ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima nade za Srbiju?

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by Serbinho-3 31/3/2020, 22:06

Plate u Srbiji 200 eura, plate u HR 1000 eura.

Ekonomija je svuda stala.

Sada, HR mora platiti 1000 eura, Srbija 200 eura.

One sto moraju, masa njih ne zna sta je plata.

Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by marcellus 31/3/2020, 22:07

pizzon wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:On tvrdi da se novca ima dovoljno, da se ustedjelo i da ce se ekonomska kriza prebroditi lakse nego ostale zemlje u "regionu" i EU. Rekose u nekom programu da su tako dobre mjere protiv zaraze proveli da im se Svicarci pokusavaju ilegalno uvaliti u Srbiju jer je sigurnije. Nadati se.

ne želim nikom zlo, ali... zaslužili su ga, jebiga.

zasto je zlo kod nas
vece nego kod vas ?

govorim o vučiću, idiote, ne o koroni


_________________
Ima nade za Srbiju? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by Guest 31/3/2020, 22:19

RayMabus wrote:Od čega Srbija živi ? Od izvoza. Granice zatvorene do daljnjega. Ako ne rade umiru od gladi dakle on će morat ukinit tu karantenu jer nema izbora.

Tako stvari stoje.

od cega vi zivite
slavonija ekinomski van
sistema a ostatak kamenjar
i sume.
turizam je ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by Guest 31/3/2020, 22:22

marcellus wrote:
pizzon wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:On tvrdi da se novca ima dovoljno, da se ustedjelo i da ce se ekonomska kriza prebroditi lakse nego ostale zemlje u "regionu" i EU. Rekose u nekom programu da su tako dobre mjere protiv zaraze proveli da im se Svicarci pokusavaju ilegalno uvaliti u Srbiju jer je sigurnije. Nadati se.

ne želim nikom zlo, ali... zaslužili su ga, jebiga.

zasto je zlo kod nas
vece nego kod vas ?

govorim o vučiću, idiote, ne o koroni


nemoj mi kenjas ovde
da mi glumis bzv
procitaj sta pise pa kenjaj
idiote
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by RayMabus 31/3/2020, 22:27

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Od čega Srbija živi ? Od izvoza. Granice zatvorene do daljnjega. Ako ne rade umiru od gladi dakle on će morat ukinit tu karantenu jer nema izbora.

Tako stvari stoje.

od cega vi zivite
slavonija ekinomski van
sistema a ostatak kamenjar
i sume.
turizam je ?
Ja ti ne radim ima već tri godine. Imam podstanare i nekretnine. Nemam ženu i djecu , niks kredita ni dugova. Ne znam od čega drugi žive al ja jednostavno imam toliko para u logistici da ne moram nit radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by dzango 31/3/2020, 22:31

marcellus wrote:ja baš pročito da je danas korona ubila sedam srba, pa išo pogledat jel vućić dobro. Jer ako je on dobro sve je dobro, srbe ko jebe. Svi ostali mogu otegnut papke. Srbija je Adem Vuchiqi i Adem Vuchiqi je Srbija.

A kad tamo, "ne osjeća se dobro" i "Obratit će se naciji"... hm.
Ne treba da gledaš pod Srbi, već pod Šiptari. Jedan Šiptar manje, ništa strašno. Mali korak za čovečanstvo, ali veliki za Srbiju.

_________________
Ima nade za Srbiju? - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by Guest 31/3/2020, 22:41

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Od čega Srbija živi ? Od izvoza. Granice zatvorene do daljnjega. Ako ne rade umiru od gladi dakle on će morat ukinit tu karantenu jer nema izbora.

Tako stvari stoje.

od cega vi zivite
slavonija ekinomski van
sistema a ostatak kamenjar
i sume.
turizam je ?
Ja ti ne radim ima već tri godine. Imam podstanare i nekretnine. Nemam ženu i djecu , niks kredita ni dugova. Ne znam od čega drugi žive al ja jednostavno imam toliko para u logistici da ne moram nit radit.

taj zakup mora neko
da moze da zaradi
pa da plati.
ljudi koji imaju mozga
masovno menjaju ugovore
o visini zakupa za vreme
corone
kod nas je to zazivelo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by jastreb 31/3/2020, 22:44

Srbija.

U pandemiji za sad stoji sasvim solidno,ako se tako moze reci. S obzirom da puno razvijenije drzave prozivljavaju pravu apokalipsu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by Guest 31/3/2020, 22:47

pizzon wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:On tvrdi da se novca ima dovoljno, da se ustedjelo i da ce se ekonomska kriza prebroditi lakse nego ostale zemlje u "regionu" i EU. Rekose u nekom programu da su tako dobre mjere protiv zaraze proveli da im se Svicarci pokusavaju ilegalno uvaliti u Srbiju jer je sigurnije. Nadati se.

ne želim nikom zlo, ali... zaslužili su ga, jebiga.

zasto je zlo kod nas
vece nego kod vas ?

govorim o vučiću, idiote, ne o koroni


nemoj mi kenjas ovde
da mi glumis bzv
procitaj sta pise pa kenjaj
idiote

imali ste ndh sa jasenovcem itd.
pa eto niste zasluzili.
majmune
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by RayMabus 31/3/2020, 22:48

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Od čega Srbija živi ? Od izvoza. Granice zatvorene do daljnjega. Ako ne rade umiru od gladi dakle on će morat ukinit tu karantenu jer nema izbora.

Tako stvari stoje.

od cega vi zivite
slavonija ekinomski van
sistema a ostatak kamenjar
i sume.
turizam je ?
Ja ti ne radim ima već tri godine. Imam podstanare i nekretnine. Nemam ženu i djecu , niks kredita ni dugova. Ne znam od čega drugi žive al ja jednostavno imam toliko para u logistici da ne moram nit radit.

taj zakup mora neko
da moze da zaradi
pa da plati.
ljudi koji imaju mozga
masovno menjaju ugovore
o visini zakupa za vreme
corone
Imaju a da sam im jeftino tako da im se ne isplati nit tražit jeftinije jer je bilo jeftino i prije korone a top lokacija.

Ja sam ti jedan od onih koji ima stanove a nisan se tija bavit turizmom jer mi je cilj inkarnacije nešto drugo a ne materijalizam a iskopa san podatke iz budućnosti pa san zna da ide kolaps i treći svjetski rat.

Uostalom ja ti imam 7000 kvadrata plodne zemlje poviše kuće tako da nismo baš samo krš.

Veći je vama krš u Beogradu di živi puno bezemljaša pa nemaju od čega živit.

Morat ćete opet u polja ko za vrijeme sankcija i bombardiranja da se prehranite.

Imam rodbinu u Bg pa su mi oni pričali kako se preživljavalo u Bg tih godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by Serbinho-3 31/3/2020, 22:49

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Od čega Srbija živi ? Od izvoza. Granice zatvorene do daljnjega. Ako ne rade umiru od gladi dakle on će morat ukinit tu karantenu jer nema izbora.

Tako stvari stoje.

od cega vi zivite
slavonija ekinomski van
sistema a ostatak kamenjar
i sume.
turizam je ?
Ja ti ne radim ima već tri godine. Imam podstanare i nekretnine. Nemam ženu i djecu , niks kredita ni dugova. Ne znam od čega drugi žive al ja jednostavno imam toliko para u logistici da ne moram nit radit.

Ima nade za Srbiju? - Page 2 5846-A789-ADEB-4648-9-E3-D-CBDC7459-A93-A
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by RayMabus 31/3/2020, 22:57

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:
RayMabus wrote:Od čega Srbija živi ? Od izvoza. Granice zatvorene do daljnjega. Ako ne rade umiru od gladi dakle on će morat ukinit tu karantenu jer nema izbora.

Tako stvari stoje.

od cega vi zivite
slavonija ekinomski van
sistema a ostatak kamenjar
i sume.
turizam je ?
Ja ti ne radim ima već tri godine. Imam podstanare i nekretnine. Nemam ženu i djecu , niks kredita ni dugova. Ne znam od čega drugi žive al ja jednostavno imam toliko para u logistici da ne moram nit radit.

taj zakup mora neko
da moze da zaradi
pa da plati.
ljudi koji imaju mozga
masovno menjaju ugovore
o visini zakupa za vreme
corone
Imaju a da sam im jeftino tako da im se ne isplati nit tražit jeftinije jer je bilo jeftino i prije korone a top lokacija.

Ja sam ti jedan od onih koji ima stanove a nisan se tija bavit turizmom jer mi je cilj inkarnacije nešto drugo a ne materijalizam a iskopa san podatke iz budućnosti pa san zna da ide kolaps i treći svjetski rat.

Uostalom ja ti imam 7000 kvadrata plodne zemlje poviše kuće tako da nismo baš samo krš.

Veći je vama krš u Beogradu di živi puno bezemljaša pa nemaju od čega živit.

Morat ćete opet u polja ko za vrijeme sankcija i bombardiranja da se prehranite.

Imam rodbinu u Bg pa su mi oni pričali kako se preživljavalo u Bg tih godina.
Vama fali para a onima gradovima hrane jer su bezemljaši.

Znam ja dobro šta vas muči i šta vama triba napravit da bi vam bilo lakše : ukinit sve rrežije struja voda i ostalo jer vam je to problem s malim plaćama a pogotovo sad kad sve stane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by RayMabus 31/3/2020, 23:02

Vučic triba prestat pričat priče za malu dicu i sto eura nego ukinit plaćanje režija na tri mjeseca kako bi olakšao svima i da ljudi ne idu po šalterima i ne šire zarazu.

To je jedina mjera za Srbiju : tri mjeseca sve režije ukinit.

Vi imate male plaće a sad još i ovo , nemate keš razumiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by marcellus 31/3/2020, 23:16

dzango wrote:
marcellus wrote:ja baš pročito da je danas korona ubila sedam srba, pa išo pogledat jel vućić dobro. Jer ako je on dobro sve je dobro, srbe ko jebe. Svi ostali mogu otegnut papke. Srbija je Adem Vuchiqi i Adem Vuchiqi je Srbija.

A kad tamo, "ne osjeća se dobro" i "Obratit će se naciji"... hm.
Ne treba da gledaš pod Srbi, već pod Šiptari. Jedan Šiptar manje, ništa strašno. Mali korak za čovečanstvo, ali veliki za Srbiju.

vidjet ćemo. Pratim ko i ti.

prati i ovaj sendvičar vidim

_________________
Ima nade za Srbiju? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by RayMabus 31/3/2020, 23:18

Imaju kretena na čelu države koji se smija koroni sve dok EU nije zabranila letenje. Propade air serbia , Fiat ....pička sse probudila oblivena znojem usred noći radi ekonomije pa vas sve potrpa u kaveze jer misli ako ja to spriječim neće meni eu blokirat ništa.

Spriječit će.moj kurac jer je debil.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by IL Risorto 31/3/2020, 23:29

Ma o čemu vi pobogu ovdje pričate ?

Majčica Srbija preživjela je nekoliko genocida a srpski narod bio na rubu uništenja,pa da bi sad tamo jedan neki virus uspio ono što dušmani nisu.
500 godina turskog zulumćarenja,bugarski,pa austrougarski,pa nacističko-ustaško-fašistički,onda posljeratni komunistički i na kraju belosvetska antisrpska zavjera Njemačke,Amerike i Vatikana,NATO bombardovanja.
Kad Srbi nisu izginuli na Kosovu polju i u Jasenovcu,neće izginut ni od tamo nekog virusa.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by danni1 31/3/2020, 23:34

סמאל wrote:Ma o čemu vi pobogu ovdje pričate ?

Majčica Srbija preživjela je nekoliko genocida a srpski narod bio na rubu uništenja,pa da bi sad tamo jedan neki virus uspio ono što dušmani nisu.
500 godina turskog zulumćarenja,bugarski,pa austrougarski,pa nacističko-ustaško-fašistički,onda posljeratni komunistički i na kraju belosvetska antisrpska zavjera Njemačke,Amerike i Vatikana,NATO bombardovanja.
Kad Srbi nisu izginuli na Kosovu polju i u Jasenovcu,neće izginut ni od tamo nekog virusa.
Pa neće.

Poslije svakog genocida koji su preživjeli bilo ih je 1-2 miliona više nego prije genocida.

nema straha za srbe.

_________________
Ima nade za Srbiju? - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by RayMabus 31/3/2020, 23:48

Uspit će sjebat sve al brige ih , ionako umire starčad pa je manji pritisak na mirovinski i zdravstveni sustav , osloboditi će se hrpa nekretnine po Srbiji i mogu nastaviti dalje.

Korona će proć , starčad će najebat najviše , cjepivo će se nać i idemo dalje.

Lezi doma i spavaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by RayMabus 1/4/2020, 00:02

Šta i da bukne to u Srbiji ? Samo će im pomest sve ove gore iznad 70 godina , smanjit će se pritisak na mirovinski i zdravstveni sustav , osloboditi hrpa nekretnina za mlade i to je sve.

Ništa se tu katastrofalno neće desit. Posli će hrpa stanovništva imat imunitet i priča s koronom završena.

Ostat će slom globalizacije i porast nacionalizma i konzervatizma.

Manje emanicipacije ukratko rečeno.

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Serbia-population-pyramid-2018



U idućih godinu dana pocrkat će sva starčad u Europi.

I to ti je korona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by michaellcmacha 1/4/2020, 00:07

https://www.dnevno.hr/vijesti/video-ovo-se-ne-propusta-Suljo-se-javno-osramotio-voditeljicu-uhvatio-nekontrolirani-smijeh-1449743/?fbclid=IwAR0K_A6ecwgjXOc7J1Wq4ukj6Mzp4givAzdBXoEqK_LhUJS4Xh-OAfoIxss
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by marcellus 1/4/2020, 00:11

“Mi imamo najstrože mjere u Europi i bit će još strože ukoliko rezultati ne budu bolji. Tisuće ljudi krši policijski sat. Liječnici smatraju da nam je potrebna potpuna izolacija, ali se još uvijek čeka stav kineskih stručnjaka. Predviđanja su da bi sve ovo moglo završiti za dva mjeseca.

Adem Vuchiqi je upitan i o ekonomskoj situaciji u zemlji, a novinarku su posebno zanimali razgovori s MMF-om. U tom trenutku, Adem Vuchiqi prekida novinarku i neobičnim tonom i izrazom lica obavještava kako postoji nešto što joj nije rekao. “Ima još jedna stvar, konzultiramo se mi s MMF-om ali ima još jedna stvar koju vam nisam rekao”, govori Adem Vuchiqi, pa nakon stanke kaže “Mi smo našli još para”.



Ne mogavši više zadržavati smijeh, voditeljica je prasnula u nekontrolirani smijeh. Pokušala je nekako spasiti situaciju pa je uspjela upitati Vučića “odakle nam toliko para”, na što je Adem Vuchiqi, trljajući ruke, prigušenim i ozbiljnim glasom odgovorio: “Imamo mi pare”.


bash :nocomment

_________________
Ima nade za Srbiju? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ima nade za Srbiju? - Page 2 Empty Re: Ima nade za Srbiju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum