ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Triba pobit starce

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by melkior Tue 14 Apr - 15:48

jastreb wrote:Mabus,dosadan si već sa tom demografijom i starcima.

Isti si kao pok.Baković don Anto.

Demografija,rodi majko jedno dijete više,plodite se i množite,a ti ni makac.

Starci,staro stanovništvo,a i ti više nisi mlad.

Oli misliš da će te oni idioti iz komande pomladit i donijet ti neku plodnu Aštarku koja će ti rodit šestorke???
Treba pobit žene, starce i HDZ i onda krenut u osvajačke pohode na druga plemena da im pokrademo resurse i preotmemo žene :chiefi  
Za pljačku i slavu!  :freddie

melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by RayMabus Tue 14 Apr - 15:48

Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Triba ih pobit do 23.12.2020
Imaš li ti išta od nekretnina što nisu tvoj stariji kupili i stvorili?
Zamisli da se naprasito sjete pa te izbace vanka i da se moraš sam pobrinit za sebe.
Imaš sreću pa ne čitaju to što pišeš. :)
Moj stari se slaže s time da su veće ekonomsko društvene posljedice od karantene nego da ovo ovako stoji zatvoreno. Nije on papak ka i ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Eroo Tue 14 Apr - 15:49

melkior wrote:Iz moje plaće se svaki mjesec izdvajaju doprinosi za mirovinsko iz kojeg se isplaćuju penzije milijunske populacije umirovljenika. Zato će moja biti socijalna pomoć, ako će je uopće biti. E, to je generacijska solidarnost!

I ti da se preseliš u stan koji si kupija ili u kuću koju si sam sagradija.  :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Eroo Tue 14 Apr - 15:49

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Triba ih pobit do 23.12.2020
Imaš li ti išta od nekretnina što nisu tvoj stariji kupili i stvorili?
Zamisli da se naprasito sjete pa te izbace vanka i da se moraš sam pobrinit za sebe.
Imaš sreću pa ne čitaju to što pišeš. :)
Moj stari se slaže s time da su veće ekonomsko društvene posljedice od karantene nego da ovo ovako stoji zatvoreno. Nije on papak ka i ti.
A ništa, onda ga ubij, ako se on s time slaže. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by RayMabus Tue 14 Apr - 15:51

Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Triba ih pobit do 23.12.2020
Imaš li ti išta od nekretnina što nisu tvoj stariji kupili i stvorili?
Zamisli da se naprasito sjete pa te izbace vanka i da se moraš sam pobrinit za sebe.
Imaš sreću pa ne čitaju to što pišeš. :)
Moj stari se slaže s time da su veće ekonomsko društvene posljedice od karantene nego da ovo ovako stoji zatvoreno. Nije on papak ka i ti.
A ništa, onda ga ubij, ako se on s time slaže. :^0
Ubij se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by melkior Tue 14 Apr - 15:55

Eroo wrote:
melkior wrote:Iz moje plaće se svaki mjesec izdvajaju doprinosi za mirovinsko iz kojeg se isplaćuju penzije milijunske populacije umirovljenika. Zato će moja biti socijalna pomoć, ako će je uopće biti. E, to je generacijska solidarnost!

I ti da se preseliš u stan koji si kupija ili u kuću koju si sam sagradija.   :D
Pa o tome se i radi. Nit kuće nit stana, jer nema radnog mjesta, pa onda neće biti ni penzije. Generacije mladih mogu napravit kolektivni harakiri. 

Ili jednostavno pobit starce i nastavit živjet u njihovim nekretninama, nema opterećenja na zdravstveni i mirovinski sustav, nema HDZ-a, nema pljačkaških poreza države od kojih koristi ionako ima samo elita na vrhu dok mali poduzetnici i radnici u realnom sektoru krpaju kraj s krajem.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Eroo Tue 14 Apr - 15:56

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Triba ih pobit do 23.12.2020
Imaš li ti išta od nekretnina što nisu tvoj stariji kupili i stvorili?
Zamisli da se naprasito sjete pa te izbace vanka i da se moraš sam pobrinit za sebe.
Imaš sreću pa ne čitaju to što pišeš. :)
Moj stari se slaže s time da su veće ekonomsko društvene posljedice od karantene nego da ovo ovako stoji zatvoreno. Nije on papak ka i ti.
A ništa, onda ga ubij, ako se on s time slaže. :^0
Ubij se.
Zašto ja, jebate? Ja još uvijek zarađujem više nego što mi treba.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Guest Tue 14 Apr - 15:58

melkior wrote:
Gnječ wrote:
melkior wrote:
Gnječ wrote:
melkior wrote:
Generacija mojih roditelja rasturila je dvije države, dva socio-ekonomska sustava, djecu i unučad. Neka nam dugo žive starci  :L

nema to veze, kad su razjebavali prijašnju državu bili su mladi.
I postavili temelje za propast nove države. 
A onda su isto tako mladi otišli u penziju, pa se ja sad, s 38 godina života, ne mogu nadati nikakvoj penziji jer u neko redovno vrijeme kad bih trebao ići u penziju (65) neće ni postojati mirovinski sustav, a kamoli penzija. 
Moja generacija nema sigurnost posla kakvu su imali njihovi roditelji, a neće dočekati ni penziju.

nekoliko je generacija žrtvovano za vječnu i neovisnu rvacku.
E upravo to  :tu

da žalosno je da su beskrupolozno vječno uništili nekoliko generacija za pseudodržavu koja neće trajati vječno i koja bi se mogla raspasti u sljedećih 10 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by T. Tue 14 Apr - 15:58

Ključ...

_________________
Triba pobit starce - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by melkior Tue 14 Apr - 15:59

Jebeš sustav u kojem ne možeš raditi i od rada živjeti. 
Jebeš sustav u kojem ne možeš zaraditi ako puno radiš.
Jebeš sustav u kojem nema perspektive jer ima previše privilegiranih koji na tom sustavu parazitiraju.
Treba kršit i lomiti sve, počevši od politike kamatnih stopa i nedodirljivih bankara koji te kamatne stope centralistički i bez ikakvog nadzora diktiraju čitavoj Europi.
Tko nije shvatio da se oko politike kamatnih stopa u Europi vrti čitava politika, nije ništa shvatio.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by RayMabus Tue 14 Apr - 16:00

Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:
Eroo wrote:
Imaš li ti išta od nekretnina što nisu tvoj stariji kupili i stvorili?
Zamisli da se naprasito sjete pa te izbace vanka i da se moraš sam pobrinit za sebe.
Imaš sreću pa ne čitaju to što pišeš. :)
Moj stari se slaže s time da su veće ekonomsko društvene posljedice od karantene nego da ovo ovako stoji zatvoreno. Nije on papak ka i ti.
A ništa, onda ga ubij, ako se on s time slaže. :^0
Ubij se.
Zašto ja, jebate? Ja još uvijek zarađujem više nego što mi treba.
Zato šta lupaš gluposti. Triba otvorit ekonomiju koju i da poduzmeš sve epidemiološke mjere opet će dovest do porasta zaraženih pa samim tim i smrtnosti a izbori su na kraj godine , cjepiva nema a korona će bit j điru pa da vidim tog penzionera koji će se usudit izić na izbore i dat glas za HDZ il SDP ili tako neku opciju koja je već vladala Hrvatskom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Eroo Tue 14 Apr - 16:03

melkior wrote:
Eroo wrote:
melkior wrote:Iz moje plaće se svaki mjesec izdvajaju doprinosi za mirovinsko iz kojeg se isplaćuju penzije milijunske populacije umirovljenika. Zato će moja biti socijalna pomoć, ako će je uopće biti. E, to je generacijska solidarnost!

I ti da se preseliš u stan koji si kupija ili u kuću koju si sam sagradija.   :D
Pa o tome se i radi. Nit kuće nit stana, jer nema radnog mjesta, pa onda neće biti ni penzije. Generacije mladih mogu napravit kolektivni harakiri. 

Ili jednostavno pobit starce i nastavit živjet u njihovim nekretninama, nema opterećenja na zdravstveni i mirovinski sustav, nema HDZ-a, nema pljačkaških poreza države od kojih koristi ionako ima samo elita na vrhu dok mali poduzetnici i radnici u realnom sektoru krpaju kraj s krajem.
Imaju penzioneri i kuću i stan, a penzije su zaradil, ta ne kradu je.
Nije mi jasno zašto ti smetaju penzioneri?
Preseli se k njima i imat ćeš stan za badave, a nešto ćeš koristit i od njihove pemzije.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by melkior Tue 14 Apr - 16:06

melkior wrote:Jebeš sustav u kojem ne možeš raditi i od rada živjeti. 
Jebeš sustav u kojem ne možeš zaraditi ako puno radiš.
Jebeš sustav u kojem nema perspektive jer ima previše privilegiranih koji na tom sustavu parazitiraju.
Treba kršit i lomiti sve, počevši od politike kamatnih stopa i nedodirljivih bankara koji te kamatne stope centralistički i bez ikakvog nadzora diktiraju čitavoj Europi.
Tko nije shvatio da se oko politike kamatnih stopa u Europi vrti čitava politika, nije ništa shvatio.
Onaj tko ima vlasništvo nad bankama i diktira kamatne stope, taj drži za jaja čitavu politiku i ekonomiju Europe i država.
Mi nemamo vlasništvo nad bankama niti imamo ikakvu monetarnu politiku. Zato banke koje bi trebale biti srce čitave ekonomije i pumpati krv u pluća (novac u gospodarstvo) ne izvršavaju temeljnu funkciju u kapitalizmu koju bi uopće trebale izvršavati. Daju jeftine potrošačke kredite građanima ili posuđuju novac državama, i zato je ekonomija u banani.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by melkior Tue 14 Apr - 16:10

melkior wrote:
melkior wrote:Jebeš sustav u kojem ne možeš raditi i od rada živjeti. 
Jebeš sustav u kojem ne možeš zaraditi ako puno radiš.
Jebeš sustav u kojem nema perspektive jer ima previše privilegiranih koji na tom sustavu parazitiraju.
Treba kršit i lomiti sve, počevši od politike kamatnih stopa i nedodirljivih bankara koji te kamatne stope centralistički i bez ikakvog nadzora diktiraju čitavoj Europi.
Tko nije shvatio da se oko politike kamatnih stopa u Europi vrti čitava politika, nije ništa shvatio.
Onaj tko ima vlasništvo nad bankama i diktira kamatne stope, taj drži za jaja čitavu politiku i ekonomiju Europe i država.
Mi nemamo vlasništvo nad bankama niti imamo ikakvu monetarnu politiku. Zato banke koje bi trebale biti srce čitave ekonomije i pumpati krv u pluća (novac u gospodarstvo) ne izvršavaju temeljnu funkciju u kapitalizmu koju bi uopće trebale izvršavati. Daju jeftine potrošačke kredite građanima ili posuđuju novac državama, i zato je ekonomija u banani.
Ne isplati se držati novac u banci, ne isplati se štedjeti jer su kamate na štednju 1-2%, ako i toliko. Nema nikakvih većih investicija u gospodarstvu osim onih koje po narudžbi za pumpanje BDP-a vrši nekoliko državnih tvrtki. 
Bez razvojnih regionalnih banaka koje bi podupirale lokalnu ekonomiju, možemo biti jedino kolonija stranog kapitala koji crpi sve važne resurse iz zemlje, uključujući i onaj najvažniji - ljudski.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Guest Tue 14 Apr - 16:11

melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Jebeš sustav u kojem ne možeš raditi i od rada živjeti. 
Jebeš sustav u kojem ne možeš zaraditi ako puno radiš.
Jebeš sustav u kojem nema perspektive jer ima previše privilegiranih koji na tom sustavu parazitiraju.
Treba kršit i lomiti sve, počevši od politike kamatnih stopa i nedodirljivih bankara koji te kamatne stope centralistički i bez ikakvog nadzora diktiraju čitavoj Europi.
Tko nije shvatio da se oko politike kamatnih stopa u Europi vrti čitava politika, nije ništa shvatio.
Onaj tko ima vlasništvo nad bankama i diktira kamatne stope, taj drži za jaja čitavu politiku i ekonomiju Europe i država.
Mi nemamo vlasništvo nad bankama niti imamo ikakvu monetarnu politiku. Zato banke koje bi trebale biti srce čitave ekonomije i pumpati krv u pluća (novac u gospodarstvo) ne izvršavaju temeljnu funkciju u kapitalizmu koju bi uopće trebale izvršavati. Daju jeftine potrošačke kredite građanima ili posuđuju novac državama, i zato je ekonomija u banani.
Ne isplati se držati novac u banci, ne isplati se štedjeti jer su kamate na štednju 1-2%, ako i toliko. Nema nikakvih većih investicija u gospodarstvu osim onih koje po narudžbi za pumpanje BDP-a vrši nekoliko državnih tvrtki. 
Bez razvojnih regionalnih banaka koje bi podupirale lokalnu ekonomiju, možemo biti jedino kolonija stranog kapitala koji crpi sve važne resurse iz zemlje, uključujući i onaj najvažniji - ljudski.

moglo bi te zanimati ovo:

https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/14631377.2018.1537708

http://www.in-formality.com/wiki/index.php?title=Uhljeb_(Croatia)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by melkior Tue 14 Apr - 16:12

Kaže ministar Marić, država će se zadužiti za 60 milijardi kuna da bi imala za plaće i mirovine, za očuvanje "hladnog pogona". Da mi je samo znati tko će te pare vraćati i po kojoj kamatnoj stopi, zato da bi neka baba živjela godinu dana duže.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by RayMabus Tue 14 Apr - 16:20

melkior wrote:Kaže ministar Marić, država će se zadužiti za 60 milijardi kuna da bi imala za plaće i mirovine, za očuvanje "hladnog pogona". Da mi je samo znati tko će te pare vraćati i po kojoj kamatnoj stopi, zato da bi neka baba živjela godinu dana duže.
Pa vraćat će je privatni sektor. Uhljebi se zaduže da ne bi oni dobili otkaze i smanjenje plaća i onda to posli vraća privatni sektor. 60 miljardi kuna je 10% bdp dakle javni dug ide 10% više nego sad i nema ništa od ulaska u eurozonu jer nam je visok javni dug. cheers


Evo recija :

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/mmf-prognozira-najtezu-recesiju-u-svijetu-od-velike-depresije-a-potraje-li-pandemija-duze-nego-sto-se-nadamo-postoji-i-jos-crnji-scenarij-1016154

Ajd da vidim koliko će izdržat karantenu da bi neka baba doživila stotu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by IL Risorto Tue 14 Apr - 16:46

Ovo je suludo,ovi koji danas razmišljaju tako,ne misle da će i oni bit zreli za sjekirče.
Riješenje većine problema u društvu bilo bi uvođenje nekakvog cenzusa za stjecanje biračkog prava.
Recimo,psihotest,tko nema IQ minimalno 90,ne može dobit biračko pravo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by RayMabus Tue 14 Apr - 16:50

סמאל wrote:Ovo je suludo,ovi koji danas razmišljaju tako,ne misle da će i oni bit zreli za sjekirče.
Riješenje većine problema u društvu bilo bi uvođenje nekakvog cenzusa za stjecanje biračkog prava.
Recimo,psihotest,tko nema IQ minimalno 90,ne može dobit biračko pravo.
Pa će ti reč da diskriminiraš ljude na glupe i pametne. Neka ovo je sigurno , Njemačka ima 22,36% stanovništva starije od 65 godina tj 18 miljona birača i sad ćemo baš vidit koliko dugo će njemačka ekonomija moć izdržat u karanteni a izbori su na jesen iduće godine.

Ima da demokršćani padnu a Zeleni postanu prva politička stranka u državi koja daje kancelara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by IL Risorto Tue 14 Apr - 16:53

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Ovo je suludo,ovi koji danas razmišljaju tako,ne misle da će i oni bit zreli za sjekirče.
Riješenje većine problema u društvu bilo bi uvođenje nekakvog cenzusa za stjecanje biračkog prava.
Recimo,psihotest,tko nema IQ minimalno 90,ne može dobit biračko pravo.
Pa će ti reč da diskriminiraš ljude na glupe i pametne. Neka ovo je sigurno , Njemačka ima 22,36% stanovništva starije od 65 godina tj 18 miljona birača i sad ćemo baš vidit koliko dugo će njemačka ekonomija moć izdržat u karanteni a izbori su na jesen iduće godine.

Ima da demokršćani padnu a Zeleni postanu prva politička stranka u državi koja daje kancelara.
Ma zapravo,nije me ni briga,ono što me zanima doći će na svoje ili na ovaj ili na onaj način.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Guest Tue 14 Apr - 16:59

melkior wrote:Jebeš sustav u kojem ne možeš raditi i od rada živjeti. 
Jebeš sustav u kojem ne možeš zaraditi ako puno radiš.
Jebeš sustav u kojem nema perspektive jer ima previše privilegiranih koji na tom sustavu parazitiraju.
Treba kršit i lomiti sve, počevši od politike kamatnih stopa i nedodirljivih bankara koji te kamatne stope centralistički i bez ikakvog nadzora diktiraju čitavoj Europi.
Tko nije shvatio da se oko politike kamatnih stopa u Europi vrti čitava politika, nije ništa shvatio.
Kamatne stope su josh mila majka u usporedbi sa marzama,koje onako..vrlo rado placate,ali to..eto nije problem..nije ti problem platiti kapucino 11 kuna,iako on u biti koshta gazdu 20 centi..sad izracunaj ovdje "kamatu"..ili hrana,ili...sve sto kupujes a treba ti..nisi ti pajdo svjestan,kako ovdje musa dere magarca...
Imam tri kredita,skupa,da bi ti se guzica najezila mjesecna rata,a kamata..ne osjetim je..
drugi je par rukava sto zivis u Ojebini,gdje si u oci pokraden.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Triba pobit starce - Page 3 Empty Re: Triba pobit starce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum