ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by vuksadinare 2/4/2020, 03:44

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2171321
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by vuksadinare 2/4/2020, 03:45

Yoda ovaj vrijedja tebe i tvampa... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by vuksadinare 2/4/2020, 03:54

Jebote koji je ovo parazit nema ga nadaleko Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by AssadNaPodmornici 2/4/2020, 10:28

misliš da ja volim RH kapitaliste?

ako je tko sra protiv RH kapitalista ja sam to radio :D

evo i sadašnji gazda za kojeg radim(dogovor do ljeta a izgleda i duže ću :) ) lik se prepao i svima nam dao otkaz. a mi smo mu govorili da će država dati poticaje da nas ne otpušta. mogli smo primati 4000kn i stati doma mjesec dva dana i vratiti se na posao. ovako moran se jebati na birou, zatvarati i obrt , da bi dobio 2000kn.

ali as se pripa i cijeloj firmi dao otkaz i rekao sve će nas zaposliti kasnije, da država neće davati poticaje. a ja mu rekao da hoće.

to su ti RH kapitalisti. inače nije loš lik, ali 30% svih njegovih poslova su poslovi sa državom, dobio je preko SDP vlasti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by marcellus 2/4/2020, 10:34

beskorisni i bahati VKV uhljeb koji u životu dana nije radio, bio je vođa sindikata još kad je manolić bio mlad, sere o solidarnosti i odricanju, i u 2020. prodaje teoriju i praksu samoupravnog socijalizma. Kila mozga, što kaže abe.

_________________
Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by vuksadinare 2/4/2020, 10:36

AssadNaPodmornici wrote:misliš da ja volim RH kapitaliste?

ako je tko sra protiv RH kapitalista ja sam to radio :D

evo i sadašnji gazda za kojeg radim(dogovor do ljeta a izgleda i duže ću :) ) lik se prepao i svima nam dao otkaz. a mi smo mu govorili da će država dati poticaje da nas ne otpušta. mogli smo primati 4000kn i stati doma mjesec dva dana i vratiti se na posao. ovako moran se jebati na birou, zatvarati i obrt , da bi dobio 2000kn.

ali as se pripa i cijeloj firmi dao otkaz i rekao sve će nas zaposliti kasnije, da država neće davati poticaje. a ja mu rekao da hoće.

to su ti RH kapitalisti. inače nije loš lik, ali 30% svih njegovih poslova su poslovi sa državom, dobio je preko SDP vlasti
jbg...mozda mu sad zao...ali prosla baba sa kolacima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by AssadNaPodmornici 2/4/2020, 10:40

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:misliš da ja volim RH kapitaliste?

ako je tko sra protiv RH kapitalista ja sam to radio :D

evo i sadašnji gazda za kojeg radim(dogovor do ljeta a izgleda i duže ću :) ) lik se prepao i svima nam dao otkaz. a mi smo mu govorili da će država dati poticaje da nas ne otpušta. mogli smo primati 4000kn i stati doma mjesec dva dana i vratiti se na posao. ovako moran se jebati na birou, zatvarati i obrt , da bi dobio 2000kn.

ali as se pripa i cijeloj firmi dao otkaz i rekao sve će nas zaposliti kasnije, da država neće davati poticaje. a ja mu rekao da hoće.

to su ti RH kapitalisti. inače nije loš lik, ali 30% svih njegovih poslova su poslovi sa državom, dobio je preko SDP vlasti
jbg...mozda mu sad zao...ali prosla baba sa kolacima...

ma kada smo mu svi govorili cijela firma, da nedaje otkaz.. lik se prepao , rekao "da vjerojatno ništa od toga ,da nemože financijski podniti" .. ide na logiku da će mu se vratiti gotovo svi, što je najgore i hoće većina.. ali eto ja zbog toga sam u problemu recimo radi te njegove odluke, popušio sam par tisuća kn jer moran zatvarati i obrt, pa ako krene sezona otvarati ga, pa ću primati manje sa biroa..

nije lik loš kao osoba, sve to stoji, ja mu se trudim i radim, hoće me zadržati za stalno, ali ono..
nije jedini, dosta poslodavaca se tako uspaničilo i ljudima dalo otkaze, i sada će svi oni popušiti pare a pitanje je tko će im se vratiti kasnije
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by vuksadinare 2/4/2020, 10:41

ne kaze stara poslovica bzv..strpljen spasen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by Šandor Winnetou 2/4/2020, 11:39

Ribić se boji da će ostati bez 30 ooo kunića mjesečno, jebiga naučio na visokoj nozi živjeti pa mu se uzjebali leptirići u stomaku.

_________________
Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..' Empty Re: Ribic:'Prema kome da budemo solidarni?Prema kapitalistima..'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum