovno i ljeti se širi, možda malo sporije ali se širi. dakle moramo ga istrebiti skroz .

onda ovdje vlada onaj najcrniji  scenarij koji je rekao miha što su kazali i švabe, da bi ova pandemija mogla trajati pun kurac i u valovima..

Imaju vručinu i imaju tropsko oblačno nebo

Izgleda nije do toplote nego do UV zračanja
Govno se izgleda hrani UV zrakama. :aw


RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by dzango 4/4/2020, 20:33

marcellus wrote:
dzango wrote:Onda ništa, čekamo zimu.

ko ti je ovo krme na avataru?
Lakše malo. To je Miša Tumbas i danas je umro. Laka mu zemlja.

_________________
Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Guest 4/4/2020, 20:33

vili40 wrote:
da vidim tog frajkana u ljeto na +40 dok sam postavljao stupove na plantažu i popio 6 litara vode za 4 sata :D:izazivam ga na dvoboj pa da vidimo hoće li izdržati duže on ili ja
Vili..nemoj letiti bas prerano...mnogi su se zaklinjali kako ce ovo i ono,a Lola i dalje jasi i kosi ljude.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Leviathan2 4/4/2020, 20:36

mutava baštarda wrote:Nije sve gotovo, ako ga ne ubije lito možda ga ubije gospodarska kriza....
LOL
jebse
zagrcnuo sam se

_________________
Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Guest 4/4/2020, 20:46

samo za Norku...

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 3sag1h
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by RayMabus 4/4/2020, 20:51

A jest neki virus. Premazan je svim mastima. Doslovno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Guest 4/4/2020, 20:52

pa rekoh ja..terminator..sastavljen od svih vrsta i sojeva,kreiran da bude zilav na uvjete i da ga je nemoguce uloviti,prije negol isporici svoj kod,,kinezi su radili par desetaka verzija,pa onda uzimali samo najjace osobine izgleda i u ovom to objedinili
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by danni1 4/4/2020, 20:58

Legendovich wrote:Danny,kaze ono da je prirodan...rodila ga majka(viruza) lol! lol! lol!
Ne kažem ja nego virolozi.

Pernar i sl ekipa tvrde da je stvoren u labu.

_________________
Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by danni1 4/4/2020, 20:59

Legendovich wrote:pa rekoh ja..terminator..sastavljen od svih vrsta i sojeva,kreiran da bude zilav na uvjete i da ga je nemoguce uloviti,prije negol isporici svoj kod,,kinezi su radili par desetaka verzija,pa onda uzimali samo najjace osobine izgleda i u ovom to objedinili
Ma da.

Isporučili ga vanzemaljci.

_________________
Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by AssadNaPodmornici 4/4/2020, 21:00

ugl vidit ćemo kako će divljati po africi i indiji.. tamo je vruće i imaju veliku vlagu i puno sunca.. i 0 discipline

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by veber 4/4/2020, 21:02

danni1 wrote:
Legendovich wrote:pa rekoh ja..terminator..sastavljen od svih vrsta i sojeva,kreiran da bude zilav na uvjete i da ga je nemoguce uloviti,prije negol isporici svoj kod,,kinezi su radili par desetaka verzija,pa onda uzimali samo najjace osobine izgleda i u ovom to objedinili
Ma da.

Isporučili ga vanzemaljci.
nemoj zamjerat inžinjeru, malo mu kemija šteka ipak je on menadžer.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Loša vijest : Toplina ne ubija virus - Page 2 Empty Re: Loša vijest : Toplina ne ubija virus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum