ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by vuksadinare 24/11/2015, 17:30

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:Da smo pametni izašli bi iz NATO,mi i bugari kao i iz EU..ostatak evrope je izubljen
Jel a kom da se pridruzimo...
prićam ti već duže neminovnost je udruženje svih slavena na jugu sa bugarima  u neku federaciju ili ćemo jednostavno nestati za 100-150 godina
meni svjedno,ovako smo kuja američka a srbi ruska
Pa mi jos nismo odredili svoj genetski.kod dal smo slaveni ili porijeklom iz perzije...istrazivanje jos traje...ne mozemo se negdje trpati ako tamo ne priadamo
Šipci ili Slaveni?
Ovisi jesi li dalmos ili zagorec
Ja sam zagorka ali doseljena. No, udala sam se za Šipca, kak stvari stoje.
Pol.zadra su ti sipci arbanasi..pitaj sipca bezbradicu i teheranca epikura
Moj muž je mix Omiša i Šibenika.
A cuj niti ni muz puno bolji od ovih...okle je on tu bas vise prevladava turski gen...pa sv.dujam ti je turcin...to ti sve govori..a navodno postoji legenda da je bio pravi jebac u dioklecijanovoj palaci...a ovaj ga smaknuo jer je bio ljubomoran..pa sad ti zbroj dva i dva...zasto splicana nema puno svjetlije kose

vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by stenjalica 24/11/2015, 17:31

vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:Da smo pametni izašli bi iz NATO,mi i bugari kao i iz EU..ostatak evrope je izubljen
Jel a kom da se pridruzimo...
prićam ti već duže neminovnost je udruženje svih slavena na jugu sa bugarima  u neku federaciju ili ćemo jednostavno nestati za 100-150 godina
meni svjedno,ovako smo kuja američka a srbi ruska
Pa mi jos nismo odredili svoj genetski.kod dal smo slaveni ili porijeklom iz perzije...istrazivanje jos traje...ne mozemo se negdje trpati ako tamo ne priadamo
Šipci ili Slaveni?
Ovisi jesi li dalmos ili zagorec
Ja sam zagorka ali doseljena. No, udala sam se za Šipca, kak stvari stoje.
Pol.zadra su ti sipci arbanasi..pitaj sipca bezbradicu i teheranca epikura
oko 5-8%,znači 5-7.000
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by Guest 24/11/2015, 17:32

vuksadinare wrote:
Starhemberg wrote:
vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:Da smo pametni izašli bi iz NATO,mi i bugari kao i iz EU..ostatak evrope je izubljen
Jel a kom da se pridruzimo...
prićam ti već duže neminovnost je udruženje svih slavena na jugu sa bugarima  u neku federaciju ili ćemo jednostavno nestati za 100-150 godina
meni svjedno,ovako smo kuja američka a srbi ruska
Pa mi jos nismo odredili svoj genetski.kod dal smo slaveni ili porijeklom iz perzije...istrazivanje jos traje...ne mozemo se negdje trpati ako tamo ne priadamo
lol!
Pa zar nije talo,..istrazovanja traju vec nekoliko godina i primorac je rekao da perzijski kod bolje stoji od slavenskog...ali treba jos malo pricekati neke podatke s teheranskog sveucilista
"Perzijski kod"? :^0 A što bi to bilo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by vuksadinare 24/11/2015, 17:32

Kad pogledas recimo.petrinu..nemres fulati da taj ima brdo bliskoistocnih gena....ili kalmeta aljbanezerskih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by vuksadinare 24/11/2015, 17:37

Recimo za dubrovcane ili crnogorce ne znas tko je od koga prvi potekao...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by Guest 24/11/2015, 17:44

vuksadinare wrote:
pa sv.dujam ti je turcin...to ti sve govori..a navodno postoji legenda da je bio pravi jebac u dioklecijanovoj palaci...a ovaj ga smaknuo jer je bio ljubomoran..

Sveti Duje je rođen u Antiohiji, tada u Siriji. Otac Teodozije a majka Migdonija.

Ovu glupost da "navodno postoji legenda" neću komentirat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by v_vlado 24/11/2015, 17:44

vuksadinare wrote:Jesu ovi konji u vlasto konacno shvatili da je loso numero uno sto se toce geostrategije a.ne cvrtile i ostale ile...
Titov kadar, .....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by stenjalica 24/11/2015, 18:49

vuksadinare wrote:Kad pogledas recimo.petrinu..nemres fulati da taj ima brdo bliskoistocnih gena....ili kalmeta aljbanezerskih
kad vidiš Đakića znaš da je pijandura
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by v_vlado 24/11/2015, 21:34

stenjalica wrote:
vuksadinare wrote:Kad pogledas recimo.petrinu..nemres fulati da taj ima brdo bliskoistocnih gena....ili kalmeta aljbanezerskih
kad vidiš Đakića znaš da je pijandura
Pa ima 10 hektara vinograda...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by Guest 24/11/2015, 23:41

vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:Da smo pametni izašli bi iz NATO,mi i bugari kao i iz EU..ostatak evrope je izubljen
Jel a kom da se pridruzimo.

dobro bre vučko, znamo da u tebi  čuči mali mujahedin :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka - Page 3 Empty Re: Lošo: Putin postaje Car bliskog istoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum